שאלת סקר - "מה יקרה אם"

התחלתי ונשברתי דיי באמצע

לא הבנתי את הפואנטה של הקישור, סורי...

ItsikH

Member
הפואנטה היא שהיא יודעת לבטא רגשות נפלא (בייחוד בסוף ממש שפספסת, רגע של אמת שלא כתוב בתסריט), אבל הגבר הסטרייט היה נורא עסוק בצ***ם שלה.

ItsikH

Member
ד"א לדעתי היא מבצעת את השיר טוב בהרבה מהסרט, ומכל ביצוע אחר שראיתי עד כה. למי שמזדמן לניו יורק, אם היא עדיין מופיעה בהצגות - אני ממליץ, נראה לי ששווה את המאמץ.

אוקי, אז עשיתי מאמץ בשבילך וצפיתי עד הסוף

אבל א. לא מכירה את הסרט/המחזה שממנו הקטע לקוח ו-ב. היה קשה לי מאוד להבין מה היא אומרת בגלל האקוסטיקה. אז לא כ"כ הבנתי על מה היא שרה.

אבל עכשיו אני מבינה שפשוט ניסית להדגים לי את התגובה השונה שלך ושל החבר הסטרייט לאותו סרטון (שבאמת מאוד הגיונית).

ItsikH

Member
בקצרה מוראלס מפואררטו רריקו רוצה להיות שחקנית ומשתתפת בקורס אצל מר קארפ. מר קארפ עושה אימפרוביזציות, מורראלס לא ממש מבינה ענין (נחסוך לך את המזחלת, השולחן, מכונית הספורט וגביע הגלידה)ן, הוא אומר לה שהיא לעולם לא תהיה שחקנית, כולם יורדים עליה, היא הולכת לכנסיה
2:40
Went to church
praying - Santa Maria
send me guidance
send me guidance
on my knees
went to church
praying - Santa Maria
help me feel it
help me feel it
please
and a voice came down from the bottom of my soul
came up to the top of my head
and a voice came down from the bottom of my soul
here is what it said

this man is nothing!
this course is nothing!
if you want something
go find a better class
and when you find one
you'll be an actress
and I assure you what finally came to pass
six months later I've heard that Karp has died
and I dug right down to the bottom of my soul
and cried
'cause I felt nothing

ItsikH

Member
סליחה, שורת המקהלה CHORUS LINE
לא מחזמר/סרט מוצלח במיוחד, אפילו ממש לא
שורת המקהלה מספר על שחקנים ורקדנים מהשורה השניה, אלו שלא זוכים להגיע לחזית, סיפור המסגרת הוא מבחן במה לתפקידי משנה, כל הסרט המייגע מתרחש סביב המבחן, מייקל דאגלס הוא הבמאי הבוחן. שירה של מורראלס הוא לטעמי רגע השיא, למעט אולי הרגע המנוגד לו בתכלית, הציני לגמרי
DANCE 10 - LOOKS 3
או בקיצור
TITS - AND ASS - WONT GET - YOU JOBS - UNLESS...THEIR...YOURS
http://www.youtube.com/watch?v=7H20gwh1Uuk

ItsikH

Member
קטע הסיום של הסרט המקורי http://www.youtube.com/watch?v=tyZeGOsR9IA
אחרי שעוקבים אחרי כל המאבק המפרך על הזכות להיות שותף למופע הזה בתפקיד שנראה לנו זניח - זה קטע די כואב למראה, למרות שהוא נוצץ לכאורה.

חנוך25

New member
את טועה

"אם בחורה הייתה אומרת את מה שאתה אמרת - היא נקבה מטומטמת, שמתנהגת כמו מעריצה בת 12" - לא. היא אישה שרואה בגברים יפים וצעירים אובייקט מיני...(בין היתר)...

חנוך25

New member
נדמה לי שבחברה החילונית זה כבר זוכה לפירגון

די רחב...לא אסור...אולי קצת מופקר אבל לא בקטע שיפוטי במיוחד...

ItsikH

Member
אולי בחברה האירופאית אפילו לא האמריקנית.
ב-2007, בביקורי השנתי בספרד
, הגעתי לעיירה באזור סיירה דה נאילה - במחוז בורגוס ליד לה ריוחה
http://maps.google.es/?ll=41.982096...=JRI8HXMKtUB9k-f7l2bakA&cbp=12,122.56,,0,3.92
זה המלון ותחתיו הבאר שבו שתי מקומיות ניסו לאנוס את הגבר הטרי בעיירה. שם - זה מקובל. פה - לא.

