האחראית על הנוער

זאת לא חוצפה

אני באמת חושב שאתה חצוף. להעביר ביקורת סתם, לקנא במשהו שקיבל מנהל פורום או להתקשר למשהו ב22:30 כשאינך מכיר אותו על מנת להתקשר. אני כבר לא ארשום על ההודעות החוליגניות שלך

ואני חושב שאתה חצוף בריבוע.

זאת לא ביקרות סתם, במה אני מקנא? אגב, דווקא את רונית אני כן מכיר.

אתה חושב אולם טועה

עצם העובדה שטענתי שאתה חצוף לא אומרת שאני חצוף. אחרת הייתי טוען את אותה טענה לגביך אתה צריך להבין שלמעשים שלך יש השלכות. במי אתה מקנא בכל מי שמתמנה להיות מנהל שמתי לב שזה טרנד עבורך. אתה מכיר את רונית לא לזה התכוונתי, כוונתי הייתה שאתה לא מכיר אותה על מנת להתקשר בשעות הקטנות של הלילה. היא לא חייבת לענות לך בשעות האלו וכדאי שתפנים זאת

תהיה בטוח שאני בעד זכויות אדם

אני אחד מאלו שדוגלים בזכויות אדם, יגאל עמיר מנע זכויות אדם מיצחק רבין. אם לא נאפשר לו להוליד זה עשויי להוריד את המוטיבציה הקיימת להתנקש בפוליטיקאים נסופים. אני שולט על עצביי ומה שרשמתי על ההורים שלך זה לא היה מתוך עצבים אולי קצת. אך הפעם לא הוצאת אותי מהכלים לרוב אני שומר על עצביי. לפיד היה שבע שנים יו"ר שינוי שים לב למילה היה הדקטטור עזב הוא לא היה יכול לשאת את העובדה שבאותה דרך שהוא נבחר רון ניצח את פורז. העיקר שעשרים דק' לפני בחירתו של רון הוא טען שנצחונו הוא נצחון הדמו' לכן לא אכפת לי מלפיד שלא קשור לשינוי. אל תאשים את סשה במהלכים שלך אתה התמודדת למרות שלא מלאו לך ארבעה חודשים חוק דבילי אולי מפני שנתפסת מפר אותו. סשה פעלה קשורה היא הייתה מעל ארבעה חודשים כשהתמודדה אתה לא אתה האשם היחיד תפסיק להפיל את האשמה על אחרים

חחח דקטטור?

עד לפני בערך חצי שנה אמרתי לי שוב ושוב שוהא ה"גואל שלנו" ה"גואל שלנו" וכוכ.... אז מה פתאום הוא דקטטור? בואנה טום כל פעם אתה מפתיע אותי... והוא לא דיקטטור ואין לך שום הוחכה חותכת לכך. אני יאשים את סשה כמה שבה לי! הוא היה חוק דבילי הוא נשאר חוק דבילי והוא ממשיך להיות חוק דבילי בלי קשר אם הפרתי אותו או לא.. סשה פעלה כשורה בידיוק כמו שאני היפופוטם.

כן הוא דיקטטור

לא אמרתי לך כלום לפני חצי שנה אם כבר לפני שנה. נכון תמכתי בלפיד עד אז וחשתי שאני חייב לו על כמות המנדטים שיש לו חלק בזה. אולם הוא התגלה כדיקטטור בבחירות בפנימיות רון ניצח את פורז על מספר 2 והוא עזב מה קרה המועצה לא בחרה כמו לפיד אז הוא עוזב זאת ההוכחה שהוא דיקטטור ומאותו רגע אני כבר לא תומך בו. סשה ישרה בניגוד אליך קח אחריות על המעשים שלך. מה קרה לא פעלת כשורה אז כולם אשמים. סשה ישרה בזכותה תא נתניה קם לתחיה, כן אתה היפופטם לפי ההגדרה שלך

הוא לא התגלה כדיקטטור.

הוא ניצח בבחירות והחליט לפרוש זהו. פורז התגלה כלא דמוקרט. אם טומי היה מפסיד בבחירות ועל זה היה פורש הייתי אומר שגם הוא לא דמוקרט. ואני מציע לך להרגע!!! אתה לא תגיד לא ישר!! אני ישר כמו סרגל!! ואתהה לא תטיף לי מוסר!! לך תעבוד במשרד לביקורת המדינה מצידי!! אתה תומך בשחיתות! אתה תמוך כמו ילד טוב ביוראי וכו!! אתה לא תטיף לי מוסר!! אבל היום כולם יודעים שיוראי וצמד חבריו שהרסו את התנועה הלכו ואני מקווה שהם גם הלכו עם זנב מקופל בין הרגליים!. אתה חלק מהגברדייה הישנה!! אני במקומך הייתי מתנצל על כך שתמכתי ביוראי והייתי נשאר על ווליום שקט ומקווה שישכחו לי את תמיכתי ביוראי. אתה לא תטיחף לי על שחיתות!! אני אדם נקי אדם ישר שאני יכול ללמד אלף כמוך על טוהר מידות ויושר פוליטי!! שמי הולך לפניי!! אני אומרל ך אתה מתחיל לעלות לי על העצבים! יש לי פה מלא עלייך ואני יכול לכתוב עליך מגילות מפה ועד שם!! בזכות תא נתניה קם לתחיה?! קם לתחיה ונשא ר גוסס! התא התחדש בזכותי ובזכות סשה!! ואני אומרל ך טום כל כולי בוז אליך! אני בז לך!!

לפיד ופורז דיקטטורים

הסיבה שלפיד פרש הייתה מפני שהמחנה שלו ושל פורז קבלו מפלה. לפיד קיבל רק 51 אחוז כולם אמרו שהנצחון שלו מובטח. בנוסף לכך זאת ירידה מהבחירות הקודמות הפסדו של פורז הייתה מכה כואבת עבורו הרי הם מאותו מחנה כשרון מספר 2 לפיד ופורז ידעו שלא יעשו כרצונם כמו שעשו עד כה. אני תמכתי וגאה שתמכתי ביוראי שתרם לנוער צר לי שיוראי וחבריו עזבו הם תרמו וחסרונם מורגש. יוראי תרם רבות לנוער הודות לו היה לנו את פעילויות הגיוסים ותא תל אביב לפני שנבחר ליו"ר. אני שמח שתמכתי ביוראי אני יודע שעשיתי את הדבר הנכון גם אחרי שהוא עזב לצערי אני עדיין אומר שתמכתי בו שכולם ידעו. תא נתניה התפרק לא בגלל סשה שהקימה אותו לתחיה אלא מפני שהנערים התגייסו ויש כאלו שהחליטו לצערי לעזוב. אתה מעוצבן עליי אז תרגע אם אתה בז לי זה הדדי

בתור חבר תנועה

יוראי תרם רבות בתור יו"ר תנועה יוראי הרס רבות... מה שיוראי הרס ייקח נראה לי שנים לבנות מחדש. נו באמת... יוראי עשה את עפיליות הגיוסים או שמי שהגיע לפעיליות הגיוסים עשה אותם? יוראי הוא לא ממש הגורם העיקרי לזה שהיו גיוסים היו גיוסים כי היה צריך גיוסים כל תנועה צריכה גיוסים. לא נכון... אני בזה תרשה לי להגיד משהו. אני נתנייתי!! ואתה לא ! ואני הייתי חלק מתא נתניה ואתה לא ! ואני מבין יותר ממה שהיה בתא נתיה מאשר ממך ומכל מישהו אחר!! זאת הבעיה כמו שבאותה מידה אתה מבין הרבה יותר ממה שהלך בתא הרצליה ממני כי אני לא הרצלייני או איך שקוראים לזה ואף פעם לא הייתי חבר תא הרצליה. התא התפרק כי אין מה לעשות כי ברגע שיושבת ראש התא מתעקשת לשמור על תכולה של 3 וחצי חברים בתא למשך כל הזמן אין פלא שלאחר שמספיק אחד או שתיי חברי תא יעזוב התא כבר לא קיים. אבל היה בתא לאורך זמן ממושך למשל מעל 8 איש יכול להיות שהיה נשאר משהו מהתא. מי זה הנערים התגייסו? סשה התגייסה אני לא התגייסתי וגם ולדי לא התגייס..

גם אני הייתי נער

יוראי הגיע לפעילויות הגיוסים ובזמן שהייתי בנוער, הגעתי לרובן בדיוק כמוך. יוראי גם הקים את תא תל אביב אין לך זכות לזלזל בו, הוא לא הרס כלום לצערי הוא החליט לעזוב חבל היינו יכולים להיות שוב באותה מסגרת ואני סבור שהיה תורם כהרגלו. נכון אתה בנתניה ואני הייתי בהרצליה. כל אחד מכיר את תאו לשעבר יותר טוב מהשני. סשה לא החליטה לשמור על ארבעה נערים אל תאשים אותה. תפסיק להאשים את יוראי וסשה איך יש לך את החוצפה להשמיץ אותם שתרמו רבות לנוער. אני יודע שולדי לא התגייס הוא ביב' אני מקווה שהוא התפקד הנוער זקוק לנערים כמוהו

זה אני לא בטוח,

אולי הוא הקים את תא תל אביב, אבל נראה לי שהוא רק חידש את תא תל אביב,.. יש לי זכות לזלזל ביוראי כמה שאני רוצה, (ואני לא מזלזל בוא בתור חבר נוער לשעבר או כמקים או מחדש תא תל אביב ) אני מזלזל בוא בתור יו"ר תנועה ש"בזכותו" התנועה שלנו היום נראת איך שהיא נראת. אני יאשים את סשה כמה כמה כמה שאני רוצה!!! איך יש לי חוצפה? ואיך ליוראי וסשה הייתה חוצפה להרוס את נוער שינוי?!

יכול להיות שחידש

אבל הנוער חייב לו רבות ויוראי וסשה תרמו מזמן ותרומתם זכר גם אם הם לא בשינוי. יוראי היה ממחדשי תא תל אביב להחיות תא זה דבר שראויי להערכה. יוראי לא אשם במצבה של התנועה הוא היה יו"ר והתנועה גדלה מה לעשות שיש כאלו שהתגייסו ולכן הם לא בנוער. יש כמה שעזבו זאת לא אשמתו הוא היו"ר שלהם לא אחראי על מעשיהם. יוראי וסשה עזבו את שינוי זכותם אני מקווה שיחזרו, איך אתה מסוגל להאשם אותם אחרי כל מה שעשו למען הנוער הם לא הרסו אותו ההיפך הם תרמו לו

יוראי כן

אז זהו שכן!! במצבה של תנועת נוער מפלגת שינוי אם יש מישהו שיותר אשם במצבה עכשיו יותר מרונית ורון לוינטל או כל אחד אחר זה הוא!! הוא היה יו"ר וזה היה על אחריות היו"ר זה תואר מכובד אבל עם התואר מגיע גם האחריות הכבדה!! סליחה?! יוראי קיבל ואני מסביר שוב תנועה בערך עם 70 איש והוא עזב את תפקידו כאשר בתנועה יש בערך 10 איש. לכן הוא אשם. כמה עזבו?! אז שיעשה פעולות למען עצירת העיזבון ולמען קבלת חברים חדשים לתנועה! ואני לא מבין מה אתה סנגור של וראי פתאום? לך תגיד לו שיהיה לו אומץ ויבוא לכאן להתאמת איתי על הפורום! אם יש לו אומץ!! אני מוכן להתמודד איתו בכל טענה! סליחה? גם אני עשיתי רבות למען הנוער ועדיין מותר להאשים אותי בדברים! מי אלו יוראי וסשה? קדושים מעונים?!! הם הרסו הרסו הרסו ועוד פעם הרסו! אתה חיי באשליות!

אתה לא חושב שהגזמת

יוראי לא אשם יש נערים שהתגייסו אחד מהם זה אני ולכן אני לא בנוער, יש נערים נוספי. בקשר לעזיבה יוראי יכול לנסות לשכנע אני סבור שעשה. אולם גם הוא החליט לעזוב וברגע שהחליט לעזוב הוא לא ישנע אחרים. יוראי יכול לדבר בעצמו במיוחד במקרים כאלו שהוא צודק, אני מגיב מפני שאני לא מסוגל לראות את ההשמצות עליו. רונית ורון לא אשמים רונית קבלה את הנוער במצב לא קל מיד לאחר הבחירות ורון בטח שלא אשם הוא קיבל את התפקיד בתק' לא קלה. לעומת זאת לפיד ופורז אשמים שעברו לחץ אני מפנה כלפם אצבע מאשימה.יוראי וסשה אינם קדושים אבל הם תרמו לנוער ובניגוד אליך הם גם היו בסדר עם חברי התנועה. כעת גם כשהם לא בתנועה הם בסדר וכן אני אמשיך לרשום שהם צודקים גם כשהם לא בתנועה שלי זאת הייתה ועדשיין דעתי תרומתם תזכר

"יש נערים שהתגייסו"

ממש משפט חכם בשביל לפתור את יוראי מכל האחריות על הכישלון הצורב שלו!! בכל תנועה יש נערים שמתגייסים, כך היה וכך תמיד יהיה... כשיוראי הרס את התנועה, יכולה לעבור על זה בשתיקה.. אבל עכשיו שאני מבקר או איך תגיד א]פילו "משמיץ" אותו על הרס התנועה אתה פתאום!!! לא יכול לשתוק!! אז אם שתק עד עכשיו יפה... למה שלא תמשיך לשתוק וזהו? אני גם כן סופר בסדר עם חברי התנועה. זה נקרא בסדר? אתה טוען שיוראי היה בסדר עם חברי התנועה, אז הינה לך דוגמא, בישיבה שלפני אסיפת הנוער זאת הייתה ישיבה על תמיכה או אי תמיכה של מזכירות התנועה בנוגע להצעות תקנות שחברי נוער הציעו, ואני הגעתי במיוחלד לישיבה הזאת ובזמן שהמזכירות דנה בכל הצעותיהם של כל חברי התנועה במלואם. יוראי פעל באופן לא יפה לא קולוגילי ולא הוגן, ואני בערך במצב שרק מחצית מהצעותי לשינוי התקנון הספקתי ואז ככה באופן מגעיל יוראי החליט שזהו הוא לא רוצה לתת לי לסיים עם הצעותיי לתמיכת המזכירות וסגר את הישיבה.. זה להיות בסדר עם חברי תנועה?! טום אני מוחרך להגיד לך שניצחת!

זכותי להגיב

שתקתי במהלך הזמן יש הרבה הודעות שאני קורא ולא מגיב. ניסיתי לנשוך את השפתיים מפני שידעתי שזאת תהיה התגובה שלך שהכל אישי וזה ממש לא אני רושם מה שאני חושב. שתקתי כשהנוער קרס מפני שהאשמים עברו לחץ, יוראי לא אשם אתה משמיץ אותו בצורה מגעילה הוא פעל כשורה כיו"ר. הוא היה בסדר כלפי חברי התנועה להזכירך שהייתי בחצי שנה הראשונה בנוער. אני מבין למה הישיבה נסגרה היו לך הרבה הצעות והן לקחו יותר מידי זמן תגיד תודה שהוא נתן לך להגיע אתה לא היית חבר מזכירות, יוראי היה בסדר אתך אתה סתם כפויי טובה אני לא אוסיף את כל מה שרשמת עליו אני מבין אותו ואני לא הייתי נותן לך להגיע אם הייתי במקומו

מי מנוער שינוי עבר לחץ בידיוק?!

מה אתה בסדר?! רק תמיר עזב את נוער שינוי לתקופה מסויימת ולא עבר לאף תנועת נוער פוליטית אחרת ולאחר זמן מסויים חזר! איך פתאום אתה מתחי להאשים את חץ בכישלון הענק של יוראי בנוער שינוי?! איך?!! מה הקשר?! בהכל אשמים חץ? עוד מעט תאשים את חץ גם בבריחתו של האנס בני סלע. בואנה אתה ממש מצחיק. אני אכתוב מה שאני רוצה על יוראי!!! ואני לא משמיץ!! איזה שטויות לך יש הבנה?! אז אם יש לך הבנה אז אתה אנטי דמוקרט לא פחות מאשר פורז !! ואני מאשים אותך בשיתוף פעולה בהרס של התנועה! גם אתה אשם! (והודעה זאת לא תימחק זכותי להגיד זאת! (זה מה שאני חושב) ושאני אומר הרס התנועה אני יודע למה אני מתכוון). ואז מה אם היו לי הרבה הצעות?! אין חוק שאוסר עלי את זה! איפה פה כאן הפלורליזם של נוער שינוי והליברליזם והדמוקרטיה?! איפה כאן עקרון השיוויון ?! מזה להגיד תודה?! למה הוא מלך?! אני משרת של מישהו?! אני צריך לסגוד למישהו.!?! תתבייש לך! מי אתה בכלל! אפילו בתור סנגור של יראי אתה גרוע! אפילו יוראי התנצל בפני על איך שהוא התנהג. מזה נתן להגיע נאי שואל מישהו?! זאת התנועה של חברי המזכירות? התנועה שלך? תנועה של יוראי? שוב במשפטים האלו אתה מוכיח שמי פה הוא הלא דמוקרט הוא אתה! וגם אתה מוכיח שלא ידעת ולא זכרת ואתה לא ודע ולא זוכר את הנהילם בנוער שינוי ואת התקנון, ישיבה זאת הייתה פתוחה לכל מציעי התקנות השונים בין אם הם חברי מזכירות ובין אם לא. יוראי לא היה בסדר איתי. אני כפוי טובה? בואנה אתה לא מתבייש.?! לא הייתה נותן לי להגיע?! בואנה. עכשיו בשיא הרצינות, אני מסתכל על ההודעות שלך, ואני שואל את עצמי זה דמיון או מציאות? כשכתבי בחלק הראשון של ההודעה שאתה היית שותף להרס של נוער שינוי, חשבתי עוד והתלבטתי אולי אני קיצוני בעמדתי, אבל לאחר שמהשכתי לקרוא את הודעתך הבנתי שהייתי מתון יותר מידי.

למעלה