International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

Lhuna3

Well-known member
Severance - וואו, זה היה עדיין החודש
וואלה? אז גם שלי ביחד עם סול.
Slow Horses - דרמת ריגול ממש טובה ולא אופיינית.
מסקרן, אני אגיע לזה מתישהו.
דוקטור הו - פרק ספיישל ממש לא מיוחד
:-( אפילו לא טרחתי.
סמוך על סול - שכחתי כמה היא טובה.
לא יודעת איך אפשר לשכוח את זה.
Heartstopper - הציפיות שלי היו בשמיים. אבל איכשהו הסדרה הצליחה לעבור את הציפיות שלי. היא עד כדי כך טובה.
וואו.
אוזרק - שני פרקים כבר ראיתי. מאוד טוב כרגיל. אם כי גם הציפיות שלי נורא גבוהות.
גם שלי, אני מקווה נורא שלא נתאכזב בסוף מהסיום (גם שלה וגם של סול).
אבל אני גם רוצה שיהיה לי מישהו מאינסטגרם כמו שיש לדילן, אז הנה בחור מאוד חתיך (שהייתי מקשר לסרטון שלו אבל אין אמבד לאינסטגרם:
WhatsApp Image 2022-05-01 at 8.31.11 PM.jpeg
אי אפשר להכחיש שהוא חתיך.
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יום העצמאות ה250. או אולי יום העצמאות האחרון כי יבטלו את הקונספט אחרי שכל הצורך במדינות שונות בעולם יתבטל וכולם יחיו בשיוויון ואחווה.
איזה צורך יש בהן היום?
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הראשון בערך שעולה לי בראש הוא גבעת חלפון אינה עונה. אם כי שנים רבות לא ראיתי אותו, אבל הוא זכור לי כמאוד טוב.
גם לי זכור שאהבתי אותו, אבל נראה לי שהיום זה יראה קרינג'י, לא?
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? הראשון שעולה לי זה אוליבר קווין שהוא הGreen Arrow. כי הוא משתמש בחץ וקשת כמו בר כוכבא (רגע, בר כוכבא היה משתמש בחץ וקשת או שזה סתם משהו שהתערבב לי בראש בכל הדבר הלא ברור הזה של לג בעומר?)
משום מה זכור לי עכשיו גם שבתור ילדים חץ וקשת היה משהו של ל"ג בעומר... אבל אולי זה זכרון שווא שאתה השתלת לי עכשיו בראש עם השאלה שלך.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? אוקי, אולי הייתי צריך להסתכל בשאלה הזאת לפני שעניתי על הקודמת. אבל בעצם בכל מקרה אני אוהב יותר את רובין הוד.
אה, בגלל זה היתה השאלה? :-D לא חשבתי על זה אפילו.
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? נראה לי שאתם מכירים אותי מספיק כדי לדעת שלא זה ולא זה. אבל אם יחתכו את התפוח אדמה לחתיכות דקות לפני אז אותו.
אז הם סתם ישרפו במדורה. מדורה זה לא כמו סיר עם שמן רותח.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? זאת שאלה מעולה. אבל לחלוטין דורשת הרבה יותר מחשבה ממה שיש לי. כלומר אני לא יכול עכשיו להזכר בכל השירים שאני מכיר ואוהב.
אני רוצה שתהפכי את הרעיון הזה לשרשור שבו נעלה שירים ונחשוב איך אפשר להפוך אותם לסדרות, כלומר איזו עלילה בערך תהיה להן.
הראשון שעולה לי לראש משום מה זה חנינא של גידי גוב. אבל בטוח יש אופציות טובות יותר שאני יכול לחשוב עליהן.
אני כבר ציפיתי לסיפור השלם שאתה תכתוב מהשאלה הזאת.
וקצת דברים נחמדים
WhatsApp Image 2022-05-01 at 7.21.02 PM.jpeg
:-D:-D:-D:-D
זה נהדר.
כנ"ל.
חמוד!!

Lhuna3

Well-known member
|מאוהב|
וואו חתיכת נוסטלגיה הבאת לנו פה!!
and you're gonna pay
in SWEAT!
(מעניין אם זכרתי נכון את הציטוט)
דווקא אני ישר זיהתי את השם, ואני בד"כ לא זוכרת בכלל שמות
סדרה מעולה
מרשים! אני אפילו לא זוכרת איזה פרק זה ומה קורה בו |פנים|
ואני מאוד אהבתי את הסדרה. אולי צריכה צפיה חוזרת ביום מן הימים.

Aranel Nenharma

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: יעל אוונס (חזרתי למקורות)
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): אני גם ככה אהיה זקנה מדי בשביל לזכור את הגיל שלי
|קרקס|כריס מועדף? נעלבתי מעצם הצורך בשאלה, ראה למעלה|למעלה|
* וגם כי חייבים אז

|אגס|סדרות החודש:
החיים עצמם: עונת סיום ממש טובה!
בובה רוסית: מי שלא רואה מפסיד, אבל כן אציין שהיא לא מתאימה לכל אחד
Severance: הפרק האחרון שודר באפריל, והוא היה ואווו
upload: עונה 2 פחות טובה מהראשונה אבל עדיין טובה
ghosts: הבריטי!, שאני לא יכולה להסביר מה באמת ההבדל בינו לבין האמריקאי אבל הוא הרבה הרבה יותר טוב, הוא אפילו מעולה|מאוהב|
|אגס|סרטי החודש: הראתי לאחיינים של פעם ראשונה את קוקו ועדיין בכתי כשראיתי אותו, סרט מופת
|אגס|שירי החודש: בלופ כל היום (מומלץ בשירותים מול המראה)
|אגס|ספר החודש: לא קראתי
|אגס|דמויות החודש: נדיה ואלן מבובה רוסית, רובין, מרי ותומאס מghosts
|אגס|שחקני החודש: הקאסט של severance שנתנו הופעה מדהימה בפרק האחרון עם דגש על ג'ון טורטורו, הקאסט של ghost שהם מלא כישרון ואנני מרפי כפרל'ה שלי
|אגס|קראשי החודש: כריס אוונס כמובן, רובי אמל, אנני מרפי והקראש החדש לרשימה: מתיו ביינטון aka תומאס מghosts
1651436166115.png

