מחליפים דעות

סלים וארזה

New member
מנהל
עובדה עם כל ההערכה שיש לי לצ'ונסי בילאפס, לדנבר אין הרבה מה למכור בקו הקדמי. גאסול וביינום אמורים לתפור את הקו הקדמי של דנבר משני צידי המגרש. קיי מארט לא יכול להסתדר עם גאסול בעמדה 4 ולדנבר יש ספסל מצומצם בייחוד הגבוהים. תוסיפו לזה שבדנבר צריכים להחליט אם בעמדה 2 שמים שומר או קלע (ג'יי אר סמית' לא ממש ידוע ביכולת שלו להיות סטופר הגנתי) ופשוט יש כאן מיס מאצ'ים שזועקים לשמיים. לא ברור לי איך הלייקרס התקשו מול יוסטון, אבל נראה לי שהם יסיקו את המסקנות. יש פעמים בהם קבוצה שנחה יותר מדי מגיעה מעט חלודה וזה צפוי לקרות לדנבר. הלייקרס למרות 7 משחקים אינם מותשים כמו אורלנדו ששחקה את החמישיה שלה היטב. ללייקרס יש מה למכור בספסל וזה גם יבוא לידי ביטוי. אני צופה 4-1 לסגולים כששלושה נצחונות ללייקרס יהיו בהפרשים גבוהים. אשמח להתבדות

Or Amit

New member
2. הסלטיקס

אם הם מנצחים את המשחק השביעי הם יוכלו להיות מצ'אפ אמיתי ראשון לקליבלנד. לקליבלנד יש את הכשרון, אבל לסלטיקס יש הרבה יותר לב ולחימה.

rapgamer4ever

New member
מה זה "מצ'אפ אמיתי"?

בוסטון תהיה היריבה הקשה הראשונה של קליבלנד. אבל לא יהיה לה סיכוי. לקליבלנד יש גם כשרון אבל גם יותר כימיה קבוצתית, תיאום ולא פחות לחימה. לגעתי סדרה שכזאת תסתיים ב-5 משחקים (לא כולם צמודים), מקסימום 6. אני גם בספק רב אם בוסטון תעבור את אורלנדו. אני חושב שיש לה אולי 60 אחוז לנצח את המשחק השביעי.

reem077

New member
בוסטון תתן פייט לקליבלנד

אבל אם מצב הכוחות ישאר כמות שהוא (בלי תוספת פצועים בקליבלנד או חזרה של גארנט) אני לא רואה מצב שקליבלנד לא תעבור גם את השלב הבא וגם תקח אליפות בשלב שאחריי.. סך הכל בעונה הסדירה בוסטון הפסידו לפחות פעמיים לקליבלנד, אני לא רואה סיבה שמשהו ישתנה בפלייאוף, במיוחד כשבוסטון תשושים..

carmelo

New member
יהיה מעניין לראות את בוסטון פותחת בחוץ

אחרי שני הפסדי בית במשחק הראשון, הפעם הם יבואו מעמדת אנדרדוג וינסו לגנוב ניצחון חוץ במשחק מס' 1 או 2.

הייתי נותן להם 5% לעבור את קליבלנד

שזה איזה 3% שלברון ייפצע במשחק ה1 ולא ישחק כל הסדרה... 1.5% שגארנט יחזור והם יצליחו לעבור איכשהו ו0.5% שהם אשכרה יעברו במצב הנוכחי בקיצור, אין הרבה סיכוי

88nothing

Active member
אין לבוסטון סיכוי

אני לא חושב שהם יעברו את אורלנדו, מה שבטוח שנגד קליבלנד אין להם מה לחפש. הם תששושים ובלי גארנט ופו אין להם מספיק כח בצבע! ומה לעשות לדיוויס יש בעיה לרוץ הרבה מהסיבות הנראות לעיין

בן הNלך

New member
עם כל הכבוד לקליבלנד

יש להם רק יתרון אחד - הביתיות. אני בכלל לא מבין מה אנשים מתלהבים מקליבלנד, בלי לברן הם לא שווים כלום כמעט. נכון, גם מו וויליאמס שחקן טוב אבל השאר בינוניים וכקבוצה באמת אני לא מבין מה כ"כ מחזיקים מהם. בגדול הכל תלוי או ייפול על לברון, הוא שחקן ענק בזה אין ספק אבל בוא נראה מה יקרה במאני טיים, מול קבוצה יותר ראויה מהקבוצות שקליבלנד עד היום התמודדה נגדן בפלייאוף. לדעתי גם אורלנדו וגם בוסטון יכולות להגיע לגמר ואני אישית לא אתפלא אם זה יקרה.

STEVE NASH

New member
איזה משפט מוזר

"בלי לברון הם לא שווים כלום כמעט" אבל יש להם את לברון אז מה זה משנה?

