Marvel's What If...❓🌍

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את פרק 3
הפרק הרגיש לי שונה לחלוטין.
הפרק הראשון היה לחלוטין עיבוד של הסרט קפטן אמריקה הראשון.
הפרק השני היה עיבוד עם שינויים רבים של שומרי הגלקסיה 1, עם נגיעות קלות לסרט הפנתר השחור.
אבל הפרק הזה לקח על עצמו הרבה יותר בכך שהוא עשה סוג של עיבוד על 3 סרטים שונים - איירון מן 2, ת'ור 1 והענק הירוק - ונתן להם טוויסט שקשור בכלל לסרט של אנט מן.
אני לא יודע אם זה בכלל ממש הובהר בעבר בסרטים שהעלילות של איירון מן 2, ת'ור 1 והענק הירוק מתרחשים באותו שבוע. אני יודע את זה כי קראתי קומיקס שמספר את הסיפור שלהם כסיפור אחד שנקרא "השבוע המטורף של פיורי". אפשר לראות את זה גם אם מחפשים את הכרונולוגיה של עלילות הסרטים.
מה שהיה ממש טוב כאן (ושונה מאוד מאשר בפרקים האחרים) זה שבאמת לא היה לי מושג לגבי מה הולך לקרות. גם אחרי שטוני מת לא ציפיתי שת'ור ימות. אם כי אחרי שקלינט מת כבר היה לי ברור שאיכשהו גם הענק הירוק ימות.
ואז הגילוי שהנבל הוא האנק פים היה מעולה. זה גם מראה עד כמה עוצמה יכולה להיות לאנט-מן (אם כי במקרה הזה צריך לקרוא לו yellow-jacket).
ואז זה המשיך להפתיע אותי לחלוטין כשלוקי משתלט על כדור הארץ בעזרת הכוחות של אסגרד (אני לא יודע אם אודין היה מסכים לזה, אבל אם כמו בסרט הוא נפל לשינה אז הגיוני שלוקי הפך להיות המלך של אסגרד).
אז בסוף אנחנו מגלים שפיורי כן קרא לקפטן מארוול והולך להעיר את קפטן אמריקה.
זה לחלוטין פרק שהייתי שמח לראות המשך לו.

Lhuna3

Well-known member
בהחלט פרק טוב יותר מ-2 הראשונים החלשים בעיני, ובעיקר עם הרבה בדיחות חמודות, הרבה גיבורים שלנו (למרות שרק חלקם דובבו ע"י השחקנים המקוריים)
והסיסמה של קולסון :-D
ואני שמחה שלא כל הפרקים זה סתם "מה אם דמות אחרת היתה הופכת לאחד הגיבורים".

didalf

Well-known member
אוו פרק מגניב יותר!
עם הנוקמים הראשיים + פיורי + לוקיייייייייי|מאוהב| יאוו הקול של טום הידלסטון|מאוהב|

ווי כל האוונג'רס מתים קטע:-0 כל הפרק תהיתי "אבל מה עם סטיבבבבבבבבבבבבב" מזל שבסוף הבהירו לי שעדיין לא מצאו אותו.
וראיתי שמישהו כתב - לשם שינוי כולם מתים חוץ מלוקי:-D

חחחח קולסון מה קורה חמוד? גם ההתלהבות שלו מת'ור החתיך וגם הסיסמה "סטיבסטיבסטיב":-D ידענו שהוא כזה גיי?:-D|לב|

יאא יקום שבו לוקי אשכרה זוכה לשלוט בעולם אני רוצה להיות שם!

ברגע שפיורי נהיה לוחם על פתאום היה ברור שזה לוקי. גם מגניב שהפכו את האנק פים לנבל.

|כן| או אפילו סרט שלם.

מילי08

Well-known member
סוף סוף ראיתי את הפרק הראשון גם.
המסקנה העיקרית שלי נוגעת אלי... אני רחוקה מלהיות חלק מהפאנדום. אני צופה ונהנית ואוהבת, אבל מאחר שאני לא משוטטת יותר מידי ברשתות החברתיות, אני לא נחשפת לרוב הדברים שנוגעים ל MCU וגם לא זוכרת (או שמה לב בזמן אמת) לפרטים שונים. מזל שיש את עחו"ס בשביל להכניס אותי לעניינים :-D

אהבתי את האנימציה. מצד אחד היא מאוד דיסנית ומצד שני היא נראית כלקוחה ישירות מהקומיקסים. אז זה היה מגניב.
אהבתי שהשאירו את סיפור האהבה של פגי וסטיב. למרות שסטיב נשאר חלשלוש כזה, פגי עדיין רואה בו גיבור.
קפטן קרטר היא חתיכת bad ass אדירה ומדהימה. והצליחו אפילו להשחיל לתוך הפרק הקצר את המאבקים שלה כאשה בעולם גברי, שצריכה להמשיך להוכיח את עצמה למרות ההצלחות הברורות שלה.
אני צריכה תזכורת - נדמה לי שטוני סטארק סיפר שאבא שלו ניסה לבנות איירון מן, אבל האם בסיפור המקורי הוא היה צריך את הטסרה ולא היה לו אותה ולכן הוא נכשל? או שאני עושה סמטוכה מכל מיני דברים?
עכשיו נשאלת השאלה מה יהיה עם באקי? הוא לא יהיה חייל חורף ולמעשה אין לו סיבה להמשיך להיות חלק מהסיפור. ואולי גם לפאלקון לא תהיה סיבה להצטרף כי זה הרי סטיב שפגש אותו.
הצופה- זה הדמות שראינו בלוקי? או לפחות הקונספט של הדמות?
זה היה מעניין שהיא לא נשארה מתה במשך כל השנים כמו סטיב, אלא פשוט קפצה לעתיד.

בקיצור, נראה מבטיח וממש אהבתי.
חוץ מזה- זה, (לונה - מיני ספוילר אפשרי קטנצ'יק לספיידרמן) ביחד עם הפרומו לספיידרמן, עוזר לי להבין את עולם המולטיוורס, שעד עכשיו לא השקעתי בו מחשבה נוספת ולא ניסיתי להבין על מה מדובר
הופתעתי ושמחתי שסטיב נשאר חלק חשוב בסיפור. היה מגניב שהאוורד בונה לו חליפת איירון מן - אבל דבר ראשון - למה שיתנו דווקא לסטיב להטיס אותה?
נכון, אבל נראה לי שסטארק ידע שסטיב הוא האדם הנכון, בדיוק כמו שהפרופסור בסרט ידע את זה על סטיב. וגם הווארד סטארק הרבה פחות אגו-מניאק מהבן שלו וכנראה לא מפריע לו שמישהו אחר יעשה את העבודה הקשה והוא יהיה מאחורי הקלעים
חבל שכריס לא דובב את סטיב. לפחות שמענו את סב
יא, זה באמת היה סב? לא שמתי לב לקרדיטים בהתחלה והנחתי שיעדיפו לשלם פחות לשחקנים פחות מוכרים
היה כיף לראות את באקי של שנות ה40 לפני שהחיים שלו הלכו לגיהינום. כשהוא היה ציני וחמוד ומצחיקול כזה עם הערות שלפעמים הן באמת מצחיקות ולפעמים טיפה קרינג'יות. ולראות עוד קצת מהחברות של באקי וסטיב של פעם!! ובאקי פה לא נפל מהרכבת!!!
ממש |מאוהב|
באקי לא חייל חורף מעונה וסטיב לא קפא ל70 שנה!!!
אני צריכה עוד תזכורת. באקי גם היה מורדם למשך 70 שנה? (אני מקווה שבחגים אני אעשה צפייה נוספת בסרטים)
לא הבנתי מאיפה רד סקאל השיג שוב את הטסקרט8-*
גם אני לא. חשבתי שרק אני פספסתי כאן משהו.
אה זה היה בפנים?
אההה, נכון |פנים| בגל לזה לא היה לחליפה של סטיב כוח אחר כך
ושוב בתפקיד הדוש: בראדלי וויטפורד :p
חחח, זיהיתי גם את הקול שלו. איך הוא התדרדר מאז ימי הבית הלבן :-D
רק שבמקרה הזה סטיב רוג'רס הוא עדיין מי שמציל את המצב ועוזר לפגי להילחם ברעים
וואלה.. יש בזה משהו
מנצל את השרשור הזה כדי להודיע רשמית - ״קפטן אמריקה״ 4 בכיכובו של אנתוני מאקי הוא מעכשיו עובדה מוגמרת!!!!
יפה!
הדבר הכי חשוב שלקחתי מהכתבה הזאת הוא שאין תשובה לגבי הדבר הכי חשוב:-D
"it isn’t clear whether the movie will involve Sebastian Stan"
:-D חסר להם שלא!

