יש לי כמה שאלות:

הכרישה

New member
עזבו אותכם מהשטויות. תתבגרו. יותר

עדיף שתגיבו להודעה הקודמת שלי.

LEB II

New member
לא יודעת את התשובה הה?

איך אני יודע שאתה לא רצינית? אף-אחד לא קורא לקדריק בשמו הפרטי "בראון"- זה פשוט קדריק!

הכרישה

New member
תרגיע! תרגיע! רק בשביל שתרד

מהשטויות שלך ואולי תגיב (אם יש לך משהו אינטליגנטי להגיד) לגופו של ענין. אז ככה: הטרייד היה עם סלטיקס שקיבלו את ריקי דייויס, מייקל סטיוארט ואני לא זוכרת מי היה השלישי ונתנו את אריק ויליאמס, טוני באטי והקדריק שלך. מרוצה עכשיו? עכשיו אולי כבר תגיב לענין. .

LEB II

New member
לבדוק באתר הNBA להיסטוריית

הטריידים זה מאוד מאוד בוגר. למען האמת עוד לא ראיתי אף אישה בחיי שיודעת עשירית ממני ואת מתחילה לערער את הביטחון הזה- אז אין ברירה- להמשיך לא להגיב לעניין ולבחון אותך... המממ הדבר היחיד שאני מסוגל לשאול- באיזה קבוצה משחק מייקל סטיוארט בNBA 2004?

LEB II

New member
מצטער כרישה אבל אם תשארי פה

יותר מיום אחד נגלה לך מה הולך פה... בינתיים- תעני על השאלות- או שפשוט אל תחזרי.

הכרישה

New member
מה זה הבהלת אותי! ../images/Emo121.gif אתה השוטר

של הפורום או שזה סתם אוואנטה?

LEB II

New member
אני סטריקי שוטר

כשאני מתחמם אני יכול להבריח את סלים ויוטה מהפורום..

mickeym

New member
תתחתני איתי!! ../images/Emo6.gif

ברצינות, אין לי מושג למה ניב רסקין מעוות את השם אוסישקין. מה שכן, לא הרבה יודעים שמנחם אוסישקין שעל שמו קרוי המגרש לא היה בכלל חבר בתנועת הפועל לדורותיה, אלא דווקא חבר בתנועותיו ודעותיו של ז'בוטנסקי- מה שהפך אח"כ לתנועה הבית"רית...
ושאני לא אנסה להבין למה לאצטדיון מלחה קוראים ככה למרות שהוא בכלל בשכונת קרית יובל ולא במלחה...

הכרישה

New member
אני לא ממש בטוחה שאתה צודק.

ככל הידוע לי הוא היה ממייסדי הסתדרות המורים העבריים, היה בועד הפועל הציוני, פעל להתיישבות והיה נשיא הקק"ל. זה לא כל כך מתאים לי לאחד מהתנועה של ז'בוטינסקי או עם הדיעות של ז'בוטינסקי אלא לאחד מתנועת העבודה. LEB II: אינפורמציה זו על אוסישקין לקוחה מהאתר של גדולי ומייסדי ה- NBA הצחקת אותי.

LEB II

New member
YO

ידע על היסטוריה לא משפיע עלי בשיט, זה מה שאתם טובות בו- היסטוריה! היסטוריית כדורסל- את לא מכירה. נו באוו נראה- כרישה- מי זה אלג'ין ביילור ובמה הוא התאפיין?

למעלה