Marvel's What If...❓🌍

רוב הזמן נח

Well-known member
בדיוק בגלל איך שטאנוס יכל להחזיר את הזמן לאחור ללא בעיות ולבטל את ההשמדה של האבן, אבל האוונג'רס יכלו לחזור אחורה בזמן רק בשביל להביא את האבנים בלי היכולת לשנות מה שכבר היה.
דבר נוסף, הרי הכפפה של תאנוס והנשק של תור עשויים מאותה מתכת. וראו בסרט שתאנוס הפעיל את כל אוצמת הכפפה על הנשק שלו ולא היתה לו השפעה בכלל. אז איך עם אבן אחת אולטרון המיס את הכפפה בשביל לקחת את שאר האבנים?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז כמו שציפינו (או לפחות ציפיתי) הצופה לוקח מבחר של אנשים מיקומים שונים (רובם מפרקים קודמים) על מנת ליצור צוות שילחם בסופר-אולטרון.
את דוקטור סטרייגנ' הרע כבר ידענו
היה צפוי למדי שגם קפטן קרטר וסטאר-לורד טצ'אלה יהיו שם.
לא ציפיתי שגם יהיה את קילמונגר ואת ת'ור אוהב המסיבות.
(כל ת'ור הוא עזר גדול, אבל נראה לי עדיף ת'ור רציני יותר ובטח יש)
גם הייתה גאמורה מיקום שבו היא הביסה את ת'אנוס, לא משהו ראינו, אבל בהחלט שווה.
מאוד היה לי חבל שלא הביאו את ספיידרמן מפרק הזומבים - אז היה נחמד שלפחות הייתה התייחסות אל עולם הזומבים בפרק כשהביאו המון זומבים, ובינהם את וונדה הזומבית.
אבל כמו שהיה הגיוני להביא ת'ור רציני יותר מרגיש לי שהיה הגיוני להביא וונדה שפויה יותר.
חוץ מזה מה מגביל את הצופה מלהביא עוד כמה דמויות חזקות מאוד כמו איזה קפטן מארוול (למשל מהיקום שכל הנוקמים נרצחו).
כמובן שזה מתחבר עם הסיפור של נטשה מפרק קודם עם הוירוס זולה שיש לה.
וכמובן בסוף קילמונגר בוגד באחרים.
אני לא מבין למה זה היה צריך להיות חלק מהתוכנית. אולי בעצם כי אחרת זולה פשוט היה הופך לאויב חזק מידי?
בכל מקרה סטריינג' הרע הופך להיות גיבור כשהוא עומד בפיתוי לנצל את האבנים ובמקום זה מסכים לשמור עליהם לנצח.
כל השאר חוזרים לעולמות שהם הגיעו מהם.
אבל את נטשה, מהעולם שאולטרון כבר השמיד, הצופה מעביר לעולם שבו נטשה מתה והיא מצטרפת לנוקמים בעולם הזה.
למה הוא לא העביר אותה לעולם הסרטים שלנו שבו היא מתה?
ואז בסוף יש סוף סוף קטע של אחר כתוביות (או אמצע כתוביות) כשקפטן קרטר ונטשה של העולם שלה מגלות את ההיידרה-סטומפר (חליפת האיירון מן שהווארד סטארק בנה בשביל סטיב רוג'רס) ונטשה אומרת שעדיין יש מישהו בתוכה. (אנחנו יכולים להניח שזה יהיה סטיב).

עוד דברים:
*גילינו שבעולם של קילמונגר השותפות של פפר ואחות של טאצ'לה עמדו להביס את קילמונגר (אז טוב שהוא לא חוזר)
*בעולם שממנו נלקחה גאמורה טוני סטארק עדיין בחיים. אז קיבלנו טוני חי בסופו של דבר.
*אני יכול רק לקוות שבעונה הבאה נראה עוד המשך למה שקורה עם עולם הזומבים.

רוב הזמן נח

Well-known member
אז כמו שציפינו (או לפחות ציפיתי) הצופה לוקח מבחר של אנשים מיקומים שונים (רובם מפרקים קודמים) על מנת ליצור צוות שילחם בסופר-אולטרון.
את דוקטור סטרייגנ' הרע כבר ידענו
היה צפוי למדי שגם קפטן קרטר וסטאר-לורד טצ'אלה יהיו שם.
גם הייתה גאמורה מיקום שבו היא הביסה את ת'אנוס, לא משהו ראינו, אבל בהחלט שווה.
מאוד היה לי חבל שלא הביאו את ספיידרמן מפרק הזומבים - אז היה נחמד שלפחות הייתה התייחסות אל עולם הזומבים בפרק כשהביאו המון זומבים, ובינהם את וונדה הזומבית.
אבל כמו שהיה הגיוני להביא ת'ור רציני יותר מרגיש לי שהיה הגיוני להביא וונדה שפויה יותר.
חוץ מזה מה מגביל את הצופה מלהביא עוד כמה דמויות חזקות מאוד כמו איזה קפטן מארוול (למשל מהיקום שכל הנוקמים נרצחו).
כמובן שזה מתחבר עם הסיפור של נטשה מפרק קודם עם הוירוס זולה שיש לה.
וכמובן בסוף קילמונגר בוגד באחרים.
אני לא מבין למה זה היה צריך להיות חלק מהתוכנית. אולי בעצם כי אחרת זולה פשוט היה הופך לאויב חזק מידי?
בכל מקרה סטריינג' הרע הופך להיות גיבור כשהוא עומד בפיתוי לנצל את האבנים ובמקום זה מסכים לשמור עליהם לנצח.
כל השאר חוזרים לעולמות שהם הגיעו מהם.
אבל את נטשה, מהעולם שאולטרון כבר השמיד, הצופה מעביר לעולם שבו נטשה מתה והיא מצטרפת לנוקמים בעולם הזה.
למה הוא לא העביר אותה לעולם הסרטים שלנו שבו היא מתה?
ואז בסוף יש סוף סוף קטע של אחר כתוביות (או אמצע כתוביות) כשקפטן קרטר ונטשה של העולם שלה מגלות את ההיידרה-סטומפר (חליפת האיירון מן שהווארד סטארק בנה בשביל סטיב רוג'רס) ונטשה אומרת שעדיין יש מישהו בתוכה. (אנחנו יכולים להניח שזה יהיה סטיב).

