בקשר לסיאטרו

מצב
הנושא נעול.
וזו "ה"מפלצת הטובה מכולם:

כמובן מדובר בדיזלים ולא ב"צעצועים"
הנוסעים על חשמל. ביפן למשל קיימת תופעה של העתקת טכנולוגיות מארה"ב. יפן לא היתה מסוגלת לייצר קטר בודד ללא ידע אמריקאי. גם הקטרים המיוצרים בארה"ב ע"י GENERAL ELECTRIC הם מעולים אך מעט פחות טובים מקטרי ה- GM-EMD ! הקטרים האירופים הם..."סאגה". הגרמנים איבדו מזמן את הבכורה לקטרים האמריקאים. ומה עם הקטרים הספרדים???
וזו "ה"מפלצת הטובה מכולם:
http://www.gmemd.com/en/locomotive/na_freight/sd90mac/

אביתר, יש לך את התמונות של הדגמים

והנה...קטר DO-DO...
U-50 Cab
של שני הדגמים הקטנים של הקטרים של רכבת ישראל שראיתי במקלט בנצר סירני, ראיתי אותם במסילות בצד שמאל כשנכנסים, הם ממש מדהימים במיוחד הצהוב.

כן יקירתי. אפילו פירסמתי אותם כאן ב

של שני הדגמים הקטנים של הקטרים של רכבת ישראל שראיתי במקלט בנצר סירני, ראיתי אותם במסילות בצד שמאל כשנכנסים, הם ממש מדהימים במיוחד הצהוב.
בעבר. הבעיה כרגע היא בבית. ציפורקה מסדרת מחדש ואני לא מוצא ידיים ורגליים אז סבלנות בבקשה ליילנד חמודה !

לא, זה בסדר. גם אנחנו צוחקים על

איזה שילוב מיוחד

אני בטוחה שארז צחק אבל בכל מקרה, הערה כזו אפילו בצחוק יכולה לפגוע, יש אנשים שנפגעים מדברים כאלה בקלות וחבל.
לא, זה בסדר. גם אנחנו צוחקים על
הצירוף הזה שגרם לציפי להיות.......כוסית
. עכשיו היא תקרא את מה שכתבתי ואני אקבל את המערוך של הבצק של הבורקס של יום שישי בראש

ה דרומי

New member
בבדאי שהכול בהומור הרי רק בשביל

איזה שילוב מיוחד

אני בטוחה שארז צחק אבל בכל מקרה, הערה כזו אפילו בצחוק יכולה לפגוע, יש אנשים שנפגעים מדברים כאלה בקלות וחבל.
בבדאי שהכול בהומור הרי רק בשביל
שלא היו מלחמות נפתחו כאן שני פורומים ליוצאי מרוקו ופורום לתרבות פולין.

טוב, אני אחכה

בעבר. הבעיה כרגע היא בבית. ציפורקה מסדרת מחדש ואני לא מוצא ידיים ורגליים אז סבלנות בבקשה ליילנד חמודה !
טוב, אני אחכה
אבל אולי אתה יודע להפנות אותי למקום שהם היו בפורום
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה