Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

Lhuna3

Well-known member
אני הייתי בסרט (שאנג צ'י - כיף)
יואו אוף, אני אצטרך עכשיו לחכות שיגיע לדיסני וממה שקראתי זה יהיה לכל המוקדם באמצע אוקטובר (וגם זה עוד לא רשמי).
לא שאני כזה במתח לקראת הסרט הזה, אבל כן רוצה להמנע מספוילרים וזה יהיה קשה כל כך הרבה זמן.
תגיד בינתיים רק ציון שאתה נותן לו מ-1 עד 10.

אוף, איך כבר 32 הודעות?
מזכיר לי שרציתי לשאול אתכם - איך לעזאזל אתם לא עייפים בשעות המזעזעות האלה שאתם בוחרים לכתוב?
מילא לונה, בגילה כבר יש נדודי שינה, אבל כל השאר?
:-D |שפם| |שוטר|
אני עד לפני כמה חודשים הייתי הולכת לישון בסביבות 01:00-:02:00 ולא משום נדודי שינה אלא יותר בקטע שניק כתב - טיפוס שנהיה עירני בלילה. כמו חתול.
אבל לאחרונה מכל מיני סיבות התחלתי דווקא ללכת לישון קצת יותר מוקדם, ואפילו לקום יותר מוקדם, כמו שזקנים אמורים |אליהו|

תוף כדי שאני נתקלת במשקופים כי הם עומדים לי באמצע הדרך כשאני עייפה.
:-D תפטרי מהם, בית בלי קירות פנימיים זה יהיה יותר בטוח בשבילך.

lemon lyman

Well-known member
מעניין מתי הסתיימו השירים של המילטון :-D ומעניין מה תכתוב במקומם:-] (אני עשיתי גוגל כי חשבתי שזה רפרנס למשהו אחר)
כמה חמודים נולדו החודש :giggle:
מקס גרינפילד|מאוהב|, אידריס אלבה|מאוהב|, טיילר הקלין|מאוהב|, ג'יימס מארסדן,(אותו בעיקר אהבתי בלילות בוגי כמעט ולא ראיתי שום דבר איתו מאז) וויל סמית'|מאוהב|
ודילן |4U|

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
🧣סדרות החודש: שולחן לחמישה|מאוהב|. חוץ ממנה ראיתי גם עדי אשכנזי, הכוכב הבא,
ארץ נהדרת עונה 5 (יש שידור חוזר בערוץ 24) וחתונמי (פעם ראשונה שאני רואה)
(את שתי האחרונות אני רואה כי אין לי דברים לראות או יותר נכון דברים שבא לי לראות )
🧣 ספרי החודש +סרטי החודש:
לאכול לאהוב להתפלל .לא התכוונתי לקרוא אותו אבל היה לי אותו והיה את הסרט ביס אז קראתי וראיתי .

אפשר לגלות לך סוד - פה קודם ראיתי את הסרט כי חשבתי שזה סרט מעניין עם טוויסט אבל הוא לא היה כזה|שפם| . ואז בדומה לספר הקודם גם הספר הגיע אלי (בערך חצי שנה אחרי שציפיתי בסרט) אז קראתי אותו ודווקא מאוד אהבתי ואז ראיתי את הסרט שוב (המשיך להיות לא משהו :-P:אבל לפחות זה גרם לי לרצות לראות את הסדרה סופרמן אם תהיה לי אפשרות כזאת :rolleyes:)

ורודף העפיפונים (גם קראתי וראיתי)

🧣שירי החודש:
everytime we touch- cascada

Photograph -אד שירן

Lay Al Your Love On Me -אבבא

🧣דמויות החודש: משולחן לחמישה-צ'רלי, גריפין, ביילי , ג'סטין, דפני, קלודיה, קריסטן ושרה
מחתונמי מעיין איתמר עומרי מנו וניצן
מהכוכב הבא - אסף ונינה

🧣שחקני החודש: כל הדמויות משולחן לחמישה הם שחקני החודש שלי
אבל בשביל החוק של ניק }-] אני אציין שחקן שלא בחרתי כדמות
פרדי פוקס
🧣ציטוט חודשי: שולחן לחמישה

או יותר נכון מהדיבורים על הסדרה
It was almost a little manipulative right? Because it was a little bit…it made us want them to be together
It's not what happend to me -
?It's not-
No, I just wanted him to myself-

גם אני|מאוהב|

ועוד אחד

What is it about this guy that turn Julia in to like toxic masculine teenage boy
… She's like almost literally say "you were asking for it."

איזה כיף שאפשר עוד לערוך אחרי שעובר מלא זמן
רציתי להוסיף שעד שלא שמעת את הניתוח שלהם על הסצנה בכלל לא חשבתי על זה ככה למרות שברור שאם זה היה הפוך והוא היה מתנהג כלפיה כמו שהיא התנהגה כלפיו אז הייתי ממש מתעבת אותו B-|

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? מלא זמן עד שטלפון לא יעבוד ואני אקנה חדש
|אפרוח| דגנים מועדפים?כריות . געגועים לשיר (1shir) |לב|
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? יאי השאלה הזאת מוכרת לי B-| ואני בוחרת באופציה הראשונה
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אני בטוחה שיש, כרגע לא עולה לי משהו
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? לא . בכלל אני שונאת שמות חיבה (כיאלו חוץ מלדמויות בסדרות:-]:-D )
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) stand by me -ben e king (כתבתי שבחרתי בלי לשים לב שזה לא נשלח .אז שוב איזה כיף שאפשר לערוך אחרי מלא זמן. זה וגיפים זה הדבר הכי מעולה פה כיאלו חוץ ממכם כמובן:-])
|אפרוח| קללה אהובה? אני הכי אוהבת את |wtf|

|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לדמויות הגבריות (אני מתכוונת לאלו משולחן לחמישה) שבחרתי אני בוחרת בסטייליסט אישי ,וספר אישי כי לכל אחד מהם יש את השלב שהוא רב עם הספר של הסדרה|שפם||פנים| וזה מעצבן אותי נורא
במיוחד עם גריפין שיש לו את העיניים הכי יפות|מאוהב| בסדרה אבל מה זה שווה אם לא רואים אותן }-]

ופתי בר לעומרי

1630864394043.jpeg
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אספקה של עוגות שוקולד ועוגות גבינה
🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? שמחת תורה |לוליפופ||עוגה||שוקולד||סוכריה|
🍯מאכל חגים מועדף? חוץ ממתקים את מתכוונת?:-P: |תפוח| בדבש כמובן
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? קודם תודה שכתבת את השאלה הזאת ולא על אושפיזין . ואני כמובן בוחרת בסלינג'רים |לב אדום| בני זוגם ואקסים משמעותים
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? אין לנו
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? מיליון דברים טובים כמעט היה לי רצף של סדרות נוטלות קורונה וגם כי העלימו את הדמות השנייה הכי אהובה עלי בסדרה }-]|שפם| אבל עוד לא ראיתי את שני הפרקים האחרונים בעונה הזאת אז לא לעשות לי ספוילר במידה ויש כזה
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? כל אלו שזנחתי בגלל שולחן לחמישה:-P:

|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? ט'
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? ברגע שזה הפסיק להיות רלוונטי
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? גרנט
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? מה שלונה כתבה

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה
סקוט וולף|מאוהב| וג'רמי לונדון |מאוהב| מציגים שולחן לחמישה הדור הבא

61605566_209672080015473_2964326012221383980_n(1).jpg 1630607539372.jpeg

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
וחתונמי (פעם ראשונה שאני רואה)
בכל הרשימה הארוכה שלי שכחתי לכתוב גם אותה. זה גילטי פלז'ר אבל נהניית.
מחתונמי מעיין איתמר עומרי מנו וניצן
אני מאוד אוהבת את ניצן, היא הפייבוריטית שלי שם. מנו בסדר, עוד לא בטוחה לגביו שהוא לגמרי ראוי לה.
איתמר נוראי בעיני. מעיין חמודה.

ו.... אני טועה או שחזרה אלינו פה מהכפור מישהי שמתחילה באות א'???????????????????????????? :love: :love::love::love::love::love: (פאדיחה אם טעיתי)

didalf

Well-known member
*וראיתם איזה מסר יום הולדת חמוד הוא כתב לה באינסטגרם? שכבר יצאו מהארון לגבי הזוגיות שלהם.
כן איזה חמודים|לב| רגע הם חושבים שהם עוד עובדים על מישהו?

מזכיר לי שרציתי לשאול אתכם - איך לעזאזל אתם לא עייפים בשעות המזעזעות האלה שאתם בוחרים לכתוב?
מילא לונה, בגילה כבר יש נדודי שינה, אבל כל השאר? אני בסביבות שבע/ שמונה בערב כבר מתעפצת על הספה, ואז הולכת לאכול משהו ומתעוררת, ואז גוררת את עצמי ב 12 למיטה, תוף כדי שאני נתקלת במשקופים כי הם עומדים לי באמצע הדרך כשאני עייפה.
שניה רגע מה את מגדירה שעות מוזרות? 7 בערב? זה מתי שאני חוזרת מהעבודה רק זה זמן הפורום שלי מסתומרת?:-D

זה נוראי ואני חושב לכתוב מכתב להנהלה לגבי זה.
להנהלה של ניק? בהצלחה עם זה. שמעתי שהיושב ראש שם מטורף.

יואו אוף, אני אצטרך עכשיו לחכות שיגיע לדיסני וממה שקראתי זה יהיה לכל המוקדם באמצע אוקטובר (וגם זה עוד לא רשמי).
לא שאני כזה במתח לקראת הסרט הזה, אבל כן רוצה להמנע מספוילרים וזה יהיה קשה כל כך הרבה זמן.
אוף אני תוהה גם אם לחכות כי מזה לא אכפת לי מהסרט הזה האמת ובטח יהיה עוד יותר קשה לגרור את אחותי. נראה אולי ישעמם לנו בראש השנה|תוהה|
אבל אחרי שבוע האינטרנט לא מאמין יותר בספוילרים.

ארץ נהדרת עונה 5 (יש שידור חוזר בערוץ 24)
חח נתקלתי בש"חים האלה לפעמים כששעמם לי ממש ממש והם משדרים את זה באיכות כ"כ נמוכה זה נראה כמו משנות ה80 או משהו. נתקלתי בפרקים שבהם ביבי עוד לא היה ראש ממשלה!!! מי ידע שזה היה אי פעם. וגם פרקים שהיו רלוונטים להיום כמו ללפני 15 שנה.

Lay Al Your Love On Me -אבבא

|מאוהב|

פרדי פוקס
זה החתיך על סף הלבקן ממלפפון ובננה? יאא הוא חמוד|לב|

|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? יאי השאלה הזאת מוכרת לי B-| ואני בוחרת באופציה הראשונה
מעניין למה:-D

|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) זה בעצם איזה שיר אני יודעת בעל פה?:rolleyes:
כן. אבל גם שכיף לשיר אותו.

ו.... אני טועה או שחזרה אלינו פה מהכפור מישהי שמתחילה באות א'???????????????????????????? :love: :love::love::love::love::love: (פאדיחה אם טעיתי)
אני די בטוחה שכן.

Aranel Nenharma

Well-known member
אני ממש מבואסת שזה יוצא לדיסני+ רק מאוחר יותר ולא כי אני אצטרף לחכות לזה הרבה זמן, אלא כי האלמנה השחורה יצא ישר לדיסני. ויש תחושה שזה לא היה משהו נגד האלמנה השחורה ספציפית, אבל אי אפשר שלא להתעלם מכך שעד שיש להם סרט עם גיבורה אישה, זה הסרט שנדפק בקופות בגלל ההפצה.
וגם לאלמנה השחורה מגיע כל כך הרבה יותר פשוט כי היא דמות אדירה וסקרלט היא מלכה

ורודף העפיפונים (גם קראתי וראיתי)
ספר וסרט טובים, עם כל מה שקורה עכשיו באפגניסטן רציתי לחזור לקרוא את הספר
וג'רמי לונדון |מאוהב|
שכחתי ממנו לגמרי, היה לי קראש עליו

didalf

Well-known member
אני ממש מבואסת שזה יוצא לדיסני+ רק מאוחר יותר ולא כי אני אצטרף לחכות לזה הרבה זמן, אלא כי האלמנה השחורה יצא ישר לדיסני. ויש תחושה שזה לא היה משהו נגד האלמנה השחורה ספציפית, אבל אי אפשר שלא להתעלם מכך שעד שיש להם סרט עם גיבורה אישה, זה הסרט שנדפק בקופות בגלל ההפצה.
וגם לאלמנה השחורה מגיע כל כך הרבה יותר פשוט כי היא דמות אדירה וסקרלט היא מלכה
|כן||כן||כן||כן||כן||!||!|

lemon lyman

Well-known member
טוב אני לא מצליחה להגיב עם תגובה
אז אני אענה ככה מקווה שזה בסדר
לונה בקשר לניצן גם אני ממש אוהבת אותה .היא גם כל כך יפה וגם עם אופי ממש חמוד שהלוואי עלי
פשוט מושלמת מכל הבחינות
אבל בפרק הראשון איתה היה לה שני קטעים מוזרים הקטע שאמא שלה נגעה בה והיא אמרה שלא תגזים או משהו כזה. וגם הקטע שהיא אמרה למנו בחתונה שאם הוא יתקרב היא תתן לו בוקס שני הקטעים אלו היה מוזרים מאוד
אבל להוציא את שני הקטעים אלו שכיאלו לא קרו היא ממש נהדרת
ואני יודעת שלא יפה להגיד את זה אבל במיוחד לעומת שאר הנשים והאנשים

בקשר למנו וגם עומרי ואיתמר
אני לא הכי מאמינה להם אבל אני מתייחסת לכל התוכנית כמו סדרה שאני רואה
אז בתור דמויות מהסדרה אני אוהבת אותם
כיאלו על סצנה הראשונה של עומרי פתחתי אנטי כלפיו אבל הוא כל הזמן מתנהג מושלם שאני לא יכולה לא לאהוב אותו (למרות שאני עדיין אנטי)אבל אני אומרת לעצמי שזה לא באמת הוא
לא יודעת אם את מבינה אותי

ושכחתי בציטוט שלי את הקטע הבא

ואין לי מושג על איזה כפור את מדברת
הלוואי שהיה לי כפור לחזור ממנו:-D

אני מתכוונת לעשות צפייה חוזרת של היורשים לקראת עונה 3 את גם ?
למרות שאני חייבת להגיד שהיה לי קשה עם עונה 2
בכלל לא אהבתי את הסצנה המדוברת של העונה
ואני גם מאוד מאוד מאוד אוהבת את כל הדמויות הראשיות חוץ מגרג
אז קשה לי שיש התנגשויות ביניהם וזה מסתבר המהות של הסדרה
וזה מאוד מתסכל אותי שאולי אני אפרוש למרות שאני לא פורשת מסדרות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל סין.
כמובן שסין. אני ממש חשבתי שעשיתי טעות עם השאלה (במקור עמדתי לשאול יפאן או סין) כי למה שמישהו יבחר בקפריסין. אבל זה התחרז ונראה לי בקונספט יותר מעניין איכשהו.
בין זאת ארץ ענקית ומעניינת. אין לי שום רצון לנסוע לשם, אבל אני לחלוטין מבין למה שאנשים ירצו לבקר אותה. יש לה היסטוריה עצומה ומעניינת ואיזה שישית מאוכלוסיית העולם. לעומת זאת קפריסין זה פשוט כאן ליד כשרוצים להתחתן בלי רבנות.

|לוליפופ|שם: ניק ברוטוס אבו אנטוניוס
|לוליפופ|גיל: 38 וכמעט רבע
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? יסמין. גם כי היא הכי סקס-פוזיטיב (הבנתם את הבדיחה... יס-מין) וגם כי היא רצתה בחור אמיתי ולא נסיך. וגם היה לה נמר.
אבל גם אורורה כי היפיפיה הנרדמת היה מסרטי דיסני הקלאסיים האהובים עלי. וזה די מגניב שאורורה גדלה במשק בית לא שגרתי של שלוש אמהות.

🧣סדרות החודש: לא לפי סדר: See, ברוקלין 99, The Terror, סופרמן ולואיס, מר קורמן, Star Trek: Lower Decks, שמיגדון, Hit & Run, ממלכת החיות, Reservation Dogs, ריק ומורטי, Ghosts, הלוטוס הלבן, What If, Heels, אגדות המחר, Miracle Workers, סוכנות הבילוש ההוליסטית של דירק ג'נטלי
🧣סרטי החודש: קיץ 85, Free Guy
🧣שירי החודש: George Ezra - Shotgun
🧣ספר החודש: More Happy Than Not של Adam Silvera
🧣דמויות החודש: דירק ג'נטלי
🧣שחקני החודש: דניאל רדקליף
🧣ציטוט חודשי:
I am in love with some of this man and I don't care who knows it.
מהסדרה Ghosts
וגם
You're a person of interest, even though you're not necessarily an interesting person
מהסדרה דירק ג'נטלי
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: חופשים וכאלה. יש גם כל מיני סדרות טובות כמו הסיום של לוציפר לצפות לו.

