Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

Aranel Nenharma

Well-known member
🧣סרטי החודש:|קדימה|VIVO - זה סרט ילדים חמודי בנטפליקס עם שירים מאת לין מנואל מירנדה. הוא די ילדותי אבל השירים כיפים.
הזכרת לי שרציתי לראות אותו בגלל לין.
וגם Newsies - גרסה בימתית מצולמת, גם ממש חמוד.
🧣שירי החודש:|קדימה|Newsies - Seize The Day
יאייי.
שמעתי את השיר בזמן שקראתי את התשובות שלכם. היה לי כיף
🧣שחקני החודש:|קדימה|סבסטיאן סטאן כי היה לו יומולדת והוא חתיך.
אז הוא גם חתיך החוsש לך?
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם?|קדימה|תמיד חשבתי שזה טיפשי ומפה לשם התחלתי לקרוא למכונית שלי מזי כי היא מזדה|פנים|.
:-D
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש?|קדימה|למה בחרתי כ"כ הרבה דמויות?:-D לג'ייק מארז DVD מהודר של מת לחיות כולל אקשן פיגר של ברוס וויליס והמגדל הזה, ולאיימי ארגז שלם של קלסרים חדשים.
נשמע מושלם בשבילם
🍯מאכל חגים מועדף?|קדימה|מרק עוף עם קניידלך|מאוהב|
התחלתי להזיל ריר
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה?|קדימה|Everything's Gonna Be Okay - מה קרה לקסם של ג'וש?;-(
אני באמת צריכה לראות אותה
מעולה
🧣סדרות החודש: הספקתי הרבה, סיכום:
Hacks של נטפליקס - סדרה מאוד חמודה, ממליצה ומחכה לעונה 2 בתקווה שתהיה.
The Chair של נטפליקס - גם כן חביב מאוד.
הלוטוס הלבן - בסדר כזה, לא נפלתי כמו רוב המבקרים והמגיבים בפייסבוק... יכולתי גם לוותר עליה.
Cruel Summer באמאזון פריים - סדרת מתח די טובה וקצת שונה מהשטאנץ, ממליצה.
SOLOS - באמאזון פריים - אנתולוגיית מד"ב, גם כן קצת מיוחדת יותר מהרגיל ומעניינת בעיני.
בואו לאכול איתי - העונה החדשה בכאן 11 - כיף למדי.
תוכנית הסטנדאפ של עדי אשכנזי בקשת 12 - כנ"ל.
ברוקלין 99 בינג' חוזר |כתר||מאוהב|
והתחלתי את הצפיה החוזרת במחלקת גנים ונוף.
ניסיתי פרק 1 של 9 זרים גמורים באמאזון, בינתיים לא ממשיכה אבל אולי מתישהו.
נדמה לי שזהו.
אה, ו-3 פרקים ראשונים של What If של מארוול/דיסני פלוס... בינתיים לא מדהים, אבל גם לא ציפיתי מזה ליותר מידי.
וזה לא סדרה, אבל ראיתי סופסוף המילטון!!
באמת הספקת החודש
🧣דמויות החודש: פעם שלישית ברציפות, קפטן ריימונד הולט, שכל משפט שלו פנינה |מאוהב|
🧣שחקני החודש: אנדרה בראוור
🧣ציטוט חודשי: מילי08: "הוא אל!"
אני יודעת שמילי התכוונה לכריס המסוורת' אבל זה מתאים גם לאנדרה בראוור hot dame
|אפרוח| דגנים מועדפים? קינמונים הכי טעים, אבל למען הבריאות קונה בעיקר את של פיטנס.
קינמון זה הכי טעים|בוקס||יאמי|
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? אני לא רוצה להופיע בסדרה ולכן אם אני חייבת אז משני.
את לא רוצה להופיע בסדרה כי את מעדיפה סרט?
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אשכנזיה ולא אוכלת שום דבר חריף או פיקנטי.
אני גם אשכנזייה אבל אוהבת ממש חריף
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? אמממממ... גומיות משרדיות :-D
אבל ריימונד שונא שמביאים לו מתנה
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? אין שום דבר שאני לא ארצה לחגוג עם הדוקטור (10 + 11)
בחירה טובה
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סדרה השנה? התכוונת לבקש סליחה? חחח אז מברוקלין 99, על כך שבפעם הראשונה שניסיתי אותה (מזמן) פרשתי ממנה אחרי פרק 1 בערך ולא נתתי לה צ'אנס.
ותראי אותך עכשיו
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? מבריזה.
same
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) אולי YESTERDAY של הביטלס.
בין השירים האוהבים עלי. אבל הוא די גורם לי להזיל דימה כל פעם
🍯מאכל חגים מועדף? קניידלעך.
כיף להיות אשכנזיים
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? אולי שיקגו FIRE.
הם מתאימים יותר לחנוכה או ל"ג בעומר, לא?
אוי, הזכרת לי שאני מקללת אנשים אחרים תמיד ב"שתשרף בגיהינום" (לא בפניהם כמובן).
קללה מדהימה
רגע התכוונתי חניות במקביל נראה לי:-D מה שכאילו ליד המדרכה. דווקא חניה ברוורס אני לא רעה. מסתבר שאני כזאת גרועה שלא יודעת להגיד את זה נכון אפילו:-D
לפעמים אני מנסה ומסתבכת ובורחת בבושת פנים|פנים|
עדי את גרוע:-D עכשיו אני אפחד מכל מזדה שתסע לידי
אני אשכנזייה ואני מתה על חריף, ברמה של כוויות דרגה 3 בפה. אבל לא אוהבת חזרת(שזה החריף של האשכנזים).
חזרת זה טעים, סבתא שלי מכינה חזרת שהייתה מביישת כל סבתא תמנייה והסחוג שלה
לאיזה כפר ערבי בגליל :-D .
כיף לך. תבלו
אני חושבת שהפולנים הקדימו את זמנם בקטע הזה|כתר|.
הפולנים הקדימו את זמנם בכל מיני דברים וצריך לתת להם יותר הערכה (חוץ מהחור בין השנים 1939-1945, שם היה איזה פקשוש קטן)
חחח אומייגאד כן|מאוהב| הייתי רוצה לראות פרק יום כיפור שבו הם צמים ומנסים להעביר את הזמן וכמובן בשלב מסוים מתרחפנים ורבים. [staged]
מושלם
חחח וואו איזה תוכנית של נבל זה נשמע:-D
|שטן|
לא בטוחה שראיתי את הסדרה כדי לשפוט אבל השיר מושלם|מאוהב|

dory30

Well-known member
תורי :
|לוליפופ|שם: דורי
|לוליפופ|גיל: 40 (החודש גם וחצי)
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? הנסיכה הקסומה?

🧣סדרות החודש:שבבניקים, אנחנו.
🧣סרטי החודש: עד במנוסה עם אנג'לינה ג'ולי. הייתי בקולנוע לראשונה מאז הקורונה.
🧣שירי החודש: יצורף בסוף, כרגיל
🧣ספר החודש: אותו אחד של הקודם. אמונה מאת דרור משעני.
🧣דמויות החודש: שלומי זקס בשבבניקים והגרסה הצעירה של האמא ב-אנחנו.
🧣שחקני החודש: טום הולנדר מאנחנו
🧣ציטוט חודשי: "יציאה צרפתית - כשאף אחד לא שם לב" (מתוך אנחנו וזה לא ממש ספוילר).
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: שיהיה קצת פחות חם

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? בחיי לא תיקנתי מסך של סלולרי. אבל שברתי.
|אפרוח| דגנים מועדפים? לאחרונה אכלתי דגנים ב-2004. אבל אני אוכל גרנולה עם דבש ללא גלוטן.
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? יש סייגים לכאן ולכאן.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? אני ליברלי.
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? שאנשים שלא אוכלים גלוטן אכן נמנעים טוטלית מגלוטן או שבעלי נטייה לקרחת לא מחזיקים מסרק בבית.
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אני משתמש בסלולרי לפעמים לגירוד באוזן.
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) משתנה על בסיס קבועה.
|אפרוח| קללה אהובה? F__K, וגם אותה אני אומר לעיתים נדירות. אני בתפוז 8 שנים לסירוגין וכתבתי אותה אולי 3 פעמים, כולל הפעם.
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לשדכן אישיות, לבחורה פסיכיאטר (רק מי שרואה את הסדרה יבין).
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אולר שוויצרי?

🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? ראש השנה, כי נפגשים עם המשפחה.
🍯מאכל חגים מועדף? כל מה שאכיל.
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? שבבניקים, בביס מדרש שלהם אבל עם חילונית או שתיים בעזרת נשים.
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? בפסח, אבא שלי מספר על איך הוא הסביר לחיילי או"ם משבדיה אחרי יום כיפור למה אוכלים מצות. כל פעם המספר משתנה.
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? להרוג את איב, מתי עונה 4?!
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? אין.

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? דגרסי המקורית.
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? י'.
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? כמדי שנה.
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? בזה של עניין של זמן.
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? צפון, יש סיכוי שכמה תלמידים ייאכלו ע"י התנים.

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה?

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
|לוליפופ|שם:LION HEART
|לוליפופ|גיל:44
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? דיי פגשתי את כולן...אריאל-החתימה שלה הכי מאגניבה

🧣סדרות החודש:לא משודר כרגע אבל CRITICAL ROLE
🧣סרטי החודש:
🧣שירי החודש:תנו לו צ'אנס
🧣ספר החודש:NEW FLAVORS OF AZEROTH
🧣דמויות החודש: קפטן בריטין וסטאר לורד ט'צ'אלה (וג'סטר)
🧣שחקני החודש:טום הולנד וזנדיה
🧣ציטוט חודשי:your secret is safe with my indifference
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר:חופש

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו?מיידי!
|אפרוח| דגנים מועדפים? כריות
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת?תפקיד משני
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים?שאוהבים דברים ש אני שונא
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? למאוור שלי קוראים שמוליק...הוא היה פעם בסיפור
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות)

ובאמת שרתי את זה בקריוקי
|אפרוח| קללה אהובה?מי יתן ותחיו בזמנים מענינים, קללה נוראית ומפחידה
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? קופון לטיפול פסיכולוגי
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)?

🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי?סוכות כי אייקון
🍯מאכל חגים מועדף?מרק עוף וקרפלך
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם?ש VOX MACHINA יבואו לסוכה, יהיו האושפיזין שלי
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? להעמיד פנים שאין חג ושאנחנו לא קרובי משפחה
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? איך פגשתי את אמא שלך - כמו כל שנה
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה?MISFITS AND AGIC אני חייב לראות את הפרקים האחרונים

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת?באפי
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם?0
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד?GLEE
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר?צפון

didalf

Well-known member
אז הוא גם חתיך החוsש לך?
כמובן

tumblr_9c1c63b55bc9161873f610ae4cdf18b3_1c6ce705_540.gif
וגם חמוד החודש!
1630526502252.png

עדי את גרוע:-D עכשיו אני אפחד מכל מזדה שתסע לידי
חחחח היי!! אני גרועה בחניה לא בנסיעה!

הפולנים הקדימו את זמנם בכל מיני דברים וצריך לתת להם יותר הערכה (חוץ מהחור בין השנים 1939-1945, שם היה איזה פקשוש קטן)
:-D:-D
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? הנסיכה הקסומה?
לא נסיכת דיסני אבל סרט מושלם אז אני אסלח לך.

|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? שאנשים שלא אוכלים גלוטן אכן נמנעים טוטלית מגלוטן או שבעלי נטייה לקרחת לא מחזיקים מסרק בבית.
חחחחחחחחחחחח אף פעם לא חשבתי על זה שלאנשים קרחים אין מסרק8-*:-D:-D לאדעת למה זה ממש מצחיק אותי.

|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? דיי פגשתי את כולן...אריאל-החתימה שלה הכי מאגניבה
כמובן.

חנופה למנהל?

🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? איך פגשתי את אמא שלך - כמו כל שנה
חחח למה?

