Marvel's What If...❓🌍

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מאוד מטריד שבנתיים רק אני ועדי כתבנו על פרק 5

לא הבנתי. תסביר עוד פעם.
אני הצעתי שאלת "מה אם?" שהיא - מה אם היו מוצאים את סטיב בשנות ה90?
ודיברגנט שאל בבדיחה "אוסטין?"
יעני כאילו התכוונתי לסטיב אוסטין - The Six Million Dollar Man

Lhuna3

Well-known member
מאוד מטריד שבנתיים רק אני ועדי כתבנו על פרק 5
צפיתי בו שבוע שעבר, אבל אין לי מה לכתוב עליו מעבר ל"הוא היה בסדר". (הסדרה הזאת בכללי לא עושה לי את זה, צופה רק כי הפכתם אותי למארווליסטית, אבל הדבר היחיד שאני ממש נהניית ממנו ב-what if זה הפתיח עם המוסיקה של MCU. לא בטוחה שאמשיך איתה.)

didalf

Well-known member

didalf

Well-known member
ממ פרק קצת MEH
קילמונגר הוא בלתי נסבל ונבל די גרוע והפרק הזה רק הוכיח את זה יותר.
מסכן טוני בכל פרק בסדרה הזאת הוא מת:-D
לא הבנתי בעצם למה הצבא האמריקאי בכלל תקף את ווקאנדה?
כשהביאו את רודי תהיתי איזה רודי זה כי זה בכל זאת הזמן של איירון מן הראשון אבל הביאו את רודי הדון צ'ידלי:-D

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
פרק 5 היה מצוין. הולכים לכיוונים ממש שונים ואני אוהבת את זה
מה שלא הבנתי זה איך יש עדיין דיבוב של צ'דוויק בוסמן?
ומי זה קורט? היה שלב שחשבתי שזה החבר של סקוט שאוהב לתאר אירועים, אבל לא נראה לי
הכי הזוי שהיה שם את החבר הזה של סקוט מסרטי אנטמן.
אז זה כן הוא?
יאיי באקי שוב|מאוהב| באקי במקלחת!!! זה מוזר כי הוא מצויר?:-D חחח ויש לו וילון של קפטן אמריקה:-D
מדהים! אפילו מצוייר הוא ממש שווה. וסקסי!
ההצגה של כל הניצולים בסרטון של פיטר הייתה מצחיקה. "האפי (אף פעם לא באמת האפי) הוגאן":-D
חח, זה היה ממש חמוד
יאיי ויז'ן! הוא עמיד לזומבים כי הוא רובוט. אוו ויז'ן שומר על וונדה הזומבית שלו. והוא מוכן להקריב את כולם בשבילה
איזו אהבה יש ביניהם |מאוהב|
:-D לגמרי התגובה גם שלי
הגלימה הזאת היתה חזקה :-D
אני מניח שהמיניונים שלו הפכו אותו לזומבי גם.
כשאני חושבת על זה - איך בעצם נדבקו אנשים מעולמות אחרים?
זה קצת חבל שזה פרק שני ברתף שבעצם מסתיים באופן רע. כלומר רע לעולם.
נכון, ויש בזה משהו מעניין.שבירת מוסכמות שהכל תמיד נגמר בטוב
אני לא בטוח מה אהבתי יותר - את פיטר עם הגלימה של דוקטור סטריינג' או את סקוט איתה.
אני גם לא בטוח את ההומור של מי אהבתי יותר. סקוט היה לדעתי הורס עם ההומור ראש שלו.
|כן|
מאוד מגניב הבסיס שלהם שמורכב מקרונות רכבת מחוברות בקורים בין בניינים.
וואלה, לא שמתי לב לזה
לא נראה לי שהוא אמר את זה בקטע של "אתם לא מכירים אותה" אלא כי באקי קרא לה זומבי ברייד וסקוט קרא לה "הגותית הזאת", כלומר נראה לי שזה יותר בקטע של להגן על האנושיות שלה, להתעקש שעדיין יש לה שם וצריך להתייחס אליה ככה.
גם אני הבנתי את זה ככה
שניהם פגעו באחרים כדי לשמר אשליה כלשהי שהבנזוג הדי מת שלהם עדיין חי
יפה, לא חשבתי על זה
צפיתי בו שבוע שעבר, אבל אין לי מה לכתוב עליו מעבר ל"הוא היה בסדר". (הסדרה הזאת בכללי לא עושה לי את זה, צופה רק כי הפכתם אותי למארווליסטית, אבל הדבר היחיד שאני ממש נהניית ממנו ב-what if זה הפתיח עם המוסיקה של MCU. לא בטוחה שאמשיך איתה.)
:-(. בעיני היא עשויה טוב

didalf

Well-known member
זה הוקלט לפני שהוא מת.
החבר הנוסף של סקוט, זה שיש לו מבטא מוזר וקטע עם רוחות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-(. בעיני היא עשויה טוב
בדיוק, תודה רבה
פרק 5 היה מצוין. הולכים לכיוונים ממש שונים ואני אוהבת את זה
גם אני חושב שהיה מצוין. לדעתי הפרק הכי טוב עד כה (ואני כולל גם את פרק 6 עכשיו)

