המפגש

מצב
הנושא נעול.

ליילנד

New member
../images/Emo54.gifמה זה הברמודה../images/Emo35.gif

באוטובוס ברמודה
מה זה הברמודה

זה נראה בתמונה מאוד מוזר, מה זה
מישהו צילם את זה מבחוץ
אשמח מאוד לראות תמונה חיצונית של הברמדה

מזכרון...

מה זה הברמודה

זה נראה בתמונה מאוד מוזר, מה זה
מישהו צילם את זה מבחוץ
אשמח מאוד לראות תמונה חיצונית של הברמדה
מזכרון...
ברמודה היה כינוי לאוטובוס נסיוני שנרכש על ידי אגד בשנות השבעים על מנת לבדוק חלופה ללילנדים. האוטובוס נבנה בבלגיה לפי מפרט אמריקאי. המנוע הוא אמריקאי, אם אינני טועה של ג"מ. הגיעו הנה יחידות ספורות בלבד. כל השלמה או תיקון למה שאמרתי, יבורכו.

ארזS

New member
שבוע טוב לכולם.

המפגש
היה כייף תודה לנח סלוצקי, מנהל המוזיאון על הכנסת האורחים ועל ההסברים
שבוע טוב לכולם.
זהו. השבת יצאה והצטרפתי אליכם לפורום. שמחתי לראות שהתקלה בתפוז תוקנה ואפשר להעלות קבצים. אז דבר ראשון אני מקווה שאורן לא יכעס שאני מעלה יותר מ-5 תמונות... אבל זה הרי משהו מיוחד. לא ? אז הנה אני מתחיל מייד להעלות מקצת מתוך 71 תמונות שצילמתי בסה"כ ביום שישי. אני מבקש לציין בהזדמנות זאת שצילמתי תמונות נוספות לפני המפגש בחניון של דן באזור ותמונות אלה, שחלקן מיוחדות מאוד אך לא שייכות למפגש אשרשר בנפרד כמובן. אז הנה הנה תיכף זה מתחיל...

ארזS

New member
תמונה ראשונה - בכניסה למוזיאון.

שבוע טוב לכולם.
זהו. השבת יצאה והצטרפתי אליכם לפורום. שמחתי לראות שהתקלה בתפוז תוקנה ואפשר להעלות קבצים. אז דבר ראשון אני מקווה שאורן לא יכעס שאני מעלה יותר מ-5 תמונות... אבל זה הרי משהו מיוחד. לא ? אז הנה אני מתחיל מייד להעלות מקצת מתוך 71 תמונות שצילמתי בסה"כ ביום שישי. אני מבקש לציין בהזדמנות זאת שצילמתי תמונות נוספות לפני המפגש בחניון של דן באזור ותמונות אלה, שחלקן מיוחדות מאוד אך לא שייכות למפגש אשרשר בנפרד כמובן. אז הנה הנה תיכף זה מתחיל...
תמונה ראשונה - בכניסה למוזיאון.
חזית של אוטובוס שתלויה בכניסה.

ארזS

New member
תמונה שניה: זיכרון עצוב מאוד.

שבוע טוב לכולם.
אלו הם שרידיו של האוטובוס מתוצרת סקניה שהותקף על ידי מחבלים בכביש החוף ליד מעגן מיכאל בזמן שהיה בנסיעה מיוחדת של נהגי אגד ובני משפחותיהם בשבת בתאריך 11.3.1978 , אירוע שהסתיים בצורה טראגית ליד צומת הקאונטי-קלאב (שהיום נקרא צומת גלילות) ושם יש גם אנדרטת זיכרון. נר זה
הוא לזכר ההרוגים . יהי זכרם ברוך.

ארזS

New member
תמונה מס' 3 : אוטובוס סקאניה

אלו הם שרידיו של האוטובוס מתוצרת סקניה שהותקף על ידי מחבלים בכביש החוף ליד מעגן מיכאל בזמן שהיה בנסיעה מיוחדת של נהגי אגד ובני משפחותיהם בשבת בתאריך 11.3.1978 , אירוע שהסתיים בצורה טראגית ליד צומת הקאונטי-קלאב (שהיום נקרא צומת גלילות) ושם יש גם אנדרטת זיכרון. נר זה
הוא לזכר ההרוגים . יהי זכרם ברוך.
דומה לאוטובוס שהותקף ושהשרידים שלו בתמונה הקודמת.

krause

New member
ארז, שבוע טוב.תודה על התמונות.והיה

נעים להכיר אותך.

ה דרומי

New member
ארזs היה נעים להכיר אותך גם

נעים להכיר אותך.
ב"ה תצאו כול השנה לנופש עם כאלו תמונות. ברשותך לקחתי שתי תמונות לשים אצלי כאן. ושהיה לכם שבוע טוב וחופשה נעימה. אחלה תמונות.

