כריס בנואה ואישתו נפטרו

Lizon

New member
:'( יהי זכרו ברוך.

ת.נ.צ.ב.ה אחד האדירים, תמיד סיפק אותי בזירה... משהו מוזר מאוד קורה לי אגב, לפני שנתיים קיבלתי חולצה של בנואה, אדי וטייקר, עברה שנה ואדי נפטר, עברה עוד שנה ובנואה (ומשפחתו ממה שהבנתי) נפטרו..

חשוב לגבי בנואה

באתר של WWEכתוב שמצאו את בנואה ומשפחתו מתים זה אמיתי או סטוריליין?

../images/Emo16.gifאלוהים ישמור זה אמיתי

כבר אי אפשר לדעת ען הWWE האלה כריס בנואה המתאבק הטוב ביותר ז"ל אני לא מאמינה שהיום חיכיתי לראות קרב שלו מול פאנק וזה קרה שנת 2007 מקוללת לרסלינג

Miss Triple H

New member
../images/Emo16.gif אני לא מבינה..פשוט בהלם

איך משפחה שלמה מתה..אני לא מבינה..רק אתמול הוא היה אמור להיות בקרב אליפות והיום הוא נפטר אני בהלם בהלם...

Youre Punked

New member
לאאאא..

אין מצב. :| אין מצב שזה נכון, בגלל זה הוא לא הופיע בונג'נס? לא יכול להיות, WTF...... אני בהלם.

Benn Is Kane

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

פשוט לא מאמין... אחרי יום כ"כ שמח, מגיעה ההודעה הנוראית הזו.... פשוט לא פייר. הם הולכים אחד אחד.... יום שחור לעולם ההיאבקות. פשוט יום שחור. אי אפשר לתאר את זה פשוט. אחד מהמתאבקים הגדולים של כל הזמנים, והמתאבק הטכני הגדול של כל הזמנים, הלך לעולמו.... Chris Benoit 1967-2007.

h a r r y4

New member
לא לא לא

משהו כאן לא מסתדר לי פשוט! בנואה לא הגיע לאירוע בגלל בעיות משפחתיות.. פתאום הוא ואשתו מתים? אבל הוא היה בסדר גמור, לא יתכן שפתאום המשפחה מתה! אין מצב.. יכול להיות שהם התאבדו? OMG..

drez

New member
אני בהלם מוחלט!

וואי... איזה אבדה יהי זכרו ברוך...

LCD1

New member
נוראי ../images/Emo16.gif

כל העניין נראה ממש מוזר ואני מקווה מאוד שיתברר שזה לא אמיתי למרות שכרגע זה לא נראה ככה

כריס בנואה ז"ל../images/Emo16.gif

כריס בנואה המתאבק שכל פעם כשנשמעת המוזיקה שלו הייתי מקבלת צמרמורות אלוהים ישמור ולחשוב שנכנסתי לאתר לראות אם יש פוסטר לGAB וראיתי את הכותרת CHRIS BENOIT FOUND DEAD אני לא יודעת איך לעכל את זה יהי זכרו ברוך בקשה למסקרים למינהם אתם יכולים להקדיש את השבוע לקרבות ופרומואים של בנואה בבקשה כי הוא המתאבק האהוב עליי ולדעתי על כולנו

כריס בנואה מת!

לפי מה שכתוב באתר WWE כריס בנואה יחד עם משפחות מתו אבל לא מסרו פרטים נוספים משהו אחר שמע משהו?

למעלה