MITB

YellowAce

New member
ספוילר חריף בפנים

ישששששששששששיששששששש וואלה מאז שחזרתי לראות רסלינג חיכיתי לרגע הזה קיין אוהבים אותך אח שלייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קיייייייייייייין פאק אני בשוקקקקקקקקקקקק קיין אלוף העולםםםםםםםם קיין אתה גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The Marine 5000

New member
תוצאות מהירות - מכיל ספוילרים ../images/Emo58.gif|ספוילר

קיין ניצח את המאני אין דה באנק של סמאקדאון אלופת הדיוות אלישיה פוקס ניצחה את איב טורס אלופי הזוגות הארט דיינסטי ניצחו את האוסוס אלוף העולם ריי מיסטריו ניצח את ג'ק סוואגר קיין פדה את המאני אין דה באנק על ריי מיסטיריו , זכה באליפות העולם אלופת הנשים ליילה ניצחה את קלי קלי המיז ניצח את המאני אין דה באנק של סמאקדאון אלוף הWWE שיימוס ניצח את ג'ון סינה בקרב כלוב

elknetld2kil

New member
דעות

בשבילי זה היה אירוע די מדכא. אני לא סובל את המיז, התבאסתי רצח שקיין ניצח (לא סובל גם אותו) ודי רציתי ששיימוס ינצח, אבל משהו שם גם ביאס אותי, בדרך שזה קרה (רציתי בסוף שסינה יפרק את כל הנקסוס, לא רק 2 מהם). חוצמזה, לא נראה לי שהיתה תוצאה אחת שהייתי מרוצה ממנה, אפילו פאנק לא היה. והקטע עם קיין שבא אחרי הקרב של ריי היה צפוי מקילומטרים. השדרים כל הזמן דיברו במשך הקרב על זה שמיסטיריו תשוש ופצוע, והיה ברור שקיין יבוא וייקח את הקרב שהוא קיבל.

drorzicher

New member
שאלה מובילת ספוילר

יש מצב שקיין לפני פרישה או משהו כזה?

MysteriOfir

New member
סביר יותר להניח

שזה כדי שטייקר שוב יזכה בתואר בלי קשר לכלום. כך או כך מדובר בטמטום ובהמשך חילופי תואר שרירותיים וחסרי משמעות. הפעם זה גם מכל הסיבות הלא נכונות.

