אתאיזם וקבלה

Volunteer

New member
>איני מתבייש בעובדה שלא דחיתי טענה

מידית כאשר ניתן לי זמן לבחון אותה< לא מדובר בסתם טענה. מדובר בטענה אשר אי-יתכנותה צריכה היתה להיות ברורה לכל בעל אינטליגנציה ממוצעת _____________________________________________________________

חחחח

אני כל היום טוחן על הנקודה הזאת והוא מתעלם ממנה. אין מה לעשות, זו דרכם של מקובעים. שיהיה בריא.

Volunteer

New member
מה אתה טוחן כל היום,

ובמה זה קשור לכשלונך לזהות טענה לא-אינטליגנטית ?

Volunteer

New member
לא הבנתי את שאלתך.

במה היא קשורה לכשלונך לזהות טענה לא-אינטליגנטית ?

Volunteer

New member
איך אפשרי כי נכשלת

בדחית טענה לא-אינטליגנטית, אשר אי-יתכנותה צריכה היתה להיות ברורה לכל בעל אינטליגנציה ממוצעת ?

אתה פשוט ביזיון לחשיבה מקורית ../images/Emo6.gif

כל מה שאתה יודע זה לדקלם עבודות של אחרים. אתה כמו עובדיה יוסף שידוע כבעל זיכרון מעולה אבל כחסר עבודות מקוריות ומחשבה מקורית. אתה רק מהכיוון השני... זה הכל. לא יותר, לא פחות.

Volunteer

New member
מאמציך הבלתי נלאים להסיח דעתנו -

- מובנים לכל, אך מעוררי רחמים. נכשלת פומבית בדחית טענה אשר אדם בעל אינטליגנציה ממוצעת היה חיב לדחותה מכל וכל, על הסף, בלא הסוס, בלא לדרוש שידגימו לו את כשלונה במבחן נסית להתחמק בטענת כחש, כזב, רמיה, אונאה, הטעיה, לפיה התכוונת כל העת לטענות Masaru Emoto בענין צלילים, ולא לטענתו בענין הפתקיות ("אני התייחסתי לניסוי של הצלילים ולא לניסוי של הפתקיות"), אולם הוכחתי לכל כי הדיון היה כל העת על הטענה כי מולקולות מים "יודעות" קרא אנגלית, ו"מבינות" את אשר "קראו" אני נכון לכל דיון, בכל נושא, אולם לא אאפשר לך התחמקות ע"י הטית הדיון מדרך הישר הודה כי נכשלת בדחית טענה אשר אדם בעל אינטליגנציה ממוצעת היה חיב לדחותה מכל וכל, על הסף, בלא הסוס, בלא לדרוש שידגימו לו את כשלונה במבחן, או שכנע אותי כי אני טועה רק אחרי ישוב סוגיה זו נוכל להמשיך ולדון בכל נושא שתחפוץ _____________________________________________________________

Volunteer

New member
מאמציך הבלתי נלאים להסיח דעתנו -

- מובנים לכל, אך מעוררי רחמים. נכשלת פומבית בדחית טענה אשר אדם בעל אינטליגנציה ממוצעת היה חיב לדחותה מכל וכל, על הסף, בלא הסוס, בלא לדרוש שידגימו לו את כשלונה במבחן נסית להתחמק בטענת כחש, כזב, רמיה, אונאה, הטעיה, לפיה התכוונת כל העת לטענות Masaru Emoto בענין צלילים, ולא לטענתו בענין הפתקיות ("אני התייחסתי לניסוי של הצלילים ולא לניסוי של הפתקיות"), אולם הוכחתי לכל כי הדיון היה כל העת על הטענה כי מולקולות מים "יודעות" קרא אנגלית, ו"מבינות" את אשר "קראו" אני נכון לכל דיון, בכל נושא, אולם לא אאפשר לך התחמקות ע"י הטית הדיון מדרך הישר הודה כי נכשלת בדחית טענה אשר אדם בעל אינטליגנציה ממוצעת היה חיב לדחותה מכל וכל, על הסף, בלא הסוס, בלא לדרוש שידגימו לו את כשלונה במבחן, או שכנע אותי כי אני טועה רק אחרי ישוב סוגיה זו נוכל להמשיך ולדון בכל נושא שתחפוץ _____________________________________________________________

הכל הופרך.

המבחן שלך הוא לא מבחן אינטיליגציה אלא מבחן שנועד לזהות דפוסי ספקנות קיצוניים. לא דחיתי טענה אבסורדית על הסף באופן עקרוני כי תמיד חשוב לבדוק בדיוק כשם שמדענים בוחנים גם כן טענות אבסורדיות. לפי ההגדרה שלך גם הם לא עוברים את מבחן האינטיליגנציה. אתה טוען שאין לוגיקה בטבע. אם כך, ראוי להשאיר פתח של ספק גם לטענה הכי אבסורדית.

Volunteer

New member
נדון בלוגיקה רק אחרי שיסוכם הענין

הנכחי - חסר האינטליגנציה שלך מאמציך הבלתי נלאים להסיח דעתנו - מובנים לכל, אך מעוררי רחמים. נכשלת פומבית בדחית טענה אשר אדם בעל אינטליגנציה ממוצעת היה חיב לדחותה מכל וכל, על הסף, בלא הסוס, בלא לדרוש שידגימו לו את כשלונה במבחן נסית להתחמק בטענת כחש, כזב, רמיה, אונאה, הטעיה, לפיה התכוונת כל העת לטענות Masaru Emoto בענין צלילים, ולא לטענתו בענין הפתקיות ("אני התייחסתי לניסוי של הצלילים ולא לניסוי של הפתקיות"), אולם הוכחתי לכל כי הדיון היה כל העת על הטענה כי מולקולות מים "יודעות" קרא אנגלית, ו"מבינות" את אשר "קראו" אני נכון לכל דיון, בכל נושא, אולם לא אאפשר לך התחמקות ע"י הטית הדיון מדרך הישר הודה כי נכשלת בדחית טענה אשר אדם בעל אינטליגנציה ממוצעת היה חיב לדחותה מכל וכל, על הסף, בלא הסוס, בלא לדרוש שידגימו לו את כשלונה במבחן, או שכנע אותי כי אני טועה רק אחרי ישוב סוגיה זו נוכל להמשיך ולדון בכל נושא שתחפוץ _____________________________________________________________

הכל הופרך

המבחן שלך הוא לא מבחן אינטיליגציה אלא מבחן שנועד לזהות דפוסי ספקנות קיצוניים.

למעלה