עדכוני בוקר, יום 89

זו דרכי

New member
ינשופית גם אני בעד שיפ

אין עליה !!!!! מגיע לה לזכות במיליון. התבונה והשקט שלה קונים אותי ואת כל מכריי (והם הרבה מאוד) התמיכה שלנו בה היא גורפת וללא פשרות. לא משנה כמה ילכלכו עליה עלינו זה לא משפיע. אנחנו רואים את האמת לאמיתה. שיפ למיליון

אני שמיח לראות את הסקרים

שמצבה של שפרה משתפר בהם לעומת יוסי. אני מהמר שזה נובע מכך שישנם כאלו שהם רק חצי בובלילים ואלו ראו את התנהגותם של הבובלילים האמיתיים ונרתעו.

השמחה מוקדמת../images/Emo9.gif

השבוע אני באופן אישי לא מצביעה ליוסי ועינב כי בוודאות לא הם ילכו הביתה. בגמר נרכז את כל הכוחות ליוסי. הפייבוריטים שלי היו ונשארו עינב יוסי ואיתי

שמחה היא שמחה היא שמחה

בלי קשר לאסטרטגיות. אני לא מבין מה הקשר בין ריקוד פעמונים ליוסי. זה ממש כמו נזם זהב באף חזיר.

בטח שהיו לך חיים

השאלה איזה חיים. חיים של דלות רוחנית שהועשרו פתאום כשדמותו הפתטית של יוסי נכנסה לחייך.

אני הגדרתי בעבר את העמך

וחילקתי אותם לשני סוגים,עמך שליליים ועמך חיוביים, לצערי יוסי הוא מהעמך השלילי, אבל בגלל שאני אוהב את רוז, אני אכתוב שיוסי הוא מהעמך החיובי,

שיאה1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif...מגיע לשיפ...מיליון

כיניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
באג|
|באג

ינשופית חרישית זה באמת מחמם את הלב

מה שכתבת, אבל כרגע ינשופית נחמדה, מה שחשוב הוא שקודם כל נעבור את ההדחה השנייה ואז יהיו שמות הדיירים שעלו לגמר, אז תוכלי לכתוב כמה שאת רוצה למי מגיע המליון, אני חוזר ואומר, שאם שפרה עולה לגמר, אני מספיק עם הויכוחים למי מגיע ולמי לא, הטוב יזכה, למרות הכל ינשופית חרישית, תחי מלכת הלבבות שלנו שפרה, יחיו הקנאים ויסבלו. אמן.

שיאה1

New member
שובלעעע,אתה חולמת על ינשופה בלילה?

היא...הופיעה לך בחלום? זו היתה המשימה של עינב!!!!

אני לא מבינה שומבלע בלע לו שומבלע

למההההההההה אתה מקלל את החברים שלך ואת עצמך למה???????????????????

שיאה1

New member
יוסי מסביר לאיתי איך לזרום....

יש סערה בים יורד גשם...מה אתה עושה....זורם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איתי...מפתח ריגשי כאילו הוא לא מבין את המשחק....ויוסי מוציא אותו אהבל!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

osnat45

New member
תגובה לשיאה1

יוסי ממש אבל ממש לא מוציא אותי אהבל, הוא היה אהבל מתחילת התוכנית ונקוה שלא עד הסוף פשוט כי יעוף הרבה לפני כן כי הוא הדמות הכי משעממת בבית.

שיאה1

New member
אוסנתי...את לוקחת זאת אישי מידיי!!!

לגבי הדמות של יוסי בבית...נראה לי שאת מנותקת...תצאי לרחוב!!!!

osnat45

New member
תגובה לשיאה 1

תודה על תגובתך, אבל אני חושבת שלא הבנת אותי נכון, התכוונתי בהחלט שיוסי הוציא את איתי אהבל ולא שיוסי הוא אהבל, הדבר האחרון שאפשר להגיד על יוסי.

למעלה