המעבר לשודיה.

מצב
הנושא נעול.

ה2

New member
אין לך מה לחשוש מהתקפה משום שאת

אכן
קודם כל אני שמח לתגובה עניינית, כבר חששתי מתגובה תוקפת.(מסוכן לכתוב בפורום הזה נגד אגד לפעמים :) ) ואני מסכים ש"הפרטה בכוח" איננה טובה בהכרח לשוק, כי אם רק כאשר מובטח שירות טוב יותר לאזרח. האמת שבכלל מוזר לי מה העיקרון להעביר מונופול א' למונופול מקומי ב' {כאילו, אפשר בכלל לנסוע מרמלה לת"א לא בסופרבוס? אז זה מונופול...} ומבין את העניין על הסבסוד, השאלה היא האם מחייבים אותם לקחת מחיר גבוה, או שמרשים להם לקחת מחיר גבוה בשביל להרוויח יותר כסף. ולקחת 25 ש"ח מת"א לאשקלון זה בהחלט מחיר מופרז. בסיכומו של עניין הפרטה עניינית ומסודרת תעשה רק טוב לתחבורה הציבורית, הבעיה היא, שאולי, משרד התחבורה רוצה ללכת עם ולהרגיש בלי - להפריט את השוק אבל עדיין להיות בעל שליטה מלאה לחלוטין על התדירות והמחירים, ולא לפי כללי הג'ונגל של ההפרטה. (כמובן למעט חיוב מינימלי לתדירות ומקסימלי למחיר).
אין לך מה לחשוש מהתקפה משום שאת
מה שכתבת הבעת בצורה אובייקטיבית לחלוטין.

אלון 58

New member
כאן עלי לתקן משהו,אוהד!

מסתבר שלא רק בארץ מסמנים רק את
מספרי הקווים בלי שילוט כיוון ופרטים
כאן עלי לתקן משהו,אוהד!
אם נכנסים לסככה,על "הגב" שלה יש לוחות-זמנים מדויקים למדי,וכתוב שם בדיוק את היעדים של הקווים בתחנה.

אוהד11

New member
../images/Emo45.gif, לפחות כך זה נראה מזוית הצילום

כאן עלי לתקן משהו,אוהד!
אם נכנסים לסככה,על "הגב" שלה יש לוחות-זמנים מדויקים למדי,וכתוב שם בדיוק את היעדים של הקווים בתחנה.
, לפחות כך זה נראה מזוית הצילום

אלון 58

New member
מפרקית בצבע כחול...,

המעבר לשודיה.
על הגשר המגשר בין דנמרק לשודיה,כביש מהיר ומסילות ברזל,מתוך רכבת שנוסעת מקופנהאגן לגטבורג,דרך מאלמה.
מפרקית בצבע כחול...,
האנשים שאני מכיר שם,לא ידעו להגיד לי אם יש משמעות אם האוטובוס צבוע באדום או כחול,במפות התחבורה יש הבדלה ביניהם,אבל לא מצאתי מדוע ועל מה,נראה שיש לזה משמעות כלשהי.

seffic

New member
הארגז למעלה- האם זה

מפרקית בצבע כחול...,
האנשים שאני מכיר שם,לא ידעו להגיד לי אם יש משמעות אם האוטובוס צבוע באדום או כחול,במפות התחבורה יש הבדלה ביניהם,אבל לא מצאתי מדוע ועל מה,נראה שיש לזה משמעות כלשהי.
הארגז למעלה- האם זה
מזגן או מיכל גז או?

aviy99

New member
אתה בשוודיה או בבולגריה?../images/Emo2.gif

מפרקית בצבע כחול...,
אתה בשוודיה או בבולגריה?

אני שואל כי על האוטובוס כתוב שהוא נוסע לסופיה
ובהזדמנות זאת תודה על התמונות היפות.

אלון 58

New member
שודיה../images/Emo6.gif../images/Emo70.gif

אתה בשוודיה או בבולגריה?

אני שואל כי על האוטובוס כתוב שהוא נוסע לסופיה
ובהזדמנות זאת תודה על התמונות היפות.
שודיה

"סופיה" היא שכונה מסוימת בדרום סטוקהולם,אין לי שום דבר עם בולגריה כאן.

aviy99

New member
תודה על התשובה

שודיה

"סופיה" היא שכונה מסוימת בדרום סטוקהולם,אין לי שום דבר עם בולגריה כאן.
תודה על התשובה
אני לא חשבתי לרגע אחד שאתה לא בשוודיה ורק כתבתי את השאלה כי זה מעניין שבשוודיה יש סופיה!

846

Active member
../images/Emo51.gif כל התמונות

המעבר לשודיה.
על הגשר המגשר בין דנמרק לשודיה,כביש מהיר ומסילות ברזל,מתוך רכבת שנוסעת מקופנהאגן לגטבורג,דרך מאלמה.
כל התמונות
עד עכשיו היו אחלה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה