עניין במכרז הנתח"צ המהיר ים-ת"א

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
לצערינו

נכון, התבלבלתי עם 60-768-80
שהיתה מכונה שנסעתי בה כמעט כל יום אחה"צ עם הנהג הקבוע שלה: רביבו ! נסעתי איתו בתיכון לקנות...תקליטים וחזרתי איתו הביתה באותו אוטו בקו 4 כמובן. גם 60-766-80 היתה שייכת לקו 4. יש לי בבית 2 לוחיות רישוי שסחבתי והן: 60-767-80 של קו 4 כמובן. 60-777-80 של קו 39 כמובן. ןעכשיו תקשיב טוב: 85-196-01 שייכת לקו 18 !!! 85-296-01 שייכת לקו 18 !!! 85-096-01 שייכת כבר ל...אלוהים !!!
לצערינו
גם 86-896-01 ז"ל שהייתה מסניף תמח"ת ו-86-996-01 ז"ל שהיה המ.א.ן הבינעירוני האחרון באגד (לא כולל מידיבוסים) מסניף קרית שמונה. כבר ממש אפשר לחשוב שרובצת איזושהי קללה באגד על המספר 96. 3 מכונות הלכו בפיגועים והשתיים שאחריהן עובדות על קו 18 בירושלים שהוא הקו הפגוע ביותר בישראל שספג לא פחות מ-5 פיגועים קשים. אגב, 86-796-01 שייכת לסניף כפר סבא ו-86-696-01 היא גם מכונה ירושלמית. שתיהן M.A.N 18-350 מרכב "ברק", הארגז. 84-996-01 (מרצדס O404) נמצאת באגד תיור ונופש צפון ועובדת עליה נהגת. ותשמעו משהו מעניין, בדיוק אתמול נסעתי ב-84-196-01 (מרצדס O303 רזרבית של אגד חיפה) בקו 103, כשברחוב חטיבת גולני (שבה אני משרת) נתקע בה רכב פרטי מסוג יונדאי שסטה לנתיב שלה מבלי להסתכל, לא היו נפגעים אך לרכב הפרטי נגרם נזק קל. האם גם זה חלק מהמזל הרע של 96?

mister K

New member
../images/Emo49.gif גם ממני!

וגם המכונה הבאה
40-939-00 שהתחילה את עידן ה-O404 באגד!!!
גם ממני!

9108701

New member
הצעה לאביתר

תבורך אחי. בוודאי שכן !!!
הצעה לאביתר
אל תהיה פראייר תעשה מסיבה כמו שצריך מכל הלב אל תשכח שאחרי זה אתה ב"כלא" ובמקום לשבת בלילה בפורום להציג תמונות תהיה עסוק בגידול ילדים ובניית בית אתה נכנס לכלא כלא החם ששמו אהבה אין דבר יותר כיף מזה לכן תרשה לאחל לך מזל טוב מכל הלב ויהיו לכם חיים טובים ומאושרים מאחל בשם כל חברי הפורום אלירן חדריה 9108701/7261 נ.ב אל תשכח לחשוב על המשפט אתה עושה חיים או החיים עושים אותך תחשוב על זה ותראה מה כדאי

קודם כל תודה רבה מאוד-מאוד אחי !

הצעה לאביתר
אל תהיה פראייר תעשה מסיבה כמו שצריך מכל הלב אל תשכח שאחרי זה אתה ב"כלא" ובמקום לשבת בלילה בפורום להציג תמונות תהיה עסוק בגידול ילדים ובניית בית אתה נכנס לכלא כלא החם ששמו אהבה אין דבר יותר כיף מזה לכן תרשה לאחל לך מזל טוב מכל הלב ויהיו לכם חיים טובים ומאושרים מאחל בשם כל חברי הפורום אלירן חדריה 9108701/7261 נ.ב אל תשכח לחשוב על המשפט אתה עושה חיים או החיים עושים אותך תחשוב על זה ותראה מה כדאי
קודם כל תודה רבה מאוד-מאוד אחי !
ודבר שני: למזלי, ציפי אחלה בן-אדם והיא אפילו צילמה אוטובוסים ורכבות בשבילי !!! היא דווקא מגלה עניין וסימפטיה לתחביב המשוגע שלנו: רכבות ואוטובוסים אך ברור שלא אוכל להמשיך לשבת כל-כך הרבה שעות מול המחשב. למרות זאת, אני מתכנן להמשיך את ההשתתפות בפורום - כרגיל ! בלי הפורום שלנו אין טעם לכלום ואני מזמן מכור חזק !

מזל טוב יא דוד/דוק../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif

בעוד חודשיים ככל הנראה. אחותה של
ציפי מארגנת הכל כי אני לא רק רווק מושבע ! אני גם...עצלן מושבע...
ואיך אמרנו ? "אותו דרעק" !
מזל טוב יא דוד/דוק

מצטרף למועדון ה-"מבוייתים"
, ובקרוב גם למועדון ה-
ברכות ואיחולים לך ולציפי

בכיף אביה ואל תתן לאף אחד

מזל טוב יא דוד/דוק

מצטרף למועדון ה-"מבוייתים"
, ובקרוב גם למועדון ה-
ברכות ואיחולים לך ולציפי
בכיף אביה ואל תתן לאף אחד
להפחיד אותך עם בית כלא, אזיקים וכו... וכבר אמרו חכמים "לא טוב היות האדם לבדו" וגם "טובים השניים מין האחד" אז שיהיה רק בכיף ב
וה

אוהד11

New member
אביתר, גם אני מצטרף לברכות לציפי

תודה רבה מוטי !!!!!!
ולך. כל טוב ובהצלחה, ואל תקשיב לכל "הילדים". אני נשוי קרוב ל- 26 שנים ולא מצטער לרגע. מעולם לא ראיתי את הנישואין כבית כלא ולא הרגשתי במאסר כמו אסיר עולם אמיתי. אז שוב בהצלחה, ונעלה את ירושלים על ראש שמחתכם ושמחתנו.

תיסלם אוהד יקירי !

ולך. כל טוב ובהצלחה, ואל תקשיב לכל "הילדים". אני נשוי קרוב ל- 26 שנים ולא מצטער לרגע. מעולם לא ראיתי את הנישואין כבית כלא ולא הרגשתי במאסר כמו אסיר עולם אמיתי. אז שוב בהצלחה, ונעלה את ירושלים על ראש שמחתכם ושמחתנו.
תיסלם אוהד יקירי !
כמובן שכל החברים יוזמנו בבוא היום !

9108701

New member
לקחתם את זה קשה מאוד

לקחתם את זה קשה מאוד
את הבית לא זה היה בצחוק אנשים איפה נעלם חוש ההמור שלכם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה