יש פו...

talrach

New member
כן, זאת באמת התנשאות

למה מי אתם בכלל שתקטלגו אותו ?? לפי הטעות הזאת?? לכו לישון תספרו לימפוציטים

theXequation

New member
../images/Emo31.gif ../images/Emo31.gif ../images/Emo31.gif, סייג לחכמה שתיקה

ואני אומר למי שמגיב ככה, שמחונן ככל שיהיה במבחן החיים הוא עלול להכשל.

תמיר1991

New member
מה הקטע?

בסה"כ אמרתי משהו על אדם - שאין לו בעיות מולדות אבל הוא מתבטא כמו ילד בכיתה ד', וטוען שהוא מחונן, ולי זה נראה מגוחך. זכותי שזה יראה לי מגוחך, ולכן תגובותיכם חסרות שחר כיוון שאיש איש ודעתו. תמיר.

theXequation

New member
תשמע אולי אתה לא קראת כמו שצריך?

לא זכור לי שהוא טען שהוא מחונן
אההההה אז עכשיו אולי אתה לא מחונן? כי אתה מפרש לא נכון את הכתוב כמו ילד בכיתה ד'
. אקיצ' הכוונה שלי לא לפגוע בך, אלא שתגלה סובלנות כלפי האנשים שנמצאים פה. גם לי לפעמים יש שגיאות כתיב, מה לעשות המקלדת והידיים שלי לא תמיד מסתדרות, חפיף קורה, זה לא אומר שהאיי קיו שלי נמוך, נכון?

תמיר1991

New member
../images/Emo2.gif

אמרתי שה- IQ שלך נמוך? ותאמין לי שהשגיאות כתיב בהודעה הראשונה הן לא טעויות מקלדת, אבל עזוב - אנחנו חושבים אחרת בעניין וזה לא ישתנה, אז למה לבזבז את הזמן שלך ושלי על הויכוח הסתמי הזה? יום טוב, תמיר.

F r e d d i e

New member
התנשאות ממש לא במקום...(תמיר)../images/Emo70.gif

וכמו שמישהו אמר קודם: "מחונן ככל שתהיה" אל תרד על אנשים אחרים אחרת לך יהיה רע בחיים... חחחחח! ייצא לי חרוז!!!

תמיר1991

New member
ואיפה ההתנשאות בהודעתי אליה הגבת?

ואם אנחנו מדברים על הקודמות, התנשאות זה בהחלט דבר סובייקטיבי - ואני לא תופס את מה שכתבתי ככזו. תמיר.

theXequation

New member
לא חס וחלילה, לא אמרת

אבל המובאות האלו הן פרי עטך: "אני אומר שמומלץ למישהו שטועה ככה לא לעשות מבחן IQ - לא נראה לי שהוא יהנה מהמספר" "בסה"כ אמרתי משהו על אדם - שאין לו בעיות מולדות אבל הוא מתבטא כמו ילד בכיתה ד', וטוען שהוא מחונן" (מתי הוא טען שהוא מחונן בדיוק?) תשמע, קצת קשה לי לראות את זה משתמע לשתי פנים
תראה, דיעות מנוגדות זה לגיטימי, סובלנות וכבוד לזולת גם כן. עכשיו באמת שמשכנו את זה יותר מדי, וזה כבר ממש רחוק ממה שהכותב שפתח את השרשור התכוון. מקווה, שדברי התקבלו ברוח טובה.

תמיר1991

New member
גם אני מקווה,

ואני שמח לחתום את ויכוחנו - אני מקווה לשוחח איתך בנסיבות נעימות יותר להבא. תמיר.

007bg

New member
אין לי כח לקרוא את התגובות של

האידיוטים..... ילדונים קטנים שאמא אמרה להם שהם חכמים, וקיבלו קושפנקה, עידוד ואהדה ממשרד החינוך או הפורום, וזה עלה להם לראש. חשבתם אולי, זאטוטים יקרים, שיכול להיות שהוא עולה חדש? אולי דיסלקט? או פאקינג איינשטיין, כשיכולות שלו יוצאות לאור בהיבטים ואפיקים שונים מביטוי? אולי הוא סתם קומונר, שרצה לעזור? לשתף? לסייע? להיות נחמד? פאקינג תקועים ממגדל שן, שמהתגובות,ולפחות מאיך שהמנת שווארמה (עאלק משכל) שלכם יוצאת לאור, אתם יכולים לשאוף, בעוד מאה שנה לקמצוץ מההבנה שלו, בהנחה שהוא בבון מאולף.... כשחומקות מכם, ילדים יקרים, תובנות בסיסיות, הבנות אלמנטריות, ראיה בספקטרום נרחב יותר, ולא אימפולסיביות טהורה, אתם לא ממש ראוים להיקרא חכמים, לא כל שכן מחוננים. למעשה, אפילו לא הייתי רוצה שתמלצרו לי. התבגרו, ובואו להתנצל בפניו, בינתיים, ללא ספק, האיש נעלב.

atayen

New member
מה יש לו להיעלב?

מה יש לו להיעלב, ס'תכל כמה תגובות הוא קיבל!

007bg

New member
מספר? כמות?

מה יותר מעליב, קללה אחת, או שלושים? התוכן הוא העניין.

007bg

New member
אני לא מוחא על העלבות, יש לך

בעיה בהבנה. אני מוחא על כל ריאקציה שלילית כלפי אינדוודואל, על לא עוול בכפו.... להם זה הגיע. פעם הבאה, לקרוא פעמיים לא יזיק לך.

007bg

New member
אגב, ברור לך שמאייתים את זה "מוחה",

כן? מוחאים כף.......

למעלה