זה הוקלט לפני שהוא מת.
זה באמת מעניין שהקליטו את הקולות שלהם לפני כל כך הרבה זמן כי הוא מת לפני שנה וחודש כבר.
בעצם מעניין אם הקליטו אותו בכוונה מוקדם כי ידעו שאין לו עוד הרבה זמן.
אוף, עדי ענתה לפני, אני רציתי להביא סצנה איתו. בעצם אני עדיין אעשה את זה:
(הוא זה שאומר באבה יאגה
מדהים! אפילו מצוייר הוא ממש שווה. וסקסי!
סבסטיאן סטאן דיגמן עירום בשביל הסצנה הזאת.
(אני צוחק למקרה שאנשים עדיין לוקחים אותי ברצינות לפעמים)
1631732683919.png
כשאני חושבת על זה - איך בעצם נדבקו אנשים מעולמות אחרים?
אבל הסברתי. המיניונים של ת'אנוס (שני אלו שהגיעו לכדור הארץ בתחילת הפרק ועמדו להלחם בברוס לפני שהזומבים תקפו אותם) הפכו גם לזומבים. אז הם בטח חזרו לחללית שלהם טסו אל ת'אנוס והדביקו גם אותו.
*מה שמאוד שונה כאן מסרטי זומבים רגילים זה שהזומבים כאן חכמים מספיק כדי להשתמש בטכנולוגיה.
נכון, ויש בזה משהו מעניין.שבירת מוסכמות שהכל תמיד נגמר בטוב
נכון זה מעניין. אבל אני סאקר להאפי אנדינג
וואלה, לא שמתי לב לזה
check it
1631732661428.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממ פרק קצת MEH
קילמונגר הוא בלתי נסבל ונבל די גרוע והפרק הזה רק הוכיח את זה יותר.
מסכן טוני בכל פרק בסדרה הזאת הוא מת:-D
כשהביאו את רודי תהיתי איזה רודי זה כי זה בכל זאת הזמן של איירון מן הראשון אבל הביאו את רודי הדון צ'ידלי:-D
כן, לא פרק משהו
כן, קילמונגר היה בלתי נסבל כאן בדיוק כמו בסרט הפנתר השחור. דווקא קיוויתי בהתחלה שהפרק הזה הוא הזדמנות לגרום לי לאהוב את הדמות יותר (אפילו אם כנבל).

רגע טוני מת בפרק של הזומבים. וכמובן בפרק 3 שבו כל הנוקמים מתו. וכאן. אוקי, אז בכל פרק שהוא מופיע בו נכון.
וגם בסרטים בעצם הוא מת.

כן העלילה לא הייתה ברורה ממש, כלומר איך זה התדרדר למלחמה.
אבל זה מתחיל בזה שטצ'אלה מת כשהוא מנסה להשיב את הויברניום. אבל זה לא אשמת האמריקאים שהוא מת. אבל אז כנראה האמריקאים לוקחים את הויברניום לעצמם למרות שהוא נגנב מווקנדה, וזה מעצבן את מלך ווקנדה והוא מדבר נגדם באו"ם.
ואז כשנראה שטוני מת כתוצאה מנשק ווקנדי אז הם מחשיבים את זה כהתנקשות של ווקנדה.
אבל למה שווקנדה תתנקש בטוני סטארק?
ולמה שרצח של אדם אחד (אפילו מיליארדר) תגרום לארה"ב להכריז מלחמה על מדינה אחרת?

מי שממש דפוק כאן זה טוני שגילה שקילמונגר רצח את רודי, אבל במקום לשלוח את הראיות של זה מיד לאנשים בכירים ורבים החליט שהוא יביס אותו בעצמו.
אבל זה גם מתאים לטוני להיות דפוק.

אבל האמת שמה שממש חבל בפרק זה שטוני לא הפך לאיש טוב יותר בגלל שהוא נלקח בשבי. אז ברגע שהוא לא הופך לגיבור לא כל כך אכפת שהוא מת.

כן אהבתי את זה שבסוף זה נגמר עם תקווה שקילמונגר יובס כששירי מאחדת כוחות עם פפר.