בן הNלך

New member
לא יודע למה אבל אני משוכנע

שקליבלנד לא תזכה באליפות השנה, לדעתי הם לא מספיק טובים כקבוצה. יש להם שחקן אחד דומיננטי, עוד שחקן טוב וכל השאר בינוניים ומטה. אז מה אם הם ניצחו את דטרויט ואטלנטה? הם עדיין לא נפגשו עם קבוצה שמועמדת לקחת אליפות, וכשזה יגיע אני צופה שהם יכשלו, אם לא בניסיון הראשון (גמר מזרח) אז בניסיון השני (גמר). ד"א אני מוכן לשים כסף על זה שהם לא יקחו את הגמר, אולי מישהו רוצה לנצל את זה? P:

Or Amit

New member
'עובדה'

עובדה מספר 1: לא רק שקליבלנד בינתיים ב8-0 בפלייאוף הזה, אלא שכל משחק שלהם מסתיים ב10+ נקודות (והפרש ממוצע של 15.5 למשחק) מעבר לזה שזו עוד נקודת זכות לקליבלנד, זה מראה שאף קבוצה לא הצליחה להדבק אליה עד לסיום. עובדה מספר 2: הסלטיקס עד עכשיו הצליחו לסיים משחקים בהפרשים של 10 ומטה 10 פעמים מתוך ה-13 שהם שיחקו עד כה. (בהפרשים גדולים יותר הם ניצחו 2 והפסידו 1). הם לא קבוצה שנשברת. אולי בגלל הרמה הירודה של היריבות שלהם, ואולי - רק אולי - בגלל שבאמת יש דבר כזה 'לב של אלוף'. קליבלנד עדיין לא הוכיחו בפלייאוף הנוכחי שהם באמת מורכבים מחומר של אלופים. כל עוד הם לא ישרדו את הסלטיקס, מבחינתי הם לא יוכיחו את זה. אין ספק שהתצוגה מול אטלנטה הייתה מרשימה (את דטרויט אני לא באמת סופר) אבל הם עדיין לא נתקלו בקבוצה שמציקה להם. בנוסף לסלטיקס יש את פירס שתמיד נדלק מול לברון ואת רונדו שהולך למרר את החיים למו וויליאמס. אני לא אתפלא גם אם זי יסיים את הפלייאוף במפגש כואב מול אחד הבולדוגים בצבע של הסלטיקס. אין ספק שקליבלנד עדיפים, אבל הם לא הולכים לשייט מול הסלטיקס.

reem077

New member
נוסף להפרשים המרשימים שציינת,

יש משחקים שלברון יושב כמעט רבע שלם על הספסל כי קליבלנד כבר ניצחה את המשחק ברבע השלישי והוא יכול לנוח, גם מו וויליאמס מקבל הרבה מנוחה מהמאמן שלו. אני אוהב את השיטה של מייק בראון, הוא אמיץ ואיפה שהוא יכול לתת מנוחה ללברון ולמו הוא נותן, באחד המשחקים שראיתי, קליבלנד ירדו מ30 ומשהו הפרש ל15 או נגד אטלנטה, כשהרכב המחליפים של קליבלנד על המגרש, מייק בראון נתן להפרש לרדת, הוא לא מחפש להשפיל את היריבה, חשוב לו לשמור על השחקנים שלו בריאים וזה יורגש בגמרים, אם זה יהיה מול בוסטון בגמר המזרח או מול לייקרס בגמר, קליבלנד יהיו הרבה פחות חבולים..

Orenseg

New member
בטח שהם לא נתקלו במשחקים צמודים

באף אחד מ8 המשחקים הם לא היו בפיגור מאז אמצע הרבע השלישי. ברור שהם לא שיחקו מול יריבות ראויות, אבל הם ידועים כקבוצת פלייאוף קשוחה וטובה. היחיד שלא באמת מוכח במצבים האלה הוא מו וויליאמס, וזה יכול לכאוב בגמר המזרח. על שאר שחקני הרוטציה הרציניים הם יכולים לסמוך. הנזק שיגרם לקאבס אם Z יפצע יהיה נמוך משמעותית מהנזק שיגרם לסלטיקס אם פרקינס (פצוע בשתי הכתפיים) יסיים את הפלייאוף. הקאבס מעלים מהספסל את ורז'או וסמית', הסלטיקס את סקלאבריני.

ikrmr

New member
כשגארנט ופו פצועים, בוודאי שנשאר רק סקלאבריני

Or Amit

New member
לא, אין לציין את זה

כי הסלטיקס בלי גארנט. למה שאני אציין את זה?

בכל מקרה בגמר קליבלנד בפעם הראשונה יפגשו

יריבה אמיתית שתשחק מולם כדורסל. הם גם ינצחו, אבל זה לא יהיה כמו מול אטלנטה ודטרויט. למעשה הנצחון החלק 4-0 היה יותר ב"זכות" הפיסטונס וההוקס. אצל הפיסטונס היה ברור בחצי העונה האחרונה שהם כבר לא רוצים יותר. הם אפילו לא ניסו. אצל אטלנטה זה קצת שונה. הם את שלהם עשו כשהגיעו לחצי גמר, אבל מנטלית היה להם ברור שהם הולכים להפסיד. אני עדיין נותן קרדיט לקליבלנד ולברון על החיסול הממוקד שהם עשו בשני הסיבובים הראשונים, אבל הם עדיין לא פגשו יריבות, בלי לדבר על ראויות. את היריבה הראשונה הם יפגשו בגמר המזרח, את היריבה הראויה הראשונה הם יפגשו כנראה רק בגמר.

למעלה