מעב"ר חדשששששששששש

Blue Eyessss

New member
שירה שירה שירה...

*מתלהבת ביחד איתך* ותמסרי החלמה מהירה לסוס שלך!
קודם כל הוא לא יחשוב שאת רוכבת חרא-כי את לא...חוצמזה הוא מדריך חדש מה שאומר שהוא יראה דברים אחרת ממה שתמי ראתה!והוא לא יודע מה עברת עד היום עם הרכיבה שלך...אז לא צריך לצפות ממנו לדעת..אבל צריך לתת את ההכי טוב הוא יתרשם מה שהוא יתרשם והוא יגיד מה שהוא יגיד אבל הוא יקדם אותך אלףףףף...ואין סיבה שלא תסתדרי איתו או שתעשי פאדיחות!!!!! בהצלחה!!!!!

אתמול היה פורימון בחווה!!

אתמול הייתי ב]ורימון שחווה סוף סוף!! פעם ראשונה שלי!!! היה ממש ממש משש כיייף!!...קודם כל היו איזה 4 קבוצות, והיו שתיים של מתקדמים: אחד ממש מתקדמים ואחד מתקדמים אבל פחות. אני הייתי בפחות....וזה ממש עיצבן אותי כי יכולתי להיות שיותר אבל לא הכניסו אותי וזה עיצבן אותי...אבל הם היו הרבה אז הרווחתי... היה שיא הכייף!! ממש רציתי לרכב על צ'יקיטה אבל יהודה ה**- **** אמר לי לקחת את או גוליבר או צ'ארלס בגלל שאני גדולה וידעתי שבר רוצה את צ'ארלס אז לקחתי את גוליבר וממש ממש פחדתי כי הוא איזה שתי מטר והוא ממש ממש הרבה יותר גדול ממני וידעתי שנרכב קצת בלי אוכף!... בהתחלה ממש פחדתי אבל אז גיליתי שהוא מאמי והוא הגיב מעולה לרגל וממש נהנתי והמשחק הראשון שעשינו זה לחצות את המגרש להוריד את האוכף ולעלות...הלך לי בחלק הזה חלק כי עזרו לי...ואז היינו צריכים לעשות אותו הדבר רק ההפך (לשיים את האוכף בחזרה) והחגורת בטן הסתבכה אז הפסדנו...אבל לא נורא , היה כיף!!! אחרי זה עשינו עוד כמה משחקים ואז היו צריכים את גוליבר אז ירדתי ומהר הבאתי את צ'יקיטה היפה שליייייי!! ואיתה רכבתי בעיניים עצומות והובילו אותנו ועשיתי קאנטר בעיניים עצומות שיש עוד איזה 5 אנשים המגרש והיה מממששששששששש כיף!!!!!!!!! אחרי זה עשינו שוב את המשחק עם האוכף וכשעליתי חזרה אחרי שהורדתי את האוכף נפלתי...:(...אבל לא נורא... היה ממש כיף!!!!!! וגם רכבנו שעה וחצי במקום שעה... לסיכום, היה ככככייייייייףףף!!!!!!

talkk

New member
היום שלי בחווההההה..

בבי"ס היה קליל...תנ"ך, אחרי זה ג"ג, אחרי זה שעתיים חופשיות כי הפלוצה של מתמטיקה לא הגיעה, ואז ספורט...פחחחחחחחח הקיצר - לא עשינו כלום! המממממממ...היום הייתי ממש ממש ילדה על סמים.. אני לא מבינה דברים שעשיתי בכלל - הוכחות: 1) עשיתי ניסיון לרייס עם איציק..מה חשבתי לעצמי? איך טורוברייד מעורב בהולנדי, יכול להתחרות בערבי המסכן הזה? פתחנו באלופ, ותוך שנייה הגעתי אליו, רק מהצד השני..חחחח 2)עשיתי מלחמת "הזזת מבט" עם אלף..יענו מסתכלים אחד לשני בעיניים והראשון שמזיז מבט מפסיד..מפגרררררר...היה ברור שהוא ינצח! יש לו מבט חודר כזה עמווווק! טוב, כנראה שאני עדיין קצת מסטולה... 3)ככה ליטפתי אותו, ופתאום באמצע החיים, אני רוצה להוריד לו את הראשיית בית! ככה סתם! התחשק לי! אז התחלתי, ופתאום אני תופסת ת'צמי... מזל! ובטטטטח היו עוד מיליון דברים שאני לא זוכרת... טוב, וליום שלי: באתי ב-13:00, והבייבי שלי היה בחוץ! מוווותק! אז נתתי לו עוד חצי שעה, והכנסתי אותו והברשתי אותו המווווווווון! וואי, בחיים לא נהנתי מהברשה כמו היום! לא יודעת למה - היה כיף! מווווזר! אחרי זה איכפתי, ואז אני שומעת צעקה:"אלללללף" חחחחחח ככה קוראים לי בחווה, יענו לא זוכרים ת'שם שלי, אז חצי מהאנשים קוראים לי אלף... זה היה איציק, והם הוציאו ת'סוס, וגם נטע הגיעה, ופתאום גם סיוון וגל הקטן.. פשששש פול אנשים..
אז איכפתי, ועזרתי לילדים סתוווומים לאכף את מילקי, והפחדתי אותם בכוונה! כי הם עצבנו אותי! כי ידעתי שאין להם אישור לעלות עליו, אולי רק לאחד, והיו שם איזה 10, אבל בסוף אייל בא וסידר ת'עניינים..חחחחח מגיע להם! *פויה טל*, ואז עשיתי לונג'י לונג', ועליתי, וגם נטע עשתה לונג', ובאותו זמן גם איציק רכב, וגם גל.. אז היה מעולללללללללה! די נגמרות לי כבר המילים אני פשוט חוזרת על עצמי לאחרונה (לשמחתי
) כי המילה מושלם כבר לא מספיקה לי בשביל הסוס הזה!!! גררררר
ואני חוללללה על האוכף שלי, הוא נוח בטירוף, כל כך כיפי לשבת עליו! לא נראה לי אני אמכור אותו... אבל יש משו שמעצבן אותי: יש לו צד אחד חזק - ימין, ובצד הזה אני יכולה לעושת איתו הכלללל, אני יכולה לעשות איתו קאנטר איטי כמו אנ'לא יודעת מה, ממש שנראה כמו הליכה, אבל זה קאנטר, ממש איטי, ואני יכולה לשבת הכי אחורה באוכף, ובכלל לא לזוז מילימטר מהאוכף בכל מקצב, ובשמאל, אני פחו תשולטת בו בקאנטר, ואני לא מצליחה לשבת באוכף! ארררג, והיום פשוט עבדתי איזה חצי שעה (אם לא יותר) רק על הצד הזה, כדי לחזק אותו, ומחר יש לי שיעור, ואם אני אקפוץ בקאנטר (הלוווווווואי!) שמאל אני אמות! נראה לי אני אבקש להתחיל מימין.. והיה ממש טוב, עשיתי 20 דקות לונג'+ שעה רכיבה..באותה תוכנית כמו אתמול.. ואז ירדתי ממנו, שטפתי רגליים, אכלתי במבה, שמתי שמן פרסות, שתיתי שוקו, הברשתי, שתיתי עוד שוקו, עשיתי צמות, שתיתי עוד שוקו (האחרון) פירקתי את הצמות, והלכתי הבייתה! והגעתי הבייתה, אכלתי משו, עשיתי עוד כמה דברים, ראיתי מכושפווווווות, והתקלחתי, והגעתי לפה! מחר אימוווווווווון! יש , סופסוף! אני ממש מחכה לזה! וביום שישי - שוב אימון! ישששש אני ממש מחכה גם לזה! (בעצם, תלוי במחר) הגעתי לסוף ההודעה, לקטע שאין לי יותר מה לכתוב..הייתם מאמינים?! יאללה, ביי, טל

Unreachable

New member
בעעעעע

נמאס לי לרכב פעם בשבוע אאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לא מתאים לי בכלל. רוצה קיץ היום הייתי באורווה(כן שי, הייתי) וצלמתי מלא תמונות עם חן וענבר ורציתי לצלם גם את כפיר אבל הסנוב התעלם ממני לחלוטין היום. ואז הייתי צריכה לחזור כי הייתה שיחה מפגרת בבצפר. אז לא רכבתייייי אוף!**משתגעת**

stinkerbell

New member
בדיוק אותו הדבר ../images/Emo4.gif

שירוש בואי נפתח קבוצת מתגעגעי תמי
קרל ממש מפחיד אותי.. אני מקווה שאני לא אתעלף לו באמצע השיעור מרב פחד חחח מתי השיעור שלך??

Juli kleo rullz

New member
בארבע... ../images/Emo15.gif../images/Emo187.gif

אני לגמרי הולכת לשכוח כל מה שאני יודעת!!!! אלוהים הוא יגיד לי שמאלה אני אעשה ימינה אני כל כך רואה את זה!!!! =[ וגם אין לי מושג איך לדבר איתו... אנגלית או עברית בלעעעעעעעעע

מריושי

New member
לא להלחץ..

רק יקח לך רגע להבין את האנגלית שלו והוא מבין קצת עברית ככה שאת יכולה לג'ברש אנגלית + עיברית הבעיה זה פשוט להבין מה הוא אומר לדעתי.... וכשאורי עושה איתו שיעורים, נראה לי שהוא עושה אותם בהולנדית(?) וביננו, אם רוני עשתה איתו שיעורים, אז כולם יכולים לעשות איתו שיעורים ופשוט בלי לחץ הוא בנאדם מצחיק!!

stinkerbell

New member
הגענו למסקנה...

