המפגש

מצב
הנושא נעול.

krause

New member
תודה לכולם.היה מהנה.נחמד היה

המפגש
היה כייף תודה לנח סלוצקי, מנהל המוזיאון על הכנסת האורחים ועל ההסברים
להפוך את המפגש הוירטואלי היום יומי, למפגש פנים אל פנים. תודה לאורן, נח,חן,בני,וכל השאר על הארוע .

ברגע שיהיה אפשר תעלו תמונות לטובת

להפוך את המפגש הוירטואלי היום יומי, למפגש פנים אל פנים. תודה לאורן, נח,חן,בני,וכל השאר על הארוע .
מי שלא יכול היה להגיע

ליילנד

New member
מחכה לתמונות

מי שלא יכול היה להגיע
מחכה לתמונות
גם אני לא יכולתי להגיע לצערי הרב. מה כוונתכם שנתנו לכם לחוות, האם נסעתם עליהם או מה? ואני רואה שגם היו הרצאות והסברים.WOW חבל שלא יכולתי לבוא, אני מצרפת כאן את האוטובוס שממנו קיבלתי את ההשראה לכינוי שבחרתי.

תמונות מהמפגש: "לאבייתר באהבה".....

מחכה לתמונות
גם אני לא יכולתי להגיע לצערי הרב. מה כוונתכם שנתנו לכם לחוות, האם נסעתם עליהם או מה? ואני רואה שגם היו הרצאות והסברים.WOW חבל שלא יכולתי לבוא, אני מצרפת כאן את האוטובוס שממנו קיבלתי את ההשראה לכינוי שבחרתי.
שימו לב למספר הקו, ושימו לב לאוטובוס.

הדרומי וחן מלינג:

הדרומי וחן מלינג:
על רקע שוסון....... הדרומי: יש לך פה אחלה מכונה, סוחבת בעליות, בלי שום בעיה תגיע לירושליים. חן: אני מעדיף רכבת, ואתה?

פסים.....פסים...פסים.....

הדרומי וחן מלינג:
על רקע שוסון....... הדרומי: יש לך פה אחלה מכונה, סוחבת בעליות, בלי שום בעיה תגיע לירושליים. חן: אני מעדיף רכבת, ואתה?
פסים.....פסים...פסים.....
יו"ר עמותת פסים: צבי רכליץ, בפוזה מעניינת.

ליילנד

New member
../images/Emo54.gif WOW תמונות עשר,

"תמונת מחזור" חלק שני.
כאן חסר אורן מנהל הפורום.
WOW תמונות עשר,
אני רואה שבאמת חסרתי שם בכדי להציל את המין השני. מעניין יש תמונה ליד השוסון, וכאן הוא צבוע בצבעים שאני זוכרת, בצבע הטורקיז הזה, כך אני גם זוכרת את הליילנד וכשאני הייתי במוזיאון לפני מספר שנים הם היו צבועים במין כחול שנראה לי זר ולא מוכר, עכשיו זה ממש אוטנטי. אגב, מישהו שם לב לאוטובוסים הממש ישנים, יש סגירה לחלון בעזרת רצועה עבה, זכרתי את זה במערפל מאוד מהילדות שלי, ובמוזיאון, ראיתי את זה שאכן זה היה קיים אם אני זוכרת נכון זה היה ב"מק" שהוא משנת ייצור 38-40 כך שמה שאני זוכרת כנראה היה ממש לפני סוף השרות שלו באגד. חבל שאין לי סורק, כיון שיש לי תמונה יפה של זה.

אייל xxx

New member
היה נעים להכיר אתכם !!!

