עניין במכרז הנתח"צ המהיר ים-ת"א

מצב
הנושא נעול.
הפרוייקטים האלה הם קללה נוראה

אביתר, כביש 443 עדיף עשרות מונים
על כביש מס' 1 בכל שעות היממה, ואני נוסע בו גם בלילה, וזה לא מפחיד בכלל. זה קודם כל. אל תפחיד את האנשים סתם בלי סיבה. ודבר שני, הזיכרון שלך לגבי חציית העיר לפני כביש בגין הוא קצר, ואני יכול להגיד לך בצורה מאוד ברורה: אתה פשוט טועה. מכיוון שבמשך שנים הייתי עושה המון את הדרך משכונת רמות אל קרית היובל, כביש בגין הוא ברכה לירושלמים, וכולם חוץ ממך מברכים עליו. חוצמזה, מה זה משנה איך דפוסי ההתנהגות היו מתפתחים? אל תשחק איתי בנדמה לי. זה המצב עכשיו, זה מה שנהיה, וזה מה יש. וכביש 6, כביש בגין, ושאר פרוייקטים הם ברכה.
הפרוייקטים האלה הם קללה נוראה
לכל אוהבי איכות הסביבה כמוני ויש בירושלים חבורה ענקית של מתנגדים לכביש בגין !!! אתה שוכח את המאבקים שהיו בעיתונות המקומית על כביש מקולל זה. הזכרון שלי פנומנלי מאז 1964... אני זוכר את ההפגנות האלימות נגד כל כביש חדש בירושלים !

עליך לא ירו בלילה בכביש 443 ! עלי

אביתר, כביש 443 עדיף עשרות מונים
על כביש מס' 1 בכל שעות היממה, ואני נוסע בו גם בלילה, וזה לא מפחיד בכלל. זה קודם כל. אל תפחיד את האנשים סתם בלי סיבה. ודבר שני, הזיכרון שלך לגבי חציית העיר לפני כביש בגין הוא קצר, ואני יכול להגיד לך בצורה מאוד ברורה: אתה פשוט טועה. מכיוון שבמשך שנים הייתי עושה המון את הדרך משכונת רמות אל קרית היובל, כביש בגין הוא ברכה לירושלמים, וכולם חוץ ממך מברכים עליו. חוצמזה, מה זה משנה איך דפוסי ההתנהגות היו מתפתחים? אל תשחק איתי בנדמה לי. זה המצב עכשיו, זה מה שנהיה, וזה מה יש. וכביש 6, כביש בגין, ושאר פרוייקטים הם ברכה.
כן ירו ולכן אני נוסע בו 150 קמ"ש בלילה ואף הרבה יותר, לצערי. אם אני משתמש בו בלילה ! וכבר מזמן לא. אתה תממן לי שמשות ממוגנות ירי ? האוטו שלך הוא ליסינג, שלי פרטי ! לך יחליפו אוטו למחרת. לי לא. אבל אל תשכח את כל 25 הפיגועים (המופיעים בארכיון אביתר כמובן) שהיו בכביש 443 בשנים 2002- 2004.

טוארג

New member
עליי ירו במקומות אחרים שנחשבים

כן ירו ולכן אני נוסע בו 150 קמ"ש בלילה ואף הרבה יותר, לצערי. אם אני משתמש בו בלילה ! וכבר מזמן לא. אתה תממן לי שמשות ממוגנות ירי ? האוטו שלך הוא ליסינג, שלי פרטי ! לך יחליפו אוטו למחרת. לי לא. אבל אל תשכח את כל 25 הפיגועים (המופיעים בארכיון אביתר כמובן) שהיו בכביש 443 בשנים 2002- 2004.
לבטוחים בהרבה וזה לא המקום לפרט אותם מכיוון שהספציפי שלי לא פורסם בגלל רגישות בטחונית-מודיעינית..... חוצמזה יש לי מכונית ליסינג רק בחודש האחרון, לפני זה הייתי עולה באוטו הפרטי לירושלים וחוזר בלילה על 443 וכיום חברתי עושה את זה על אותה המכונית כשהיא מבקרת חלק גדול ממשפחתה שגר בירושלים...

