כריס בנואה ואישתו נפטרו

walking

New member
כריס בנואה ואישתו נפטרו ../images/Emo16.gif

WWE is sad to report that Chris Benoit and his family have been found dead in their home. Police are currently investigating the circumstances surrounding the deaths. Tonight's Raw will be a tribute to Chris and his family. לפי הודעה באתר WWE.COM.

duneduck

New member
מה?????? בנואה נמצא מת בביתו...דיווח מWWE

http://www.wwe.com/inside/news/benoitdead מה?????

C B 4 Real

New member
כריס וננסי בנואה ../images/Emo16.gif

אני לא מאמין שאני כותב את זה.

the finisher

New member
../images/Emo16.gifואוו..אני לא מאמין שזה קרה!

עלו לי דמעות בעיניים שראיתי את זה! אני פשוט למאמין שזה קורה.. אני מקווה שוינס יהיה מספיק חכם בשביל לתת לו 2 תוכניות לזיכרו לפחות!

SnirHap

New member
זה אמיתי ועוד איך

פוקס ניוז לא היו משקרים,וינס לא היה קוטע סטוריליין שלו אם זה היה וורק או משהו אחר (התוכנית מחווה שהייתה אמורה להיות עבורו הפכה למחווה לבנואה ז"ל)
אני כל כך עצוב,אין מילים לתאר את ההרגשה שלי

../images/Emo16.gif ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif בבקשה לא...אני לא מאמין

זו תגובה ראשונית, עדיין לא עיקלתי מה קראתי...

לא מאמין לזה

שאדי מת כל האתר כמעת היה מוקדש לו, פה בנואה קיבל משבצת מרכזית והכל השאר רגיל. לדעתי זה וורק לקדם משהו אינפנטילי ואולי בגלל חשש להדלפות שיחקו אותה כאילו הוא באמת מת.

כלכך כואב הלב על המתאבק הענק הזה

אחת הסיבות היחידות שעוד נשארתי לראות WWE בתקופה האחרונה זה בנואה, למרות כל זה שדרכו עליו, ודווקא שהוא מגיע לרגע גדול בקריירה שלו, בדיוק כמו אדי הוא מת. עכשיו שהכל טרי ובאמת כואב אני חושב שאני יקח הפסקה מהרסלינג, ורק יקרא פה ושם תוצאות דרך האתר כי הWWE בלי בנואה זזה לא אותו הדבר.

די, ככה אמרנו על אדי

ככה רצינו להאמין כשזה קרה לאדי, זה לא, זה יגרום לך להרגיש יותר רע אם לא תתמודד עכשיו ותגיד וורק.

למעלה