אתאיזם וקבלה

מאיפה כל האמונות האלה?

אוף..איך כל אחד כ"כ בטוח בעצמו. נראה לך ששואה נגרמה רק כי "מישהו פגש את הבן אדם הלא נכון בזמן הלא נכון"?? זה כל ההסבר שלך לשואה????

ומה ההסברים

הקבליסטים והתנכיסטים למנהגים מחליאים ביהדות כמו ברית מילה פדופילי-מציצת האיבר לתינוק ?? (אם יש משהו שמשניא אותנו לדעתי מדובר בזה)

מה נתון לתרגום חופשי בדוגמאות אלה?:

שתי דוגמאות לחכמת הזוהר הנעלה 1.לאחר מות דוד המלך מקטרג מלאך המוות בפני אלוהים שעליו לשלוח את דוד המלך לגיהינום על כך ששלח אדם למותו במלחמה כדי שיקח את אשתו,ואלוהים עונה לו שמלפני בריאת העולם ידוע לו שבת-שבע מיועדת לדוד ולכן דוד לא חטא... אם כך פועל ההיגיון של הזוהר אז אף אחד לא יכול לחטוא כי מעשיהם של כולם היו ידועים לאלוהים עוד מלפני בריאת העולם... 2.על השאלה למה תינוקות צריכים למות ניתנת בזוהר התשובה המדהימה בחכמתה הנעלה,שידוע לפני אלוהים שאותם תינוקות ירשיעו לכשיגדלו ולכן הוא מקדים לשלוח להם את מלאך המוות... ופה נשאלת השאלה,ומה עם כל הרשעים שחיו עד 120? האם אלוהים פיספס את עתידם המרושע?או שמא הוא עושה אפליות? גם לא ברור למה בכלל אל כל יכול לא מונע מלכתחילה את הולדתו של אותו תינוק רשע לעתיד.למה הוא צריך להיוולד ולמות תינוק כשהוא עצמו ללא תודעה,והיחידים שסובלים ממותו הם הוריו המסכנים והחפים מפשע...

אז למה

מגדירים את החרא הזה כ"חוכמה נעלה" ?? אני עדיין לא הבנתי איזה חוכמה מסתתרת שם ולמה מדעני עולם משתפים עם זה פעולה.. שמישהו כבר יסביר לי על איזה חוכמה מדובר

..

אולי "משתפים פעולה" זה לא הביטוי המתאים. הם סוג של פתוחים לרעיון ומהנהנים.

Wakamusha

New member
שאלה טובה,

היא כתבה זאת משום שהחבר'ה של בני-ברוך טוענים לכך. אני קראתי את הטענה הזאת בעצמי בעודי מעלעל באחד מכתבי העת שהם מפזרים בחינם (קבלה לעם) , אבל לא נתקלתי בשמות ספציפיים. ציפיתי שאם כזה "גיבוי מדעי" השמות יהיו ממש בכותרת איפשהו, ולא מוסתרים בין השיטין.

Volunteer

New member
אם הזהר מאזכר

יחסות כללית, ומכאניקת הקוואנטים, אזי ברור שמדענים מקהילית המחקר יסכימו הענין הוא שהזהר משקף לכל היותר ידע מדעי מסוף המאה ה- 13, המועד בו נכתב, ולכן שום חוקר מקהילית המחקר לא אמור להתלהב

Wakamusha

New member
אני מתכוון לכך

שמדענים הביעו תמיכה בחכמת הקבלה כי "זה עזר להם לראות את האור" - או משהו שכזה. או אפילו על מדענים שחכמת הקבלה עזרה להם במחקר (הפילוסופיה הפרקטית עצמה, לא ה"מדע" הקבלתי)

Volunteer

New member
>מדענים הביעו תמיכה בחכמת הקבלה<

התוכל לציין כמה שמות ?

Wakamusha

New member
אני? לא. זה בדיוק מה שהייתי

רוצה לשאול את החבר'ה מבני-ברוך. הם פשוט כתבו בצורה סתומה "מדענים הביעו תמיכה" וכו' וכו' ולא ציינו מי בדיוק היו ה"מדענים" האלה. אני אישית סקפטי שמדען רציני יביע תמיכה בבולשיט שכזה.

חבל שלא סיפרו למדעני העולם

שהם "פתוחים לרעיון ומהנהנים". הם ממש לא שמעו על זה, ורצוי לעדכן אותם בנידון.

אני מניח שאתה מכיר אותם

הלא הורונו חז"ל כבר: "מילה בסלע,שתיקא בתרין" ללמדך ערך המילה,דברי חכמים וחידותם אבל כל זה באמת לא משנה, כל המדענים לפיזיקה קוואנטית במוח,ולפסיכולוגיה קוואנטית,ושאר דבעי,שבאו כביכול לשאוב מים בששון ממעינות הישועה. כל זה,זה רק קישוט,שעוצב(בכוונה תחילה?) במיוחד בכדי לתפוש את עיני המתבונן, לאמור: כבודם של המדענים,שומש

Volunteer

New member
זה היה סתם ארוע לקדום השיווק

והמכירות של הסרט !?What the Bleep Do We Know, ושלשת האישים, Satinover, Wolf, ו- Tiller הם לובייסטים של החרא של העידן החדש, שעשו כסף רב מספרות פופולארית בעניני החרא של העידן החדש מכיוון שנטען כי טקסט הזהר מכיל חכמה מיסטית עמוקה, אזי נתן לפרש כל האמור בו בכל אפן שתחפוץ, על דרך הרמז, הדרש, או הסוד, ולא נתן לדחות שום פרשנות פלצנית, שהרי אין הדברים כפשוטם _____________________________________________________________

אני מכיר את החשובים

שב"מדעני העולם" אף אחד מהם לא מייחס שום ערך לחירטוטים של מיסטיקני הקבלה וסוחריה. גם אם תמצא כמה תמהונים שוחרי ניו-אייג' עם תואר שלישי שיסכימו להשתתף בכנס קבלי כזה או אחר, הקהיליה המדעית, רובה ככולה, איננה עוסקת בשטויות.

5GIPI5

New member
שייח ספיר הוא אחד מהמדענים החשובים

אתה לא רואה שהוא מופיע באדום זוהר, רק תמהונים יכולים להשתתף בכנס קבלי, אנשים חשובים דוגמאת שייח ראיד סאלח לא מחרטטים, מדען הוא ההפך מחרטה מדען הוא אלו-הים שאין לו אלו-הים,

לקרוא את הגיגיהם, לא נקרא "להכיר"

שהרי חווית התודעה היא ספיציפית לכל אינדבדואל,הלא כך שייח ספיר?. ו"חשובים" הם בייחס אליך, דהיינו אלו שפירותיהם היו יותר ערבים לחיכך משאר ה"מדענים". עכשיו, בוא ונדבר -תכלס, המקרה של בני האדם בעולם הזה,-הוא ,בוא נאמר -"יחודי" שלא לומר "אחר",או שונה,משאר סדרי העולם הזה,ה"יחודיות" הזו,תרצה או לא תרצה הביאה אותך למקום הזה,בו אתה קורא את הודעתי,ובו אתה מתפקד כ"מומחה" בפורום ווירטואלי שנוצר בגלל ה"יחודיות" הזו,וכל דבעי מתקבצים יחדיו,כל אחד ומשנתו שלו,ומנסים לפענח את הדבר הזה,שמשותף לכולנו כנראה,שהרי לא לחינם טרחנו להגיע אנה, סיבה ומסובב,-משהו גרם לנו להגיע אנה ה"משהו" הזה,תרצה או לא תרצה,"קיים" או "לא קיים",בהחלט נותן את אותותיו בעולמנו,אפשר לכנותו כ"משמעות". אפשר לראות את הדבר כנסיון נואש של סופר,להצדיק את קיומו העלוב בצורה שתניח את דעתו,אפשר להביט על הדבר בהמון גווני אורות,אדום,שחור,לבן,ירוק,איך שתחפוץ להביט עליו,אחרי הכל הבחירה "שלך",שהרי מי יאכל ומי יחוש חוץ ממך?

Volunteer

New member
ראוי להדגיש כי אין שום קשר בין

חקירה מדעית לבין הלימבואיזם הקבלי כדי להדגים כי קבלה יכולה לשמש לחקר המציאות, יש להראות לנו תחילה תאוריה קבלית המציגה הסבר לתופעת טבע כלשהי, באפן שהוא בר-בחינה, ובעל כשר פרדיקטיביות המפגש הזה, בין Laitman לבין שלשת התמהוניים Wolf, Satinover, ו- Tiller, וה- proceedings של מפגש זה - לא פורסמו ב- Nature, לא פורסמו ב- Science, לא פורסמו ב- Physical Review Letters, ולא פורסמו ב- PNAS, אלא בסניפי האימפריה של Laitman בלבד זה ס"ה היה מפגש לקדום הסרט, אשר נעשה בתקציב של "דמי כיס":
Lacking the funding and resources of the typical Hollywood film, the filmmakers relied on "guerrilla marketing" first to get the film into theaters, then to attract audiences. This has led to accusations, both formal and informal, against the film's proponents of spamming online message boards and forums with many thinly veiled promotional posts. Initially, the film was released in only two theaters: one in Yelm, Washington (the home of the producers), and the other (The Bagdad Theater) in Portland, Oregon, where it was filmed. Within several weeks, it was in a dozen more theaters (mostly in the western United States), and within six months it had made its way into 200 theaters from coast to coast http://www.answers.com/topic/what-the-bleep-do-we-know-1
ה- hype של החרא של העידן החדש עשה לבסוף את שלו, והסרט הצליח להמריא _____________________________________________________________

זאת הודעה,הודעה אשר נכתבה בתאריך

14/03/07 בשעה : 19:01 כותב ההודעה הוא המשתמש "Volunteer",ההודעה נכתבה בשתי שפות ואף עורבבו בה קישורים שהוטמנו בתוך תוכן המילים _על ידי המשתמש_

למעלה