תשמור עליה חביבי ! וגם על האוטו !

לבטוחים בהרבה וזה לא המקום לפרט אותם מכיוון שהספציפי שלי לא פורסם בגלל רגישות בטחונית-מודיעינית..... חוצמזה יש לי מכונית ליסינג רק בחודש האחרון, לפני זה הייתי עולה באוטו הפרטי לירושלים וחוזר בלילה על 443 וכיום חברתי עושה את זה על אותה המכונית כשהיא מבקרת חלק גדול ממשפחתה שגר בירושלים...
תשמור עליה חביבי ! וגם על האוטו !
יאללה: תתחתנו כבר !!!!! יש הזמנות ??

אחלה ! לשלי, אתה תוזמן כמובן !

את התענוג של להתחתן בגיל צעיר אני
אשמור להורים שלי. לא ממהרים.
אתה כבר מזמן ברשימת המוזמנים ואם לא תבוא - זה הסוף שלך !

בגלל זה כתוב בפרטים שלך שאתה נשוי?

אתה כבר מזמן ברשימת המוזמנים ואם לא תבוא - זה הסוף שלך !
אם כן, אני נרגש! ציפי הצליחה לכבוש את הדוקטור-רווק המושבע!

נפלתי שדוד אחי !!! בקרוב נגמרים חיי

אם כן, אני נרגש! ציפי הצליחה לכבוש את הדוקטור-רווק המושבע!
הרווקות שלי ואתם: כן אתם: חברי הפורום - מארגנים לי מסיבת רווקים !!! אנדי אחי: אתה אחראי לנושא !!! אתה מביא קרונית למסיבה !!!

קרונית עם.... חשפנית!

הרווקות שלי ואתם: כן אתם: חברי הפורום - מארגנים לי מסיבת רווקים !!! אנדי אחי: אתה אחראי לנושא !!! אתה מביא קרונית למסיבה !!!
קרונית עם.... חשפנית!
מיותר לציין שגופה של החשפנית יאופר כולו בירוק מטאלי, כאשר את איבריה המוצנעים יסתירו "איקסים" לבנים...

../images/Emo7.gifמסיבת רווקים ואני היחידה

קרונית עם.... חשפנית!
מיותר לציין שגופה של החשפנית יאופר כולו בירוק מטאלי, כאשר את איבריה המוצנעים יסתירו "איקסים" לבנים...
מסיבת רווקים ואני היחידה
שלא אהיה שם? מה לעשות זה גורלה של בת יחידה (כמעט). סתאאאאם תעשו חיים סחתיין שיהיה רק שמח וב
.

9108701

New member
אפשר להביא את ה7261 במקום קורנית?

אפשר להביא את ה7261 במקום קורנית?

נכון, התבלבלתי עם 60-768-80

אביתר, אני מתפלא עליך
לא מתאים לך לטעות במספרי רישוי. ה-O305 הגרמנית של המוזיאון היא 60-766-80.
נכון, התבלבלתי עם 60-768-80
שהיתה מכונה שנסעתי בה כמעט כל יום אחה"צ עם הנהג הקבוע שלה: רביבו ! נסעתי איתו בתיכון לקנות...תקליטים וחזרתי איתו הביתה באותו אוטו בקו 4 כמובן. גם 60-766-80 היתה שייכת לקו 4. יש לי בבית 2 לוחיות רישוי שסחבתי והן: 60-767-80 של קו 4 כמובן. 60-777-80 של קו 39 כמובן. ןעכשיו תקשיב טוב: 85-196-01 שייכת לקו 18 !!! 85-296-01 שייכת לקו 18 !!! 85-096-01 שייכת כבר ל...אלוהים !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה