יש לי כמה שאלות:

Malcolm X

New member
עוד שאלות...

איזה מספר גופיה מייקל לבש חוץ מ23 ו45....אם בכלל? מה שחקני הבלייזרס אהבו ללבוש כולם..בתקופה שראשיד ובונזי שיחקו שם? אבא של DC..מה הצבע שלו? מה קובי עושה לפני שהוא זורק זריקת עונשין? מה ריפ עושה לפני שהוא זורק זריקת עונשין? איזה שחקן שיקגו ניקה את המגרש והיה נער מגבות לפני שהפך לשחקן?

KriptonKnight

New member
ראית את הסרט על התאחדות הסבלים?

היה סרט על אסא פיליפ רנדולף שזה לגדולתו על כך שהצליח להשיג להכרה של התאחדות סבלי הרכבות ובין שאר הדברים גם אירגן את המצעד בו נאם מרטין לותר קינג את נאום "אני מאמין" המפורסם שלו. אם לא, אז אני בהחלט ממליץ

david g

New member
אני יודע שתי תשובות

1 יואב ספר עשה עבודה מעולה על דרק נוביצקי באליפות אירופה 2 וגור שלף מסר אז ביד ימין נדמה לי ( למרות שהוא בכלל שמאלי ) אני צודק??

LEB II

New member
דלים אני במקומך מסדר את זה

למאמר ודופק בטאגליינס "מבחן קבלה לפורום". תאמין לי זה יהיה לטובה.

אורן1979

New member
עוד שאלות

1. איך קוראים לסבתא הנחמדה הזו שאוהדת את הסוניקס? 2. איזה כדורסלן היה מצוות המנחים הראשון של ספורטי.וי? 3. מי שר קולות רקע בדיסק של לייזי גורדון? 4. מי כיכב בסרט "ענק שלי"? 5.שאלת בונוס למומחים: מה ההגדרת תפקיד של אריק הניג?

סלים וארזה

New member
מנהל
את 4 תמצא בגוגל ואני מנחש שגם את 3 אם תחפש לייזי גורדון ודיסק. נדמה לי שהנכדה של הסבתא כבר פרשה לגימלאות

סלים וארזה

New member
מנהל
הרעיון כאן זה לחבר שאלות שבגוגל לא תוכל למצוא פתרונות. זה ברור שזה שארפ

david g

New member
אהע?????

אני לא חיפסתי בגוגל..... :\ זה מעליב שאתה חושב על זה בכלל...

סלים וארזה

New member
מנהל
לא אמרתי שחיפשת אמרתי שבשרשור מחפשים לכתוב שאלות שאוהדי כדורסל יודעים ואי אפשר למצוא את התשובה בגוגל. המטרה היא לא לחפש את התשובות, אלא להמציא שאלות

david g

New member
תשובה ל2

אסף ברנע הנחה את ספורט TV. וגם יעל ארד הייתה שם אם אני זוכר נכון... ד"א, תמיד תהיתי: השם של התוכנית זה ספורט TV או ספורטיבי

אורן1979

New member
באחד ממבצעי

שיתוף המוחות הגדול ביותר אי פעם בטלויזיה החינוכית הם מצאו שם לתוכנית שלא רק שיש לו משמעות אחת חביבה - אלא אפילו כפל משמעויות חביב... השם של התוכנית אבל אמור להכתב כ ספורטי.וי - לפחות ככה בחינוכית אוהבים את זה...

למעלה