|אגס|ציטוט חודשי: יש מלא פנינות חוכמה בבובה רוסית, מתעצלת לבחור משהו
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): חחחח, אני אוהבת שזה נהיה מהשאלות הקבועות
הנה סיבה למסיבה, נוספה שאלה קבועה לשאלון החודשי
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: יום העצמאות זה מלא רעש מרמקוליים ומדרכות מלאות קצף מגעיל של ילדים ול"ג בעומר זה בכלל חג מסריח, אז אני מניחה שאני מצפה בעיקר לחודש מאי שיגמר

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?
* מי מרים את הכפפה ועושה מחזמר סגנון המילטון על בן גוריון
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: גבעת חלפון אינה עונה
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: ואוווו, זה קשה! אני אבחר בזהו זה |מאוהב|
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: כוורת
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? מה זה שאלות הבגרות האלו?!?!?!
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? הדמויות מghosts מושלמים לזה:
רובין: מדליק את המדורה עם שתי אבנים, קפטן: מארגן את כל הערב ומחלק תפקידים, תומאס: מספר צ'יזבט, פיט: מכבה את המדורה בסוף ומרי: מסכנה מרי:eek:
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? הוקאיי|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? קחו תפוח אדמה חתכו לחצי, שימו בפנים מרשמלו, תעטפו בנייר כסף ואת זה תכניסו למדורה (אף פעם לא ניסתי אבל פתוחה ללנסות)

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אירווזיון אבל בתנאי שיש שם את דפנה דקל עם זה רק ספורט
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לי ממש אין בעיה ללכת למסעדה לבד, לאכול זה פעולה בסיסית של האדם ואני לא צריכה מישהו איתי, לפעמים אני אפילו אוהבת ללכת לבד למסעדה עם איזה ספר טוב
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? :-[
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? ראיית העתיד רק עד 24 שעות קדימה, מעולה ללרמות במבחנים
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Hotel California סרט מותחן פסיכולוגי
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): תלוי בקבוצה, יש לי קבוצות שהפעלתי את האופציה שלא לשמור תמונות בטלפון

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? כבר שיתפתי מתכון לתפו"א

didalf

Well-known member
משום מה זכור לי עכשיו גם שבתור ילדים חץ וקשת היה משהו של ל"ג בעומר... אבל אולי זה זכרון שווא שאתה השתלת לי עכשיו בראש עם השאלה שלך.
אה, בגלל זה היתה השאלה? :-D לא חשבתי על זה אפילו.
כןןןן ימהבולים|חבול| אתם צריכים קורס מזורז בחגי ישראל אני מבינה.

:-D:-D|כתר|
* וגם כי חייבים אז
בלס יו|מאוהב|

|אגס|סרטי החודש: הראתי לאחיינים של פעם ראשונה את קוקו ועדיין בכתי כשראיתי אותו, סרט מופת
יאוו אני בוכה כל פעםםםםםםם

|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): חחחח, אני אוהבת שזה נהיה מהשאלות הקבועות
הנה סיבה למסיבה, נוספה שאלה קבועה לשאלון החודשי
למה זה היה שלך במקור? כל הכבוד!

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?
מה את גם היית שם? חשבתי שרק לונה.
* מי מרים את הכפפה ועושה מחזמר סגנון המילטון על בן גוריון
יאאאא כן. ניק לטיפולך.

|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: כוורת
כן|מאוהב|

|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? קחו תפוח אדמה חתכו לחצי, שימו בפנים מרשמלו, תעטפו בנייר כסף ואת זה תכניסו למדורה (אף פעם לא ניסתי אבל פתוחה ללנסות)
טוב תטעמי ותודיעי לנו:-D

|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? :-[
אבל למה את כועסת?:-D היית כועסת על הוריאנט שלך כאילו? או על השאלה?

|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? ראיית העתיד רק עד 24 שעות קדימה, מעולה ללרמות במבחנים
לול יפה:-D

|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Hotel California סרט מותחן פסיכולוגי
ווי כן. (אבל לא הייתי צופה. יש שם חיה שאי אפשר להרוג. מפחיד אותי) עכשיו כשאת אומרת זה טיפה מזכיר את מופע הקולנוע של רוקי|תוהה|

Aranel Nenharma

Well-known member
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: גבעת חלפון? אני משתלת להימנע מדברים כאלו.
בולה בולה!!!
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: גב האומה! לא נשכח ולא נסלח.
אמן!
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
יש לי אני מנסה להשתפר ואם אני מוצאת משהו אני משתדלת לשמור.
צפה בקובץ המצורף 46839
:-D
|אגס|סרטי החודש:|קדימה|CODA - זה הסרט שזכה באוסקר ואני לא יודעת אם שווה אוסקר אבל מאד חמוד ומקסים וגרם לי לבכות די חזק, אז עשה את עבודתו.
אני רוצה לראות אותו
|אגס|דמויות החודש:|קדימה|עדיין אנתוני מבריג'טון|מאוהב| וגם קים מסמוך על סול|כתר|
|אגס|שחקני החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
|אגס|קראשי החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|

|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
|אגס|ציטוט חודשי:|קדימה|ברידג'טון (כי ראיתי את זה בכ"כ הרבה עריכות וסרטונים) -
you are the bane of my existence and the object of all my desires - הוו אנתוני תגיד לי את זה|מאוהב|
|מזיע|
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:|קדימה|אביב גפן (אבל כשהוא שר, לא מדבר שטויות), עברי לידר, היהודים. לא חובבת גדולה גם של מוזיקה ישראלית:-D
בחירות טובות
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?|קדימה|אממ אממ אני נורא רוצה את שניהם. אבל נראה לי ראיית העתיד ל24 שעות כי הרבה פעמים זה בדיוק מה שאני צריכה - כשצריך ללכת לאנשו לדעת מה יהיה מזג האוויר, מצב החניה, מתי להגיע שלא מאוחר ולא מוקדם, מה ללבוש וכו'. עם מרחקים אני אמשיך להסתדר כמו היום.
זה מושלם לדייטים
ועוד. נסחפתי קצת סליחה|מובך| בכלל שאלתי כי שמעתי שמתוכנן לעשות סרט לפי סקייטר בוי של אבריל לאבינג ולא בטוחה אם זה נשמע לי הזוי או נהדר.
באמת? ואווו אני גם לא יודעת מה לחשוב על זה, אבל עשו מחזמר על השירים של אלאניס מוריסט בברודווי והוא די מצליח אז מניחה שהכל אפשרי
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): integer overflow
:-D:-D
|קרקס|כריס מועדף? :love: המסוורת'!! (אבל גם אוונס מתוק)
מגיע גם לו:

|אגס|קראשי החודש: אני חושבת שהיה לי מישהו ושכחתי.
אבל איך שוכחים איך?
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם כל הצוות של הבית הלבן. בעצם כל הצוות של פארקס. בעצם כל הצוות של באפי. בעצם כל הצוות של ברוקלין 99! טוב - כולם ביחד + עושים הייסט לג בעומ"ר!!!

|אגס|קראשי החודש: טום הולנד, קיט קונור (מהארטסטופר), Jack Lowden (מSlow Horses), שון מנדז
אבל אני גם רוצה שיהיה לי מישהו מאינסטגרם כמו שיש לדילן, אז הנה בחור מאוד חתיך (שהייתי מקשר לסרטון שלו אבל אין אמבד לאינסטגרם:
צפה בקובץ המצורף 46850
למה אני לא בשוק שבחרת מישהו שיש לו בייבי פייס
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יום העצמאות ה250. או אולי יום העצמאות האחרון כי יבטלו את הקונספט אחרי שכל הצורך במדינות שונות בעולם יתבטל וכולם יחיו בשיוויון ואחווה.
תחשבו על זה שביום העצמאות 250 יהיה 250 אחוז הנחה בכל מיני חנוית, מציאה
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הראשון בערך שעולה לי בראש הוא גבעת חלפון אינה עונה. אם כי שנים רבות לא ראיתי אותו, אבל הוא זכור לי כמאוד טוב.
אני חושבת שהוא בין הסרטים הבודדים מהסרטים הישנים שלא התקלקלו עם השנים
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? זאת שאלה מעולה. אבל לחלוטין דורשת הרבה יותר מחשבה ממה שיש לי. כלומר אני לא יכול עכשיו להזכר בכל השירים שאני מכיר ואוהב.
אני רוצה שתהפכי את הרעיון הזה לשרשור שבו נעלה שירים ונחשוב איך אפשר להפוך אותם לסדרות, כלומר איזו עלילה בערך תהיה להן.
הראשון שעולה לי לראש משום מה זה חנינא של גידי גוב. אבל בטוח יש אופציות טובות יותר שאני יכול לחשוב עליהן.
לעשות שרשור על זה עם דיון זה רעיון מעולה,
ועדי באמת שאלה טובה
o_O זהו כבר עברת הלאה מגארפילד?
:eek:
1651440418192.png

יאוו אני בוכה כל פעםםםםםםם
למה זה היה שלך במקור? כל הכבוד! [סיבה למסיבה]
לא שאלה שלי בכלל, לא יודעת של מי
אבל מגיע פרגון למי שזה שלו
מה את גם היית שם? חשבתי שרק לונה.
לונה אני עמדתי בפינה מצד שמאל ליד הקיר, איפה את היית
אבל למה את כועסת?:-D היית כועסת על הוריאנט שלך כאילו? או על השאלה?
על השאלה, מאיפה הבאת לי את זה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מרשים! אני אפילו לא זוכרת איזה פרק זה ומה קורה בו |פנים|
ואני מאוד אהבתי את הסדרה. אולי צריכה צפיה חוזרת ביום מן הימים.
אני רק ריפרתי על התשובות כי עוד אין לי זמן להגיב אבל לזה הייתי חייב לעצור.
איך את לא זוכרת את הפרק הזה
זה הפרק שמתרחש אחרי שקווין מת.
הוא מתעורר בבית מלון וצריך לבחור משהו ללבוש. הוא בוחר בחליפה שהיא מכתיבה את זה שהוא עכשיו מתנקש בינלאומי.
התפקיד שלו זה להתנקש במועמדת לנשיאות שהיא פאטי.
בסוף הפרק אחרי שהוא הורג את פאטי הוא חוזר לחיים בעולם האמיתי.

LeAnnDylan

Well-known member
אוף עדימון למה את עושה שאלות קשות שמצריכות מחשבה|שפם|
|קרקס|שם/כינוי: Heda Daddy Dylan
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): זה מצריך בדידים ותרמתי אותם למילי אז שהיא תחשב לי.
|קרקס|כריס מועדף? פראט יאנג

|אגס|סדרות החודש:
Severance - זה היה רק הפרק האחרון של העונה אבל הוא היה טוב|כן|
Michelle Carter: Love Texts & Death - ראיתי את הסדרה המתוסרטת והולו הציאו לי לצפות בדוקטומטרי של זה. זה היה די מזעזע.
Upload - סיימתי את עונה 2, היה ממש חמוד.
SVU - אני אוהבת שזה אף פעם לא מאכזב אותי|לב|
Big Sky - האמת שזה קצת השתפר, עברו לקו עלילה יותר מענין אז אני לא ממש ממורמרת.
Made For Love - סיימתי את עונה 1 וזה לא עשה לי חשק להמשיך לעונה 2 שבדיוק עלתה.
The Morning Show - איפה הדבר המושלם הזה היה כל חיי? פשוט תענוג צרוף|מאוהב|
Shameless - ראיתי רק פרק אחד אבל עדי עדין צריכה להתגאות בי.
Fear The Walking Dead - החצי השני של עונה 7 עלה והוא הרבה יותר מוצלח מהראשון. ואפילו לא הייתי צריכה לחכות כל העונה כדי לראות את אלישה אז בכלל חגיגה|מאוהב|
Fringe - הצלחתי לשכנע את סהר סוף סוף להתחיל לראות איתי. ראינו רק 3 פרקים, אבל גם התחלנו רק ביום האחרון של החודש אז נראה לי שזה מכובד|לב|
The Thing About Pam - יש לי איזה לקוחה שהתעקשה במשך חודש שאני אצפה בזה וזה פשוט מוזר. כל הסיפורי רצח האלה שמבוססים על סיפורים אמיתיים עושים לי רע. ורנה זלווגר ממש מטרידה בסדרה הזאת|אילם|
Under The Banner of Heaven - ניסיתי בגלל שעדי ביקשה שאמסור ד"ש לחבר שלה, אבל חשבתי שזו תהיה סדרת מסתורין על רצח בעיירה קטנה (שאני מאוד אוהבת) אבל יש לזה פן מאוד דתי של איזה כת מורמונים שאני ממש לא אוהבת אז ברשותך עדי, אני אנטוש.

וגם לא סדרות אבל ראיתי את:
CMT Crossroads - הספיישל של ליאן, זה היה פסגת השלמות|מאוהב| נראה לי שבכיתי כל הפרק. מהתרגשות, מצחוק וגם קצת מעצב כי ליאן שפכה את הלב שלה שם והזילה דמעות בלי סוף והלב שלי לא יכול לעמוד בלראות אותה עצובה:-(|לב-ש|
CMT Awards - לא התכוונתי לצפות בהכל וגם לא התרגשתי לקראת זה בכלל, אבל איכשהו ישבתי לצפות בכל ה-3 שעות של זה. לא הכרתי חצי מהאמנים שהופיעו שם אבל לא היה אכפת לי. היו מלא הופעות ומעט פרסים וזה היה אחלה. וקלסי בלאריני המלכה שהייתה אמורה להנחות את הטקס, נדבקה בקורונה כמה ימים לפני אז היא לא יכלה להגיע. אבל בכל זאת החליטה שלא לאכזב ולהגיח מידי פעם בזום לטקס, כשהיא משקיעה בהחלפת תלבושות ומייקאפ מלא (וגם מצלמות באיכות גבוהה). היא כזאת חמודה. היא עשתה לה רד קרפט בחצר שלה ואיזו במה מאולתרת בחניה שלה ובתאכלס זה היה נראה כזה טוב שאם לא היו עושים זום אאוט מידי פעם כדי להראות את החניה, זה היה נראה כאילו היא מופיעה על במה אמיתית.
|אגס|סרטי החודש: ראיתי רק את All the Boys Love Mandy Lane כי אני וסהר #טיםאמבר
|אגס|שירי החודש: השאלה הזאת צריכה להתחלק לחצי הראשון והחצי השני של החודש בתאכלס, כי דברים שחרשתי עליהם בתחילת החודש שונים מדברים שחרשתי עליהם בחצי השני של החודש.
בחצי הראשון השירים הכי נחרשים היו כל השירים מהקרוסרודס וגם:
LeAnn Rimes - How Much A Heart Can Hold
Carly Pearce - Next Girl

Carly Pearce - What He Didn't Do
Catie Offerman - Happyland Trailer Park
ובחצי השני של החודש חרשתי המון על:
Kelsea Ballerini & Shania Twain - Hole In The Bottle
Kelsea Ballerini - Bragger

ועל הדבר המושלם הזה:
|אגס|ספר החודש: וואו זה מרגיש כמו משהו שקרה לפני המון זמן כי זה היה בתחילת החודש, אבל סיימתי את הספר של איימי פולר והתחלתי את הספר של רייצ'ל דראץ'- A Girl Walks Into A Bar
|אגס|דמויות החודש: [The Morning Show] בראדלי ג'קסון כמובן|מאוהב|וגם קורי|לב| ומאימת המתים כמובן שאלישיה|מאוהב| ואחת הדמויות האהובת עליי תמיד - אוליביה דנהאם|מאוהב| [פרינג'] או כמו שסהר קורא לה - אוליביה דאנהם-דדי (על אותו משקל של אלישיה דבנם-דדי)
|אגס|שחקני החודש: ריס ווית'רספון|כתר|, אלישיה דבנם-דדי קרי ואנה טורב.
|אגס|קראשי החודש: טוב פיתחתי החודש קראש ממש גדול על קרלי פירס. פחות בגלל איך שהיא נראית (למרות שהיא כן מהממת) ויותר בגלל שהיא כזאת חמודה|מאוהב| ויש לה קול מהמם והיא סוגדת לליאן|לב|

וגם זה המקום לסגוד לאלישיה שהיום משודר הפרק הראשון שלה כבמאית|לב|
FCVl0oIWUAgDFw8.jpg
וגם כי היה לי ליאן כל החודש, מגיע לה להיות פה|לב|

וכדי לא לשבור מסורת, הנה חתיך אינסטגרם:

|אגס|ציטוט חודשי: כמובן שהדבר הגאוני הזה|כתר|

|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): זה לא מה שזה אומר אבל מכיוון שאת חיברת את השאלון אני אענה על זה כמו שאת רוצה והתשובה תהיה הקרוסרודס של ליאן והאלבום החדש של מירנדה למברט 🥳 🥳
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: יש מיצג חדש במוזיאון הגראמי שנקרא Women of Country וליאן היא אחת הנשים במיצג הזה אז יהיה איתה ראיון והופעה ביום שזה נפתח ויש לי כרטיסים לזה|מאוהב| אבל זה רק בסוף החודש אז אני צריכה לחכות הרבה ;-(

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? כולם אותו הדבר- על האש ומשפחה. לא זכור לי אחד מיוחד ממש. אבל אני ממש אוהבת את הדגלנים ואת השירים ברדיו. נחשב?
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: וואו התקלת אותי אממ אולי הלהקה? לא ראיתי יותר מידי סרטים ישראליים ואני לא בן אדם של סרטים באופן כללי.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: אני אלך על רמת אביב גימל בגלל הנוסטלגיה. אבל בתאכלס יש הרבה סדרות ישראליות טובות.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: קרן פלס, עפרה חזה, עוזי חיטמן ובערך כל להקה צבאית שהייתה עד שנות 80.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את האוכל!! (וטוב נו, את המשפחה המורחבת) ואת נועה קירל:-D
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? נתחיל בזה שלא הייתי עושה לג בעומר בשום מצב, אבל אם את מכריחה אותי אז בטח עם אלישיה קלארק כי היא נראית לי יודעת להדליק מדורה גם בלי אמצעים.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? אני לא מכירה שום דמות חוץ מאקו והיא נראית לי בחירה הולמת אז אני אפילו לא אנסה לחשוב על מישהו אחר.
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? ברור שמרשמלו. (פויה תפו"א של מדורה) אבל שמישהו עם סבלנות יצלה לי אותו כמו שצריך לאט ובמידה הנכונה. אני תמיד דוחפת אותו לאש לשניה, שורפת את כולו וזהו|חבול|

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אז חשוב לי להדגיש שאני לא מעוניינת באף אחד, אבל בשבילך אבחר בליגת האלופות כי זה נראה כמו משהו שאפשר לראות בפאב עם עוד אנשים ויהיה אוכל, אלכוהול וכיף. שירים בשפות שאני לא מבינה נשמע לי כמו עינוי סיני וגם אוכל ואלכוהול לא ישפר את זה.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? להופעה של ליאן. הבוסית שלי רצתה לבוא איתי אבל היא לא מחוסנת אז היא לא יכולה. וגם אחרי הפאדיחות שהיא עשתה פעם קודמת אולי גם עדיף שהיא לא תבוא.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הולכת איתה להופעה של ליאן:-P: אני בטוחה שכל גרסה שלי מאוהבת בליאן, ואני גם בטוחה שכל גרסה של ליאן מושלמת, אז זה עובד:-]
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. קל. הצ'יזקייק נמצא פחות מק"מ ממני, את יודעת איזה כיף זה יהיה לשגר את עצמי לשם כל פעם שבא לי עוגה? ובתאכלס זה גם יעיל עם חניה באירועים. במקום לחפש חניה שקרובה לכניסה במשך שעה, או לחלופין להיות תקועה בפקק בכניסה לאיזה הופעה. פשוט יורדת/חונה ק"מ משם ומשגרת את עצמי לכניסה|מאוהב|
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Goodbye Earl של הדיקסי צ'יקס. זה שיר על זוג חברות טובות - וונדה ומארי אן, שאחת מהן התחתנה עם ארל, בעל מתעלל שכל הזמן היה מכה אותה. פעם אחת הוא פוצץ אותה מכות והיא הגיעה לטיפול נמרץ. מארי אן הלכה לבקר אותה ויחד הן הגו תוכנית לרצוח את ארל. ואז הן הרעילו אותו, גילגלו אותו בתוך שטיח, דחפו לתא מטען של האוטו והלכו לזרוק אותו בנהר ואז פתחו דוכן ריבת תותים לצד הדרך וחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): זה לא נשמר לי בגלרית תמונות של הטלפון אז זה לא מפריע לי. זה בזיכרון של הוואטספ ויש לי מספיק זיכרון בטלפון כדי שלא יהיה לי אכפת מזה.

תפו"א אני אוהבת רק עם חמאה, שום, רוזמרין ומלח פלפל בתנור.

וקצת תמונות:
אני מטרילה את העובדים אצלנו
IMG_1198.jpg

זה ציטוט אמיתי לגמרי.
מה שמדהים זה שכעבור 4 שנים, 4 חודשים ו-4 ימים בדיוק- מאסק רכש את טוויטר ב-44 מילארד דולר.
IMG_1201.JPG

רציתי לרשום "ריספקטפולי מיי אס" אבל זה נראה לי כמו בדיחת אבא של ניק.
IMG_1220.jpg
זה תיאור די מדויק שלי-
IMG_1191.PNG
וגם זה:
IMG_1223.PNG

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
תפוז מנע ממני את הוידאו האחרון שרציתי לצרף ואני חושבת שזו חוצפה|שפם|
זה וידאו חמוד שביקשו מכל הבנות של הקרוסאודס לנסות לשיר את Blue של ליאן:-D
(ואני יודעת שאתם לא מכירים את השיר הזה אבל בואו רק נגיד שזו לא משימה קלה:-D)

מילי08

Well-known member
שרשור חתיכים אולי?
כן!
התרגלות לכך שאנשים בחנויות יכולים לראות את כל הפנים שלנו בגלל שאין לנו מסכה
יצא לי לעבוד במהלך הקורונה עם אנשים חדשים ובפעם הראשונה שראיתי אותם בלי מסיכה לא זיהיתי אותם
מתי חוזר כבר?
OMG גרמת לי לבדוק עכשיו: החצי השני של העונה יעלה החודש!!!!!!!!!!!!!!
תודה. בשעה טובה
זה באמת לא נכון, גוגל הטעה אותי ;-(;-(;-(
אווווף
דם או דמעות?
אין לי בעיה עם דם אבל זה מתקשר לדברים לא טובים. בעצם גם דמעות. שניהם מתקשרים למוות ואלימות. אבל דמעות יכולות להיות גם של שמחה.
אז דמעות. (גם של בכי זה טוב. בכי משחרר)

