הודעה און טופיק

קריסטה

New member
וואלה יופי, עכשיו אנחנו לא בסדר

גם בזה שאנחנו מפחדות.
תכף ומיד נפיץ הודעה בין כל הנשים שיפסיקו לפחד מכל גבר ברחוב כי לאיזה גבר שם שלא נעים לו שמישהי חושבת שהוא אנס פוטנציאלי (בווו-הווו) נראה ממש עצוב ככה לחיות בפחד.
במקום להפנות את הזרקור אלינו אולי תפנה אותו למי שגורם לנו לחיות בפחד?!

וואלה, יודע מה, אתה צודק. אני אנסה להתחבר

להטרדה בצורה יותר זורמת.
במקום להשתמש באנדרנלין שעולה לי בגוף בשעת סכנה כדי שאהיה ערנית לתגובה במקרה הצורך.
אני אנשום עמוק, ארגע, אגביר את המוזיקה באזניים... ואקווה לטוב.
כי ככה אני לא אפגע ברגשות שלך.
וככה אני אחשב לבחורה זורמת יותר, קלילה שלא עושה לך לא נעים בעניים.

A לוןA

New member
הכי פשוט

שתלמדי להנות מלהיות אובייקט מיני לכל אחד שליבו חפץ להזכיר לך שכך הוא רואה אותך, וככה החיים יהיו הרבה פחות עצובים, וגם הזכרים מסביב לא יצטרכו להיחשף לתחושת הפגיעה שאת מעזה להאשים אותם בה.

תזרמי, מה יש לך.

*ציני, כמובן*

Gray Fox

New member
וואו. נראה לי שהצלחתי לעצבן כן אנשים ברצינות

זה אומר 1 משתים, או גם שניהם ביחד

1)אמרתי משהו מאוד טיפשי בלי לדעת על מה אני מדבר. מה אני אגיד, מאוד יכול להיות. כשאני אומר שאני לא מבין אני מתכוון בדיוק לזה, אולי אני לא אינשטיין, אבל גם לא עד כדי כך טיפש כדי לבוא וללמד נשים איך הן צריכות להרגיש לגבי הטרדה מינית. אני רק אומר בכנות מה אני מרגיש, טיפשי או לא, ומה אני מבין ומה לא מבין, טיפשי או לא.

2)אולי לא הבינו אותי ולכן התעצבנו. אז רוצה להבהיר. אני לא מאשים נשים שהן פוחדות ואני לא אומר שנשים צריכות לזרום עם הטרדה מינית כלפיהן אבל כן, זה עצוב לי מצב, שיש הרבה נשים, לא באשמתם, נכון, בגלל כל ההטרדות מיניות שקיימות, פוחדות וחוששות מגברים זרים ברחוב או להיות לבד עם גברים זרים. עצוב לי לא בגלל שזה מה נעים לי או לא נעים לי, אלה מסימפטיה לאותם נשים. לדעתי זה עצוב שהן מרגישות ככה כי אני מאמין פחד הזה, כמו כל פחד, כמו למשל פחד מנערים שיכולים לדקור מגביל אותן בחיים, פוגע בחופש שלהן קודם כל ולא ברגשות שלי.

אבל כן, לא מרגיש לי נוח ידיעה שיש נשים שכשאני הולך ברחוב ולא עושה כלום מרגישות איום. אני לא אומר לא
נשים איך להרגיש, אבל זה מה שאני מרגיש, בצדק או לא.

קצת טפשי

כי אתה מדבר פה עם נשים פעילות מינית, שאוהבות מין, שנפגשות ומנתנהלות מול גברים ולא מתכנסות בפינה שלהן. אנחנו לא מופעול מפחדת אנחנו מוגנות ע"י.

הפחד הזה הוא לא סתם חרדה, אלא משהו מבוסס וחיוני להגנה של עצמנו.

ואני לא מבינה איך אתה מתמקד בצד הלא נכון של המשוואה - הבעיה היא לא בזה שאני מפחדות, אלא בלמה אנחנו מפחדות.
אתה רוצה שנלמד לחיות עם ההטרדה בצורה שמתאימה לך במקום להתמקד בהעלמת ההטרדה.

אם יש לו בת

והיא בת 18 ומודיעה לו שהיא נוסעת לטיול אוטובוסים לבד בהודו
הוא ישקשק.
הוא בטוח יהיה עסוק בלשכנע אותה לוותר על הרעיון ולא בשיחות על החרדות שלו עם פסיכולוג.

עד הודו הגעת?

ואם בת ה 18 (לא מדברת על 15) היתה מחליטה ליסוע בטרמפים מהגליל עד אילת. הוא היה קם באמצע הלילה נוהג 4 שעות כדי להסיע אותה.
כי הוא מונע מפחדים וחרדות לא הגיונים..

לא חשבתי על טרמפים

אבאל'ה!!!

Gray Fox

New member
יכול להיות, אבל זה תפקיד של הורים לדאוג

בשביל ילדיהם, לדאוג כמה שיותר, גם אם זה דאגות יתר.

ותפקיד הילדים זה להתעלם, להרגיע את ההורים ועדין לעשות שטויות בלי לפחד, ואחר כל, כשיהיו להם ילדים משל עצמם, לדאוג, כמו שהורים שלהם דאגו, כשילדים שלהם עושים שטויות כמו שהם עשו בגילם.

זה מעגל כזה

Aיש

New member
ואת חושבת שאם היה לי בן שמחליט

לטייל לבד בג'ונגלים של קולומביה, אני אגיד לו, תהנה בסבבה שלי?

יש דברים שזה פשוט מטופש לעשותם. יש כן עניין פשוט של הבנה שהסיכוי לצאת מזה בשלום הוא נמוך.

אנחנו לא אדיוטים שחושבים שאין סכנות שערבות לנשים, אנחנו אומרים שזה לא כל דבר מסוכן, ושזה עצוב שיש כל-כך הרבה דברים שכן.

אנס פוטנציאלי

זה כבר מונח שהשועל הכניס לדיון.

ואני לגמרי מסכימה איתך לגבי חיות.

בדיוק קראתי את זה גם

על הבוקר.
הוא כותב מצויין-
אבל בטח יגידו כל ה״גברים״ שאין סיבה להקשיב לאיזה נושך כריות..

אפשר להסביר לך משהו על קשב?

המח שלנו קולט המון המון פרטי מידע בכל רגע נתון. קולות, תנועות, מראות, ריחות, תחושות. לא להכל אנחנו מפנים קשב.
אנחנו לומדים במהלך חיינו לסנן פרטים "לא חשובים" ולהתייחס רק למה שאנחנו צריכים.
כדי שהמח שלך יקלוט "התנהגות מאיימת" הוא צריך להפנות קשב לאדם הזר שעומד ברחוב.
יתכן מאוד שהקשב של נשים מופנה יותר למצבים כאלה- כי הן למדו לפרש אותם כבעלי פוטנציאל מאיים. זאת אומרת שהמח שלהן בסוג של מצב "היכון".
אצל גברים, פוטנציאל האיום נמוך יותר, ולכן יקח יותר זמן או "התנהגות מאיימת" כדי שהקשב שלהם יהיה מופנה לשם.

אולי זה עצוב, אולי זה לא כיף- אבל מצב ה"היכון" (ALERT) שנשים מפתחות נועד כדי להגן עליהן.

כמה נשים ילכו לבית של גבר שהן לא מכירות?
כמה גברים ילכו לבית של אישה שהם לא מכירים?
הסיבה העיקרית שמעט נשים יעשו דבר כזה היא שהן יודעות שהן מכניסות את עצמן לסיטואציה סופר מסוכנת ושידן על על התחתונה.

פופאפ

New member
כדי להיות אוביקטיבי צריך תמונה של התחת

זה שמספר תספרי עליו שיש לו קטן ועקום
לילדה תספרי שהאינסטלטור התכופף וראו לו את התחת
ממש דילמות קשות

למעלה