אולי זה מוקדם מדי

gogatsu

New member
זה יותר...

אבי דופק את עינב מכל הכיוונים עם כל הקאסטים שהוא מתכנן... כאילו שאבי מכין לעצמו את התחפושות XP

HeineW

New member
"אבי דופק את עינב מכל הכיוונים"

זה רע שזה הדבר היחידי שראיתי בהודעה הזאת? >:

akane

New member
>_< אני כ"כ הולכת להכות אותך!!!

זה מאוד רע שזה רק מה שקראת >.< איזו מן ילדה יצאה לנו? ;; מה עשינו לא נכון? ;O;

HeineW

New member
אני אגיד לך את מי עשית לא נכון ם:

את אמא X3 *מתחבאת*

WayToDawn

New member
לא רק שיש רעיון..

יש כבר הכנות לקאסט.. אני עושה ריקו מקינגדום הארטס שתיים- ואלור דרייב פורם... יש לי כבר נאמינה, רוקסס ואקסל.. אבל אם למישהו יש חשק לעשות סורה\קאירי של 2 [עדיפות לואלור דרייב פורם] אני אשמח לדעת על זה '-'

Sezuke

New member
ריקו ואלור דרייב פורם?

אני מניח שזה עיצוב שהכנת במיוחד =)? (בהנחה שלא קיים כזה דבר במשחק. עדיין יכול להיות רעיון מגניב אבל ^_^ כבר מצתיירת לי תמונה של זה, הגדים של ריקו, רק באדום, ועם סול איטר ווויי טו דון ביחד XD ואלור פורם בכל זאת P:)

WayToDawn

New member
אכן כן~

כן זה עיצוב שלי ^_^.. לצערנו אין את זה במשחק [זה יכול היה להיות מגניב O: ] באמת שאני דווקא חשבתי על הכיוון של וויי טו דון ואובליביון.. בכל זאת צריך שתי קיבליידס XD אני מקווה שאני אספיק להכין שתיים ;-; בכל מקרה אני צריכה סורה >_< מי שימצא לי סורה יתוגמל בפאנסרביס כרצוהו ^_~;

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifנהה../images/Emo3.gif

סתם, האמת שאני כבר המוןן זמן רוצה לעשות קוספליי לריטה מהעונה הראשונה של הפאוור ריינג'רס..(מדברים על עתיק!) אני מתחילה לחשוב איך אני עושה את זה .

Matereya

New member
אהה נוסטלגיה 3>

אני בכלל רציתי קוספליי של פאוואר ריינג'ר (הנמר הלבן ליתר דיוק). אבל זה כ"כ בלתי אפשרי לביצוע, אלא אם אני ממשכנת כלייה כדי לקנות את הקסדה <_> כע, אני גיקית של דברים כאלה, אני לא יכולה להיגמל X3;

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifאהההה

מגניב לגמריי!! יחי הגיקיות אני אומרת לך- תאלתרי?? אני בעצמי לא מצליחה למצוא תמונה נורמלית של ריטה בשביל כל הפרטים המטורפים שיש לה!

Matereya

New member
נאהה..אלתורים זה לא טוב

לא כשזה מגיע לקסדות של PW לפחות >> ראיתי כבר שלושה אילתורים של אנשים וזה היה epic fail (למרות שאני בטוחה שהם עבדו על זה הרבה, אבל אין כמו המקור או משהו שמתקרב לשלמות ;; ). אז או שזה פייל או שיש את אלו שקונים את הקסדות במלא כסף, או שיש את הבחור המטורף ההוא שאשכרה *מכין* את הקסדות במו ידיו ואין לי שמץ של מושג איך הוא עושה את זה ובמה בדיוק הוא משתמש X_X תמונה להמחשה? >>>

למעלה