Lion_Heart

Well-known member
סוף סוף ראיתי את הפרק הראשון גם.
המסקנה העיקרית שלי נוגעת אלי... אני רחוקה מלהיות חלק מהפאנדום. אני צופה ונהנית ואוהבת, אבל מאחר שאני לא משוטטת יותר מידי ברשתות החברתיות, אני לא נחשפת לרוב הדברים שנוגעים ל MCU וגם לא זוכרת (או שמה לב בזמן אמת) לפרטים שונים. מזל שיש את עחו"ס בשביל להכניס אותי לעניינים :-D

אהבתי את האנימציה. מצד אחד היא מאוד דיסנית ומצד שני היא נראית כלקוחה ישירות מהקומיקסים. אז זה היה מגניב.
אהבתי שהשאירו את סיפור האהבה של פגי וסטיב. למרות שסטיב נשאר חלשלוש כזה, פגי עדיין רואה בו גיבור.
קפטן קרטר היא חתיכת bad ass אדירה ומדהימה. והצליחו אפילו להשחיל לתוך הפרק הקצר את המאבקים שלה כאשה בעולם גברי, שצריכה להמשיך להוכיח את עצמה למרות ההצלחות הברורות שלה.
אני צריכה תזכורת - נדמה לי שטוני סטארק סיפר שאבא שלו ניסה לבנות איירון מן, אבל האם בסיפור המקורי הוא היה צריך את הטסרה ולא היה לו אותה ולכן הוא נכשל? או שאני עושה סמטוכה מכל מיני דברים?
עכשיו נשאלת השאלה מה יהיה עם באקי? הוא לא יהיה חייל חורף ולמעשה אין לו סיבה להמשיך להיות חלק מהסיפור. ואולי גם לפאלקון לא תהיה סיבה להצטרף כי זה הרי סטיב שפגש אותו.

בקיצור, נראה מבטיח וממש אהבתי.
חוץ מזה- זה, (לונה - מיני ספוילר אפשרי קטנצ'יק לספיידרמן) ביחד עם הפרומו לספיידרמן, עוזר לי להבין את עולם המולטיוורס, שעד עכשיו לא השקעתי בו מחשבה נוספת ולא ניסיתי להבין על מה מדובר

נכון, אבל נראה לי שסטארק ידע שסטיב הוא האדם הנכון, בדיוק כמו שהפרופסור בסרט ידע את זה על סטיב. וגם הווארד סטארק הרבה פחות אגו-מניאק מהבן שלו וכנראה לא מפריע לו שמישהו אחר יעשה את העבודה הקשה והוא יהיה מאחורי הקלעים

יא, זה באמת היה סב? לא שמתי לב לקרדיטים בהתחלה והנחתי שיעדיפו לשלם פחות לשחקנים פחות מוכרים

ממש |מאוהב|

אני צריכה עוד תזכורת. באקי גם היה מורדם למשך 70 שנה? (אני מקווה שבחגים אני אעשה צפייה נוספת בסרטים)

גם אני לא. חשבתי שרק אני פספסתי כאן משהו.

אההה, נכון |פנים| בגל לזה לא היה לחליפה של סטיב כוח אחר כך

וואלה.. יש בזה משהו

יפה!

:-D חסר להם שלא!
ל "צופה" היה קמיאו ב gardians of the galexy 2 יחד עם סטן לי , אני ממש לא חושב שאבא של טוני ניסה ליצור חליפה...לפחות לא מחוץ ל what if

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני גם לא זוכר בדיוק. בסרט איירון מן 2 דיברו לא מעט על מה שאבא של טוני המציא. אבל זה סרט לא משהו אז אני לא זוכר.
אני לא חושב שהוא ניסה לבנות חליפת איירון מן, אבל שהוא כן עבד על איזה חומר מיוחד או מנוע מיוחד שטוני השתמש בחליפת איירון מן שלו החל מהסרט השני וזה הפך אותו לחזק יותר או משהו.
אני מניח שלא יקרה איתו כלום. כלומר יהיו לו חיים מלאים בעבר והוא ימות. כמו שאר הדמויות מהסרט ההוא.
לא זאת דמות שונה מאוד. אחד הדברים העיקריים זה שהצופה אך ורק צופה ולא מנסה להשפיע על אירועים.
סטיב לא מת, אלא היה קפוא.
אבל כן זה באמת מעניין שהיא קפצה לעתיד ולא הייתה קפואה כמוהו.
באקי לא היה מורדם לכל ה70 שנה שעברו. היידרה הקפיאה אותו במתקן מיוחד והעירה אותו כל כמה זמן בשביל משימות מיוחדות שהם שלחו אותו אליהם. לכן אנשים ידעו עליו (כלומר על חייל החורף) כבר הרבה שנים.
אנחנו יודעים למשל שבשנות ה50 הוא נלחם באייזיה בראדלי
קודם כל בראדלי וויטפורד ממש לא התדרדר. הוא נמצא בסיפורה של שפחה. והוא גם אבא של ג'ייק פרלטה.
אבל זה מזכיר לי שהיה לי מוזר שלא החזירו את טומי לי ג'ונס ששיחק גנרל בסרט ההוא. פשוט החליפו את הדמות שלו באדם אחר. (אולי בעצם הוא מת בפיצוץ בתחילת הפרק)

מילי08

Well-known member
ל "צופה" היה קמיאו ב gardians of the galexy 2 יחד עם סטן לי , אני ממש לא חושב שאבא של טוני ניסה ליצור חליפה...לפחות לא מחוץ ל what if
לא זכרתי את זה
אני גם לא זוכר בדיוק. בסרט איירון מן 2 דיברו לא מעט על מה שאבא של טוני המציא. אבל זה סרט לא משהו אז אני לא זוכר.
אני לא חושב שהוא ניסה לבנות חליפת איירון מן, אבל שהוא כן עבד על איזה חומר מיוחד או מנוע מיוחד שטוני השתמש בחליפת איירון מן שלו החל מהסרט השני וזה הפך אותו לחזק יותר או משהו.
אני חייבת לעשות צפייה חוזרת. היה נדמה לי שבסרט הראשון סטארק אומר על זה משהו לשותף שלו למאסר. אבל די ברור לי שאני מדמיינת את זה
לא זאת דמות שונה מאוד. אחד הדברים העיקריים זה שהצופה אך ורק צופה ולא מנסה להשפיע על אירועים.
אוקי, אבל זה מישהו שכביכול הכרנו/ נחשפנו אליו בעבר? אני לא זוכרת משהו כזה בשומרי הגלקסיה
נו, אני יודעת. פוטטו פוטאטו. הקפאה קריוגנית. זה סוג של מוות.
באקי לא היה מורדם לכל ה70 שנה שעברו. היידרה הקפיאה אותו במתקן מיוחד והעירה אותו כל כמה זמן בשביל משימות מיוחדות שהם שלחו אותו אליהם. לכן אנשים ידעו עליו (כלומר על חייל החורף) כבר הרבה שנים.
אוקיי, זכרתי משהו כזה אבל לא הייתי בטוחה. פשוט לא הסתדר לי שהוא וסטיב נשארו באותו גיל פחות או יותר
יא, איך בא לי לראות עכשיו את חייל החורף! |מאוהב|

קודם כל בראדלי וויטפורד ממש לא התדרדר. הוא נמצא בסיפורה של שפחה. והוא גם אבא של ג'ייק פרלטה.
ברור שלא התדרדר באמת וברור שאני זוכרת שהוא אבא של פרלטה. אבל גם כאבא של פרלטה הוא די מניאק, וזה מאוד שונה מהדמות שלו בבית הלבן (אבל שם כולם היו חדורי תחושת צדק ואמת כי זאת סדרת פנטזיה)
אבל זה מזכיר לי שהיה לי מוזר שלא החזירו את טומי לי ג'ונס ששיחק גנרל בסרט ההוא. פשוט החליפו את הדמות שלו באדם אחר. (אולי בעצם הוא מת בפיצוץ בתחילת הפרק)
טומי לי ג'ונס שיחק שם? :-0 אין לי שום זכרון של זה |פנים|

Lion_Heart

Well-known member
לא זכרתי את זה

אני חייבת לעשות צפייה חוזרת. היה נדמה לי שבסרט הראשון סטארק אומר על זה משהו לשותף שלו למאסר. אבל די ברור לי שאני מדמיינת את זה

אוקי, אבל זה מישהו שכביכול הכרנו/ נחשפנו אליו בעבר? אני לא זוכרת משהו כזה בשומרי הגלקסיה

אוקיי, זכרתי משהו כזה אבל לא הייתי בטוחה. פשוט לא הסתדר לי שהוא וסטיב נשארו באותו גיל פחות או יותר

ברור שלא התדרדר באמת וברור שאני זוכרת שהוא אבא של פרלטה. אבל גם כאבא של פרלטה הוא די מניאק, וזה מאוד שונה מהדמות שלו בבית הלבן (אבל שם כולם היו חדורי תחושת צדק ואמת כי זאת סדרת פנטזיה)

את לא זוכרת הרבה מהסרטים הה?:-D

זכרתי את ה watcher כי הוא דמות מאוד חשובה בקומיקס, וזה היה קמיאו, אבל דיי ארוך בשביל קמיאו

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member

אני מניח שלא יקרה איתו כלום. כלומר יהיו לו חיים מלאים בעבר והוא ימות. כמו שאר הדמויות מהסרט ההוא.

אבל כן זה באמת מעניין שהיא קפצה לעתיד ולא הייתה קפואה כמוהו.

אנחנו יודעים למשל שבשנות ה50 הוא נלחם באייזיה בראדלי

החומר ש הווארד סטארק המציא אבל לא יכל לסנטז בגלל ש "היה מוגבל בגלל הטכנוולוגיה של זמנו" לא חיזק את טוני, אבל גם לא הרעיל אותו באיטיות אותו , וזה היה הפלוס המרכזי שלו ,וIRON MAN 2 היה סרט,לדעתי ממש טוב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא זכרתי את זה
זכרתי את ה watcher כי הוא דמות מאוד חשובה בקומיקס, וזה היה קמיאו, אבל דיי ארוך בשביל קמיאו
זה קטע שרואים בסצנה שלאחר הכתוביות,
יש גם קטע קצר שרואים במהלך הסרט:
וכפי שליון אמר, הוא דמות ידועה מאוד בקומיקס, אבל נראה לי שנדיר שהוא בעצם עושה משהו.
בכל מקרה, הכניסו אותו לשומרי הגלקסיה יותר כקוריוז, לא משהו רציני.
את מתחילה להדאיג אותנו
החומר ש הווארד סטארק המציא אבל לא יכל לסנטז בגלל ש "היה מוגבל בגלל הטכנוולוגיה של זמנו" לא חיזק את טוני, אבל גם לא הרעיל אותו באיטיות אותו , וזה היה הפלוס המרכזי שלו ,וIRON MAN 2 היה סרט,לדעתי ממש טוב
אוקי, זה נשמע סביר אני מניח
ואתה צודק שאיירון מן 2 הוא בהחלט אחד מ30 הסרטים הכי טובים של הMCU