(התכוונתי לתת למישהו אחר הפעם אבל במקום להתרכז בעבודה אני חושבת על שאלות|פנים|)
(אלא אם מישהו כבר הכין משהו מראש)
(אבל יותר מאוחר אני רשמית עדיין בעבודה|פנים|)
:-D כבר צברתי שאלות. אני משקיעה מעצמי! אבל אין לי מספיק זמן לזה
הפעם זה יהיה לפי כמה שירים אני מצליחה לשלוף מהראש בדקה עם המילה הזאת בכותרת או במילים שלהם.
דם:
Sunday bloody Sunday
דמעות:
every teardrop is a waterfall
שוב הדמעות על האיפור

דמעות ניצח. (ומסתבר שאני ממש גרועה בלחשוב תחת לחץ.)
:-D
דוגמאות טובות
עדיין הולכת עם מסכה,
גם אני. מעדיפה להיות און דה סייף סייד
דם:
Bad Blood
דמעות:
Teardrops on my guitar
My tears ricochet
הכל של טיילור?
בכל מקרה ידעתי שהרוב כאן לא יכירו כי בכלל לא ראו את הסדרה (וחבל)
הפרק הראשון הטריד אותי אבל חשבתי על זה שאולי כדאי לי לתת לה צ'אנס נוסף
אוף מלא סדרות טובות שאני רוצה לראות ואין זמן
tell me about it
:-D |מאוהב||כן|

השאלון לצערי יחכה. יש מלא עבודה :-/

LeAnnDylan

Well-known member
אבל לבנתיים: דם או דמעות?
הפעם זה יהיה לפי כמה שירים אני מצליחה לשלוף מהראש בדקה עם המילה הזאת בכותרת או במילים שלהם.
דם:
Sunday bloody Sunday
דמעות:
every teardrop is a waterfall
שוב הדמעות על האיפור
דם:
Bad Blood
דמעות:
Teardrops on my guitar
My tears ricochet
אוקיי, אני גם אתן לשירים להחליט בשבילי:

דם:
Red Blooded Woman
Blood for Poppies
Bloodline

דמעות:
Wasting All These Tears
No Tears Left To Cry
Black Eyes, Blue Tears
No More Tears on the Dancefloor
Tears on My Pillow
Tears of Gold
The Tracks of My Tears

נראה לי שיש יותר דמעות אז אני אלך על דמעות, אבל אני אציין לטובה את בלאדליין של אריאנה שכנראה אהוב עליי יותר מכל השירים של הדמעות. בעצם, אולי לא מכולם. טוב לא משנה. דמעות ניצחו. וגם העייפות ניצחה אז אני אמשיך להגיב מחר|ישן|

dory30

Well-known member
שאלון!!!!!
תזכורת: להעתיק ולהדביק למטה, לא לעשות הוספת תגובה!

|קרקס|שם/כינוי: דורי
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): וואו, 63.
|קרקס|כריס מועדף? רוק, למרות הבדיחה הגועלית על ג'דה. עשה וויל סמית' בשכל שהחטיף לו כהוגן.

|אגס|סדרות החודש: פורעי החוק, הדיילת (עונה 2), אבק כוכבים.
|אגס|סרטי החודש: ראיתי שוב את מת לחיות בגלל המחלה של ברוס ויליס. כדאי גם לראות את "משחק מחושב" משנת 2019. ביל פולמן אדיר.
|אגס|שירי החודש: בסוף.
|אגס|ספר החודש: תכתבו לי מינוס בתעודה.
|אגס|דמויות החודש: קאסי מהדיילת וראני מפורעי החוק.
|אגס|שחקני החודש: כריסטופר ווקן בפורעי החוק.
|אגס|קראשי החודש: קיילי קווקו.
|אגס|ציטוט חודשי: "עבור אבא שלי, שיא החופש מהרגע שהיגר מפולין לבריטניה זה לשתות פפסי", מתוך פורעי החוק.
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כל יום חופש.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: לטהרן וכמובן למנגל אצל בני הדודים שלי ביום העצמאות.

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אחשוב.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: בכל הזמנים, מבצע סבתא. לאחרונה- הגרסה של זרים מושלמים. חובה לראות בין אם ראיתם את המקור האיטלקי, או לא.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: מטומטמת. מהקומדיות פולישוק.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: לא כ"כ מתעניין בישראלית, אבל כשהייתי בעניינים אז טיפקס.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את הערבות ההדדית (אלא אם כן אתה בתור ואז אדם לאדם זאב, כפי שאמר הפילוסוף הובס).
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? וילאנל והפקיסטנית מפורעי החוק. אפשר להביא גם פראז מטהרן.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? זינה הנסיכה הלוחמת.
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? אופציה ב'.

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): בואו לא נתחיל עם טילים, זה תחום של החמאס. כמובן שליגת האלופות כולל לאורך השנה (כאוהד של יובנטוס וריאל מדריד), אירוויזיון אני כבר שנים לא רואה.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? אין לי תשובה ברורה.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? מזמין לו גלידת ריבת חלב.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? אחשוב ואחזור למערכת עם זה.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? When love comes to town של U2. הייתי עושה מזה שעשועון היכרות.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): אני חבר בוואסטאפ מספטמבר אבל לא חבר בקבוצות. אם שולחים לי תמונות בבודדים ונראה לי מעניין, אני שומר.

מהישנים יותר:

didalf

Well-known member
באמת? ואווו אני גם לא יודעת מה לחשוב על זה, אבל עשו מחזמר על השירים של אלאניס מוריסט בברודווי והוא די מצליח אז מניחה שהכל אפשרי
חחחח כן אה?

