יאאא הודעה חדשה ><

broken winges

New member
יאאא הודעה חדשה ><

רגע.. את לא מיכל..או מיכל.. וגם לא נעמה. את סתם שחורה. אז למה פתחת הודעה חדשה?... וול כי הפורום טיפי מת וגם כי זה שרשור שרציתי לפתוח הרבה זמן.. שרשור כינויים.. מזתומר'ת?.. אפשר תמיד לראות את הכינוי שלי! הוא מופיע ליד ההודעה!.. נכון אבל אי אפשר לדעת מה בעצם מסתתר מאחורי הכינוי. אז בשרשור הזה כל אחת יכולה להסביר למה היא בחרה בכינוי שלה.. כמה כינויים היו לה ואילו...האם הכינויי שלה אומר משהו מיוחד ובלה בלה בלה. אין לי אישור(כרגיל X_O) אז אמ אתן חושבות שזה לא נחוץ אפשר למחוק ... ^^ תתפרעו

pqCAT GIRLpq

New member
../images/Emo108.gifDD:

פשוט אוהבת חתוליםXD וזה השם שהיה פנוי עם המילה קאטXP אה ואני רוצה להחליף כינוי
למישי יש רעיון?XP

TEENAGER1

New member
אני עוד שניה מוחקת,

טוב לא
האממ אני מהאנשים העקביים D: מאז שאני בתפוז (שזה יותר משנתיים) אני עם אותו כינוי. גם אם הייתי רוצה להחליף, אני כבר לא יכולה P: בכל הפורומים שאני בהם - כמעט - מכירים אותי בתור "מיכל טינאייג'ר"
האממ בעיקרון זה קטע מפגר שהיה לי ולחברה שלי בכיתה ו'-ז'. היא התלהבה שביומולדת הבא נהיה "טינאייג'רז" (הא, היא הייתה אמריקאית להחריד פעם
) והיא הכינה לי ליומולדת שרשרת חרוזים כזאת שכתוב TEENAGER. ה-1 סתם
ואז אמ התחלתי לקרוא לעצמי ככה בפורומים >< והשאר.. היסטוריה? P:

אנבלייי

New member
ראראראר נהמראים ולבבותת *0*

טוב, אז זה ככה. כי בדיוק לפני שבאתי לתפוז אז דפקתי את העין בקיר. וזה בגלל שפשוט נמאס לי מכל השמות שנותנים לי כל הזמן, ואני לא אגנס!!! אז ברחתי ונכנסתי למדבר השממהההה *O*, וש פגשתי את ויצ'יטה, שזה מישהו שקרוי על שם מישהו בסרט נעורים מטריד עם צפרדעים. ויצ'יטה מת, והשאיר לי כתובת בחול והוא גם קרא לי אגנס, ואני לא יכלתי להתמודד עם זה יותר, אז ניסיתי לתקוע לעצמי עיפרון בנחיר. אבל זה לא עבד, אז חזרתי הבייתה ושם כבר אף אחד לא יודע איך קוראים לי, אם זה נב? אבל אני לא נב קמפבל!! למה החבר שלי קרא לי נב קמפבל?!?! ;; אז צרחתי וזה נחתם. כן. ומאז הצעקה שלי נשמעת כלללל יום שובבב ושובבבבב ושובכבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב אני הופכת לקופי *0* אני כלכך אצטער שאני שולחת את ההודעה הזאת. אתן תראו. כולם יכתבו לי הודעת של- זה ממש לא מצחיק. ואז ינדו אותי מהפורום ואני אלך להתחבא בפורום פרוזה ושירה אבל יגרשו אותי משם כי אני לא בת 18 עדיין ;; אני יודעת ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; זה כמו לובסטרים קטנים ;[ אבל מה אני אעשה??? אני מתחרפנת ויש לי חלום על אורווה :[ אני לא עומדת לשלוח את זה.לא. לאלאלאלא. לאאא. די. לאלאאללאלאא. להההההההההההההה. טוב אז תבטיחו שלא תשנאו אותי. באמתבאמת?
אגנס'=_

../images/Emo47.gif../images/Emo105.gif../images/Emo99.gif

את. אני קישטתי את היומן שלי בשם שלך*O* חשבתי עליך בשיעור וזהP: דברי איתי
סתם כי בא לי

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif מהזה שחורה? D:

את גזענית כלפי עצמך? DD:
אזמה אם אני טיפשה
אממ אני אה מיס כי אהה עוד לא ארמ התחתנתי
ו אה קוראים לי אר נעמה?
זהו

broken winges

New member
אה אה!

אז זהו שלא.. השתמשתי בפסיכולוגיה הפוכה(Not) רציתי שתחשבו שאני גזענית ולזה התכוונתי אבל האמת היא שהתכוונתי לזה שאני לא אדומה(כמוך:]) ולא כחולה כי אני לא מנהלת אז אני רגילה..צבועה לי בצבע שחור.. |חבל| *סליחה*

Cool Simsit

New member
אממ אין משהו מיוחד

פשוט הפורום הראשון שההיתי בו ובגללו בכלל הצטרפתי לתפוז זה סימס... ואני אוהבת סימס... אז קראתי לעצמי קול סימסית אבל רציתי משהו אחר.. לא זוכרת... ואני רוצה להחליף אבל אין לי רעיון.... למישי יש רעיון?

BiDriL

New member
שוקו|>_______<

בידריל. הדבורה הזו מפוקימון נו >< ונמ.היא לא נחמדה או משו.רק השם שלה
תמונה סבירה

BiDriL

New member
../images/Emo185.gifהנמנמנמנמ.

יש שם הוחכה שאני רק אוהבת תשם
אפילו לא רשמתי נכון.

אנבלייי

New member
טוב נו עכשיו באמת

D: אז..אממממממ קוראים לי אנבל. *O*|מוצאילשוןסגולה|**P הוא עקום ;; והשם אנבל היה תפוס *0* הייתן מאמינות האא?? יש עוד אנבל בעולם, כןן, אני לא כ-ז\-א-ת מיוחדת, כן??!?! *(O)* ;; מה נסגר איתי ;[ אמ. מומו. כן, אז אנבל היה תפוס. וגם באנגלית. וגם זואי. ומי רוצה שהכינוי שלו יהיה אנבלוזיא? ;[ ואז אנבל עם שלושה י' לא היה תפוס!!! :-ם
XP *0**( כי יש מישהו שכל הזמן קורא לי אנבליייייי אנבלייייי כןןןן אנבליייי נבייי נבוווששששש נבי קבבייייי [פאק, אני אגרסיבית היום או מה?] ולפני \ה הייתי מיס פיגי בשמלה ורודה והיה לי בלוג עם אילנה *0* כאילו, לא עם אילנה אבל נו. ואז החלפתי שם משתמש. D:

GalGul000

New member
אוי ../images/Emo2.gif הבלוג שלך ../images/Emo2.gif

אני זוכרת אותו
ממש אהבתי אותו. ואז סגרת אותו, כי את כלבה. ואת הכרחתי אותך לפתוח שוב, וזה נשאר עם פוסט אחד. תעשי בלוג

../images/Emo47.gif../images/Emo105.gifאבל אבל.. למה זואי../images/Emo12.gif

אני מכירה את החתימה שלך כזואי. מה זה זואי...?
יש לך עוד שם באנגלית?

למעלה