יש פו...

elik222

New member
יש פו...

יש מישהו שרוצה שטני אוסיף אזה אתר כזה עם מלא מבחני IQ ??? מי שרוצה שיגיד לי...

atayen

New member
מה עם מחונן דיסלקט?

בכל אופן לי נראה שזאת רק צורת ביטוי...

למחונן דיסלקט...

יש שגיאות הרבה יותר רציניות מאשר 'פו' במקום 'פה', מחוננים דיסלקטים הם בהחלט מחוננים ללא צל של ספק, אבל לא נראה לי שelik222 הוא אחד מהם. בכל מקרה, זה לא כזה חשוב...

theXequation

New member
שלום לך פזיז, ומי אתה שתחליט מי הוא

מחונן? מה היכולות שלו ואיפה בעייותיו? בבקשה לך סיפור אמיתי: מה תגיד על מחונן עם ממוצע בגרות משוקלל 76, 3 יח"ל מתמטיקה ואנגלית? הוא דביל ולא עונה כ"כ לקריטריון, לא? אם נמשיך ונאמר שהוא נזרק בגדודים של צה"ל ולא ממש הבריק? נגרר להודו והגיע לרמת הזנחה שלא תמצא בקלות, אפילו לא בהודו? עכשיו עם המידע החדש שיהיה כדלקמן: הבחור חזר ארצה,זה העדכון האחרון לגביו: פסיכומטרי 790 ו-IQ מעל 3 סטיות תקן מהממוצע, לומד הנדסה. במילים אחרות, הנושא בשתי הפסקאות דומה, התוכן ורוח הדברים ממש לא, אל תמהר להסיק מסקנות, OK? אל תשפוט אחרים מעל דפי הפורום. זה לא מכובד.

תמיר1991

New member
תאמין לי שברוב המקרים אין אנשים

כמו שתיארת. לא ברובם, ב- 99.9% מהם. אם יש אחד כמו זה הוא יחיד סגולה, ועל בסיס מספרים כאלה אין צורך לשינוי מחשבתי, ומה לעשות שרוב ה"עם ממוצע בגרות משוקלל 76, 3 יח"ל מתמטיקה ואנגלית? בגדודים של צה"ל ולא ממש הבריק? נגרר להודו והגיע לרמת הזנחה שלא תמצא בקלות, אפילו לא בהודו?", הם לא מחוננים... תמיר.

theXequation

New member
זה עדיין קיים, ובבקשה ממך אל תגרר

להכללות, מכובד זה ממש לא

תמיר1991

New member
אני "נגרר" להכללות כיוון שאני עומד

על דעתי שאנשים כפי שאמרת הם יחידי סגולה, ויש מקום להכללות בעניין הזה. בברכה, תמיר.

theXequation

New member
מה לעשות "המחוננים" הם 2.13%

מכלל האוכ' ודאי שתמצא מעט מאד כאלה. לא יודע מה איתך, אבל לי יצא ויוצא לפגוש מחוננים ולומר כי כולם תלית שכולה תכלת, מוצלחים וחסרי פגמים אישיותיים=> זה לא ממש נכון. מה שאני יכול להעיד מנסיוני, ומנסיוני בלבד, זה שיש לא מעט מחוננים שנתפסו בבית ספרם כלא יוצלחים וגדלו בצורה תת משיגנית עד גיל פוסט צבא. חבל, נכון מה לעשות
אתה יכול לנחש שזה מלווה חלק מהם עד היום. לטעמי מוטב כי תפקח את העיניים סביבך ותכיר בשונות שעוטפת אותך, ותברך על מה שיש לך (בהנחה שיש לך). מקווה שהבהרתי את הנק'

תמיר1991

New member
הבהרת אותה טוב מאוד -

שינית מעט את דעתי, שנקבעה אולי על סמך זאת שאני בכיתת מחוננים מגיל 9, ולכן לא ממש יצא לי לפגוש "מחוננים" כאלה כיוון שאני לומד עם אנשים שהחברה כבר מכירה בכישוריהם והם לא נופלים בין הכיסאות. תמיר.

F r e d d i e

New member
אני רוצה../images/Emo163.gif בבקשה..

ולכל המתנשאים... חלאס. אז מה אם מישהו טעה, תגידו לו לא להיות פה?!

תמיר1991

New member
אני לא אומר לו לא להיות פה -

אני אומר שמומלץ למישהו שטועה ככה לא לעשות מבחן IQ - לא נראה לי שהוא יהנה מהמספר
תמיר.

למעלה