בלי חברות

גם לי הרבה יותר קל ליצור אינטראקציה עם גברים

מאשר עם נשים... בדרך כלל יש לפחות דבר מעניין אחד שהם מתעסקים בו ומאוד ישמחו לדבר עליו שעות, ואם בכל זאת מתחיל להיות משעמם תמיד אפשר ליפול על הדיפולט של המתח המיני. עם נשים לעומת זאת לוקח שנים של חפירות עומק כדי להתקבל לעולמן הפנימי... לא כל כך יודעת מה לייעץ לך, אם זה באמת חשוב לך תנסי להשקיע וליזום קשר עם בחורות שמעניינות אותך, בסוף משהו ידבק.

זה לא שיש לי בעיה עם חפירות עומק, אפילו להיפך

תראי איזה שרשור לתפארת יש לנו כאן שכל כולו חפירות שלי בנושא אחד בלבד
אני וחברים שלי תמיד חפרנו, העלנו, נזכרנו, התמוגגנו, התבאסנו וכו'... ברגע שאני כבר שם במקום הזה שנוח להתפרק, אני עושה את זה כמו גדולה... הבעיה היא להתקבל למועדון של הבנות
הייתי רוצה שזה יתפתח באופן טבעי כמו שמטיפים לי כאן אבל זה לא, אין כאן את המצע המתאים ואני כנראה כן אאלץ להיות אקטיבית יותר. אני אנסה, בעיקר בעבודה אחרי החג אבל גם במסגרות נוספות ואני מקווה לראות איזה התקדמות...

misplaced

New member
מבינה לליבך

אמנם יש לי כמה חברות אבל גם הן "בנים" כאלה
אני ג ר ו ע ה בחברות נשית, רוב חבריי ורוב האנשים איתם אני מסתדרת הם גברים, בן הזוג שלי מתקשה להבין את זה ובהתחלה היינו רבים על זה המון אבל אחרי 11 שנה הוא די התרגל
עדיין יש חיכוכים פה ושם ולרוב הוא לא מבין מה יש לי לבלות עם בנים עד אמצע הלילה [קורה פעם ב...] אבל אז הוא נזכר שהסיבה שנהיינו זוג היא שאני כזו ולא בת בת
גם הוא היה החבר הכי טוב שלי שנתיים עד שנהיינו זוג. מה שכן- ידידויות חדשות עם גברים קשות יותר לעיכול מצדם לרוב... אני יכולה לעודד ולומר שיש שם עוד כמה כמונו בחוץ, רק צריך למצוא אותן
ולנסות לגרום לאיש שלך להבין שבנות זה המון עבודה ושפשוט כל כך הרבה יותר קל להיות חברה של בנים... [עייפות, ארוחות חג ויין פגמו ביכולות הניסוח שלי, עמכם הסליחה!]

אני שמחה שיש מי שמבינות אותי

אחרת הייתי מרגישה ממש מטופשת שליזום משהו קטן עם מישהי מהעבודה הפך לכזאת הפקה מבחינתי

לא עניין של מטופשת...

אם את רוצה קשר את צריכה ליזום משהו, לא כ"כ משנה מה. רוב הסיכויים (לדעתי) שהתשובה שתקבלי תהיה שלילית (אלא אם כן תציעי משהו שממש אי אפשר לסרב לו) כי כמו שאת מחפשת משהו שיתאים לך גם הן מחפשות משהו שיתאים להן. אבל ברגע שתזמי יהיה להם בראש שניסית, ואם הן יהיו מעוניינות הן כן יתחילו להרים טלפון מידי פעם ויזמו גם משהו בעצמן. אם תראי שזה לא מתפתח זה כנראה מחוסר עניין. לא צריך לקחת את זה אישית כי מה שמניע חברויות בין נשים לפחות בתחילת הקשר הוא בעיקר אינטרסים. יכול להיות שמישהי תהיה באותו מצב כמו שלך אבל לה טוב ככה ואין לה שום אינטרס להתאמץ ליצור קשר חדש. לא משהו שקשור אלייך או למה שתציעי. מאחלת לך שוב בהצלחה :)

אייבורי

New member
הגיון של חומצה

לך אין חברות לבלות איתן ולכן המסקנה, להפרד מהחבר. אני מניח שזה ישר ישפר את חיי החברה שלך ותקיפי את עצמך מייד בעדר נשים שמחות וחייכניות

אייבורי

New member
ואז מה ?

עדר הגברים יפוגג ברגע שיהיה לך בן זוג חדש ושוב תשארי באותה נקודה.

זה בדיוק מה שאמרתי

ורק כדי לחדד לא אמרתי שאני מעוניינת או רוצה להיפרד מבן זוגי. אני לא וזאת משום ש: א. אני אוהבת אותו ורואה את עתידי איתו ב. זה לא יועיל לי (או כמו שכתבתי, לנצח לא אהיה בזוגיות?) רק כתבתי שאני לא מצליחה להימנע לפעמים מהמחשבה. וזו האמת, ברגעים של תסכול המחשבה המטומטמת חולפת בראשי, כמה פשוט היה לו רק הייתי לבד ועכשיו יכלתי לקחת את הרגלים שלי ולצאת עם מישהו לאנשהו בלי אי הבנות ובלי שמישהו יפגע. ואז אני נעשית מתוסכלת ומאשימה בכך את הקשר שלנו.

אייבורי

New member
אני חושב

שאת צריכה לדבר על הנושא עם החבר שלך להגיע למסקנה שמותר לך להכיר גברים למטרת ידידות נטו ולהעמיד פנים שזה בסדר. [אחכ זה יגמר בבכי] בכל מקרה, להרקב בבית זה באמת מבאס, אפשר לחשוב שאתם זקנים בבית אבות רק שתדעי, עושים שם חיים בחוץ

למעלה