כריס בנואה ואישתו נפטרו

h a r r y4

New member
סליחה על ההודעה הכפולה ../images/Emo58.gif מונג'נס, משהו

אבל משהו כאן ממש "מסריח" לי. בנואה שוחרר לביתו בגלל מקרה חירום, ופתאום מוצאים אותו ואת אשתו מתים, מה הסיכוי שזה יקרה באופן טבעי? משהו כאן פשוט מסריח לי, מה אתם חושבים? יתכן שהם התאבדו או משהו? זה לא יכול להיות פשוט!! זה נדיר מאוד! יתכן שקרה נניח משהו לאשתו, אבל פתאום גם הוא מת? משהו כאן לא מסתדר, אני לא מבין... אשמח לשמוע דעות, כי אני לא פשוט לא מצליח לצוף לבדי בתוך המחשבות האלה..

גם אני חושב

גם אני חושב שבנואה הוזעק ככנראה אשתו התאבדה ואז יתכן והוא התאבד אחריה אני רק מקווה שוינס לא כזה אכזרי וזה וורק

h a r r y4

New member
תודה על התגובה

כי זה פשוט חשוד כל מה שקורה כאן.. אדי מת בפתאומיות, אבל כאן היה מן סיפור מטרים לפני.. וזה פשוט לא הגיוני ששניהם מתו פתאום מוות טבעי כזה.

אלוהים ישמור

אני מקווה הWWE יעשו בשכל וישכחו מהחרא של וינס וישימו ראו 3 שעות לכבוד בנואה נחכה לפרטים ורק אז נדעגם לי זה נראה או שרצחו אותם או התאבדות אבל לדעתי זה לא מוות רגיל יהי זכרו ברוך

xalmon2

New member
אוך, ממש לא

השתגעתם? הוא קיבל דיווח שאשתו מתה, אפחד לא שמע מזה כלום והוא פשוט הלך הביתה והתאבד, ועוד הרג את הבן שלו בדרך? אולי רצח כפול והתאבדות, אולי רצח והתאבדות כפולה, אולי התאבדות משולשת - מי יודע. נחכה למסקנות המשטרה. יום עצוב כ"כ.

Youre Punked

New member
גם אני חשבתי על זה,

וכתבתי בתגובה שלי. אין הרבה סיכויים שזה יקרה. אני רק מקווה שזה לא באמת קרב, אולי איזה טרול אדיוט פרץ למערכת של אתר הWWE וכתוב את זה? אולי וינס מקמהן ממש מפגר, וחושב שזה סטוריליין גאוני אם עוד מישהו ימות. אני לא מאמין, אני לא יכול לחשוב על משהו אחר, אני לא יכול להירדם, ולחשוב שמחר אני עוד אמור לעבור מתכונת במתמטיקה. =\

itaikadosi

New member
מוות טבעי של שניהם זה בטוח לא... ברור שיש כאן משהו מסריח... כי קרה מקרה חירום בבית שלו... בטח עד סוף השבוע כבר יגידו מה קרה... אני עדיין בשוק!

SnirHap

New member
גם אני בהתחלה חשבתי ככה

אבל אז קראתי שפרצו לבית שלו ורצחו את אשתו והילד שלו,והוא קיבל קריאה דחופה להגיע וברגע האחרון נייטרו החליף אותו,שהוא הגיע רצחו אותו\ בכיתי איזה 15 דקות,בכי שקט,בלי קול,בפנים.... יום שחור ועצוב כריס בנואה-נוח על משכבך בשלום

אני פשוט עם דמעות כאן..

אתם פשוט לא מבינים, אני מקווה מאוד שזה סטוריליין הזוי של וינס. יהי זכרו ברוך :(

Shane O Mac

New member
יהיה זכרו ברוך

קשה למצוא את המילים... המתאבק הכי מוערך בעיני ובעיני רבים מאיתנו תודה על הכל כריס, הלוואי שאתה במקום טוב יותר

REL YESAYA

New member
אני לא מאמין!משהו שחייב לקרות מחר!!חייב

אני בהלם מוחלט! מחר בראו התכנית חייבת להיפתח בקליפ לבנואה ובכניסה של וינס מקמהון לזירה שבה הוא יוצא מהדמות ופונה לקהל.חייב חייב חייב לקרות מחר. אני עוד לא מעכל,זה כל כך עצוב

connex

Active member
../images/Emo7.gif מקווה שזאת עוד בדיחה לא מצחיקה של מקמהן

אני בשוק רק לפני שבועיים התלהבתי מהמעבר שלו לECW כפתח לזכייה באליפות עולם שכל כך הגיעה לו כריס בנואה-לנצח תישאר האלוף שלנו

למעלה