שהוא סבאלה כזה..
חחחח כמובן, חוץ מהקטעים שהוא מגלגל את העיניים אחורה וכל מה שאתה רואה זה לבן.. ברררר מעביר בי צמרמורת כל פעם מחדש חחח
קריפי יצאתי מרוצה
, זה כל מה שיש לי להגיד ואולי אפילו נצא לתחרות ב20 עם שירוש

serdonix

New member
גם רוצה להיות בקבוצת מתגעגעי תמי

נכון - לא למדתי אצלה, אבל אני עדיין מתגעגעת,

serdonix

New member
שוש+עדי כנסו!!

אוהבת אותכם אלף והמון המון בהצלחה!!
איזה באסה שאני לא יכולה לבוא לראות.... מבחן מזדיין במתמטיקה....

השיעור (הכמעט מושלם) שייילי ../images/Emo99.gif

רכבתי על קלי...סוף סוף סוסה שמתאימה לי (איכשהו), כי בזמן האחרון היו המון סוסים שלא הסתדרתי איתם אחרי כמה שיעורים...כאילו אני יכולה לרכב עליהם אבל זה לא "זה"! אני לא יודעת להגדיר - כמו שהיה עם ז'ק..חחח אז עליתי עליה, כמובן עיצבנה עם האוכף - יש לה ת'קטע הזה שהיא הולכת וכאלה תוך כדי חיזוק ועלייה חמודה שמכותה... אז סתם חימום והכול.... ואז עבדנו במעגל בהליכה ואז בטרוט ובטרוט ישיבה על מה שעבדנו בשבוע שעבר - לשמור אותה מוכונסת ואז עברנו לשמיניות שהיא תשאר מכונסת וכמו שבוע שעבר. אחרי זה מעברים הליכה - קאנטר, לחדד אותה...ולעשות כאילו מעבר חלק בלי לגרור צעדים ושהיא תשאר מכונסת.. כן כן! לעודד יש התקפת דרסאג'! ידעתי שזה יבוא מתישהו... אז כ-ל השיעור דרסאג' ועשר דקות אחרונות שני מכשולים מסכנים...חח אז המכשנו דרסאג' והיה מעולה, היא כזאת בובה כשהיא מכונסת...גם הצלחתי לכנס אותה בקאנטר והיה הרבה יותר נוח! עודד לא העיר לי שום דבר בדרסאג' חוץ ממדי פעם "טיפה יותר כיפוף פנימי"! אז קפצנו - בהתחלה איקס גבוה כזה אבל לא יודעת מה קרה לה, היא נבהלה מהמכשול ובאה ממש לחוצה ולא הצחלתי להרגיע אותה אז היה סירוב אבל אחרי זה ממש השתפר...אז עודד כל פעם אמר לי להנכס שוב עד שיהיה מושלם - שלוש פעמים...חח ואז האיקס הפך לאפרייט, זה באמת היה כבר יותר טוב! היא לא נגעה בקורות הגרוש - זאת שרכבה עליה אחרי רכבה כזה בעעע והיא הפילה המון.... והי גדול - לא רכבנו אפילו 5 דקות וגל המייפגר הזה נפל מבנצי! רק התחלנו טרוט משוחרר על מושכה ארוכה! יואו! ויש לו נפילות כישרוניות...על הקורות וכאלו - פעם הוא קפץ ולא יודעת איך הוא הגיע אל התחת של גולדי במקום לאוכף...ךךך הוא חייס 2 עוגות כבר, מתוך שלושה שיעורים! ועודד עלה על בנצי..איזה מושלללללללם! הוא עלה על שתיים כאזה יאפה...טחח ובקיצור - היה ממש ממש כייף..אני כבר לא מדוכאת אחרי השיעורים והולך סבבה! בשבוע הבא עם עודד ממשיך עם הדרסאג' בלבד כמו עכשיו אני לא יודעת מה אני עושה לו!ועוד בהתחלה הוא שאל אותי על מה עבדנו בשיעור הקודם ואמרתי לו דרסאג' הייתי בטוחה שיהיה שיעור קפיצות...אבל לא נורא - כשיימאס לו זה יחזור ובגדול כמו תמיד! זייהו, מקווה שקראתם..

talkk

New member
חחחח יא מושלמת!

מה פה כמעט מושלם??? הלך לך ממש טוב... ודרסאז' זה טוב לפעמים ואם הוא עשה את זה, בטח יש סיבהההה! בהצלחה בהמשך!
טל

למעלה