ארזS

New member
תודה לך ידידי

ב"ה תצאו כול השנה לנופש עם כאלו תמונות. ברשותך לקחתי שתי תמונות לשים אצלי כאן. ושהיה לכם שבוע טוב וחופשה נעימה. אחלה תמונות.
תודה לך ידידי
אתה יכול לקחת כמה תמונות שאתה רק רוצה !

ליילנד

New member
../images/Emo16.gif אוטובוס הדמים ../images/Emo16.gif

אוטובוס הדמים

אוטובוס הדמים (כך הוא כונה אז) אכן הי סקניה, וזה היה טיול של חברי אגד,והאוטובוס הזה היה דוקא הדגם הזה שלקחתי מאתר המוזיאו, היום הזה זה הנס הכי גדול שקרה לי, חזרנו מחיפה וממש מתוך גחמה רגעית עלינו על הכביש הישן, ונסענו בנחת כאשר בכביש המקביל מתרחשת הדרמה, היינו בעלי הבן הגדול ואני בהריון השני, בסימקה ישנה וכמובן בלי רדיו, ורק שהגענו הביתה הבנו איזה נס קרה לנו. ב-11.3.78

ארזS

New member
בנוגע לאוטובוס הדמים

אוטובוס הדמים

אוטובוס הדמים (כך הוא כונה אז) אכן הי סקניה, וזה היה טיול של חברי אגד,והאוטובוס הזה היה דוקא הדגם הזה שלקחתי מאתר המוזיאו, היום הזה זה הנס הכי גדול שקרה לי, חזרנו מחיפה וממש מתוך גחמה רגעית עלינו על הכביש הישן, ונסענו בנחת כאשר בכביש המקביל מתרחשת הדרמה, היינו בעלי הבן הגדול ואני בהריון השני, בסימקה ישנה וכמובן בלי רדיו, ורק שהגענו הביתה הבנו איזה נס קרה לנו. ב-11.3.78
בנוגע לאוטובוס הדמים
מצ"ב שלט שנמצא ליד השלד השרוף. בשלט הזה כתוב שהאוטובוס היה מסוג סקניה בין עירוני מאולץ (כשהכוונה שהוא לא היה ממוזג אלא בעל אויר מאולץ), ועוד כתוב שהאוטובוס היה תוצרת "מרכבים" ישראל. אז כנראה שבכל אופן זה לא היה אוטובוס מהסוג שציינת כי אם מהסוג שתמונה שלו הבאתי בשירשור זה. וסליחה אם אני טועה.

ליילנד

New member
סקנייה

בנוגע לאוטובוס הדמים
מצ"ב שלט שנמצא ליד השלד השרוף. בשלט הזה כתוב שהאוטובוס היה מסוג סקניה בין עירוני מאולץ (כשהכוונה שהוא לא היה ממוזג אלא בעל אויר מאולץ), ועוד כתוב שהאוטובוס היה תוצרת "מרכבים" ישראל. אז כנראה שבכל אופן זה לא היה אוטובוס מהסוג שציינת כי אם מהסוג שתמונה שלו הבאתי בשירשור זה. וסליחה אם אני טועה.
סקנייה
אולי אתה צודק קשה לזהות, אבל בנבכי הזיכרון האישי שלי, זכורה לי הסקנייה הזאת ואפילו היתה לי תקופה מין צמרמורת כל פעפ שראיתי אותם, כמו כן יש לי גם צילום של השרופה במוזיאון - מהצד וזה נראה הסקניה המפוארת יותר, (חבל אין לי סורק). חוץ מזה חברי אגד יצאו לטיול עם המשפחות, נראה לי שהם היו בוחרים בנוחה יותר. אבל, מי יודע?

ארזS

New member
ממש לא יודע.

סקנייה
אולי אתה צודק קשה לזהות, אבל בנבכי הזיכרון האישי שלי, זכורה לי הסקנייה הזאת ואפילו היתה לי תקופה מין צמרמורת כל פעפ שראיתי אותם, כמו כן יש לי גם צילום של השרופה במוזיאון - מהצד וזה נראה הסקניה המפוארת יותר, (חבל אין לי סורק). חוץ מזה חברי אגד יצאו לטיול עם המשפחות, נראה לי שהם היו בוחרים בנוחה יותר. אבל, מי יודע?
ממש לא יודע.
באמת סביר שהם היו לוקחים את המפוארת יותר. אבל אני הסתמכתי אך ורק על מה שכתוב בשלט שליד השלדה.

singera

New member
מה קרה באוטובוס הדמים

בנוגע לאוטובוס הדמים
מה קרה באוטובוס הדמים
כמה הרוגים/ניצולים היו ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה