עדכוני בוקר, יום 89

balbala5

New member
אין לנו בעיות - אנחנו אוהבים את שפרה בכל מצב!

ותנחשי מה ?! היא מלכה אמיתית ואנחנו נלך אחריה באש ובמים עד שתגיע למליון !

balbala5

New member
אני נהנית מכל רגע ששפרה מופיעה על המסך !

ואני אהנה אפילו עוד יותר כשהיא תקבל את הצ'ק של המליון !

אנחנו אוהבי מלכת הלבבות שפרה, המעריצים הכי

מאוחדים בפורום הזה, היידד לכולנו, תחי הוד מעלתה מלכת הלבבות שפרה, יחיו הקנאים ויסבלו

אתה טועה בגדול,אוהבי בובליל מאוחדים ואילו אתם

מתפרקים לאט לאט ונאחזים במעטים שעדיין אוהבים את שפרה. תסתכל מה עובר בפורום, מה עובר בארץ, יוסי הוא האהוב יותר מכול!!!! אנו לא הקנאים, אך אנו נחיה ולא נסבול.....אלא אתם, ששפרה תיפול בגדול חחחחחחחח

שילת7

New member
צודקת! נפרגן לשיפרה כשתודח,אין לנו בעייה

הם צרי עין....איך שיפרה נכנסת להם לשם? יוסי מדהים,כל יום שעובר,אוהבת אותו יותר שבת שלום

מתאים לך לאהוב את יוסי

עליג בור ועם הארץ שלא יודע דברים בסססים כל מה שמעניין אותו זה רק סגריות ורוע על דיירי הבית משתמש בהם וזורק. בעעעע איך אפשר לחיות אפילו במשחק עם אדם דביל ככ. אני הייתי משתגע

וכולם לצלילי השיר: חביתוש בלעה לה שומבלעה

תה נה נה נה...בלעה לה שומבלעה...
בלעה לה שום בלעה לה שומבלעה.... כל פעם אני ישיר את השיר הזה,הוא כזה כיפיייייייייייייייייי

חבר'ה אחריי סיבוב ברחבי הארץ אתמול אני אומרת

לכם חד וחלק - העם עם בובליל
בגדול יומיים לא הייתי פה כי עשיתי טיול ברחבי הארץ עם המשפחה לצרכי עבודה (יש לנו רשת חנויות) אני אומרת לכם חד וחלק,לאיפה שלא הלכנו איפה שלא היינו אתם שומעים רק - בובליל - כולם חולים חולים חולים עליו,שמנו בחנויות שלנו את השיר "תזהר ממנה" ואתם לא מבינים איזה תגובות., אני אומרת לכם אנשים גם אם יוסי מעכשו עד סוף התוכנית יהיה בתוך המיטה ישן ולא יעשה כלום כלום כלום אחריי שבעיניים שלי ראיתי ושמעתי היומיים האלה - חבר'ה העם קרוע עליו ,הבובלילים לוקחים בהליכה....
חוץ מזה התגעגעתי אליכם בטירוף....

הילדה דוברת אמת...

במסגרת עבודתי (טכנאי יס) אני מבקר בהרבה בתי לקוחות ומלא מלא אנשים אוהבים את הבובליבים והרבה גם שונאים את שפרה כנראה שיוסי ועינב יהיו בגמר..

PRINCESS GINA

New member
מדגם מייצג...

אוהבי בובליל ברחובות ובחניות... אם היית עושה סיבוב בפקולטות, במכללות ובאוניברסיטאות היית מגלה ששפרה הרבה הרבה יותר אהובה ממנו... ואני אומרת את זה מהסביבה בה אני לומדת, בה לומדים חבריי....מסטודנטים אחרים שאני מכירה במקומות שונים בארץ..

למעלה