Lion_Heart

Well-known member
זה קטע שרואים בסצנה שלאחר הכתוביות,
יש גם קטע קצר שרואים במהלך הסרט:
וכפי שליון אמר, הוא דמות ידועה מאוד בקומיקס, אבל נראה לי שנדיר שהוא בעצם עושה משהו.
בכל מקרה, הכניסו אותו לשומרי הגלקסיה יותר כקוריוז, לא משהו רציני.

את מתחילה להדאיג אותנו

אוקי, זה נשמע סביר אני מניח
ואתה צודק שאיירון מן 2 הוא בהחלט אחד מ30 הסרטים הכי טובים של הMCU
זאת אותה הסצנה!

במיני סדרה ORIGNAL SIN מישהו הרג את ה WATCHER שהשם שלו אגב, זה UATU ואחד מתופעות הלוואי היה שכל הסודות שגיבורי העל החביאו ושהוחבאו מהם התגלו...היה כיף

didalf

Well-known member
לא יהיה כלום הוא וסטיב חיים להם באושר ומדזקנים ביחד|זורו|
זה לא שיש לזה המשך כל פרק עומד בפני עצמו.

חלק זה השחקנים האמיתיים וחלק לא.

לא הוא חייל החורף אבל כשלא השתמשו בו שמו אותו בפריזר והפשירו כשהיה צריך לחסל מישהו.
(אם בלילה במקום ללכת לישון היינו מקפיאים את עצמנו שמונה שעות היינו מזדקנים הרבה יותר לאט?)

סטיב לא היה בהקפאה קריונית הוא סתם היה בקרח.

תמיד בא לי|מאוהב| והגיף|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
במיני סדרה ORIGNAL SIN מישהו הרג את ה WATCHER שהשם שלו אגב, זה UATU ואחד מתופעות הלוואי היה שכל הסודות שגיבורי העל החביאו ושהוחבאו מהם התגלו...היה כיף
שמעתי על זה רק בכללי. אבל אז ראיתי את ההשפעה של זה כשקראתי את הסיפור של ספיידרמן על סילק (סינדי מון)
לא יהיה כלום הוא וסטיב חיים להם באושר ומדזקנים ביחד|זורו|
זה לא שיש לזה המשך כל פרק עומד בפני עצמו.
האמת שעצם זה שפגי עברה לעתיד משאיר את זה לחלוטין פתוח לרומן בין סטיב ובאקי.

ואומנם זה בעיקרון פרק שעומד בפני עצמו ולא אמור להיות לזה המשך, אבל מי יודע.
היו כבר כמה סיפורי what if בקומיקס שהיו פופולריים כל כך שהם הפכו לקנוניים (כלומר הכירו בכך שהם התרחשו ביקום מקביל והם איכשהו הגיעו ליקום המרכזי של מארוול)

חלק זה השחקנים האמיתיים וחלק לא.
זה באמת לא לחלוטין ברור בחלק מהמקרים למה זה לא השחקנים המקוריים.
קראתי שבאוטיסטה (דרקס) טען שלא פנו אליו בכלל.
והבנתי שטום הולנד רמז שהסיבה שהוא לא השתתף קשורה כנראה לעניין הזכויות עם סוני.
(אם בלילה במקום ללכת לישון היינו מקפיאים את עצמנו שמונה שעות היינו מזדקנים הרבה יותר לאט?)
אני חושב שהמוח שלנו לא היה מקבל את שעות השינה הנחוצות אם הוא היה קפוא בשעות שהוא אמור היה להיות ישן. כלומר עדיין היינו צריכים את שעות השינה.
אבל בעיקרון אם היינו מקפיאים את עצמנו כל סוף שבוע ליומיים אז היינו מוסיפים שנים רבות לחיים שלנו.

