מעב"ר חדשששששששששש

Pinkgirl25

New member
היי מה קוראה יש לי הרבא חדשות!

אז ככה: היא ביום ראשון וזכיתי מקום שני על לוקה ואני מתה לשים תמונות של התחרות ששלחו לי לאי מייל ואין לי מושג איך מעבירים לפורום אז תלמדו אותי פליז!!!!!!!!!!!! השיעור שלי ביום שלישי: היא לי שיעור פשוט מושלם מור לימדה אותי לעשות ההרעכת צעד אמיתי והיצלחתי יותר מ-5 פעמים וזה היה פשוט מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולוקה המושלמת היתה כזאת מושלמת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סליחה על שגיעות הכתיב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ווינגז

New member
../images/Emo57.gifהשיעור שלי מהיום../images/Emo7.gif

האמת שהיה יום פשוט מושלם... ואם הייתי חושבת על זה בהגיון הייתי יודעת שזה לא יכול להמשך
עליתי על הודיני.... פשוש קטן
מלא זמן לא עבדו איתו וממש רציתי לעשות קאנטר... הבעיה היא שגם כשהודיני לא עובד כמה חודשים הוא לא עושה קאנטר.... בכל מקרה רציתי לעלות, ואיתי במגרש היו ברקת ובר (סמדר ועוד ילד שקוראים לו יונתן) והם עשו מלא קאנטר... עכשיו... הודיני עושה קאנטר רק אחרי סוסים אחרים-ואם זה לא אחרי אז הוא עושה מזה בעיות
... אבל לא היה אכפת לי... אז דרבנתי דרבנתי דרבנתי... ואז ראיתי שהוא ממש מחכה להתפרק והכל אז לא כדאי... אז הרגעתי אותו וכזה... ובדיוק בר עבר בקאנטר... אז ממש ממש האטתי... בכל מקרה בדיוק בשניה הזו הוא נבהל ממשהו, ופתח בחצי גלהופ (ואמרו לי שזה מה שזה היה
) ומרוב לחץ שיחררתי צרחה שאני לא יודעת מאיפה היא יצאה בכלל... אבל זה היה מזה חזק וזה היה פאדיחה
... ומשום מה נשארתי ממש צמודה לאוכף ואפילו לא חיבקתי עם הרגליים... וגם הצלחתי לעצור אותו אחרי כמה צעדים... אבל עלה לי המתח בשרירים אז הייתי חייבת לרדת כי ממש כאב לי... והתחלתי לבכות כמו מפגרת
... עוד סיום מגעיל ליום מושלם... אגב-סורי שלא הגבתי לכל אחד שכתב לי מזל"ט!
אוהבת את כולכם... פשוט אין לי מצברוח... יעל

לא נורא!../images/Emo24.gifחם תמיד עוזר....!

זה קורה, אל תקחי את זה קשה. תמשיכי הלאה כאילו כלום לא קרה וזה יעבור. גם לי קורה שאני יורדת משיעור בוכה, זה קרה לי עם גל ובסוף - משום מה באמת - צחקנו על זה. רק בגלל זה לא שווה לבכות, אני בטוחה שתתגברי!
!

ניצקוש

New member
יעל.....יש גם שיעורים כאלה...

זה לא מה שצריך להרוס לך את היומולדתת!! זה קורה לכולנו...יש שיעורים טובים ויש שיעורים פחות טובים... והשיעורים הלא טובים תמיד מלמדים ומעבירים אותנו הלאה... והשיעור הזה לא צריך להרוס את היום המושלם שהיה לך!! ולבכות זה טוב....! זה משחרר את כל הלחץ..! בקיצור אל תתבאסי!!!

talkk

New member
יהיה טוב!

דונט וורי, בי הפי! הכל יהיה בסדרררר!!! זה סתם עוד יום רע!
טל

למעלה