הממ:)

תברר איזה אחוז מהתלמידים הם

סטרייטים, אתה תזדעזע מהתוצאות ואם תבדוק, כמה פעמים ביום הם חושבים על סקס, לא יהיה מנוס מלבד פתיחת בית זונות המוני. בכל אופן, מבחינתי להיות הומוסקסואל זה המצב הטבעי ביותר כשהינך הומוסקסואל, לכן אין שום צורך בהרצאות על הנושא. כלומר, אין לי כל בעיה עם הרצאות על הנושא, אבל אני מעדיפה ללכת הביתה ע"פ זה. ואת הכסף עדיף להשקיע בכסאות, כוסאמא של כסאות הפלסטיק האלו.

הכסאות התייחסו לאמירה -

"אני מעדיפה שהם ירגישו בנוח עם זה" כפי שנטען בכתבה. אני ורבים כמוני, ירגישו הכי בנוח בכסא מנהלים (רצוי מעור).

ובגלל זה כל החינוך

המיני המלומד בביה"ס הוא סטרייטי. אני לא אומר לעשות מצעד גאווה בבית הספר. זה באמת לא המקום. אבל אני אומר שאי אפשר לבחור להתעלם מזה, לחנך רק חינוך מיני סטרייטי, במיוחד לאור אחוז הגייז בעם.

טוב, אלו כבר שטויות ממש.

אבל שעת השינה שלך בטח כבר עברה מזמן (וגם שלי, אם נחשוב על כך). הדבר הכי קרוב לחינוך מיני שאי פעם יצא לי לקחת חלק ממנו, היה בכיתה ו' כשלקחו את הבנות לשיחה על מחזור ובלי בנים, שזו טעות חמורה לדעתי. אח"כ בכיתה יא' הביאו איזה אחד שדבר על איידס. לא זוכרת מה המסקנה שיצאתי איתה, נדמה לי משהו שדורקס אלו הקונדומים היכ טובים והוא לא מפרסם סמוי ומגויס. ואחרי הגיבוב דלעיל, החינוך לא צריך להיות "הומואי" אלא חינוך לפלורליזם מתוגנן (בפרפרזה על דמוקרטיה מתגוננת), כלפי אנשים שאמנם עושים בחירות לא ממש חכמות בחייהם (קרי להיות קומוניסטים, ימנים, להקשיב למוזיקה מזרחית וכיו"ב), אבל זה לא הופך אותם לאנשים חכמים או ראוים פחות. או במילים אחרות, חברה ליברלית. ודבר אחרון, מה בדיוק אחוז הגייז? הוא בוודאי פחות מעשרה אחוז. הייתי מעמידה אותו על ששה גג. ודבר אחרון פלאס אחד, מה פשר הפנינה הלשונית "חינוך מיני סטרייטי" זה לא שמישהו מסביר לך איך יורדים לבנות (וחבל..), אלא מאיפה הזרע מגיע לביצית. הייתי אומרת שזה אם כבר חינוך לצאצאים, אבל בטח יקפוץ איזה אחד ויתקיל אותי שמכאן יש מדרון חלקלק לרחם יהודי, איום דמוגרפי ושמרנות חברתית ואלו כבר מושגים לא נעימים שמאחוריהם מסתתרות השקפות נעימות עוד פחות.

Continuum

New member
מאוד רהוט, כל הכבוד. כל מילה זהב.

אבל לא מדובר בחינוך מיני בכלל, אז אני לא מבין על מה אתם מתווכחים. " ואחרי הגיבוב דלעיל, החינוך לא צריך להיות "הומואי" אלא חינוך לפלורליזם מתוגנן (בפרפרזה על דמוקרטיה מתגוננת), כלפי אנשים שאמנם עושים בחירות לא ממש חכמות בחייהם (קרי להיות קומוניסטים, ימנים, להקשיב למוזיקה מזרחית וכיו"ב), אבל זה לא הופך אותם לאנשים חכמים או ראוים פחות. או במילים אחרות, חברה ליברלית." אז זו -בערך- הנקודה. הגייז שבאים לבתי הספר מעבירים הרצאות שמטרתן לעזור לאותם פרטים בחברה (ומסתבר שיש אחוז מספיק נכבד) להתמודד עם הזהות המינית שלהם. זאת משום שזו עשויה להיות התמודדות המלווה בהרבה סבל במשך תקופה ארוכה, יכולה להוביל להפרעות נפשיות שונות ואף להתאבדות. כמובן, אצל כל אחד זה שונה, ואני מניח שבעיקר תלוי בסביבה. אין לי שום בעיה עם זה ואני חושב שזה יכול להיות פרודקטיבי לאותם מסכנים, רק שאל בית הספר שלי הגיעו אנשים בהתנדבות, וככה אני חושב שזה צריך להיות, היות ולהוציא כסף אפשר גם על דברים יותר חשובים. מן הסתם, 30 אלף השקלים האלה ניתנו כתקציב מטעמים פוליטיים בלבד, ולא ברור אם בכלל צריך אותם (היות ואל בית ספרי, שוב, הגיעו בהתנדבות כבר מזמן).

iknow

New member
קראתי לא מזמן. 6% לנשים. 4% לגברים.

אין לי מושג למה זה נפוץ יותר אצל נשים. לא להפנות תגובות אלי.

בעיקרון,

"החבר'ה" (=חברת הגברים) מוכנה לסלוח ללסביות שעונות על תדמית נהגת המשאית, יהא חלקן באוכלוסיית הלסביות אשר יהא, למען הלסביות שעונות על תדמית כוכבות הפורנו הלסביות. על כך אמר מחייה השפה העברית, מילון המילים של "קידום" - אי אפשר לבר ללא תבן.

Continuum

New member
חשבתי על זה.

אני לא מוכן לסלוח. מצטער. אני אף לא מאמין בלסביות כוכבות פורנו. אני חושב שהקהילה ההומו-לסבית (שכידוע שולטת בהוליווד) המציאה אותם כדי שנדע שמשהו פרודקטיבי יצא מהם. לא קונה את זה. לא משכנע. כשיראו לי אחת, אני אאמין. עד אז לסביזם מבחינתי זה פשוט פשע העברת השיער ממקומות רצויים למקומות לא רצויים מבחינתי בגוף.

Vendetta

New member
תבין

הבעיה היא לא עקרונית, היא מעשית. אם זה עולה 30 אלף שקל אולי עדיף להתעלם מזה. לא שברור לי למה בכלל צריך חינוך מיני בביה"ס, זה ממש דבילי.

Continuum

New member
צודק חלקית..

1. להומואים ולסביות יש תמיכה הרבה יותר נרחבת ופתוחה דווקא בגלל שהם מיעוט שהיה נרדף והם דאגו לקונטרה רציני ולדעתי אף לא פרופורציוני (רבים מהם נהנים מהנון-קונפורמיזם). 2. לדעתי ה-30,000 שקל זה שטויות אבל זו יצירת תקדים לשטות שמן הסתם עברה רק בגלל שמישהו היה צריך תמיכה של מישהו אחר שחשב שזה יתאים לאסטטיקה החברתית.

למעלה