עדכוני בוקר, יום 89

שיאה1

New member
אחיות של שפרה ...טוב שאתן אוהבות אותה!../images/Emo106.gif

כי אם לא...זה באמת היה נורא... גם ככה יש לה... חסך אב...חסך אם...זה נורא!!! לפחות יש לה שתי אחיות שאיתה...באש...ובמים

PRINCESS GINA

New member
לא רק האחיות שלה! גם אני ../images/Emo13.gif

שמחשיבה את שפרה לאחותי בלב ובנפש! איזה מזל נפל בחלקינו שיש אנשים כמוה בבית הזה... כל ההיגיון, כל החוכמה וכל היופי (גם הפנימי) נמצאים אצלה ושייכים לה מהיום שנולדה, אז מה הפלא שכל המתמודדים האחרים נפים בתוך בריכה של כלום?

עמנואלה :

יוסי מנסה להבין מה השתבש עם הבת שלו!! איך הגעת לכך שהוא מבין שלא יגיע לגמר? לדעתי הוא גם קיבל משימה - לא להתרגז ולא להתערבב.
שבת שלום

orkan

New member
תגובותייך נראות לי יותר כהצהרת כוונות שנועדה

לשכנע אנשים שאינם צופים בתוכנית, אבל בפורום שכולם צופים ורואים את חוכמתו של יוסי ואת הקליטה היוצאת מהכלל שלו, הוא קורא ומבין הכל, אך לא מבקש מחיאות כפיים מידיות על יכולת זו. אני במקומך הייתי מנסה קצת ללמוד ממנו ולבנות את התיזה שלך קצת סמוי יותר וקצת חכם יותר . ואגב יוסי מנצח כי אנו "העמך" רוצים לראות משחק אמיתי של רגשות וחוכמה ולא הצהרות אוניברסיטאיות שנשענות על קלישאות, אנו רוצים שייכנסו לנו ללב והוא עשה זאת בגדול!!!!!!!!

מי שחושב שהוא עמך

וחושב שזה כבוד גדול לביות עמך מגיע לו שישאר עמך כל חייו. אדם נורמלי (ולא חייב להיות אינטליגנט במיוחד) רואה את עצמו כאינדיבידואל בעל מחשבות עצמאיות ולא שם בראשו יצור פתטי כיוסי.

אתה כנראה לא מבין

מה פירוש המילה "עמך" ונותן לה פרשנויות מגוחכות, אחרת איני מבינה מה הקשר לאינדיבדואל ובעל מחשבות עצמאיות. אגב, התגובות שלך מזכירות לי מישהו מאוד מסויים כאן <שנעלם לו בינתיים
> שכתב מילים המתיימרות להקרא\להחשב חכמות אבל בעצם לא היה כלום בתגובות שלו. כך גם התגובות שלך - חסרות משמעות. נראה לי כי כאן אסיים את ההתדיינות עימך

עמנואלה, אני הבנתי את דברי יוסי כך:

משהו השתבש, כלומר השגרה הקבועה פתאום השתנתה: עינב לא קמה כמנהגה בימי ששי להכין את הארוחה. שיפקוש לא אופה חלה כמנהה בימי ששי. ככה אני הבנתי את דבריו. זה באמת מאוד מפתיע אותי, שיוסי, "שועל קרבות" שכמותו לא קורא נכונה את המפה (או שקורא ומסתיר), ומעדיף להרצות לאיתי את הגיגיו על "גשם בים סוער"...... ומי יודע מה נהיה עם הקרמבואים ? שאלתי בשלה נפרדת, ולא ענו לי.... אני ישנתי בלילה, יש גבול כמה אפשר להיות צמוד לערוץ 20. שחר הפך את המיטה ? אינה קיבלה את הקרמבו שחפצה בו?

אלונה56

New member
אמ...טעים...

בסוף הקרמבואים נאכלו...כולם..שפרה עינב ויוני אכלו אותם, ושחר לא הפך את המיטה.

למעלה