rebirth בthe leek...

Crunk Boy

New member
rebirth בthe leek...

הבכורה של האלבום של ג'ני תיהיה ב22 לפברואר.... באתר של אם טי וי... מי מתכוון לשמוע

Crunk Boy

New member
יששששששששששששששש

עכשיו בפורום הרשמי של ליל ג'ון רשום על איזה רמיקסים הוא עובד ורשום שהוא עובד על: get right (crunk remix) יששששששששששששש כנסו לפה: כאן

Crunk Boy

New member
ברור....

אבל אני דואג בקשר לזה.. אם זה יהיה אלבום חרא כמו טימט אנשים יישמעו ולא ייקצו לקנות...

Crunk Boy

New member
לא יודע...

יש כאלא שרוצים לחכות עד האלבום.... ווואייי ליאת... הדיסק של רבירט יהיה בצד אחד מוזיקה ובצד שני די וי די שייתעד את הכנת האלבום:

Lopezit

New member
תגיד אתה מזמין מסוני מיוזיק???

מקבלים עם זה את הדיוידי שכולל את הקליפ עם פאבולס.. מאחורי הקלעים של הכנת האלבום והקליפים גט רייט והולד יו דאון.. ועוד וגם מקבלים פוסטרררר שלא נדבר על זה שאפשר לעזור במכירות חח וזה עולה סה"ב איזה 80 שקל אם אני מזמינה מתי אני מקבלת את זה????

Lopezit

New member
מה אחרי 10 ימים????

מה פתאום קודם מחכים עד שהאלבום יוצא!! ומזתומרת בכל הגרסאות??? כאילו גם אם אני קונה פה הוא יהיה בדיסק??

Crunk Boy

New member
10 ימים מאז שהדיסק יוצא...

אם את גרה בארה"ב אז באותו יום... אבל כאן זה ייקח 10 ימים.. והדי וי די יהיה בכל גרסא
זה לא שתקבלי עוד דיסק, את פשוט הוכפת את הצד של הדיסק ושמה בדי וי די ושאת רווצה לשמוע את שמה את הצד השני...

QueIronia

New member
איתי, אתה טועה../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

באימייל שקבילתי (ואני מניח שגם אתה קיבלת) כתוב שיהיו 2 גרסאות, אחת עם DVD ואחת בלי (והמחירים: 12.98$ מול 13.98$). אני מקווה שלארץ יגיעו שתי הגרסאות. ד"א, כמה עולה המשלוח לארץ
(לא מצאתי...)

Crunk Boy

New member
צודק...

גם אני מקווה שיביאו לארץ אץ שתי הגרסאות.. אגב, מה אתה חושב על השיר החדש
זה מעננין אותי..

QueIronia

New member
אז כדי שלא תשאר במתח ../images/Emo3.gif...

לדעתי - שיר סוף
בפעם הראשונה ששמעתי אותו - אכזבה מוחלטת
אבל מהר מאוד התמכרתי וצרבתי לעצמי את שתי הגרסאות של השיר שיהיה לי לשים באוטו כשאני נוהג... מ- 1 עד 10 אני נותן לו 9

Crunk Boy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

חחח זוכר איך פעם אני ואתה שנאנו שהיא עושה שירים אם ראפרים

Lopezit

New member
נכון../images/Emo70.gif

באמת איך אפשר לראות כמה עולה המשלוח???? וכמו שאני מכירה תארץ המחורבנת הזאת... או שאני יצטרך שוב לחפש בכל הארץ עד שאני יימצא או שזה בכלל לא יגיע

olga131

New member
../images/Emo4.gifאני !

ברור שאני אשמע כל שיר שלה ! רק סליחה על הבורות הקשה ..יש לה דיסק חדש והשיר החדש הוא מהדיסק החדש ? סינגל או מה ? והוא לא ממש מצליח למשל בMTV לא משמיעים אותו הרבה ..רק איזה חצי פעם שמעתי אותו ..אכן היו לה שנים יותר טובות ושירים יותר מוצלחים ואלי זה עוד יתפרסם ..מי יודע !?

למעלה