עוד דברים:
*גילינו שבעולם של קילמונגר השותפות של פפר ואחות של טאצ'לה עמדו להביס את קילמונגר (אז טוב שהוא לא חוזר)
*בעולם שממנו נלקחה גאמורה טוני סטארק עדיין בחיים. אז קיבלנו טוני חי בסופו של דבר.
*אני יכול רק לקוות שבעונה הבאה נראה עוד המשך למה שקורה עם עולם הזומבים.
אבל התאוריה אומרת שאבנים מיקום אחד, הם סתם אבנים ללא כוח ביקום אחר. בגלל שבכל יקום יש את האבנים שלו. במצב כזה אולטרון לא היה יכול לעבור מיקום ליקום ולהישאר חזק. הוא היה מאבד את הכוח של האבנים כשהיה עובר ליקום אחר. את זה שכחו. אבל בשביל להשמיד את האבנים היה צריך את המכשיר המיוחד רק מאותו יקום שבו הוא נוצר להשמיד אותם. ואם אלה אבנים מיקום אחר אז הוא לא טוב בשביל להשמיד אותם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

didalf

Well-known member
קטע נחמד - יש לי טלוויזיה חדשה ואפשר לחבר את המחשב מרחוק ולראות בטלוויזיה|זורו|
ובכן רוב הפרקים הקודמים התאחדו לפרק הזה.
פגי ונאט בהתחלה של חייל החורף - עכשיו תסלחו לי!!! איך יש חייל החורף אם ביקום של פגי באקי לא נפל ולא נחטף???
אולסו לגבי הסוף - לא הבנתי. סטיב נמצא בתוך השריון?8-* הוא היה תקוע בתוך השריון 70 שנה? מה? איך הפרק ההוא נגמר בכלל שכחתי. לא בזה שסטיב ובאקי חיים הפילי אבר אפטר????:-[

מלא מלא אורות וצבעים ובסוף קילמונגר הוא כמובן קקה. איך טצ'לה ידע שהוא בן דוד שלו בכלל ביקום הזה?

למה נאט לא זיהתה את ת'ור אם היא נאט של אחרי אולטרון? למה סטריינג' לא זיהה את נאט?

יאיי זומבי וונדה פור דה וין!!!! וקווין נטשה|כתר|

ואחרי כל קרנבל האורות קילמונגר ואולטרון כלואים לנצח ביקום קריסטל קטן בו הם נלחמים על האבנים. לול:-D

היי קצת לוקי לסיום|מאוהב| לא הבנתי לאן הווצ'ר שלח את נאט. הוא אמר לעולם שאיבד את הנטשה שלו וחשבתי זה של אנדגיים אבל זה נראה כמו הקרב עם לוקי בנוקמים 18-* זה משהו מהפרקים הקודמים?

חחח דווקא אהבתי את הת'ור הזה "ויוה לאס וגאס":-D חוצמזה אם הוא ימות זה לא בזבוז של ת'ור חשוב.

אני מאד תוהה לגבי העולם הזה מה קרה בו. למה טוני וגמורה לעזאזל מכינים כפפת אינסוף עם טיריון?8-*

Lhuna3

Well-known member
האם זה נראה כאילו משהו מהסדרה הולך להשפיע על המציאות (ובמציאות אני מתכוונת לזאת שהתרחש בה כל מה שראינו בסרטים ובסדרות של MCU לפניה)?
מה שאני שואלת זה האם נראה לכם שאני צריכה להתעדכן בעלילה של פרקי הסדרה שלא צפיתי בהם, לקראת ההמשך?

didalf

Well-known member
האם זה נראה כאילו משהו מהסדרה הולך להשפיע על המציאות (ובמציאות אני מתכוונת לזאת שהתרחש בה כל מה שראינו בסרטים ובסדרות של MCU לפניה)?
מה שאני שואלת זה האם נראה לכם שאני צריכה להתעדכן בעלילה של פרקי הסדרה שלא צפיתי בהם, לקראת ההמשך?
לא יודעת, נראה לי שלא אבל אי אפשר לדעת איתם.

מילי08

Well-known member
מסכמת ששני הפרקים האחרונים היו טובים. לא כל הדמויות המקבילות טובות, אבל הסגירה היתה מאוד מעניינת

למעלה