אני חושבת שהוא בין הסרטים הבודדים מהסרטים הישנים שלא התקלקלו עם השנים
האמת שאף פעם לא ראיתי [גבעת חלפון]

ועדי באמת שאלה טובה
הוו טנקיו:-]

לאאאא אנדי אל תבכה;-(

לא שאלה שלי בכלל, לא יודעת של מי
אבל מגיע פרגון למי שזה שלו
אה. נראה לי דילן בעצם.
על השאלה, מאיפה הבאת לי את זה
חחח בגלל הסרט של ד"ר סטריינג' כמובן שיקרא מולטיוורס אוף מאדנס. השתדלתי להמנע מלדעת מה יש בו אבל ממה שראינו על מולטיוורס עד כה בMCU זה כולל וריאנטים של הדמויות מיקומים מקבילים.

:-D כבר צברתי שאלות. אני משקיעה מעצמי! אבל אין לי מספיק זמן לזה
ילדה טובה.

הכל של טיילור?
כמובן:-P:

השאלון לצערי יחכה. יש מלא עבודה :-/
תפסיקי לעבוד כבר:-[

בלאדליין של אריאנה
חחח איכשהו קראתי מזה בלאדריינה ועכשיו התשובה היא דם!

|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כל יום חופש.
אמן. אבל זה גם נקרא להיות מפוטר לא?:-D

|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): אני חבר בוואסטאפ מספטמבר
מסתומרת רק מספטמבר?8-*8-*

didalf

Well-known member
אוף עדימון למה את עושה שאלות קשות שמצריכות מחשבה|שפם|
כדי שתתאמצי!
|קרקס|שם/כינוי: Daddy Dylan
סליחה את לא הדה? פליימקיפה של מי אני אזזז??
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): זה מצריך בדידים ותרמתי אותם למילי אז שהיא תחשב לי.
תפסיקי להלוות את הבדידים שלך לאנשים, את חסרת אונים בלעדיהם!!
אניווי אבל הנה בבקשה תהי בת 62 (אבל טכנית ביום העצמאות עדיין 61)
|אגס|סדרות החודש:
Shameless - ראיתי רק פרק אחד אבל עדי עדין צריכה להתגאות בי.
עדי גאה בך!
Under The Banner of Heaven - ניסיתי בגלל שעדי ביקשה שאמסור ד"ש לחבר שלה, אבל חשבתי שזו תהיה סדרת מסתורין על רצח בעיירה קטנה (שאני מאוד אוהבת) אבל יש לזה פן מאוד דתי של איזה כת מורמונים שאני ממש לא אוהבת אז ברשותך עדי, אני אנטוש.
חחח אוף כן אח"כ ראיתי שזה גם על מורמונים ועוד יותר אין לי חשק:-(
וגם זה המקום לסגוד לאלישיה שהיום משודר הפרק הראשון שלה כבמאית|לב|
צפה בקובץ המצורף 46863
יאיי דירדקטור הדה!!
וגם כי היה לי ליאן כל החודש, מגיע לה להיות פה|לב|
חמודה.
וכדי לא לשבור מסורת, הנה חתיך אינסטגרם:
הלוווו חתיך אינסטגרם
|אגס|ציטוט חודשי: כמובן שהדבר הגאוני הזה|כתר|
אהה משם זה היה?:-D
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): זה לא מה שזה אומר
אז מה זה אומר בעצם?
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: יש מיצג חדש במוזיאון הגראמי שנקרא Women of Country וליאן היא אחת הנשים במיצג הזה אז יהיה איתה ראיון והופעה ביום שזה נפתח ויש לי כרטיסים לזה|מאוהב| אבל זה רק בסוף החודש אז אני צריכה לחכות הרבה ;-(
יאא איזה כיף. איזה כיף שאת גרה באותה מדינה כמוה ולא צריך נס חג המולד כדי שהיא תופיע.
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? כולם אותו הדבר- על האש ומשפחה. לא זכור לי אחד מיוחד ממש. אבל אני ממש אוהבת את הדגלנים ואת השירים ברדיו. נחשב?
כן. אני גם אוהבת דגלים וקישוטים:-D
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? נתחיל בזה שלא הייתי עושה לג בעומר בשום מצב, אבל אם את מכריחה אותי אז בטח עם אלישיה קלארק כי היא נראית לי יודעת להדליק מדורה גם בלי אמצעים.
היא תבהה לך בבובז כשתרדמי ליד המדורה

(כן נו זאת הדמות השניה שלה לא צריך להיות קטנוניים)
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? אני לא מכירה שום דמות חוץ מאקו והיא נראית לי בחירה הולמת אז אני אפילו לא אנסה לחשוב על מישהו אחר.
אובייסלי התשובה הנכונה|כתר|
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? להופעה של ליאן. הבוסית שלי רצתה לבוא איתי אבל היא לא מחוסנת אז היא לא יכולה. וגם אחרי הפאדיחות שהיא עשתה פעם קודמת אולי גם עדיף שהיא לא תבוא.
וואי נדמה לי שסיפרת לי איזה פדיחות היא עשתה אבל שכחתי|מובך|
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? הולכת איתה להופעה של ליאן:-P: אני בטוחה שכל גרסה שלי מאוהבת בליאן, ואני גם בטוחה שכל גרסה של ליאן מושלמת, אז זה עובד:-]
חחחח נכון? אני והוראינט עדי נחפור אחת לשניה על טיילור עד המוות.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. קל. הצ'יזקייק נמצא פחות מק"מ ממני, את יודעת איזה כיף זה יהיה לשגר את עצמי לשם כל פעם שבא לי עוגה?
אומייגד חלום.
ובתאכלס זה גם יעיל עם חניה באירועים. במקום לחפש חניה שקרובה לכניסה במשך שעה, או לחלופין להיות תקועה בפקק בכניסה לאיזה הופעה. פשוט יורדת/חונה ק"מ משם ומשגרת את עצמי לכניסה|מאוהב|
וואי כן לא חשבתי על זה.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Goodbye Earl של הדיקסי צ'יקס. זה שיר על זוג חברות טובות - וונדה ומארי אן, שאחת מהן התחתנה עם ארל, בעל מתעלל שכל הזמן היה מכה אותה. פעם אחת הוא פוצץ אותה מכות והיא הגיעה לטיפול נמרץ. מארי אן הלכה לבקר אותה ויחד הן הגו תוכנית לרצוח את ארל. ואז הן הרעילו אותו, גילגלו אותו בתוך שטיח, דחפו לתא מטען של האוטו והלכו לזרוק אותו בנהר ואז פתחו דוכן ריבת תותים לצד הדרך וחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
איפה נמצא סיפורים אם לא בקאנטרי?:-D סיפור טוב מאד! מזכיר קצת את נו בודי נו קריימ של טיילור אבל יותר אופטימי.
תפו"א אני אוהבת רק עם חמאה, שום, רוזמרין ומלח פלפל בתנור.
זה נשמע טוב אבל את לא אוהבת צ'יפס ולכן בנאדם חשוד.
וקצת תמונות:
אני מטרילה את העובדים אצלנו
צפה בקובץ המצורף 46865