WOW תמונות עשר,
אני רואה שבאמת חסרתי שם בכדי להציל את המין השני. מעניין יש תמונה ליד השוסון, וכאן הוא צבוע בצבעים שאני זוכרת, בצבע הטורקיז הזה, כך אני גם זוכרת את הליילנד וכשאני הייתי במוזיאון לפני מספר שנים הם היו צבועים במין כחול שנראה לי זר ולא מוכר, עכשיו זה ממש אוטנטי. אגב, מישהו שם לב לאוטובוסים הממש ישנים, יש סגירה לחלון בעזרת רצועה עבה, זכרתי את זה במערפל מאוד מהילדות שלי, ובמוזיאון, ראיתי את זה שאכן זה היה קיים אם אני זוכרת נכון זה היה ב"מק" שהוא משנת ייצור 38-40 כך שמה שאני זוכרת כנראה היה ממש לפני סוף השרות שלו באגד. חבל שאין לי סורק, כיון שיש לי תמונה יפה של זה.
היה נעים להכיר אתכם !!!

suprman1

New member
תמונות יפות../images/Emo45.gif

"תמונת מחזור" חלק ראשון
חסר כאן קראוס.
תמונות יפות

גורם לי אף להצטער יותר על כך שלא יכולתי להגיע
תעשו טובה: עומרי בני ואחרים, לטובת אלה שלא נכחו באירוע, העליתם תמונות קבוצתיות אז צרפו גם שמות(וכינויים)לתמונות לפי סדר עמידה/ישיבה, מימין לשמאל וכו' כדי שגם אנחנו נוכל להכיר את כולם

eran huber

New member
|ס../images/Emo52.gif../images/Emo52.gif../images/Emo52.gifסליחה../images/Emo52.gif

סליחה

לכל חברי הפורום בעיקר למנהל הפורום אורן: סליחה על זה שלא באתי למפגש (אני בניתי על המפגש), אבל הכיחו אותי לבוא לעבודה (מה לעשות הפרנסה יותר חשובה), גם רציתי אתמול לכתוב על זה שאני לא יבוא למפגש אבל היה ביום חמישי מבצע גדול במשטרה (אני מתנדב במשמר האזרחי). אבל תשמחו לדעת בתור מתנדב במשמר האזרחי אני גם עושה ביקורות אוטובוסים במחסומים שאני עושה וגם אני נוסע לחניונים של אגד (חניון אגד רחובות), וסופר אוטובוסים כלומר רושם את מספרי הרישוי של האוטובוסים וגם אני עולה על האוטובוסים ובודק עם יש חפצים חשודים (למרות שאני יודע שנהגים עושים את זה בסוף כל נסיעה),וגם לפעמים יש נהגים ששוכחים לכבות את האורות של האוטבוסים שאני רואה דבר כזה זכותי לכבות אותן או להגיד לאחד הנהגים שם. דרך אגב פעם הגעתי ספירה לקרוב ל120 אוטובוסים בחניון אגד רחובות. אגב יש לי שאלה הקשורה לענין זה למה משטרת רחובות רוצה לכתוב את מספרי רישוי של האוטובוסים,מה יוצא מענין זה? וגם יש לנו במשמר אזרחי גם מפקדת נוער (שהם בהתחיבות אישית),ולהם יש פעם בכמה פעמים בשבוע לבדוק אוטובוסים בתחנה מרכזית ביבנה (מתנ"ח מי שרוצה לדעת מה ראשי תבות של מתנ"ח שיגיד אני אכתוב את התשובה),לעלות על האוטובוסים לבדוק את האוטובוסים וגם את הנוסעים וגם את תאי מזודות בסוף הבדיקה לוקחים פריטי הנהג. מה אתם אומרים על מה שאני עושה,גם חובב תחבורה ציבורית וגם שומר אליהם שאני בתפקיד. ושוב אורן המנהל הגדול מכולם ולכל חברי פורום יקרים אני שוב מבקש את סליחתם על שלא באתי למפגש כל כך רציתי לבוא ולצלם אוטובוסים בעיקר את הגרר "ריאו" קמינס (הייתי מכונאי שלהם בצבא הג'וליס). סליחה|
סליחה
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה