מעב"ר חדשששששששששש

Juli kleo rullz

New member
מעב"ר חדשששששששששש../images/Emo15.gif../images/Emo187.gif

תנו לי להתלהב.... מחר יש לי סוף סוף שיעור עם קרל.... אומנם לסוס שלי יש בצקת בכל הבטן (
) אבל הוטרינר אמר שאפשר לרכב....=] ואני ממש מתרגשת ומפחדת מהשיעור מחר... כי בכל זאת הוא מדריך חדש והוא ברמה מאוד גבוהה וזה כזה אמאלהההההההה ואם הוא יחשוב שאני רוכבת חרא?! ואם שום דבר לא ילך לי בשיעור ואני אעשה פאדיחות?! ואם אני לא אסתדר איתו?!?!?! א-ב-א!!!! לא רוצה מדריך חדששששששששש תמי שלי תחזריייייייייייי

Vintage Queen

New member
את רוכבת אצלו בישביל

ללמוד אם תעשי טעויות הוא רק ייתקן לך אותן.. זה טוב! חחח בהצלחה ותהני

S H I L G I

New member
בעעעעעעע

אני לא יכולה לבוא יום שישי הזה לרכב..אם קצת מזל אני אוכל לבוא בשבת..
מקווה שלא יהיה לי חרא כמו בשיעור הקודם

../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifהמעב"ר שלי...

יום ראשון. הגענו לחווה ב15:00 ולא היה אפ´חד. כבר חשבנו שלא היינו אמורות לבוא. ולא היה לנו איך להתקשר ומה לעשות =/. והיה ממש קר!! אז חיכינו וחיכינו... [בקור- אני מזכירה.] ובסוף רק ב15:00 המדריכה שלנו הגיעה. היא ועוד מישהי פשוט הלכו לטיול ארוך, כי סוסה כלשהי נאבדה מחווה אחרת. ולפי מה שאני יודעת מאתמול עדיין לא מצאו אותה =/. וזו סוסה מאודד יקרה. טוב, ´´אנחנו לא קצת גולשים´´ מהנושא? אז היה לי שיעור על סבתא. o_O הייתי מבואסת, דווקא היא? וגם היה אפשר לרכב על קופר. אבל המדריכה שלי רצתה שאני ארכב עליה. עליתי, סתם הלכתי איתה קצת... ועבדנו על הרגל שלי. [שלא תיכנס לארכובה] על לסדר לה ת´צעדים כי היא מפוזרת בטירוף! ואח"כ פירקנו אותם, האכלנו וידה ידה... יום שני: הגענו לחווה ב13:10 בערך.. והתחלנו לאכף ת´סוסים. אני לא רכבתי הרבה. כי זה לא היה היום של השיעור שלי. ובאיזה 16:30רכבתי. בשאר הזמן הדרכתי טיפה, ועשיתי לונג´ לאלוויס. הסוס הזה ענקיייי! חח.. זה היה מצחיק. ואז רכבתי קצת, רכבתי איזה 20 דק´. עשיתי קצת טרוט.. ובאיזשהו שלב רציתי לעבור לקאנטר.. ועשיתי איתה [רכבתי על סבתא.. עוד פעם =/] כמה צעדים והפסקתי. ואז אחרי כמה דק´ ירדתי. ומישהי אחרת עלתה עליה לעשר דק´. ולא הספקנו להאכיל... חבל, אבל לונורא. מחר אני גם הולכת. וויש מי לאק.

TauraMan

New member
נפלתי ../images/Emo9.gif../images/Emo152.gif../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

כמה לא צפוי, חדש, מרענן ומפתיע
רכבתי על דיז, התחלנו בחימום על אפרייט, היה נחמד. עברנו לליברפול, היה לי סירוב פעם ראשונה, נכנסתי שוב, הוא קפץ את זה אבל סירב על אוקסר שלא הייתי אמורה לקפוץ, נפלתי בין הקורות.. אווווווץ'...
עליתי, ואחרי שיחה עם שמעון רכבתי 'טיפה' יותר טוב(
), עשינו מיני מסלול, היה לי סירוב על טריפל פלנק מעצבן, נכנסתי שוב הפעם עם המון רגל והמון יד והסוס קפץ... אחרי קצת זמן היתה לי שיחה עם ינקו והיא צרחה עלי לרכב נורמלי, החלטתי לנסות (
) והיה חביב בסוף. לינקו הלך מדהים. זונה. קיצור תחרות, יום שבת, מקום ראשון

ווינגז

New member
../images/Emo57.gifשיעור גרוע ../images/Emo7.gif... ממש גרוע!!!

