מחליפים דעות

Or Amit

New member
מחליפים דעות

פינה חדשה - אני מעלה שאלה (או שאלות) כל אחד כותב את דעתו. לוואלה יש מדור בסגנון של 'עובדה או אגדה', לאור העובדה שאני באמת מאמין שיש כאן כותבים לא פחות טובים מכל אתר NBA אחר ברשת - מעניין אותי לשמוע את דעתכם.

Or Amit

New member
1. הלייקרס

אם הם עוברים את יוסטון, הם הולכים לשייט לגמר. דנבר היא יותר תוצר של היריבות החלשות (יחסית) אותן פגשה.

rapgamer4ever

New member
יוזמה יפה בתזמון טוב

יומיים עד המשחק הבא- יש זמן לדבר על דברים מעבר למשחקים. בקשר לשאלה- כלל לא. הלייקרס לא ישייטו לגמר, גם אם ינצחו את דנבר ב-5 משחקים (ואני לא פוסל מצב כזה). נכון להיום, דנבר קבוצה לא פחות חזקה מהלייקרס. היא משחקת חכם יותר והולכת על השחקן החם. יש לשחקנים שלה בטחון. היא בכושר טוב באופן כללי ומתהדרת בכוח אש ששני רק ללייקרס. דנבר איז פור ריל. היא שיחקה מצוין בשני הסיבובים, כשפגשה קבוצה חלשה כמו ניו אורלינס היא הביסה וכשפגשה קבוצה טובה כמו דאלאס היא ניצחה. הסיבה שלדעתי הלייקרס יגיעו לגמר היא מצ'אפ טוב מול דנבר. אני מתנגד לאמירה שיש הבדלים גדולים ברמה ולא אפול מהכיסא אם דנבר תנצח את הסדרה. בכל מקרה גם אם הסדרה הזאת תהיה קצרה, הלייקרס יתאמצו מאוד בדרך לגמר.

carmelo

New member
אגדה...

הם בטח שלא ישייטו. אחרי יוסטון, יהיה להם קל יותר מול ההגנה של הנאגטס. אבל גם שם, יש את מרטין שבנוי להתמודד עם גאסול טוב יותר מאשר עם ווסט או נוביצקי. דנטיי ג'ונס לא שומר ברמה של ארטסט ובאטייה, אבל הוא בהחלט לא נופל מברואר שהצליח לשמור את קובי מצויין - ובכל זאת לחטוף 40 בפנים. האמת היא שהמפתח לעצירת הלייקרס הוא שבירת התבנית ההתקפית שלהם ע"י הגנה צמודה ואגרסיבית כמו שהרוקטס מציגים, מה שמוביל להשתוללויות של קובי. גם אנדרסן וננה יוסיפו לקשיחות בצבע שיכולה לעצור את ביינום וגאסול מלהיות אפקטיביים. בילאפס וקרטר מהווים אחלה שומרים מול הרכזים של הלייקרס. חוץ מג'ונס, אולי הייתי נותן למלו לשמור קצת על קובי בשביל להכניס אותו לאווירה. שנה שעברה בסוויפ המביך, ראינו הרבה את מרטין על קובי, בתור השומר הכי טוב של הנאגטס. אז כשהלייקרס ישחקו עם אודום ב4, אפשר לשים את מלו, את דנטיי על אריזה ומרטין על קובי. עוד אופציה - להשתמש בריינאלדו בולקמן, היורש של רובן "קובי סטופר" פטרסון. אז גם אם דנבר לא שומרת ברמה של יוסטון, יש לה כמה כלים הגנתיים טובים וכמובן הרבה יותר כלים התקפיים. לדעתי, הכל תלוי במלו, אם הוא ינצל את מלוא הארסנל ההתקפי שלו, או שיחזור להיות המלו שראינו אשתקד בסוויפ - מחייך ומבסוט אחרי סל שלו, כשהלייקרס מובילים בבטחה במשחק ובסדרה...

88nothing

Active member
לדעתי הם יטיילו.

לליקרס יש בעיה עם רכזים זריזים שפשוט הורגים אותם, לדנבר אין כזה. מרטין וננה לא יצליחו בחיים להתמודד עם גאסול ואודום. לדנבר אין שומר על קובי. אריזה השומר המושלם על מלו!

Or Amit

New member
'אגדה'

טוב, לפחות חלקית. אין ספק שדנבר עדיין לא פגשה יריבה בסדר הגודל של הלייקרס, מצד שני הם הצליחו להוריד את רמת המשחק של שתי היריבות שהיו מולן בכמה עשרות אחוזים. דנבר צריכה משחקים טובים מאנתוני. כאמור - 14.5 נקודות למשחק בלבד(!) היו לאנתוני בארבעה משחקים מול הלייקרס. זה לא יספיק. הם צריכים את אנתוני בפורמה רצינית הרבה יותר עם לפחות אחד מבין מארטין\ג'יי אר\ננה\בילאפס בתצוגת אולסטאר בכל משחק נתון. זו תהיה הסדרה הראשונה שבה לדנבר אין יתרון ביתיות, כיוון שאני מאמין שהלייקרס יקחו משחק אחד לפחות במייל היי סיטי, דנבר חייבים לקחת את המשחק הראשון בסדרה ולבנות על עקיצה במשחק מספר 5. אני מאמין שנראה בלו-אאוט של הלייקרס במשחק 2, אז אם זה הכיוון שאליו המשחק הולך - להוריד הילוך ולשחק עם הספסל. אולי הם ירוויחו עוד שחקן לרוטציה הקצרצרה שלהם (כל היודע דבר על המצאו של לינאס קלייז'ה מתבקש לסור במהירות למשרדו של קארל)

carmelo

New member
רוטציה קצרצרה?

קרטר, סמית ואנדרסן זה מאוד עמוק עבור רוטציית פלייאוף, עכשיו כבר לא אמורים לשחק עם 9-10 שחקנים. אבל גם אם כן, קלייזה ובולקמן הם יופי של שחקנים עבור מקרי חירום שכאלה.

rapgamer4ever

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הספסל של דנבר חזק לדעתי. יש להם 9 שחקנים באמת טובים (קלייזה אנדרייטד) ואחלה שחקן עשירי. חסר להם עוד גבוה וטרן אחד כדי להפוך לספסל חזק בטירוף.

הלייקרס יורים לעצמם ברגל.

יש להם את הסגל הכי טוב בליגה, את השחקן מספר 1 בקלאץ' (עדיין מוביל על לברון בזכות הנסיון), ואת המאמן הכי מעוטר בליגה. אז למה לעזאזל הם לא מצליחים לעבור קבוצה שאיבדה את שתי הכוכבים שלה? בגדול, צריך לתת קרדיט גדול ליוסטון. לדעתי לקבוצה הזו יש את הצוות המשלים הכי טוב בליגה. חבל רק שהכוכבים שאמורים להוביל אותה, אחד עשוי מסוכר, והשני עשוי מחמאה (תבחרו אתם מי זה מי, זה לא משנה). באטיה, ארטסט, סקולה, ברוקס, לנדרי, הייז, אלה חברה שהייתי שמח אם יהיו לצידי, בין אם זה משחק כדורסל או מלחמת עולם שלישית. חברה שלעולם לא יוותרו. וזה בדיוק איפה שהלייקרס נופלים מולם. הלייקרס משחקים כאילו זה אמור לקרות, אז בשביל מה להתאמץ? קובי נותן את הדם שלו כל משחק, אבל כשלידו החברה יכולים אבל לא רוצים (פאו, אודום) או רוצים אבל לא יכולים (פארמר, בראון, פישר), יש איזון כוחות. למעשה, כל משחק תלוי בעצם רק באיזה לייקרס יגיעו לשחק. אם זה קובי נגד העולם, הלייקרס אולי יעברו את יוסטון, אבל לא קבוצה כמו דנבר או קליבלנד. לגבי דנבר, זו ממש לא פיקציה. היא הקבוצה השניה במערב היום, ומגיע המון קרדיט לקרל ומלו. כמובן שאת רוב הקרדיט יתנו לבילאפס, כי הוא השינוי העיקרי משנה שעברה, אבל אי אפשר לדלג על השניים הראשונים. בסופו של דבר הסידרה הזו תלויה בשני גורמים: 1. הלייקרס - האם פיל יתעורר מהשינה העמוקה שהוא שרוי בה? 2. צ'ונסי - האם נראה את צ'ונסי של 2004 ו2005, או צ'ונסי של אחר כך, שנתן במתנה את הגמר ב2006 ו2007? הלב רוצה דנבר, אבל מכיוון שאני תמיד בעד האנדרדוג, זה אומר על דנבר רק דבר אחד. הם האנדרדוג.

Oxycodone

New member
אבל איפה המלחמה במשחקי חוץ ?

נכון שהחברה האלה ארטסט , סקולה ברוקס וכל שאר השחקנים הנהדרים של יוסטון נלחמו כמו אריות ...אבל איך זה שהם כבר עשו את המאמץ להגיע למשחק השביעי ? ובמשחק השביעי של הפלייאוף מוותרים....חוטפים 30 הפרש בראש ? בשביל מה הם התאמצו כל כך במשחק השישי ? וגם במשחק הרביעי הם חטפו 30 הפרש...הם חייבים להלחם גם במשחקי חוץ , זה לא אופייני ליוטסטון לא ראיתי שהם הפסידו השנה במשחקי חוץ בכזה הפרש. פשוט קבוצה עם חוסר מזל טראגי , מה לעשות שיש לך סיני מפלצתי וענקי אל תצפה שהוא יחזיק מעמד 82 משחקי ליגה ואז עוד יחזיק מעמד בסדרות פלייאוף פיזיות...חייבים למצוא לו מחליף הגון...וכאבי ברכיים זה יכול להיות בעיה קשה מאוד לכל אדם בייחוד לשחקן כדורסל. שטרייסי משחק לא עוברים סיבוב..עד שעוברים סיבוב 2 הסנטרים נפצעים...הם היו צריכים לחשוב על סנטר לגיבוי לא רק מוטמבו. ועוד דבר שמאוד מפריע לי בארטסט במשחקים שראיתי זה שההתקפה שלו ממש ירודה. אבל בתכלס כל הכבוד להם משכו ל7 משחקים כשהם סובלים מחסרון גובה מהותי , ולפחות ארטסט לא נתן אגרוף למישהו חח היה נורא עצוב לראות את יאו יושב עם חליפה ולא יכול לעשות כלום....ואדלמן עוד פעם מפסיד ללייקרס ב2002 גנבו לו אליפות ועכשיו הוא היה קרוב , בכל מקרה אני מחכה לראות פייט אדיר של דנוור מולם.

ikrmr

New member
מה היה שם, אם אתה יכול להזכיר לי?

בס"ד נזכרתי שהיה משהו בעייתי עם השופטים, אך לא זוכר מה!

Or Amit

New member
תלונות על מכירת משחקים

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=618&docID=39363&lang=HE "אבל הרעש הוא גדול כי המשחק השישי בין הלייקרס לסקרמנטו באותה סדרה אכן היה מוזר. למי שצריך תזכורת, זו הסדרה בה רוברט הורי קלע את השלשה המדהימה ההיא שהשוותה את הסדרה ל-2- 2, ומשחק אחריה העלה מייק ביבי בזריקה מבחוץ את הקינגס ליתרון 2-3. במשחק השישי הלייקרס הלכו לקו 27 פעמים ברבע האחרון, קובי בראיינט הכניס מרפק לפנים של מייק ביבי והשריקה הלכה נגד ביבי, ולאדה דיוואץ וסקוט פולארד יצאו כל אחד בשש עבירות, והלייקרס ניצחו 102-106. הטענה של דונאהי היא ששניים משלושת השופטים היו 'אנשי הליגה' שעשו כל מה שיכלו כדי שיהיה משחק שביעי, שבו כזכור ניצחו הלייקרס. הנה מה שאמר ריק אדלמן, מאמן סקרמנטו בזמנו, אחרי אותו משחק: "אני מרגיש רע בשביל השחקנים שלי כי הם עשו הכל. זו בושה, ממש בושה. לגבוהים שלנו נשרקו 20 עבירות ולשאק רק ארבע. אתם תגידו לי. ברור שהשופטים שרקו משחק כפי שהם רצו לשרוק אותו". ביממה האחרונה אומרים שחקני עבר של סקרמנטו "ידענו" ואומרים עיתונאים שנכחו במשחק "זה היה השיפוט הכי גרוע אי פעם""

Oxycodone

New member
כנס לוידאו הזה ותיווכח בעצמך

סקרמנטו קיגנס היו הקבוצה הכי טובה בליגה ועמדו לנצח את הסדרה ב6 משחקים לקחת את הטבעת ולנצח - הקבוצה של אדלמן והיה שיפוט שערוייתי שכפה משחק 7 לא מוצדק...והטבעת נגנבה מהקינגס ואדלמן השיפוט הכי שערוייתי אי פעם כנס לוידאו הזה http://www.youtube.com/watch?v=VhlGYvIMPgQ יש לך גם בצד עוד קטעים מהוידאו הזה...שגם בשאר המשחקים לא במשחק 6 השופטים היו לטובת הלייקרס

Oxycodone

New member
אגב גם את משחק 5 הקינגס היו צריכים לנצח

סדרה שהייה צריכה להגמר 4-1 או 4-2 לקינגס http://www.youtube.com/watch?v=wVfZ-CU-bx0 במשחק 5 הקינגס הובילו כבר ב24 הפרש..ואז המתחילים שלהם חטפו סתם עברות שנתנו ללייקרס לחזור

endorms

New member
כמעט בכיתי מתיסכול

ראיתי ארבעה משישה המשחקים הראשונים בסידרה (כולל 5 ו-6). השיפוט היה הרבה מעבר לגרוע או מגמתי. מתוך כל תצוגות השיפוט הגרועות והמקפחות שיצא לי לראות זו הייתה היחידה שהתלוותה אליה הרגשה וודאות צורמת שנעשה כאן חוסר צדק משווע. אם מישהו יכול שירא שוב את משחק 6. זה לא ששתי הקבוצות היו שוות ביכולתן על המגרש ורק טעויות שיפוט נתנו את המשחק לקבוצה כזו או אחרת כמו שקורה בדרך כלל. הקינגס היו עדיפים בהרבה על הלייקרס. ל.א. לא הצליחו לקנות עצירה או סל ורק זריקות העונשין שקיבלו מהשופטים השאירו אותם במשחק. עוד שריקה ועוד שריקה ועוד זריקה מהקו ועוד זריקה. זה היא נורא, צורב לי רק מלהיזכר בזה. על משחק שבע החלטתי לוותר. היה ברור שהקינגס מהסידרה הזאת לא יצאו מנצחים.

Oxycodone

New member
האמת

גם במשחק 7 הקינגס היו יותר טובים........הם פשוט החטיאו איזה חצי מהזריקות עונשין שלהם ואולי שיחקו כבר בלי חשק.. אני הייתי בשוק במשחק החמישי , איך הקינגס הרגו אותם ב24 הפרש במחצית ..ואז הלייקרס ניצחו את המשחק רק עם השלשה ההיא של הורי , וגם במשחק הזה הלייקרס חזרו בגלל שהשופטים גרמו למתחילים של הקינגס לשבת על הספסל ולא שרקו לשאק אופנסיב פאולס ומשחק 6 בכלל הביזיון הכי גדול שהיה בכדורסל אי פעם , איך מייק ביבי חוטף אגרוף לאף מקובי בריאנט ואיך הם ממשיכים להלחם אפילו שכריס וובר ודויאץ יצאו סתם גם הגבוהים המחליפים שלהם עשו עבודה מעולה וגם אותם הוציאו חח כנראה שנעשה עוול לקינגס...כי זו קבוצה שאף אחד לא שם עליה...וגם אין אף אחד מהם שידבר....מייק ביבי אחרי שהוא מקבל אגרוף מקובי הוא מתראיין ולא מוחה נגד השופטים ? דיואץ גם לא טוב בדיבורים...פשוט לא ייאמן שזה קרה והכי עלובים קובי ושאק אני במקומם הייתי מתבייש לשים את הטבעת הזו על היד

סלים וארזה

New member
מנהל
עובדה יש בי המון הערכה לצ'ונסי בילאפס, אבל הבעיה הגדולה של דנבר היא שאין להם משחק פנים התקפי. עם כל הכבוד לננה, גאסול וביינום אמורים לטחון אותו משני צידי המגרש. בייחוד כשקניון מרטין אמור לשמור על גאסול. לא יודע מה קרה ללייקרס מול יוסטון, אבל ברור לי שהלייקרס יפיקו לקחים. בהגנה אני גם לא יודע מי ישנו בדנבר שיכול להצר את צעדיו של קובי. נכון שדנבר נחו, אבל להבדיל מאורלנדו ששחקה את החמישיה שלה ואמורה לחטוף היטב מקליבלנד, אצל הלייקרס יש יותר בשר על הספסל. אני מנחש שייגמר 4-1 כשארבעת הנצחונות ללייקרס יהיו בהפרשים גבוהים והנצחון לדנבר יהיה צמוד. מבחינתי זה סוג של שיוט. נ.ב. אשמח להתבדות

למעלה