Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

Lhuna3

Well-known member
איזה סיבה טובה? נגיד ממישהו שמכיר את הטעם שלך או מכמה אנשים?
[הכוונה לסיבה טובה לתת צ'אנס שני לסדרה שפסלתי ע"ס פרק 1 או 2]
אין לזה קריטריונים מוגדרים, זה פשוט קורה שדיבורים מסויימים על סדרה משכנעים אותי שיש פה משהו שאולי פספסתי בכ"ז.
זה בעיקר שהרבה אנשים מתלהבים ממנה.
כמובן שזה לא תמיד אומר שבאמת פספסתי, יש סדרות שרבים מתלהבים ואני ניסיתי מהן הרבה ועדיין לא אהבתי (לא אזכיר פה את הדוגמה העיקרית שעולה לי לראש כי זה יעצבן אנשים חחח).
אבל קרה לטובה עם באפי, עם המקום הטוב ועם ברוקלין 99 (שעדי|חזיר| עשתה עליה פה בינג' והתחילה לכתוב בהתלהבות על הרבה פרקים ממנה, אז חשבתי שחייב להיות פה משהו טוב בכ"ז).

didalf

Well-known member
כמובן שזה לא תמיד אומר שבאמת פספסתי, יש סדרות שרבים מתלהבים ואני ניסיתי מהן הרבה ועדיין לא אהבתי (לא אזכיר פה את הדוגמה העיקרית שעולה לי לראש כי זה יעצבן אנשים חחח).
ורוניקה מארס?
כן, אבל שששששש!
חחחח עוד לפני שהיא כתבה ניסיתי להזכר במה מדובר ואם אני "אנשים" ואז נזכרתי גם ואני אכן כועסת:-D
סתם אבל גרמתי לך לראות כ"כ הרבה דברים אחרים יותר חשובים שאני יכולה לסלוח על זה:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
או מסתבר אפשר לסמן בעמוד הראשי של הפורום "סמן כנקרא" ואז הכל יורד.
נזכרתי שמישהי (נראה לי לונה?) סיפרה לנו על זה וכולנו התלהבנו (זה באמת אדיר)
ורוניקה מארס?
כן, אבל שששששש!
לונה את מאכזבת אותי כל יום מחדש. עכשיו גם תגידי לי שאת לא יודעת מי זו הנסיכה יסמין |פנים|

Lhuna3

Well-known member
נזכרתי שמישהי (נראה לי לונה?) סיפרה לנו על זה וכולנו התלהבנו (זה באמת אדיר)

לונה את מאכזבת אותי כל יום מחדש. עכשיו גם תגידי לי שאת לא יודעת מי זו הנסיכה יסמין |פנים|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עדיין כועס
ואת לא ניסית מספיק
אבל יש לך אנטי ענק ולא ברור לחקירות רצח אז כנראה זה באמת לא בשבילך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קפריסין, סין מפחידה אותי
קפריסין, כי הם לא הפיצו מגפה בעולם.
קפריסין מאותה סיבה של לונה
מה שלונה אמרה👆
אני בשוק מהאנטי סיניות של כולכם.
בסך הכל מדינה שהיא איכשהו גם קומוניסטית וגם קפיטליסטית עם אוכלוסיה עצומה ושלטון שאני חושב שהוא די דיקטטורי ועם מחנות בשביל אוכלוסיות מגוונות לחשוב מחדש על להיות שונים.
אז מגפה שמגפה.
תודה😘
אני אייחס את זה לעברי. כי הלועזי זה ב-26:-]
זה מזכיר לי שהיום יום הולדת עברי של אחותי (כלומר בהנחה שעדיין טכנית לא ראש השנה)

Lhuna3

Well-known member
יש גם את זה שכבר שמתי פה בעבר אבל אולי לא ראית (בעיני זה אחד המשובחים)
וואו!! מעולה, אני לא מאמינה שהוא ממש לקח טקסטים מהסדרה ועשה מהם שיר, איזה מהמם!
מתי שמת את זה ואיך אני פספסתי??

LeAnnDylan

Well-known member
|לוליפופ|שם: דילן
|לוליפופ|גיל: בעברי 35, בלועזי עדין 34.
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? אלסה.

🧣סדרות החודש: 4400, Hit & Run, מניפסט, SVU, 9-1-1, אימת המתים המהלכים, Nine Perfect Strangers
🧣סרטי החודש: Cat's Eye, Coming 2 America, Boys On The Side
🧣שירי החודש:
נועה קירל - פאוץ'
נוי אייזן - או או
לי בירן - תגידי כן
וגם היו כמה ימים שזרקתי את כל השירים של קייטי פרי לשאפל וכמה ימים של כל השירים של ליאן.
והאלבום החדש של דיאן וורן שאני אחסוך לכם מלהתחיל לרשום בערך כל שיר בו.
🧣ספר החודש: התחלתי כמה עמודים מהספר של אופרה ווינפרי What Happened To You בטיסה. אבל לא המשכתי ולא יודעת אם הפחות מ-5 דפים האלה נחשבים למשהו.
🧣דמויות החודש: אלישיה קלארק.
🧣שחקני החודש: דרו ברימור.
🧣ציטוט חודשי: אחת הלקוחות שלי ביקשה לראות תמונות מהטיול שעשיתי אל המשפחה שלי, אז הראתי לה כמה תמונות ואז הראתי לה תמונה שלי עם שלוש בנות דודות שלי, ואמרתי לה "אלו הבנות דודות שלי" ואז היא מצביעה עליי ואומרת "זאתי מאוד מזכירה אותך" הסתכלתי עליה ולא הבנתי אם היא מסתלבטת עליי, כשקלטתי שלא, אמרתי לה שזו אני. ואז היא לוקחת את הטלפון מהיד שלי, עושה זום ופולטת בהפתעה כזה "מה?!? את בכלל לא דומה לך!!" וטפ גברת, לפני שניה אמרת שאני מאוד מזכירה את עצמי|שפם|
וגם, הבוסית שלי מדברת איזה 7 שפות, אבל כולן שבורות ומתערבבות לה ביחד. והעברית שלה כבר ממש גרועה אז תמיד כיף להסתלבט על דברים מפגרים שהיא אומרת. היציאה התורנית שלה הייתה כשהיא ניסתה להסביר שלאיזה מרק שהיינו אוכלות פעם היה טעם של אבקת מרק עוף של אסם, אבל במקום היא אמרה "המרק של המול נתן קונספירציה של מרק עוף" :-D|פנים|
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: פוטבול! ודרו|מאוהב|

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? האמת שעד היום לא יצא לי שנשבר לי המסך בטלפון (עכשיו תראו איך שדיברתי היום ישבר לי הטלפון|פנים|) תמיד נסדק לי רק המגן מסך מזכוכית ולהחליף את זה זה $5 אז זה משהו שאני יכולה לעשות מיידית. אם זו שריטה קטנה אני יכולה להתעלם, אם הוא ממש שבור כמו שקרה לי לפני איזה חודש, הלכתי כבר למחרת להחליף את המדבקה.
|אפרוח| קונרפלקס מועדף? בארץ אוהבת כריות. פה זה משתנה בהתאם למוד. אולי קפטן קראנץ' או סינמון טוסט קראנץ' או קוקו פאפס. אה, הרבה פעמים אני פשוט הולכת על פרוסטיס כי זה מרגיש כמו בית.
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? כנראה שתפקיד משני בסדרה פופולארית.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? כששונאים דברים שאני אוהבת. יכול להוציא אותי מדעתי. מצד שני אני מאבדת את דעתי באותה מידה מאנשים שאוהבים דברים נוראיים כמו גלידת שוקולד מנטה8-{8-{ (או נגיד פסטת לונה:sick:)
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? וואו אני חושבת שאני קלישאה מהלכת אבל קשה לי להיזכר עכשיו במשהו ספציפי. שיט. אמממ אולי זה שישראלים בחו"ל ידועים בזה שהם ברברים ורועשים? אני חושבת שאני לא כזאת ברברית (כאילו, אני לא שוברת מלונות או גונבת מהם8-{) אבל אני די קולנית עם נוכחות, אז נגיד שזה.
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אממ נראה לי, אולי לא בדיוק מה ששאלת, אבל לכל מכשירי החשמל בבית שלי מהליין של דרו (או סתם לכלי מטבח מהליין שלה) אני קוראת דרו, כי מבחינתי היא יצרה אותם והם קרואים על שמה.
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) בחתונה של הבת של בת דודה שלי ביקשתי מהדי ג'יי לשים לי את Strong Enough של שר, ודפקתי הצגה שם. אז מניחה שגם זה יהיה השיר גו טו שלי. למרות שכשהיינו משחקים גיטר הירו ולא היה לי כוח לאף כלי, אני הייתי מזייפת תמיד לצלילי Go Your Own Way של פליטווד מק. וב-רוק בנד תמיד הייתי אוהבת את Eight Days A Week של הביטלס.
|אפרוח| קללה אהובה? אצלי בבית אסור לקלל, אפילו אם אני אומרת שאט אפ השותפה שלי מזדעזעת. אז זה תמיד מאדר פאג'ר או פאדג' מי וכאלה. אבל לאחרונה אני משתמשת בטמבל המון. כולם אצלי טמבלים. במיוחד הכלבים שהשותפה שומרת עליהם|פנים| וזה גם תמיד 'טמבל' גם אם מדברת על נקבה או ברבים. אם זה עובד ככה באנגלית זה יעבוד ככה גם בעברית:-P:
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לאלישה? אממ בטח זוג חדש של סקיני ג'ינס. מסכנה כבר 6 עונות עם אותו סקיני:-D
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אני קניתי לעצמי כרטיס להיות בקהל של התוכנית של דרו כשהיא באה ללוס אנג'לס ליומיים. טוב, לא בדיוק קניתי, זה בחינם. אבל זה לא משנה את העובדה שאני אזכה לראות את דרו מקרוב|מאוהב| (זה כמובן אם אני אי פעם אחלים מהשפעת המיותרת הזאת שתקפה אותי;-()

🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? ראש השנה כמובן|מאוהב|
🍯מאכל חגים מועדף? דודה שלי תמיד עושה את הדגים של הברכות מטוגנים ולמרות שאני ממש לא אוהבת דגים, זה בערך הדבר הכי טעים שיש|מאוהב|
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? עם הדמויות של רוק 30, נראה לי יהיה מצחיק איתם.
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? תמיד בתום הארוחה, כולם מתפדלעים על הספות בסלון או בחוץ במרפסת ודודה שלי חותכת פירות טריים עם עוגת פרווה (כי שומרים כשר) ותה/קפה חם, ואז מגיעה הדודה שהייתה גננת 50 שנה במשרד החינוך ומחלקת שירונים לכולם ומתחילה לשיר מחרוזת שירי ארץ ישראל. היא שרה בקול כזה ששומעים אותה בכל המושב:-D כולם שרים אבל תמיד שומעים רק אותה ואת אבא שלי:-D ואז יש את השירים האלה שכולם יודעים רק את הפזמון אליהם או רק איזו שורה אחת מהם והיא תמיד מכירה את כל הבתים ואין לה בעיה לשיר עם עצמה אותם:-D זה אחד הדברים שאני הכי מתגעגעת אליהם בחגים בארץ.
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? זהות בדיות על זה שהרגו לי את ג'ק;-(
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? משיימלס על זה שהזנחתי אותם. אבל אני מבטיחה לשוב אליהם מתישהו עד סוף השנה האזרחית.

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? בוורלי הילס 90210
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? אממ לא הייתי רוצה אבל נגיד ש-י' כדי לא להתחמק מהשאלה.
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? אממ נראה לי שמהר מאוד זה הפסיק להיות כי בראשון בספטמבר הבא כבר הייתי באמצע טירונות באיזה שבוע שדאות או שקר כלשהו|חבול|
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? רציתי להגיד בתיכון של סיכון מחושב כדי שיהיה לי קצת מענין אבל ביקשת טלוויזיוני, אז אולי אממ בתיכון שיש לו קבוצת פוטבול שווה. שלפחות יהיה לי מענין:-D באורות ליל שישי יש תיכון? (מילי כל הזמן מנסה לגרום לי לצפות בזה ואני לא מגיעה|מזיע|)
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? איכס מה מדבר. ברור שצפון|מאוהב| בתאכלס טיולים בבית הספר אהבתי רק אם הם לירושלים או לצפון.

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה? אני כבר שישה ימים מנסה לסיים את השאלון הזה. נראה לי שאם אצטרך להוסיף תמונה אני בטוח אקרוס.

didalf

Well-known member
|לוליפופ|גיל: בעברי 35, בלועזי עדין 34.
בחיים לא ראיתי מישהו מתייחס כ"כ ברצינות ליומולדת העברי שלו כמוך (חוץ מאחותי אולי שסתם מנצלת את זה שהיא נולדה בחנוכה וזוכרים גם את התאריך העברי שלה כי זה נר לחגוג כפול)

🧣ציטוט חודשי: אחת הלקוחות שלי ביקשה לראות תמונות מהטיול שעשיתי אל המשפחה שלי, אז הראתי לה כמה תמונות ואז הראתי לה תמונה שלי עם שלוש בנות דודות שלי, ואמרתי לה "אלו הבנות דודות שלי" ואז היא מצביעה עליי ואומרת "זאתי מאוד מזכירה אותך" הסתכלתי עליה ולא הבנתי אם היא מסתלבטת עליי, כשקלטתי שלא, אמרתי לה שזו אני. ואז היא לוקחת את הטלפון מהיד שלי, עושה זום ופולטת בהפתעה כזה "מה?!? את בכלל לא דומה לך!!" וטפ גברת, לפני שניה אמרת שאני מאוד מזכירה את עצמי|שפם|
וגם, הבוסית שלי מדברת איזה 7 שפות, אבל כולן שבורות ומתערבבות לה ביחד. והעברית שלה כבר ממש גרועה אז תמיד כיף להסתלבט על דברים מפגרים שהיא אומרת. היציאה התורנית שלה הייתה כשהיא ניסתה להסביר שלאיזה מרק שהיינו אוכלות פעם היה טעם של אבקת מרק עוף של אסם, אבל במקום היא אמרה "המרק של המול נתן קונספירציה של מרק עוף" :-D|פנים|
חחחח שני הסיפורים:-D:-D

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? האמת שעד היום לא יצא לי שנשבר לי המסך בטלפון (עכשיו תראו איך שדיברתי היום ישבר לי הטלפון|פנים|) תמיד נסדק לי רק המגן מסך מזכוכית ולהחליף את זה זה $5 אז זה משהו שאני יכולה לעשות מיידית. אם זו שריטה קטנה אני יכולה להתעלם, אם הוא ממש שבור כמו שקרה לי לפני איזה חודש, הלכתי כבר למחרת להחליף את המדבקה.
לעשות מיידית אבל מצריך אותך ללכת למקום שעושים את זה. מצד שני את עובדת בקניון לא? אז בטח יש שם דוכן או משהו.

(או נגיד פסטת לונה:sick:)
הו הזוועה:-D

|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אממ נראה לי, אולי לא בדיוק מה ששאלת, אבל לכל מכשירי החשמל בבית שלי מהליין של דרו (או סתם לכלי מטבח מהליין שלה) אני קוראת דרו, כי מבחינתי היא יצרה אותם והם קרואים על שמה.
חחחח לגיטימי דווקא. אבל יש לך מלא דרו-ים בבית. את צריכה לתת להם שמות משפחה גם. נגיד מסננת-דרו. קפה-דרו וכו'.

|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) בחתונה של הבת של בת דודה שלי ביקשתי מהדי ג'יי לשים לי את Strong Enough של שר, ודפקתי הצגה שם. אז מניחה שגם זה יהיה השיר גו טו שלי.
חחחח אני רוצה לראות את זה:-D אבל אם שר אז הייתי הולכת על believe. איזה אושר זה לצעוק "דו יו בליייייייייייייייייייייייב אין לייף אפטר לאב אפטר לאב אפטר לאב אפטר לאב"

|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אני קניתי לעצמי כרטיס להיות בקהל של התוכנית של דרו כשהיא באה ללוס אנג'לס ליומיים. טוב, לא בדיוק קניתי, זה בחינם. אבל זה לא משנה את העובדה שאני אזכה לראות את דרו מקרוב|מאוהב| (זה כמובן אם אני אי פעם אחלים מהשפעת המיותרת הזאת שתקפה אותי;-()
יאאאאאאאאא איזה כיף:-0|מאוהב| תלכי גם עם 200 מעלות!!! אבל תרגישי טוב|חיבוק|
אבל את לא יכולה לתת לעצמך 5 דולר!

🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? תמיד בתום הארוחה, כולם מתפדלעים על הספות בסלון או בחוץ במרפסת ודודה שלי חותכת פירות טריים עם עוגת פרווה (כי שומרים כשר) ותה/קפה חם, ואז מגיעה הדודה שהייתה גננת 50 שנה במשרד החינוך ומחלקת שירונים לכולם ומתחילה לשיר מחרוזת שירי ארץ ישראל. היא שרה בקול כזה ששומעים אותה בכל המושב:-D כולם שרים אבל תמיד שומעים רק אותה ואת אבא שלי:-D ואז יש את השירים האלה שכולם יודעים רק את הפזמון אליהם או רק איזו שורה אחת מהם והיא תמיד מכירה את כל הבתים ואין לה בעיה לשיר עם עצמה אותם:-D זה אחד הדברים שאני הכי מתגעגעת אליהם בחגים בארץ.
חחחח גם אצלנו היה קטע כזה אבל בשנים האחרונות פחות. זה תמיד מתחיל משירים חצי דתיים ועובר לשירי ארץ ישראל. אבל ביום שאמא שלי אשכרה ניסתה להדפיס שירון ושנפסיק לאלתר מהזיכרון זה הפסיק להיות כיף.

🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? משיימלס על זה שהזנחתי אותם. אבל אני מבטיחה לשוב אליהם מתישהו עד סוף השנה האזרחית.
נכון. שתדעי לך הגאלגרים יכולים להיות נקמניים.

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה? אני כבר שישה ימים מנסה לסיים את השאלון הזה. נראה לי שאם אצטרך להוסיף תמונה אני בטוח אקרוס.
מעריכה את המחויבות|חיבוק|

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
היא חזרה!!! :-0
איך התגעגעתי לסיפורים שלך
|אפרוח| קללה אהובה? אצלי בבית אסור לקלל, אפילו אם אני אומרת שאט אפ השותפה שלי מזדעזעת. אז זה תמיד מאדר פאג'ר או פאדג' מי וכאלה. אבל לאחרונה אני משתמשת בטמבל המון. כולם אצלי טמבלים. במיוחד הכלבים שהשותפה שומרת עליהם|פנים| וזה גם תמיד 'טמבל' גם אם מדברת על נקבה או ברבים. אם זה עובד ככה באנגלית זה יעבוד
Wtf מה זה לא לקלל בבית? אז איך רואים טלוויזיה וצועקים על הדמויות
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אני קניתי לעצמי כרטיס להיות בקהל של התוכנית של דרו כשהיא באה ללוס אנג'לס ליומיים. טוב, לא בדיוק קניתי, זה בחינם. אבל זה לא משנה את העובדה שאני אזכה לראות את דרו מקרוב|מאוהב|
שווה.
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? עם הדמויות של רוק 30, נראה לי יהיה מצחיק איתם.
הבעיה שלא ברור אם יהיה אוכל. כל אחד יניח שהאחרים מביאים כי כולם שם עצלנים.

Lion_Heart

Well-known member
אני בשוק מהאנטי סיניות של כולכם.
בסך הכל מדינה שהיא איכשהו גם קומוניסטית וגם קפיטליסטית עם אוכלוסיה עצומה ושלטון שאני חושב שהוא די דיקטטורי ועם מחנות בשביל אוכלוסיות מגוונות לחשוב מחדש על להיות שונים.
אז מגפה שמגפה.

זה מזכיר לי שהיום יום הולדת עברי של אחותי (כלומר בהנחה שעדיין טכנית לא ראש השנה)
בקפריסין כבר הייתי, משעמם, יש לי רשימה של מקומות שאני אסע אליהם שיתאפשר, וסין...דיי בתחתית הרשימה |מרובע|

למעלה