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? תלוי עד כמה נשבר, אבל בעיקרון כמה שיותר מהר. יום או יומיים. איך אני אסתדר בלי מסך טלפון?
|אפרוח| דגנים מועדפים? אני לא אוכל דגנים, אבל יש את הכריות שוקולד האלו שהן בעיקרון טעימות
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? תפקיד משני בסדרה פופולרית. בעיקר כי אני לא רוצה תפקיד ראשי. אבל אני גם אשמח שלא יבטלו לי את הסדרה.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים?
באינסטינקט שלי התכוונתי לבחור ב"כששונאים דברים שאתם אוהבים" כי זה מרגיש כמו בחירה טובה יותר. כלומר הגיוני שיותר יפריע לי כששונאים את באפי. אבל העניין הוא ששנאה היא לרוב רגש חזק יותר. ולכן אני מרגיש חזק יותר את השנאה שלי לדברים ולכן זה עוד יותר ירגיז אותי כשאוהבים דברים שאני שונא. כלומר זה בהחלט נכון יותר לגבי פוליטיקאים שהרבה יותר יפריע לי מישהו שאוהב את טראמפ מאשר מישהו ששונא את... ברני סנדרס (נניח, קשה לחשוב על פוליטיקאי שאני חושב שהוא טוב). ובהחלט נורא מציק לי כשאנשים אוהבים מאוד את אבודים. כלומר אני יכול להבין שאנשים ישנאו את באפי כי יש להם טעם דפוק. אבל איך לכל הרוחות אפשר לאהוב את אבודים אחרי מה שהם עשו מהסדרה הזאת?
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אז ככה:
אני אשכנזי מאוד סטריאוטיפי - אני לא אוהב תיבול בכלל (בעוד רוב שאר המשפחה שלי אוהבת במידות שונות) ואני לא אוהב מוזיקה מזרחית.
בדברים מסויימים אני גם הומו סטריאוטיפי - אני אוהב מחזות זמר (אם כי לא ברמה של חלק) ואני ממש ממש לא מתעניין בספורט
אני בהחלט מאוד סטריאוטיפי לטיפוס INFP-T
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אני מנסה לחשוב על בדיחה כלשהי ולא עולה לי כי התשובה "לא" נראית לי משעממת.
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) באופן כללי אני לא חושב שיש שום שיר שאני יודע את כל המילים שלו ברמה שיהיה לי נוח לשיר אותו. אבל בעצם אני יכול לקרוא את כל המילים ממסך. אז בטח יהיו הרבה שירים שיכול להיות כיף לשיר. אני רק מצליח לחשוב על דוגמאות של שירים שאני זוכר ביצועי קריוקי שלהם (כמו מורוניקה מארס או לאב ויקטור). הקטע אז שזה יכול להיות כל שיר שאני חושב שהוא טוב כרגע כמו שיר החודש. אבל אם אני צריך אופציה אחרת אז אני אבחר את one way or another של בלונדי.
|אפרוח| קללה אהובה? before the sun sets on her sixteenth birthday, she will prick her finger on the spindle of a spinning wheel and die
מאחד מסרטי דיסני האהובים עלי (אולי באמת הייתי צריך לבחור באורורה בתור נסיכת דיסני שלי... שיט)(רגע אני יכול לחזור בזמן ולהוסיף את אורורה)(כלומר לעלות לשורה שבה עניתי על זה ולהוסיף את זה, אבל זה מרגיש לי כמו מסע בזמן כי זה היה לפני שעות רבות)
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? זה לא ממש משנה מה אני אקנה לו כי זה איכשהו יהיה בדיוק מה שהוא זקוק לו בשביל לקדם אותו בחקירת המקרה שלו. אבל אני חושב שדירק ג'נטלי בעיקר יעריך ג'קט מגניב.
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? מינוי לכל החיים למשחקים של הסיהוקס (או אם אני טועה אז אני מתכוון לקבוצת הפוטבול האהובה על דילן)

🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? סוכות. כי זה מרגיש לפחות כמו זה עם הכי הרבה ימי חופש, אפילו שהרבה פעמים עובדים בחול המועד, אבל מנטלית אני עדיין בבית ספר (זה מתקשר ל8 שאלות למטה מכאן)
🍯מאכל חגים מועדף? בארוחת חג לרוב יש משהו בשרי. זה יהיה המאכל האהוב עלי בסעודה. אין שום מאכל חג מיוחד שאני בכלל אוכל.
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? יכול להיות שזה בגלל שיש לי דירק ג'נטלי על הראש, אבל נראה לי שיהיה מאוד מגניב לחגוג עם הפריקים האלו.
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? אני לא מצליח לחשוב על אחת אז אני אשתף אחת של סבא שלי - כשאבא שלי היה ילד (שנות ה50) סבא שלי היה מנצל הזדמנויות שהוא לא עבד כדי לנסוע עם העגלה לשדות בשביל לאסוף אוכל לפרות (או משהו כזה). כשהוא עשה את זה ביום כיפור אז העירו לו שזה לא מכובד לעשות את זה כשחברי מושב צמים ומתפללים. ולכן כל יום כיפור סבא שלי היה הופך את העגלה ומחליף את הגלגלים שלה כי זאת הייתה עבודה שלא משכה הערות.
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? הפלאש. כי הם באמת הגזימו.
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? וונדהויז'ן. כי זאת מהסדרו הבודדות שאני מרגיש שאולי באמת הייתי צריך לא לראות טריילרים שלה. אבל לא יכלתי להתאפק.

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? טוב זה חייב להיות באפי (אפילו שרק שלושת העונות הראשונות מתרחשות בזמן תיכון)(אפשר לטעון שגם האחרונה)
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? כיתה א'. הציפיות נמוכות
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? לחלוטין עדיין במידה מסויימת. אבל לא באותה מידה כמו בעבר. זה נעשה פחות ופחות חזק בהדרגה עם השנים.
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? לא בסאנידייל היי (התיכון מבאפי) כי מורים שם מתים אפילו יותר בקלות מהתלמידים. לא התיכון מsex education כי התלמידים שם נראים מאוד בעייתיים. אין איזושהי סדרה עם תיכון שבו כל התלמידים ממש ממש מנומסים? אולי בעצם בייסייד מהצלצול הגואל.
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? באופן כללי הייתי מאוד נגד טיולים שנתיים. אבל אני מניח שאני אבחר בצפון פשוט בגלל שיש יותר סיכוי לצל.

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה?
אופציה נוספת לשיר החודש זה שיר הזה שאני חוזר אליו שוב ושוב לאורך השנים:
אני מאוחר יותר היום:
tumbl 010.jpg
וגם זה:
tumbl 013.jpg

*אני מקווה שלא פיספסתי משהו (לפעמים אני מדלג על משהו ואומר לעצמי שאני אחזור לזה ואז שוכח)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? יסמין. גם כי היא הכי סקס-פוזיטיב (הבנתם את הבדיחה... יס-מין)
pfft-gif-13.gif

🧣סדרות החודש: לא לפי סדר: See, ברוקלין 99, The Terror, סופרמן ולואיס, מר קורמן, Star Trek: Lower Decks, שמיגדון, Hit & Run, ממלכת החיות, Reservation Dogs, ריק ומורטי, Ghosts, הלוטוס הלבן, What If, Heels, אגדות המחר, Miracle Workers, סוכנות הבילוש ההוליסטית של דירק ג'נטלי
הא נכון שמיגדון. החודש הזה כ"כ ארוך שכחתי מה היה בתחילתו.

You're a person of interest, even though you're not necessarily an interesting person
:-D

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? תלוי עד כמה נשבר, אבל בעיקרון כמה שיותר מהר. יום או יומיים. איך אני אסתדר בלי מסך טלפון?
אבל אם אפשר להשתמש עדיין אבל זה פשוט קצת מציק?

