יש לי כמה שאלות:

Malcolm X

New member
ראיתי סליפרס..לגדולים..כאילו כזה...

זה מה שמפחיד..ואווו...כאילו כזה....עם בראד פיט הכוסון..ואיי....דהההה....

הכרישה

New member
נו נו נו, ילד רע, עכשיו תלך לישון

ומחר אמא תשים לך קלטת של בייבי מוצרט וגם טלטאביס. טוב, מתוקי?

Malcolm X

New member
אולי תלכי לחפש חומר להודעה הבאה...

כדי שתוכלי לשחק אותה מבינה בכדורסל..יאאלה..לעבודה...גברת אושיסקינוביץ..

הכרישה

New member
ששש... אמא הולכת לישון עכשיו. אסור

להפריע. עכשיו לילה. כולם ישנים, מתוקי.

Malcolm X

New member
מתוקי תקראי לבן הבכור שלך...

ועוד משהו שתלמדי, אם מעניין אותך בכלל כדורסל....כשיש פלייאוף, אין יום ואין לילה.... אבל את יכולה ללכת לישון....אוסישקין זה שבוע הבא בשעות הערב...מתחשבים בילדים...מזלך... לכי תעשי חיפושים בגוגל....או בONE...חפשי לך חומר כדורסל להודעה השנייה שלך שתהיה קשורה לכדורסל....

Malcolm X

New member
לעת עתה...כמו שאומרים ../images/Emo13.gif

ילדה חצופה הכרישה הזאת...אל תתפלאו אם היא "תשוקות" עם כינוי חדש...

KriptonKnight

New member
מה זה הקטע המפגר הזה שאתם בוחנים

כל בחורה שכותבת הודעה בפורום? לא הייתי כבר הרבה זמן כאן ואני רואה כמה שמות חדשים ואף אחד מהם לא "בחנתם", כשמגיעה בחורה/נערה/אישה/בת המין הנקבי אתם חייבים להתחיל עם השטויות של מבחני אורך? אתם שואלים שאלה, היא עונה, אז אתם שואלים עוד שאלה וגם עליה היא עונה, ואז מתחילים עם השטויות של גוגל, אינטרנט וכו'. אף אחד כאן בפורום (כולל אותי כמובן) לא יודע הכל על כדורסל וגם לא רשאי לקרוא לעצמו מומחה ולתת לעצמו את הזכות לבקר ידיעות של אחרים, גם אני משתתף בפורומים אמריקאים ששם מדברים על הרבה דברים שאני לא יודע, אבל עדיין אני שואל ומתעניין ובכך לומד ואף אחד שם לא בא אליי בטענות כגון אוהדים אמיתיים חייבים לדעת שמות של 5 מאמני מכללות. אני יודע שעונת הכדורסל בכל הליגות כבר בשלבי הסיום, אבל עדיין נשאר קצת כדורסל להתעסק בו במקום לנסות להשפיל חברים חדשים. הערה: למרות שזו תגובה למלקולם זה לא מיוחס אליו ספציפית ולא רק אליו.

Shooting Guard

New member
הכרישה לא ענתה פה על כלום

ולא הציגה שום ידע בכדורסל. שלחו לה קסטות בדואר עם חומר אולי תלמד משהו הילדה. לחפש בגוגל על אוסישקין אני יודע כבר כמה שנים.

KriptonKnight

New member
תן לי דוגמא לשאלה

שכל אוהד כדורסל אמיתי צריך לדעת ואי אפשר למצוא לה את התשובה בגוגל

סלים וארזה

New member
מנהל
בבקשה מה היה הסל שהביא את האליפות ללייקרס ב-87, מי קלע אותו ואיך? מה זה "סוכריות, בונבונים, משלוחי מנות" בכדורסל? מי שר בערוץ ה-NBA את Can't stop? למה ארז כץ חשוב להפועל ירושלים? כמה שבועות נמשך טקס הפרידה של מיקי ברקוביץ'? מי אמר למי: או מיי גוד, רונייין?

KriptonKnight

New member
אני מקווה שצחקת, אבל ...

את התשובות לשלושת הראשונים מצאתי בגוגל, אלא אם כן התשובה לשתיים לא קשורה לבדיחה על נרקומנים.

סלים וארזה

New member
מנהל
אז תיקון לשאלה 3 בערוץ ה-NBA מי שר כשברקע שחקנים מענטזים ונעים לצלילי המוזיקה?

סלים וארזה

New member
מנהל
רוצה עוד? מי במינסוטה נראה כמו חייזר? מי מחברת החשמל הופיע באולסטאר של ה-NBA? מיהו חד העין (תרתי משמע) הקרח ששידר משחקי כדורסל? מתי טוד ורניק מושפע מהלחץ סביבו? מי בנבחרת הצר את צעדיו של נוביצקי באליפות אירופה האחרונה? באיזו יד שלף מסר את הכדור לסל של שארפ מול ז'לגיריס קובנה 2 שניות לסיום? מהו פורום הכדורסל המוביל בישראל?

למעלה