אני כן אשמח לפרק המשך בנושא הזה, אבל בעיקר מבחינת מה יקרה כשטוני לא הפך לאיירון מן. כלומר העלילות של הענק הירוק, קפטן אמריקה ות'ור יתרחשו אותו דבר. אבל אז בקרב הגדול הראשון של הנוקמים בניו-יורק אין להם את איירון מן. והוא היה די קריטי.

היה ברור שיביאו את רודי של צ'ידל.
זה כמו שבפרק שבו כל הנוקמים מתו אז היה את ברוס באנר של ראפלו למרות שזה מבוסס על סצנות מהסרט עם אדוארד נורטון.

didalf

Well-known member
זה באמת מעניין שהקליטו את הקולות שלהם לפני כל כך הרבה זמן כי הוא מת לפני שנה וחודש כבר.
בעצם מעניין אם הקליטו אותו בכוונה מוקדם כי ידעו שאין לו עוד הרבה זמן.
לא נראה לי, זה הכל נעשה מזמן.
הרי הכל נדחה באיזה שנה בגלל הקורונה. ואם לסדרות הלייב אקשן הייתה דחיה בצילומים בגלל הקורונה אז לזאת בעצם לא הייתה סיבה לדחות את העבודה. אבל אני מניחה שרצו להוציא אותה אחרי לוקי בגלל המולטיוורס.
סבסטיאן סטאן דיגמן עירום בשביל הסצנה הזאת.
אתה צוחק אבל לכו תראו את הסרט שלו monday

מממ לפעמים. כאילו מצד אחד אני אוהבת סופים אפלים ומעניינים יותר אבל לא על חשבון דמויות שאני אוהבת. אז פה בגלל שזה מצויר ומנותק מהעלילה הראשית זה מושלם מבחינתי ללכת לסופים העצובים והאפלים. כי גם אם כל הדמויות האהובות עלי מתות זאת רק גרסה מצוירת צדדית שלהם וזה לא כואב לי, ואני יכולה להעריך מקוריות ואומץ.

אה מגניב אני גם לא שמתי לב.

כן, קילמונגר היה בלתי נסבל כאן בדיוק כמו בסרט הפנתר השחור. דווקא קיוויתי בהתחלה שהפרק הזה הוא הזדמנות לגרום לי לאהוב את הדמות יותר (אפילו אם כנבל).
נכון???? אני שמחה לשמוע שגם אתה חושב ככה. משומה האינטרנט חושב שהוא נבל נפלא ומעניין|פנים|

ולמה שרצח של אדם אחד (אפילו מיליארדר) תגרום לארה"ב להכריז מלחמה על מדינה אחרת?
נכון!

אני כן אשמח לפרק המשך בנושא הזה, אבל בעיקר מבחינת מה יקרה כשטוני לא הפך לאיירון מן. כלומר העלילות של הענק הירוק, קפטן אמריקה ות'ור יתרחשו אותו דבר. אבל אז בקרב הגדול הראשון של הנוקמים בניו-יורק אין להם את איירון מן. והוא היה די קריטי.
נכון? זה יותר מעניין ממה יהיה עם קילמונגר.

היה ברור שיביאו את רודי של צ'ידל.
זה כמו שבפרק שבו כל הנוקמים מתו אז היה את ברוס באנר של ראפלו למרות שזה מבוסס על סצנות מהסרט עם אדוארד נורטון.
אה וואלה.

מילי08

Well-known member
זה הוקלט לפני שהוא מת.
אהה
אהההה. ממש לא זכרתי אותו. היה חמוד דווקא
זה מה שחשבתי לי. אני מנסה להבין מה סדר וזמן העבודה של אנימטורים ואין לי כל כך מושג
אוף, עדי ענתה לפני, אני רציתי להביא סצנה איתו. בעצם אני עדיין אעשה את זה:
:-D החברים של סקוט חמודים
בסטיאן סטאן דיגמן עירום בשביל הסצנה הזאת.
(אני צוחק למקרה שאנשים עדיין לוקחים אותי ברצינות לפעמים)
1631732683919.png
אחח, זה נהדר! |מאוהב|
אבל הסברתי. המיניונים של ת'אנוס (שני אלו שהגיעו לכדור הארץ בתחילת הפרק ועמדו להלחם בברוס לפני שהזומבים תקפו אותם) הפכו גם לזומבים. אז הם בטח חזרו לחללית שלהם טסו אל ת'אנוס והדביקו גם אותו.
אוקיי, אז לא לגמרי הבנתי את זה בהתחלה
ברור, גם אני. אבל זו החלטה אמיצה, בדיוק כמו בשהיה בסרט (לא כותבת כדי לא לספיילר)
וואי, יפה. אני אוהבת כשיש תשומת לב לפרטים
אבל אני מניחה שרצו להוציא אותה אחרי לוקי בגלל המולטיוורס.
אה, יכול להיות באמת
אתה צוחק אבל לכו תראו את הסרט שלו monday
אני אראה!
מממ לפעמים. כאילו מצד אחד אני אוהבת סופים אפלים ומעניינים יותר אבל לא על חשבון דמויות שאני אוהבת. אז פה בגלל שזה מצויר ומנותק מהעלילה הראשית זה מושלם מבחינתי ללכת לסופים העצובים והאפלים. כי גם אם כל הדמויות האהובות עלי מתות זאת רק גרסה מצוירת צדדית שלהם וזה לא כואב לי, ואני יכולה להעריך מקוריות ואומץ.
|כן|. לא רק גרסה מצוירת אלא גרסה מעולם מקביל