מילי08

Well-known member
סטיב לא היה בהקפאה קריונית הוא סתם היה בקרח.
אני יודעתתתת, נו. פוטטו פוטטאו
לא משנה, אני באיחור אופנתי כרגיל.
עכשיו ראיתי את פרק 3 והיה מצוין.

לקח לי זמן להבין מי זאת הופ וגם אחרי שאנטמן הופיע אני לא הבנתי מיד מי זה. גם לא הסבירו מה קרה לה ולמה זה הפך את אנטמן לרע.
הרפרנסים ליופיו של המסוורת' היו מעולים. עוד הוכחה שלונה ואני צודקות.
התגעגעתי ללוקי של פעם, אל התחבולות המגניב. בסוף הוא הצליח ליישם את המזימה שלו להשתלט על העולם :-D. כלומר זה יקום שהוא אשכרה מוצלח בו.
אני לא יודע אם זה בכלל ממש הובהר בעבר בסרטים שהעלילות של איירון מן 2, ת'ור 1 והענק הירוק מתרחשים באותו שבוע.
לא ידעתי את זה. לא חושבת שזה אוזכר
אז בסוף אנחנו מגלים שפיורי כן קרא לקפטן מארוול והולך להעיר את קפטן אמריקה.
girl power אמיתי
ואני שמחה שלא כל הפרקים זה סתם "מה אם דמות אחרת היתה הופכת לאחד הגיבורים".
אני לא חשבתי שזה יהיה הכיוון. הנחתי שיהיה מדובר בשינויים דרמטיים כלשהם, אבל כן.. שני הפרקים הראשונים לא לגמרי הציגו שינוי דרמטי.
יאוו הקול של טום הידלסטון|מאוהב|
כןןןןןן
וראיתי שמישהו כתב - לשם שינוי כולם מתים חוץ מלוקי:-D
חחח, נכון
ברגע שפיורי נהיה לוחם על פתאום היה ברור שזה לוק
אני פספסתי את זה לגמרי, אבל זה כי אני פעורה. וגם כי קולסון התייחס לפיורי בתור גיבור על בעצמו (ככה לפחות אני הבנתי את זה מהשיחה הקצרה שלהם בדיינר) אז חשבתי שאולי הסתירו מאיתנו יכולות שלו.

didalf

Well-known member
לקח לי זמן להבין מי זאת הופ וגם אחרי שאנטמן הופיע אני לא הבנתי מיד מי זה. גם לא הסבירו מה קרה לה ולמה זה הפך את אנטמן לרע.
זה לא אנטמן, זה האנק פים, אבא של הופ (ואנטמן המקורי) (אנטמן זה סקוט לאנג=פול ראד)
וביקום הזה היא הייתה סוכנת של שילד ונהרגה ואבא שלה הפך נקמן.

הרפרנסים ליופיו של המסוורת' היו מעולים. עוד הוכחה שלונה ואני צודקות.
אף אחד מעולם לא טען שכריס המסוורת' לא חתיך!

Lion_Heart

Well-known member
זה לא אנטמן, זה האנק פים, אבא של הופ (ואנטמן המקורי) (אנטמן זה סקוט לאנג=פול ראד)
וביקום הזה היא הייתה סוכנת של שילד ונהרגה ואבא שלה הפך נקמן.

הוא לא אנטמן...הוא האנק פים שהוא...אנטמן?

מילי08

Well-known member
כן.. אני זוכרת. גם רואים לפי המראה הזקן :-P:. פשוט לא זכרתי אף שם (גם לא בזמן שכתבתי) אז קראתי לו אנטמן
אל! הוא אל!

למעלה