Lhuna3

Well-known member
🧣שירי החודש: כי כל חודש מישהו צריך לשים את השיר הזה
|כן||כן|מסכימה עם הכלל הזה!
|אפרוח| דגנים מועדפים? עם קינמון
|כן|

|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? תאכלס זה קשה כי אני די ההפך מכל סטרוטיפ השייך לי, אבחר ברצון שיעזבו אותי בשקט ובחושך (מנחשים מה העדה שלי???)
חחח ממש קשה.
הקלאסי רפסודה בוהמית
לגמרי קלאסי.
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? staged נחשב סדרה, כן. מייקל שין ודייויד טננט|מאוהב|
טננט הולך להיות עסוק בסוכות הזה אני רואה. DIBS על החג הראשון!
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? להמציא תירוצים למה אי אפשר לבוא לחגוג עם אנשים את החג (כל אחד חושב שאנחנו חוגגים עם השני ובעצם אנחנו לבד בבית, כמו שצריך!!)
:eek:
I AM IN AWE!

🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? ברוקלין 99, מרגישה שהיה צריך לעשות יותר כדי שתקבל עוד עונה או לפחות כמות פרקים גדולה יותר (ועם זאת אני שמחה שהיא הולכת לסיים את הסדרה מתוכנן ולא שביטלו אותה)
חחח מה בדיוק את היית יכולה לעשות בשביל שהיא תקבל עוד עונה? עצומה? :-D

פחחח מצטרפת לדברי עדי בעניין :-D

Lhuna3

Well-known member

Lhuna3

Well-known member
🧣ציטוט חודשי:your secret is safe with my indifference
אהבתי, של מי זה?

|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? למאוור שלי קוראים שמוליק...הוא היה פעם בסיפור
מאוור? התכוונת למאוורר? זה שם של קיפוד.
|אפרוח| קללה אהובה?מי יתן ותחיו בזמנים מענינים, קללה נוראית ומפחידה
נכון... ונראה לי שאנחנו חיים בזמנים כאלה (ועוד הם הולכים להיות יותר מעניינים).

:-D ראיתי כבר גם כמה סרטונים שלה, זה חמוד נורא!

Aranel Nenharma

Well-known member
טננט הולך להיות עסוק בסוכות הזה אני רואה. DIBS על החג הראשון!
יש לו טארדיס אז הוא יכול להיות אצל כולם בחג ראשון (שזה יותר הגיוני מסנטה קלאוס שאין מצב שהוא מצליח להיות אצל כולם בלילה אחד אלא אם כן יש לו בעצמו טארדיס)
חחח מה בדיוק את היית יכולה לעשות בשביל שהיא תקבל עוד עונה? עצומה? :-D
לא צריך לשלול שום דבר
חחח מה אתם רוצים ממני, אני בקושי רוצה להופיע במציאות :-D
:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חנופה למנהל?
ומתקבלת בברכה.
תלמדו מליון.
*וראיתם איזה מסר יום הולדת חמוד הוא כתב לה באינסטגרם? שכבר יצאו מהארון לגבי הזוגיות שלהם.

ואגב
@Lion_Heart ו @dory30 יפה מאוד ששניכם שירשרתם נכון את ההתשובות לשאלון. (y)

אני הייתי בסרט (שאנג צ'י - כיף) ולכן לא הייתי כאן כדי לענות על השאלון או להגיב או דברים כאלו.
אז כמו שאנני אומרת תמיד יהיה לנו מחר

dory30

Well-known member
חחחחחחחחחחחח אף פעם לא חשבתי על זה שלאנשים קרחים אין מסרק8-*:-D:-D לאדעת למה זה ממש מצחיק אותי.
אני מקריח (עכשיו עשיתי קרחת) ואני צריך מסרק, כי זה עושה לי עיסוי טוב לראש.

dory30

Well-known member
הערה: אני לא מקיים את הסטריאוטיפים של הקבוצות הנ"ל. פשוט קראתי את השאלות אתמול בחופזה.

Lion_Heart

Well-known member
אהבתי, של מי זה?

מאוור? התכוונת למאוורר? זה שם של קיפוד.

נכון... ונראה לי שאנחנו חיים בזמנים כאלה (ועוד הם הולכים להיות יותר מעניינים).

:-D ראיתי כבר גם כמה סרטונים שלה, זה חמוד נורא!
זה מ אחת הדמויות של VOX MACHINA, ולא, לא האהובה עלי, כי כל הדמויות שם אהובות עלי באותה מידה

זה "שמוליק המאוורר הנועז" ומי שהיה באייקון או עולמות , אולי יזכור

כן, זה נכון, זה עצוב, וזה מפחיד כל כך, בעתיד ילמדו עלינו בבי"ס , אתה רואה ילדים קטנים שמתרגלים למסיכות...האם יקראו להם "דור המסיכות"? "ילדי המסיכות"?...זה כל כך מדכא

היא חתולה כל כך מתוקה שצריך אינסולין אחרי צפייה ,אני כל כך אוהב אותה!

Lion_Heart

Well-known member
ומתקבלת בברכה.
תלמדו מליון.
*וראיתם איזה מסר יום הולדת חמוד הוא כתב לה באינסטגרם? שכבר יצאו מהארון לגבי הזוגיות שלהם.

ואגב
@Lion_Heart ו @dory30 יפה מאוד ששניכם שירשרתם נכון את ההתשובות לשאלון. (y)

אני הייתי בסרט (שאנג צ'י - כיף) ולכן לא הייתי כאן כדי לענות על השאלון או להגיב או דברים כאלו.
אז כמו שאנני אומרת תמיד יהיה לנו מחר

Lion_Heart

Well-known member
כמובן

צפה בקובץ המצורף 32563
וגם חמוד החודש!
צפה בקובץ המצורף 32564

חחחח היי!! אני גרועה בחניה לא בנסיעה!

:-D:-D

לא נסיכת דיסני אבל סרט מושלם אז אני אסלח לך.

כמובן.

חנופה למנהל?

חחח למה?
נסיכה הקסומה? סרט נהדר, אבל לא נסיכת דיסני, אז לא עובר

חנופה למנהל הנהדר שלנו? כן,למה?

כי אני עד היום לא יודע לאן נעלם פרק הסיום? זה פשוט נעלם, לא קיים

מילי08

Well-known member
אוף, איך כבר 32 הודעות?
מזכיר לי שרציתי לשאול אתכם - איך לעזאזל אתם לא עייפים בשעות המזעזעות האלה שאתם בוחרים לכתוב?
מילא לונה, בגילה כבר יש נדודי שינה, אבל כל השאר? אני בסביבות שבע/ שמונה בערב כבר מתעפצת על הספה, ואז הולכת לאכול משהו ומתעוררת, ואז גוררת את עצמי ב 12 למיטה, תוף כדי שאני נתקלת במשקופים כי הם עומדים לי באמצע הדרך כשאני עייפה.
חוץ מזה נציין את ימי ההולדת|נרות| של דילן שלנו, אמי רוסום, איימי פולר, זנדיה, מקס גרינפילד, אידריס אלבה, מרטין פרימן, טיילר הקלין, ג'ין סמארט, אנדרו לינקולן, אמה קני, טום הארדי, בן שווארץ', אלקסיס בלדל, קייל צ'אנדלר, ג'יימס מארסדן, ג'ון ברנתאל, בילי פורטר, טטיאנה מסלאני, בילי פייפר, ג'ייסון אלכסנדר, סקיילר אסטין, בן פלאט, וויל סמית', מארק האמיל, דונלד גלובר, ג'נה אלפמן, טוני הייל, אינדרה וארמה, לינדה המילטון, ג'ייסון סודקיס, איידן גאלגר, מולי שאנון, אד בגלי ג'וניור,
איזה חודש שווה! אני אפילו מכירה את רוב השמות. ואפילו דילן השתחלה לשם
אבל לבנתיים: סין או קפריסין?
קפריסין.
המזרח אף פעם לא משך אותי ועכשיו עוד פחות. וסין מעצבנת אותי לא רק בגלל הקורונה אלא כי יש משהו באומה הזאת שפשוט מעצבן אותי. מצד אחד הם מסכנים כי יש שם התנגשות רצינית בין המסורת העתיקה והיפה שלהם לבין העולם המודרני הקפיטליסטי, אבל מצד שני - הם לקחו את החזירוּת כמה שלבים קדימה. אחד הדברים האיומים והמבחילים שראיתי משם, זה חזיר ש"עשה" בנג'י לצורכי שיווק. בקיצור, אני גם משתדלת לא לקנות דברים מסין כשיש לי ברירה אחרת.
מי זאת? שכחתי.
דילן, שתדעי שאת באמת חסרה |4U|

Lion_Heart

Well-known member
אוף, איך כבר 32 הודעות?
מזכיר לי שרציתי לשאול אתכם - איך לעזאזל אתם לא עייפים בשעות המזעזעות האלה שאתם בוחרים לכתוב?
מילא לונה, בגילה כבר יש נדודי שינה, אבל כל השאר? אני בסביבות שבע/ שמונה בערב כבר מתעפצת על הספה, ואז הולכת לאכול משהו ומתעוררת, ואז גוררת את עצמי ב 12 למיטה, תוף כדי שאני נתקלת במשקופים כי הם עומדים לי באמצע הדרך כשאני עייפה.

איזה חודש שווה! אני אפילו מכירה את רוב השמות. ואפילו דילן השתחלה לשם

קפריסין.
המזרח אף פעם לא משך אותי ועכשיו עוד פחות. וסין מעצבנת אותי לא רק בגלל הקורונה אלא כי יש משהו באומה הזאת שפשוט מעצבן אותי. מצד אחד הם מסכנים כי יש שם התנגשות רצינית בין המסורת העתיקה והיפה שלהם לבין העולם המודרני הקפיטליסטי, אבל מצד שני - הם לקחו את החזירוּת כמה שלבים קדימה. אחד הדברים האיומים והמבחילים שראיתי משם, זה חזיר ש"עשה" בנג'י לצורכי שיווק. בקיצור, אני גם משתדלת לא לקנות דברים מסין כשיש לי ברירה אחרת.

דילן, שתדעי שאת באמת חסרה |4U|
האמת, תלוי ביום ובמה שאני עושה באותו ה רגע, אבל ,כן אני לרוב הולך לישון גם ב 11

dilia snake

Well-known member
גם אני כזאת עכשיו שאני עומדת להיות זקנה. אני גמורה בשבע ואז שותה קפה וב-11 כבר אין עם מי לדבר.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עייף כל היום. אני למשל הרוג עכשיו.
רק כשכבר מאוחר והגיוני שאני אלך לישון אז אני נעשה מאוד ערני ובלי שום רצון לתנומה.
זה נוראי ואני חושב לכתוב מכתב להנהלה לגבי זה.

מילי08

Well-known member
האמת, תלוי ביום ובמה שאני עושה באותו ה רגע, אבל ,כן אני לרוב הולך לישון גם ב 11
כי אתה כמוני, כותב רק בשעות האור :-D
גם אני כזאת עכשיו שאני עומדת להיות זקנה. אני גמורה בשבע ואז שותה קפה וב-11 כבר אין עם מי לדבר.
בדיוק. ויש לי חברה שתמיד מנסה להתקשר אלי דווקא באיזה עשר בלילה! זה ממש מאוחר. צריך להוציא חוק שאסור להתקשר בשעות כאלה!
ני עייף כל היום. אני למשל הרוג עכשיו.
רק כשכבר מאוחר והגיוני שאני אלך לישון אז אני נעשה מאוד ערני ובלי שום רצון לתנומה.
חח, יש לי משהו דומה. גם אני כל הזמן עייפה, אבל אני יכולה להחליט רגע לפני שאני הולכת לישון, שעכשיו זה הזמן הכי טוב לתקן משהו. פתאום יוצאת ממני הטכנאית ואני שולפת איזה מברג או שסתם נורא דחוף לי להתקין דברים במחשב |פנים|. למזלי זה לא קורה הרבה, אחרת לא הייתי מתפקדת

dilia snake

Well-known member
בדיוק. ויש לי חברה שתמיד מנסה להתקשר אלי דווקא באיזה עשר בלילה! זה ממש מאוחר. צריך להוציא חוק שאסור להתקשר בשעות כאלה!
אני לא עונה להודעות וואטסאפ בשעות האלו, אם זה היה חשוב היו שולחים את זה בשש בערב או משהו.
פתאום יוצאת ממני הטכנאית ואני שולפת איזה מברג או שסתם נורא דחוף לי להתקין דברים במחשב |פנים|.
את מתקנת את עצמך?|חיבוק|

למעלה