rebirth בthe leek...

../images/Emo103.gif../images/Emo185.gifשמים אותו כללל הזמןןן

אני כל הזמן רואה אותו...יש אותו יותר בהיטס אבל שמים אותו פשוט כלללל הזמןן=)))))הוא דווקא דיי מצליח בMTV מושלמתתתתתתתת=)))

אהההה

איזה כיףףףףףף נוכל לשמוע אותו בעוד חודש בדיוק!!!!!!!!!!!!!!! ולא הבנתי את העניין עם הדי וי די,תסבירו לי!!!!!!!

QueIronia

New member
הנה../images/Emo26.gif

ל- Rebirth יהיו 2 גרסאות:
דיסק רגיל, עם השירים בלבד
דיסק שכל צד שלו יכיל תוכן שונה: DVD עם בונוסים ו- CD עם השירים (דומה למה שעשו עם הדיסק של אנסטסיה, רק ששם עשו שני דיסקים ולא דיסק אחד כפול...)

QueIronia

New member
../images/Emo4.gif אין משלוח מחוץ לארה"ב...

אני אקנה כרנאה ב- ebay... ד"א - קניתי את הסינגל של BILU, ועכשיו האוסף שלי מכיל את IYHML WFT LGL FSG LDCAT Play AIF IR IGBAR JFTB IG BILU ואת GR אני אזמין כנראה בקרוב (כמה ימים לפני שהוא ישוחרר...) ד"א, באמאזון יש סינגל של Amor Se Paga Con Amor, אבל ב- 19$ (=84 ש"ח, לא כולל משלוח)

Lopezit

New member
מה?!../images/Emo7.gif

אם יהיה במקום אחר תוכל לעדכן אותי בבקשהה??? ואיך נדע אם זה יהיה בארץ או לא??

QueIronia

New member
ב- ebay לרוב המוצרים יש משלוח

לארץ, ואפשר לנסות גם באמאזון... בכל מקרה, יש עוד יותר מחודש עד שהדיסק ייצא, והמשלוחים יוצאים ביום שהדיסק יוצא, אז תרגעי... אני מתכוון לקנות את 2 הגרסאות. אני מקווה שאפשר יהיה להשיג את שתיהן ב- ebay מאותו מוכר כדי שככה המשלוח ייצא לי יותר זול... אולי בכלל אחרי משלוח המחיר בארץ יהיה יותר זול, אז צריך לחכות ולראות... את הדיסק של אנסטסיה מכרו בהבדל של 20 ש"ח לעומתהגרסא ללא הבונוס (90 ש"ח לדיסק הכפול, 70 לרגיל...), אבל לדעתי אצל ג'ני זה יהיה 80 לעומת 100 ואפילו יותר, אם בכלל, אז שווה לבדוק... BILU עלה לי 25 ש"ח כולל המשלוח (לא משומש
) ואני בטח אקבל אותו עוד שובעיים או שלושה...

למעלה