ביום שני... כאילו... אתמול... הייתי בחווה מהבוקר והיה ממש טוב... אבל ממש... דבר ראשון כשהגעתי אמרו לי שפלר המליטה בלילה... סייחה מהממת!!!!!!! בגוונים של חום בהיר בהיר עם ארבע גרביים לבנות... ופלר נותנת לכולם להתקרב וללטף אותה!
אחרי זה אמרו לי שמושון לא בא לחווה וגם אסור לו יותר לדבר איתנו (מושון הוא מדריך שכל הזמן מסנג'ר אותנו וחושב שכולם עובדים בשבילו ושהוא הכי טוב
) אבל אז... השיעור... עליתי על בר המתוק
... אבל האוכף היה זוועההההה ולא יכולתי לרכב עליו... אז ירדתי ועליתי על מתושלח (וכן זה חרא של שם
) פעם ראשונה... מתושלח אגב הוא סוס בן 25!!!!!! אבל הוא לא מתנהג ככה... ולפני שהספקתי להתארגן עליו כמעט אבנר מתחיל לתת לנו כל מיני תרגילים ולצרוח!!!! עליי... אבל ממש לצרוח! ואני מנסה להסביר לו שיתן לי שנייה שאני צריכה ללמוד להכיר את הסוס והכל כי יש לו הרגלים שאני לא מכירה והכל... אבל לאאאאאאא! הוא חייב להמשיך לצרוח עליי.... וכל פעם הוא אומר לי "בגלל זה נפסלת בתחרות, בגלל זה נפסלת בתחרות!". הוא יודע שאני נלחצת מתחרויות והוא יודע שאני שונאת כשהוא כל הזמן מבקר אותי על כל צעד שאני עושה!!! לפני כמה ימים הוא גם אמר לי שהפסדתי בתחרות בגלל שבאתי לנצח ולא לרכב ומי שבא לרכב גם זכה
דיייייייייי נמאס לי הוא יודע באיזה לחץ הייתי בכלל? תחרות ראשונה שלי בחוץ ועשיתי ה-כ-ל! בשביל לרכב כמו שצריך כי זה קצת קשה כשברקת מתחרפנת כל חצי צעד
נמאס לי ממנו חוץ מזה שהיה איתו קטע מסריח ביום שישי שעבר
... ואני גם ככה בעצבים... ג'ז המסכנון... למה הוא צריך לסבול בגלל טמטום של שני אנשים??????

ווינגז

New member
אסור לו לבוא לחווה-אסור לו לבוא

בשביל לסנג'ר כי הוא מקבל על העבודה שלו כסף

לה נפש או משהו?

מה עובר על אנשים בזמן האחרון?! omg! עזרה מקצועית - דחוף! הנה שם יותר גרוע מבנצי...מתושלח...חחח

משהו מסריח שם!../images/Emo11.gif

יש אולי עוד מדריכים בחווה שאת יכולה ללמוד אצלהם ? כי אם זה לא יסתדר ואין פיתרון - אסור לתת לזה להמשך! את צריכה לדבר על היחס הזה עם ההורים, מנהל החווה, מדריכים אחרים...או חווה אחרת? אבל בכל זאת - קבלי

ווינגז

New member
אני רוכבת אצל עוד מדריך../images/Emo4.gif

שהוא ממש טוב גם אבנר נהדר בדר"כ... פשוט לפעמים יש לו קטעים... בלאכס
ועל הקטע עם ג'ז תהיו בטוחים שהוא יקבל צעקות...
אבנר בסה"כ בנאדם ממש ממש טוב... הוא פשוט יותר מידי טוב הרבה פעמים, והוא לא מאורגן, ולא ממש אחראי לעמוד בהבטחות

כל יום, עד שהוא יבין

עם צריך אז לערב בשיחה אפעלו עוד אנשים... צרחות בלגאנים (סתם, אבל אם בא לך...חח) או שכדאי שתפסיקי לרכב איתו? אם זה יהיה ממש נורא - וזה נשמע מספיק נורא!

למעלה