הממ:)

Continuum

New member
..

"I TEACH YOU THE SUPERMAN" ניטשה טען, לפי מה שהבנתי, שהעלאדם הוא הפיתוח האבולוציוני של האדם ולפיכך מטרת המין האנושי. לכן, הוא אמר, אם יש בך תכונות רעות ויצר הרס עצמי, תטפח אותן, תגרום להרס העצמי לשגשג, ע"מ שתזהם כמה שפחות את המין האנושי עם ישותך הרקובה מהיסוד. כי רק העלאדם הוא כל כך הרבה יותר יעיל, בעל מידות טובות לאין שיעור, חזק יותר, חכם יותר ומאוזן יותר.. לפיכך, עלינו לשאוף אליו בפעלתנות ולא בשילוב ידיים בלבד.

Continuum

New member
מצד אחד

אני אישית חושב שזה טיפשי ובאמת נוגד את התפיסה האקזיסטנציאליסטית שלי. מצד שני אני חייב להעריך פילוסוף גרמני שאשכרה אמר משהו יישומי (ראית כמה שטויות שפינוזה וקאנט כתבו?). מצד שלישי קאנט לא ראה אף אחד.

Nielle

New member
ואם לא?

אני באותה מידה נגד שנאת הומואים כמו שנאת גבוהים/רזים/שמנים/נמוכים/מכוערים/יפים... אני פשוט נגד שנאת חינם, זה הכל.

כיעור זאת לא תכונה רעה../images/Emo4.gif../images/Emo163.gif

באמת. סליחה.. רגע.. משהו מפריע לשמיעה שלי.. מה זה? שניה.. זה צועק לי באוזן.. הו.. הנה זה..
הצילו! שטחיות!

טיקטי1

New member
וואו

אין שום בעיה בלאהוב אנשים יפים כמו שאין לאהוב אותם כשהם נחמדים.חוץ מזה שהתגובה ליופי היא לא ממש בשליטתנו המודעת, אני מניח שכשתתבגרי תביני את זה

כשתתבגרי תביני?../images/Emo163.gif

אתה, בתור זה שרשם כיעור בתור תכונה שלילית, הוא זה שצריך להתבגר.

iknow

New member
כיעור זאת תכונה "עדיפה פחות".

אין מה לעשות. קשה למצוא אנשים שלא מסכימים עם זה.

gil levi

New member
בהרצאות בבתי ספר

יכולים לידע את התלמידים על קיומם של האירגונים השונים. נכון שמספיק לפתוח ספר טלפונים, אבל בהרצאה יכולים לתת גם רקע על האירגונים השונים וקבוצות התמיכה השונות ובמידה מסוימת לעודד את מי שלא בטוח בזהותו המינית (וכו') לפנות לאותן קבוצות.

Nielle

New member
ואז בהפסקה יתחילו להתבדח על זה ו...

לומר "אתה לאירגון הזה? חחחחחחחחח איזה צחוקים, מעניין מי ההומואים המגעילים שילכו לשםם" אני חושבת שמי שצריך את האירגונים האלו ידע למצוא אותם, מצד שני כמו שאמרתי בהודעתי יש לקחת את הפרוייקט לצד בו הוא מפריך את רעיון הגזענות, מכל הבחינות. אפשר להשתמש בדוגמאות בולטות של אי קבלת השונה כמו השואה למשל שיכולה בכיף לזעזע את התלמידים.

נכון..../images/Emo163.gif

היה צריך להשקיע את הכסף הזה בסדנאות בנושא "איך לשנוא אנשים". אני אתן לך את הזכות להיות המרצה הראשי. [בעיקר כל מי ששונה ממך]

למעלה