*הערב אצפה בפרק 6

מילי08

Well-known member
פרק 6 בכלל לא היה נורא בעיני. אבל אני כבר לא זוכרת הרבה . רשמתי ממש מעט בפתקים שלי לאחרונה.

עכשיו הולכת לפרק 7.

עורכת- הדודים שלי עדיין ישנים :-/. לא שלחו לי כלום

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
פרק 7
דווקא פרק חמוד.
בהחלט הפרק הכי מטופש שהיה אבל בצורה חמודה.
מסתבר שאם אודין לא היה לוקח את לוקי ויוצר לו תסביכים כל הגלקסיה הייתה חיה בסבבה ובמסיבה אחת גדולה.
לא הבנתי למה הזעיקו את קפטן מארוול הם לא באו להרוס כלום סתם לחגוג.
יאיי חששתי שלא נראה את לוקי אבל הנה הוא במלוא ענק כפור שלו. וכמובן שהוא לא מוותר על הקסדה שלו:-D אפילו לוקי ותור בסטיז ביקום הזה!
הצחיק אותי איך הם תיקנו את כדוה"א מהר כשפריגה באה, כולל את מגדל פיזה:-D
מה הקטע אבל שנגמר במתח בסוף?8-* ומי זה היה בכלל? זה לא היה תאנוס אבל היו לו אבני אינסוף8-*

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק 6 בכלל לא היה נורא בעיני. אבל אני כבר לא זוכרת הרבה . רשמתי ממש מעט בפתקים שלי לאחרונה.
לא נראה לי שאמרנו שהיה פרק נורא. פשוט פרק לא משהו אחרי שפרק 5 מאוד אהבתי.

אבל פרק 7 אני כן אתפתה להגיד שהוא נורא. או לפחות הכי פחות טוב עד כה מבחינתי.
אבל עדי כנראה יותר נחמדה.
בהחלט הפרק הכי מטופש שהיה אבל בצורה חמודה.
לי זה מרגיש מטופש בצורה מטופשת מידי.
זה הרגיש לי קצת מביך בחלקים מסויימים.
מסתבר שאם אודין לא היה לוקח את לוקי ויוצר לו תסביכים כל הגלקסיה הייתה חיה בסבבה ובמסיבה אחת גדולה.
עדיין אמור להיות ת'אנוס.
ועדיין גם אמור להיות איירון מן על כדור הארץ.
לא הבנתי למה הזעיקו את קפטן מארוול הם לא באו להרוס כלום סתם לחגוג.
אני יודע שאני לא צריך להתייחס לזה ברצינות כי זה פרק בדיחתי, אבל לא קראו לקפטן מארוול במשברים גדולים יותר אז קוראים לה בגלל מסיבה?
הצחיק אותי איך הם תיקנו את כדוה"א מהר כשפריגה באה, כולל את מגדל פיזה:-D
מגדל פיזה היה קצת מצחיק.
אבל בעיקרון הקטע של לסדר את כל הבלגאן בזמן שהיא טסה מאסגרד (שאמור להיות מיידי) זה מטופש.
יאיי חששתי שלא נראה את לוקי אבל הנה הוא במלוא ענק כפור שלו. וכמובן שהוא לא מוותר על הקסדה שלו:-D אפילו לוקי ותור בסטיז ביקום הזה!
זה קצת גורם לי לרצות הסבר לגבי הגודל של לוקי. האם לוקי שלנו יכול טכנית לגדול לגודל של ענק?
מה הקטע אבל שנגמר במתח בסוף?8-* ומי זה היה בכלל? זה לא היה תאנוס אבל היו לו אבני אינסוף8-*
זה סיקרן אותי, אבל אני מניח שלא נקבל המשך.
זה היה נראה לי כמו ויז'ן. עם אבן המוח על המצח.
אז בעצם אולי הגיוני שזה אולטרון, כי הרי ויז'ן במקור היה אמור להיות גוף מתקדם של אולטרון.
אז למה בעולם הזה זה קרה?

למעלה