כלומר זה בהחלט נכון יותר לגבי פוליטיקאים שהרבה יותר יפריע לי מישהו שאוהב את טראמפ מאשר מישהו ששונא את... ברני סנדרס (נניח, קשה לחשוב על פוליטיקאי שאני חושב שהוא טוב).
הא פולטיקאים זה הדוגמה היחידה שבה אני מרגישה הפוך באמת.

🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? וונדהויז'ן. כי זאת מהסדרו הבודדות שאני מרגיש שאולי באמת הייתי צריך לא לראות טריילרים שלה. אבל לא יכלתי להתאפק.
דווקא מרגיש לי שהיה נכון להגיע אליה טיפה מוכנים. אנשים שלא ידעו כלום לא הבינו מה נפל עליהם עם הסיקטום הזה.

|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? לחלוטין עדיין במידה מסויימת. אבל לא באותה מידה כמו בעבר. זה נעשה פחות ופחות חזק בהדרגה עם השנים.
תודה! כבר התחלתי לחשוב שאני היחידה פה שהמוח שלה תקוע בלוח שנה של בית ספר.

ספוילר: The Umbrella academy (ושיר של טיילור סוויפט)
חחחח עכשיו אני חייבת לצפות:-D
סרטון מגניב. ערוך טוב עם המוזיקה.

tumbl 010.jpg
:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
לונה בקשר לניצן גם אני ממש אוהבת אותה .היא גם כל כך יפה וגם עם אופי ממש חמוד שהלוואי עלי
פשוט מושלמת מכל הבחינות
אבל בפרק הראשון איתה היה לה שני קטעים מוזרים הקטע שאמא שלה נגעה בה והיא אמרה שלא תגזים או משהו כזה. וגם הקטע שהיא אמרה למנו בחתונה שאם הוא יתקרב היא תתן לו בוקס שני הקטעים אלו היה מוזרים מאוד
אבל להוציא את שני הקטעים אלו שכיאלו לא קרו היא ממש נהדרת
ואני יודעת שלא יפה להגיד את זה אבל במיוחד לעומת שאר הנשים והאנשים
זה נכון ובפרק הראשון אני לא אהבתי אותה בכלל, היא נראתה לי סנובית ופוצית ולא היתה נחמדה בכלל אל מנו. רק אח"כ כשהיא השתחררה קצת ראיתי שהיא מקסימה.
בקשר למנו וגם עומרי ואיתמר
אני לא הכי מאמינה להם אבל אני מתייחסת לכל התוכנית כמו סדרה שאני רואה
אז בתור דמויות מהסדרה אני אוהבת אותם
:-D זה מעניין לחשוב עליהם ככה.
כיאלו על סצנה הראשונה של עומרי פתחתי אנטי כלפיו אבל הוא כל הזמן מתנהג מושלם שאני לא יכולה לא לאהוב אותו (למרות שאני עדיין אנטי)אבל אני אומרת לעצמי שזה לא באמת הוא
לא יודעת אם את מבינה אותי
אני פספסתי את ההתחלה שלו, לא ראיתי את הפרק או שניים הראשונים, לא זוכרת בדיוק. אבל אני חושבת שפחות או יותר מבינה את כוונתך.

ואין לי מושג על איזה כפור את מדברת
הלוואי שהיה לי כפור לחזור ממנו:-D
:-D כפור חום... העיקר שאת פה! |חיבוק|
אני מתכוונת לעשות צפייה חוזרת של היורשים לקראת עונה 3 את גם ?
למרות שאני חייבת להגיד שהיה לי קשה עם עונה 2
בכלל לא אהבתי את הסצנה המדוברת של העונה
ואני גם מאוד מאוד מאוד אוהבת את כל הדמויות הראשיות חוץ מגרג
אז קשה לי שיש התנגשויות ביניהם וזה מסתבר המהות של הסדרה
וזה מאוד מתסכל אותי שאולי אני אפרוש למרות שאני לא פורשת מסדרות
אני אף פעם לא מצליחה לעשות כאלו צפיות חוזרות לפני עליית עונה למרות שתמיד חושבת על זה, אבל אז אין לי כוח.
חבל שלא אהבת את עונה 2, אני לגמרי מתתי עליה.
אני מקווה שבכל זאת תצפי או לפחות תנסי את עונה 3 ושכן תאהבי. אני לגמרי מחכה לה.

Lhuna3

Well-known member
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? יסמין. גם כי היא הכי סקס-פוזיטיב (הבנתם את הבדיחה... יס-מין)
|פנים| חחח
אבל אני לא יודעת מי זאת בלי לבדוק |מובך|
אני בהחלט מאוד סטריאוטיפי לטיפוס INFP-T
מעניין, אני אח"כ אעשה את המבחן הזה גם.

אין שום מאכל חג מיוחד שאני בכלל אוכל.
לא סיכמנו פעם שראש של דג?

לאיזה ספוילר חשוב נחשפת שם מראש?

חחחח מדויק!
*אני מקווה שלא פיספסתי משהו (לפעמים אני מדלג על משהו ואומר לעצמי שאני אחזור לזה ואז שוכח)
אתה לא מדלג על דברים, אתה ניק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אם אפשר להשתמש עדיין אבל זה פשוט קצת מציק?
כבר עכשיו המסך שלי במצב קצת מציק - כלומר פינה אחת במצב רע ואמצע צד שמאל יש משהו שלפעמים כשאני משחק קילר סודוקו זה מסתיר לי בדיוק את המספר שאני צריך לראות. אבל זה עדיין סביר מאוד.
היום אחיין שלי נתן לי להסתכל על משהו בטלפון שלו ואמרתי לו שהפחד שלי זה שמצב המסך שלי יתדרדר למצב המסך שלו ואני בכל זאת אמשיך להשתמש בזה כמוהו. כי אצלו זה ממש נראה כאילו הטלפון עבר מלחמות (טכנית הוא בצבא והיה במטוס בזמן המלחמה האחרונה עם עזה אז זה נכון)
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? לחלוטין עדיין במידה מסויימת.
אני עכשיו רק קולט איזה משפט מנוגד זה "לחלוטין עדיין במידה מסויימת"
תודה! כבר התחלתי לחשוב שאני היחידה פה שהמוח שלה תקוע בלוח שנה של בית ספר.
אצלי זה חמור יותר כי אני מבוגר ממך באיזה עשור. כולמר פי שתיים שנים מאז התיכון.
חחחח עכשיו אני חייבת לצפות:-D
סרטון מגניב. ערוך טוב עם המוזיקה.
זה אומר שבסרטונים שאני שם ולא כוללים מוזיקה סוויפטית את לא צופה? :eek:
דווקא מרגיש לי שהיה נכון להגיע אליה טיפה מוכנים. אנשים שלא ידעו כלום לא הבינו מה נפל עליהם עם הסיקטום הזה. [וונדהויז'ן]
אני לא אומר בלי הכנה בכלל. אבל אני חושב שאם הייתי רואה רק את הטריילר הראשון ואז מפסיק זה היה טוב יותר. ברוב הסדרות אני לא מרגיש ככה.
אבל אני לא יודעת מי זאת בלי לבדוק |מובך|
היית צריכה לבדוק כדי לגלות איזו נסיכה זאת יסמין :-0
מעניין, אני אח"כ אעשה את המבחן הזה גם.
אני ממש ממליץ. אני כבר חודש וחצי שוקל לעשות לזה שרשור אוף מיוחד.
זה מבחן ממש ארוך באופן מתיש (כלומר עדיין קשה לי להאמין שזה יותר מ20 דקות, אבל באופן יחסי זה הרגיש מתיש)
אבל הייתי בשוק עד כמה התיאור בסוף התאים לי בהמון דברים. וזה לא רק תיאור כללי של פסקה. יש פירוט של מה החוזקות שלי ומה החולשות שלי, איזה סוגי עבודה מתאימים לי ואיזה לא. ועוד כל מיני דברים. זה ממש נתן לי תובנות על עצמי.
למי שמעוניין:
לא סיכמנו פעם שראש של דג?
אני מצטער. אני מתכוון מאכל חג מיוחד שאני בכלל מוכן לאכול בלי שישלמו לי איזה 100 שקל לפחות עבור זה.
העניין הוא שבאותה מידה שאני אדרוש 100 שקל עבור אכילת ראש של דג אני אדרוש את זה גם עבור אכילה של תפוח בדבש.
לאיזה ספוילר חשוב נחשפת שם מראש? [וונדהויז'ן]
שום ספויילרים גדולים ממש.
הסיבה שאני לא חושש ממש לראות טריילרים של דברים של מארוול זה שהם טובים מאוד בלתת הרבה בטריילרים שלהם, אבל עדיין לשמור את ההפתעות הגדולות. והם בהחלט עשו את זה גם עם וונדהויז'ן. אבל עם וונדהויז'ן זאת הייתה כזאת סדרה שהכל בה חוויה שבמידה מסויימת הייתי רוצה לחוות אותה באופן טהור יותר.
אני אפרט
דבר אחד למשל זה הסצנה של איך נוספים צבעים. לא מפריע לי לדעת שבהתחלה אין צבעים ובהמשך יש. אבל משהו באיך שזה נראה היה קסום וידעתי שהוא בא.
עוד דבר כזה זה אולי שראיתי שוונדה וויז'ן לובשים תחפושות כמו שיש להם בקומיקס.

אבל בעצם דבר אחד שהרגיש לי כמו באמת ספוילר משמעותי במידה מסויימת זה כשהיה קטע בטריילר שבו וונדה אומרת שזה הבית שלהם וויז'ן אומר "אז בואי נלחם עליו" וזה משהו משמעותי שידעתי שעומד להגיע.
אתה לא מדלג על דברים, אתה ניק.
את צודקת אני לא מדלג על דברים, אבל אני כן שוכח דברים
אני נק
(קלטת? כי אני דילגתי על האות י')

didalf

Well-known member
(טכנית הוא בצבא והיה במטוס בזמן המלחמה האחרונה עם עזה אז זה נכון)
זה נשמע כמו מקום שאתה לא אמור לקחת את הטלפון האישי שלך אליו8-*

זה אומר שבסרטונים שאני שם ולא כוללים מוזיקה סוויפטית את לא צופה? :eek:
לפעמים:-P:

אני לא אומר בלי הכנה בכלל. אבל אני חושב שאם הייתי רואה רק את הטריילר הראשון ואז מפסיק זה היה טוב יותר. ברוב הסדרות אני לא מרגיש ככה.
אה כן בהחלט. אני תמיד עם מארוול צופה רק בטריילר הראשון וזהו. (לפעמים אני מצליחה להתאפק אפילו עם זה כמו ספיידרמן).
אני אפילו לא צריכה להתאפק אחרי הטריילר הראשון כי אני כועסת שהם משחררים עוד ועוד דברים ולא מתחשק לי לצפות.

הסיבה שאני לא חושש ממש לראות טריילרים של דברים של מארוול זה שהם טובים מאוד בלתת הרבה בטריילרים שלהם, אבל עדיין לשמור את ההפתעות הגדולות.
הם עדיין מאד ספוילרים לדעתי. לפעמים אני צופה בטריילר אחרי הסרט וחושבת "לא מאמינה שהם הראו את זה בטריילר זה פאקינג סוף הסרט!"

זה מבחן ממש ארוך באופן מתיש (כלומר עדיין קשה לי להאמין שזה יותר מ20 דקות, אבל באופן יחסי זה הרגיש מתיש)
אבל הייתי בשוק עד כמה התיאור בסוף התאים לי בהמון דברים. וזה לא רק תיאור כללי של פסקה. יש פירוט של מה החוזקות שלי ומה החולשות שלי, איזה סוגי עבודה מתאימים לי ואיזה לא. ועוד כל מיני דברים. זה ממש נתן לי תובנות על עצמי.
למי שמעוניין:
יש גם בעברית למי שאין לי כוח לחשוב באנגלית
עשיתי את זה לא מזמן ולא זוכרת מה יצא לי אבל לא הרגיש לי מתאים דווקא.

Aranel Nenharma

Well-known member
אבל גם אורורה כי הנסיכה הקסומה היה מסרטי דיסני הקלאסיים האהובים עלי. וזה די מגניב שאורורה גדלה במשק בית לא שגרתי של שלוש אמהות.
היפיפיה הנרדמת לא הנסיכה הקסומה
ובאמת? זה סרט די מרדים (וכן אני מבינה את האירוניה כאן)
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? אני לא מצליח לחשוב על אחת אז אני אשתף אחת של סבא שלי - כשאבא שלי היה ילד (שנות ה50) סבא שלי היה מנצל הזדמנויות שהוא לא עבד כדי לנסוע עם העגלה לשדות בשביל לאסוף אוכל לפרות (או משהו כזה). כשהוא עשה את זה ביום כיפור אז העירו לו שזה לא מכובד לעשות את זה כשחברי מושב צמים ומתפללים. ולכן כל יום כיפור סבא שלי היה הופך את העגלה ומחליף את הגלגלים שלה כי זאת הייתה עבודה שלא משכה הערות.
לא הבנתי איך להפוך את העגלה עוזר לאסוף אוכל לפרות
מסכימה עם 2 התמונות
|פנים| חחח
אבל אני לא יודעת מי זאת בלי לבדוק |מובך| [יסמין]
WTF לונה?????????????
סירייסלי???
זה לגמרי שיר קריוקי. ולא צריך דואט אני יכולה לעשות את שני הקולות
למי שמעוניין:
עניינת אותי, ובגלל שזה עכשיו 1:30 בלילה יש מצב סביר שבמקום ללכת לישון אני אעשה את השאלון
את צודקת אני לא מדלג על דברים, אבל אני כן שוכח דברים
אני נק
(קלטת? כי אני דילגתי על האות י')
|פנים||פנים|

מילי08

Well-known member
מי שעדיין ישרשר לא נכון אני אראה בזה התעלמות מכוונת ממני ואעלב.
:-D איזו פולניה טובה
יאללה, עונה ואז הולכת להתחסן. מתישהו אני אשב לקרוא ולהגיב

|לוליפופ|שם: מילי
|לוליפופ|גיל: אני לא לגמרי זוכרת מה כתבתי פעם קודמת, אבל נראה לי שהגעתי לתחילת שנות ה 30 שלי..
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? יא, איזו שאלה כייפית. אבל קשהההה. אני בוחרת כרגע בבל - בגלל הספרים, אבל שומרת לי את הזכות להחליף אם יתחשק לי.

🧣סדרות החודש: מלא. הממלכה האחרונה (מעולה); תאגיד (מצוינת); קיץ אמריקאי חם ורטוב -10 שנים אח"כ; מנהל הלילה - איזה שני פרקים; עונה 1 מחלקת גנים ונוף; פרק 1 של מרוששות (מאכזב ולא מצחיק בכלל. לחלוטין לא מה שציפיתי); גל של 30 מטר; מה-אם; מה שקורה בצללים (אדירה); קופה ראשית
🧣סרטי החודש: האלמנה השחורה! אבל גם We're the Millers שתמיד תיכננתי לראות ולא יצא. ממש אהבתי
🧣שירי החודש: כרגיל מלא ומשתנה, אבל השניים שנדבקו ולא רצו לשחרר הם:
אם תתן לי חלקי/ רוני בר הדס
ו- תל אביב/ הילה רוח
בעצם גם I'm Not The Loving Kind/ ג'ון קייל
🧣ספר החודש: נשארו לי 2 פרקים אחרונים כי קשה לי להמשיך ואני קצת תקועה עם השלישי של חומריו האפלים (the amber spyglass). ארוך מידי, מוגזם מידי, דתי מידי (אמנם הוא כביכול יוצא כנגד הדת, אבל הספר כולו נטוע עמוק בתוך המסורת הנוצרית של גן עדן וגיהנום, חטא קדמון וכו'. וגם כשהוא מנסה לשלב מוטיבים של אמונות אחרות, זה לא עובד לו). יש פה ושם כמה פרקים יותר מעניינים אבל הם מעטים מידי. לטעמי חסרה שם יד עורכת.
🧣דמויות החודש: ננדו, לזלו ונג'יה (מה שקורה בצללים). בעצם, נטשה רומנוף
🧣שחקני החודש: אממ, אין לי ממש. אולי החבר'ה של קופה ראשית שעושים עבודה מעולה
🧣ציטוט חודשי: אין לי כוח לחפש ציטוט...
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: חגים וחופש. סוף סוף יש למה לצפות :-]

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? אממ, תלוי כמה שבור. אם זה ברמה של שריטה אז לא דחוף, אבל אם זה שבר שמשתלט על המסך אז כנראה מהר מאוד כי זה יטריף אותי
|אפרוח| דגנים מועדפים? קלוגס תרנגול (בשילוב קוקו פופס)
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? ראשי בסדרה נידחת, כי אף אחד לא באמת יראה אותי משחקת
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? אווו, קשה. נראה לי כששונאים דברים אני אוהבת. מצד שני אני לא יודעת איך אפשר לאהוב דברים שאני שונאת. בחירה קשה :-/
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אבולוציה של רווקה: רווקה --> מגדלת חתולים --> מאכילה חתולי רחוב --> זקנה :-P:
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? לא
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות). אין לי משהו ספציפי. בטח איזה שיר רוק שאפשר לעשות אייר-גיטר בכיף שלי
|אפרוח| קללה אהובה? אבולוציה של קללה לפי מידת העצבים: כוסאמק --> כוסססססאמממממק--> סססססססעעעעממממקקק ערס
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לנטשוש? מה קונים לאשה שיש לה את כל הגאג'טים המגניבים?
מכשף שיחזיר אותה לחיים
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? בטח כבר יש לה, אבל את זה, בצבע הזה
1630662518101.png
או שאני אארגן לה מפגש משפחתי מרגש לרגל החגים (כבר היה, אבל קצר מידי)
🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? יום כיפור, בגלל השלווה
🍯מאכל חגים מועדף? פעם אהבתי גפילטע פיש. אם היתה לי טיפת סבלנות, הייתי מנסה להכין גפילטע טבעוני
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? עם אותרד, פינאן וסיטריק מהממלכה האחרונה. מגיע להם קצת מנוחה
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? אנחנו לא משפחה מגניבה. חמודה מאוד, אבל לא מגניבה. אולי רק טרפת נקיונות ובישולים של אמא שלי
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? dispatches from nowhere. אוסף קלישאות מקושקש שבזבזתי עליו יותר מידי זמן (ניק, אתה נותן לי נקודות תפוז שלא בחרתי ב |לא| החודשי שלי?)
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? נראה לי מ MCU. כשראיתי באקראיות אז זלזלתי בסרטים, אבל בסוף נשאבתי

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? קל. באפי קוטלת הערפדים
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? א אולי? הכל היה תמים ויפה
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? פחחח, עדיין :-D
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? אולי בבי"ס של הסמויה עונה 4. עבודה ממש קשה ולא מתגמלת, אבל אולי אני אצליח לעשות שינוי קליל
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? זה מזכיר לי מיד את הסיפור שתמיד הקריאו לנו בטיולים שנתיים, על המאבק בין ההרים. נראה לי מדבר, אבל אני לא שוללת את הצפון

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה? רגע, אני אעלה מהנייד שלי בעריכה.
לא עובד לי. אני אעלה בהמשך תמונה של הגורים

didalf

Well-known member
זה לגמרי שיר קריוקי. ולא צריך דואט אני יכולה לעשות את שני הקולות
חח בהחלט!
אני יכולה לעשות מליון קולות בנון סטופ או וואן דיי מור של עלובי החיים, מזה דואט?:-D

:-D איזו פולניה טובה
אבל בינתיים עבד:-P:

יאללה, עונה ואז הולכת להתחסן. מתישהו אני אשב לקרוא ולהגיב
בהצלחה|חיבוק|

🧣דמויות החודש: ננדו, לזלו ונג'יה (מה שקורה בצללים). בעצם, נטשה רומנוף
כן|כתר||מאוהב|

|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אבולוציה של רווקה: רווקה --> מגדלת חתולים --> מאכילה חתולי רחוב --> זקנה :-P:
:-D:-D:-D

|אפרוח| קללה אהובה? אבולוציה של קללה לפי מידת העצבים: כוסאמק --> כוסססססאמממממק--> סססססססעעעעממממקקק ערס
חחחח יצאה לך הערסית:-D

מכשף שיחזיר אותה לחיים
אמן;-(

|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? בטח כבר יש לה, אבל את זה, בצבע הזה
1630662518101.png
פיי אני מתרשמת שהלכת לחפש מה יש לדרו להציע. את מועמדת מובילה לדעתי ל5 דולר.

🍯מאכל חגים מועדף? פעם אהבתי גפילטע פיש. אם היתה לי טיפת סבלנות, הייתי מנסה להכין גפילטע טבעוני
איכס8-{

🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? נראה לי מ MCU. כשראיתי באקראיות אז זלזלתי בסרטים, אבל בסוף נשאבתי
נכון מאד! סליחתך התקבלה.

|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? פחחח, עדיין :-D
יש!!:-D

|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? אולי בבי"ס של הסמויה עונה 4. עבודה ממש קשה ולא מתגמלת, אבל אולי אני אצליח לעשות שינוי קליל
פיי איזה אידיאליסטית. לא הייתי מתקרבת לשם.

lemon lyman

Well-known member
ספר וסרט טובים, עם כל מה שקורה עכשיו באפגניסטן רציתי לחזור לקרוא את הספר
אני גם קראתי וראיתי את הסרט בעבר אבל לא זכרתי כלום
והפעם יצא לי לקרוא ממש במקביל לנסיגה וזה באמת השפיע עליי
שכחתי ממנו לגמרי, היה לי קראש עליו
וולקאם :-D
נראה לי שאחרי האחים הוא הדמות הכי אהובה בסדרה
אבל רק אצל מי שראה את הסדרה בזמנו
נראה לי שאם מישהי מהדור שנולד אחרי השידור של הסדרה תצפה בסדרה אז היא תשנא אותו

אני גם הייתי שוכחת ממנו אבל הוא ואחיו הופיעו בערך בכל סדרה משטרה שיש ואני ראיתי כמעט כל סדרה משטרה שיש
בדיוק לפני שהתחלתי את הצפייה החוזרת שלי בשולחן חמישה השלמתי מחשבות פליליות ואחיו שיחק שם ואת יודעת אחיו הוא זה אותו דבר8-):

אז אני מלא זמן אוהבת אותו אבל רק השנה עשיתי לו גוגל :-P:
ושמחתי לגלות שהוא גם מזל עקרב כמו רוב השחקנים שאני אוהבת|כתר|

נערך לאחרונה ב:
לא אעליב את סוכמת השאלון
|לוליפופ|שם: - פרגית משומרת
|לוליפופ|גיל: - כימי השימורים הכי ארוכים שתקפים לאכילה
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? - ומה עם נסיך דיסני?

🧣סדרות החודש: - בואו לאכול איתי, RHWHB[רעל מזוקק], מנפחים [ריאליטי עלניפוח זכוכית]
🧣סרטי החודש: - |תלתן|
🧣שירי החודש: - |תלתן|
🧣ספר החודש: - הרדר על מוצא הלשון, מאמר על ביאליק ו-ועד הלשון העברית,
🧣דמויות החודש: - ליסה ואנדרפאמפ
🧣שחקני החודש: - |תלתן|
🧣ציטוט חודשי: - הבה נציל העולם [ Q FORCE ]
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: - לשלווה

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? אהה?
|אפרוח| דגנים מועדפים? - מלא בסוכר
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? - להנות מהחיים
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? - מעולם לא טרדו אותי מחשבות שווא כאלה
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? - משקפים ללא מסגרת
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? - כמו שאני לא נותן שם לידית שלי כך גם לא למכשירים שלי
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) - עוד חוזר הניגון/ אלתרמן
|אפרוח| קללה אהובה? אני לא מקלל
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? -חוטיני ורוד
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? מי זו דילן ואיך אני יכול לקנות לה/ו מתנה?

🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? - יום כיפור - אוויר נקי, כך שאפשר לעשן ללא חשש עשן מכונית לריאות
🍯מאכל חגים מועדף? - אין
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? - לא מספיק אני צריך עם המשפחה המורחבת?
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? - לא מתפללים, לא אוכלים רימונים, לא אוכלים ראש דג[איכס]
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? - אף לא אחת
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? - סליחה?

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? התחלתי לצפ]ות בכעשר משעממות כאלה. ישנה האחרונה על הבחורה ההודית, שכחתי כבר את שמה
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? אני חוזר כל שנה
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? כנראה עד יום מותי
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? אף לא אחד
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? - קניוני תל אביב בעיקר

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה?

קבצים מצורפים

• 1630674148755.png
    1630674148755.png
    68 ביטים · צפיות: 0
למעלה