דעות MITB לאחר צפייה

כמו הרבה אחרים, גם אני ראיתי את הקארד לאירוע ואמרתי "וואלה, יש לנו פה פוטנציאל". ובניגוד להרבה חרא שאכלנו מWWE וTNA ביחד - הפעם אני אישית, צדקתי! קרב הMITB תמיד היה נחשב לקרב הסייד קיק'ס+שלטון בנג'מין ברסלמניה. ל15-20 דקות המעופפות האלה, לבאמפ של שלטון עם הסולם, ובעצם נגמר הקרב. באירוע הזה בעצם הבנתי שהקרב הזה יכול להפיק כל כך הרבה אם רק נותנים לו את הבמה. והנה, באירוע שנושא את שמו, נתנו לו את הבמה! הקרב של סמאק היה נהדר. 8 טאלנטים מוכשרים, 2 צעירים אך עם אמביציה גדולה מאוד, אין אגו מניאקים, אין פייבוריטים (טוב קיין היה טיפה .. אבל טיפה). היו הרבה מהלכים טובים, הרבה חידושים שלא ראינו מעולם בקרב כזה (הקבירה של ביג שואו עם הסולם, למשל). מקנטיילר חטף את הבאמפ ויותר מזה לא עשה כלום אך מלבדו כל שאר המתאבקים קיבלו את קידמת הבמה וניצלו אותה כראוי. היה ברור מהרגע שקיין שזוכה שהוא יפדה אותה על מיסטריו. הייתה להם כאן הזדמנות פז לשבור את "אף אחד בהיסטוריה לא זכה ופדה באותו לילה" והם כמובן לא פספסו אותה. אני מאוד שמח שקיין אלוף עולם. הבן אדם פורש עוד מעט, ואם להאמין לדיווחים הרבים, הוא אחד מבני האדם הכי מקצועיים ושמחים שיש בעסק הזה. מגיע לו ריצה אחרונה עם התואר. רק שישאירו את התואר אצלו עד סאמרסלאם ואני מרוצה. בקרב של ראו היה הרבה סטאר קוואליטי, הוא התחיל לא משהו וככל שהתקדם נהפך לטוב יותר. הRKO'S של אורטון היו גדולים אחד אחד, בעיקר האחרון. גם הSSP שהיה לRKO לפני אחרון - מושלם. כאן רוב הזמן חולק שווה בשווה, אבל כמובן שהיה ברור שיש הבדל בין אדג', רנדי וג'ריקו לבין האחרים. את המזוודה לקח בסוף מיז, WTF. זו הייתה אחת ההפתעות. לא ראיתי את זה בא בשום פנים ואופן. אבל שאפו ענק! יש לנו אלוף עולם לראשונה מזה הרבה שנים, ומחזיק מזוודת MITB שהוא לא אדג', רנדי או ג'ריקו - בקרב ששלושתם השתתפו בו! אני מאוד מקווה שייתנו למיז להתבשל עם המזוודה והוא לא יפדה אותה בקרוב, כי הוא עדיין לא מוכן. אם כבר בלא מוכן עסקינן, ג'ק סוואגר לדעתי סיפור הצלחה. הוא טוב על המיק' וטוב בזירה. אני זוכר בהתחלה, שהוא היה ירוק, ובאמת הצליחו להשביח אותו. נכון, הוא עדיין לא ברמה של הכוכבים הגדולים באמת - אבל אני מאמין בו וחושב שיהיה כזה. חבל לי עליו שלא לקח, אבל היה ברור למה זה קרה. באמת העדפתי שריי יקח את האליפות ויפדה מאשר שסוואגר יקח, יצהל 2 דקות ויחטוף טומבסטון מקיין. הקרב היה לא רע בכלל. נקסוס זה אחד הסטוריליינים היותר מעניינים. לא ממש הבנתי באיזה צד הם, למה הם תקפו גם את שיימוס וגם את סינה? הקרב לעצמו באמת היה משעמם. עוד קרב סינה טיפוסי, כל המתאבקים צריכים עזרה של שופט להשתחרר מקשר עם החבל, ורק סינה יכול לבד. מפתיע. שמח מאוד שסינה לא זכה באליפות, גם שיימוס כמו סוואגר - צעיר ומפתיע. מעניין לאן הסטוריליין של נקסוס וסינה יימשך. 3 הקרבות האחרים היו סתם פילרים ולא גנבו את ההצגה. ברור שלא ציפיתי מקלי קלי, אלישייה, איב וליילה לעשות זאת אבל מקרב הזוגות הייתה לי תקווה וזה לא היה זה. אני כמעט ולא זוכר מי ניצח בקרבות האלה. לסיכום: אירוע מעולה. אירוע הקונספט הטוב ביותר שהומצא בשנה וחצי האחרונות.

MeLaWaCh

New member
בוודאי

MITB של ראו(20:25) MITB של סמקדאון(26:17) שיימוס(א')-סינה(23:01) מיסטריו(א')-סוואגר(10:42) דיינסטי(א')-אוסוז(5:22) אלישייה(א') נגד איב(5:51) ליילה(א')-קלי קלי(3:56)

אדם קוף

New member
מגניב../images/Emo58.gif

הראשון שהחזיק את אליפות העולם, אליפות הWWE ואליפות הECW מגיע לו

אדם קוף

New member
לפי ויקיפדיה

ביג שואו לא היה אלוף העולם במשקל כבד, רק אלוף הWWE וECW

elotan

Member
סליחה, נזכרתי

הוא היה אלוף ה WCW, WWE ו ECW שזה נראה לי יותר שווה ממה שקיין עשה

אדם קוף

New member
ממ לא יודע...

קיין בכלל לא היה בWCW לא נראה לי אפשר להשוות, אני גם לא חושב ששתי האליפויות של שניהם בECW שוות משהו, כי זה היה בשנה וחצי האחרונות, כשכבר ECW התדרדר ועמד להיגמר

elotan

Member
זה לא רק זה

אלא שממש מדובר בשלושה ארגונים שונים (טוב, שניים וחצי)

למעלה