חנוך25

New member
נו ו..? לא הצליחו? ככה אתה מייצג אותנו?...

אתה צודק...אבל המגמה היא בכוון שאמרתי...ולדעתי אנחנו כאן מקדימים את האמריקאים...

ItsikH

Member
אם היו אלו מקומיים, היה על מה לדבר מטאדורים וכזה

אני רוצה לראות תגובה של גבר אחד

אומר את המשפט החלופי שנתת ("היא אישה שרואה בגברים יפים וצעירים אובייקט מיני") כתגובה למשפט המקורי, בכל סיטואציה שהיא לא ניסיון של הגבר לתת טיעון קונטרה ילדותי ומיתמם לטענה שגברים מרבים להחפיץ ולראות בנשים אובייקט מיני.

חנוך25

New member
גברים ונשים רואים בגברים ונשים צעירים/רות

ויפים/ות אוביקטים מיניים...אם אני מבין אותך נכון את לא חולקת על האבחנה הזאת, אלא כועסת על כך שעבור הגבר זה נחשב לגיטימי ועבור האישה לא...לדעתי הלגיטימיות היא לקראת השתוות...אני יכול להעיד לפחות על עצמי שלי זה נראה לגיטימי באותה מידה...

וואו, לא נראה לי שיש משפט אחד בהודעה שלך

שאני לא חולקת עליו וזה הרבה יחסית להודעה של 2 וחצי שורות.

אני לא נכנסת לזה עכשיו. אם יהיה לי את הכוח, אולי מאוחר יותר.

חנוך25

New member
אולי הייתי צריך להוסיף:

...אוביקטים מיניים בין היתר...
חצי מההודעה שלי זה עדות על עצמי...על זה אני מניח את לא חולקת...

לא, כמובן שאני לא חולקת

על הצהרה שלך על עצמך שאתה מתייחס לא/נשים כאובייקטים מיניים. אני לא יכולה לוגית לחלוק על זה משום שזה משפט חיווי. באותה מידה שלא אוכל לחלוק עליך אם תגיד משפטים כמו :"אני עייף", או "אני רעב".

המחלוקת שלי כלפי ההודעה שלך, במידה ויהיה לי כוח לכתוב אותה תתרכז בתת נושאים הבאים:
1. האם ראוי להתייחס לא/נשים כאובייקטים מיניים. לא האם בפועל א/נשים מתייחסים לא/נשים כאובייקטים מיניים, ברור לי שזה קיים. (תשובתי בקצרה - לא ראוי).
2. האם התמקדות על איברים לא מיניים באדם אחר (כגון - עיניים, שיער וכו') נחשבים כהסתכלות על האדם כאובייקט מיני- בניגוד לאיברים מיניים במהותם כמו תחת, ציצי וכו'. (תשובתי כרגע בקצרה - לא, עיניים =/= תחת/ציצי, מבחינת חפצון מיני של האדם).
3. האם יש צביעות באופן בו החברה מתייחסת להתייחסות חיצונית של אינדיבידואל את אינדיבידואל אחר בנושאים כמו "עיניים" ו"שיער" לעומת "ציצי" ו"תחת". [כן. הראשון נחשב לנשי, לכן ילדותי, לכן שטחי, לכן מגוחך, ואם הדובר הוא גבר, אז כתוצאה מכך, כמובן "הומואי" (כי גבר אמיתי לא מסתכל על עיניים, אלא על "ציצי" ו"תחת"), בעוד שהשני נחשב למשהו גברי, מקובל, וכו']

doughnuts

New member
תגובה

1. אם אני חושב ש-X היא בחורה מושכת בעייני "ואף" אומר לה את זה, האם זה בהכרח דבר רע (מילת הקסם - בהכרח)?
2. לא מבין את השאלה.
3. קיימות דרגות של אינטימיות, כאשר אברים מסוימים נחשבים לאינטימיים יותר ולכן הם מוזכרים בפחות הקשרים. תגובה אינטימיות מדיי יכולה להיות הטרדה מינית וזה הגיוני.

למעלה