זה ציטוט אמיתי לגמרי.
מה שמדהים זה שכעבור 4 שנים, 4 חודשים ו-4 ימים בדיוק- מאסק רכש את טוויטר ב-44 מילארד דולר.
צפה בקובץ המצורף 46866

רציתי לרשום "ריספקטפולי מיי אס" אבל זה נראה לי כמו בדיחת אבא של ניק.
צפה בקובץ המצורף 46867
זה תיאור די מדויק שלי-
צפה בקובץ המצורף 46868
וגם זה:
צפה בקובץ המצורף 46869
:-D:-D:-D להכל:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
אה. נראה לי דילן בעצם.
זו שאלה של ניק.
חחח איכשהו קראתי מזה בלאדריינה ועכשיו התשובה היא דם!

לגיטימי לגמרי.
סליחה את לא הדה? פליימקיפה של מי אני אזזז??
בטח שאני הדה. אבל הדה זה הטייטל שלי😂
אבל אוקיי, כשאגיע למחשב אני אערוך את השם שלי כי אין לי כוח להחליף משתמשים.
כן. אני גם אוהבת דגלים וקישוטים:-D
לא דגלים. דגלנים, האלו מהטקס המרכזי אחרי המשואות.
בתור ילדה כשעוד היינו יוצאים בערב העצמאות לאכול צמר גפן מתוק ולהשפריץ ספריי שלג על עוברי אורח מסכנים*, היינו תמיד מחכים עד שהדגלנים יסיימו|לב|
*למישהו היה ספק שהייתי ילדה מעצבנת?
היא תבהה לך בבובז כשתרדמי ליד המדורה
כפרעליה היא יכולה לבהות כמה שהיא רוצה. לא גידלתי וטיפחתי את הבנות בשביל שלא יעריכו אותן😂
וואי נדמה לי שסיפרת לי איזה פדיחות היא עשתה אבל שכחתי|מובך|
אין לי כוח לספר את זה כאן שוב. אני אספר לך בוואטספ
מזכיר קצת את נו בודי נו קריימ של טיילור
אני לא מכירה את השיר הזה, אבל זה מזכיר לי את Choctaw County Affair של קרי אנדרווד כי יש שם שורה של there’s no body, there’s no witness so y’all go mind your business
ואם השיר של טיילור אפילו חצי טוב כמו השיר של קרי אז אני בהחלט רוצה סרט כזה:-D
זה נשמע טוב אבל את לא אוהבת צ'יפס ולכן בנאדם חשוד.
אני אוהבת את הצ׳יפס של רד רובין, זה נחשב? :-P:

didalf

Well-known member
בטח שאני הדה. אבל הדה זה הטייטל שלי😂
נו ופליימקיפה זה הטייטל שלי והוספתי אותו לדרישתךB-|

לא דגלים. דגלנים, האלו מהטקס המרכזי אחרי המשואות.
אהה אופס|פנים| כן גם אלה אני אוהבת, כשהם עושים צורות. החלק היחיד שאני צופה בו בטקס אם אני צופה בכלל.

*למישהו היה ספק שהייתי ילדה מעצבנת?
:-D:-D

כפרעליה היא יכולה לבהות כמה שהיא רוצה. לא גידלתי וטיפחתי את הבנות בשביל שלא יעריכו אותן😂
כמובן:-D

אני לא מכירה את השיר הזה, אבל זה מזכיר לי את Choctaw County Affair של קרי אנדרווד כי יש שם שורה של there’s no body, there’s no witness so y’all go mind your business
ואם השיר של טיילור אפילו חצי טוב כמו השיר של קרי אז אני בהחלט רוצה סרט כזה:-D
שמתי אותו בתשובה שלי לשאלה הזאת עם קישור והכל אם בא לך.

אני אוהבת את הצ׳יפס של רד רובין, זה נחשב? :-P:
אני לא יודעת מה זה.

LeAnnDyIan

Well-known member
נו ופליימקיפה זה הטייטל שלי והוספתי אותו לדרישתךB-|
בסדר אבל את כפופה אליי אז את עושה מה שאני אומרת לךB-|
סתם נו יא נודניקית כבר אמרתי שאני אוסיף אח״כ.
חוץ מזה שיש לי הדה קבוע בחתימה|שפם|
שמתי אותו בתשובה שלי לשאלה הזאת עם קישור והכל אם בא לך.
אז אני אשמע כשאגיע לשאלון שלך.
לא נוח לענות על שאלונים שלמים מהטלפון ואני אמורה להעמיד פנים שאני עובדת עכשיו🫣
אני לא יודעת מה זה.
זה באמת משנה? זה צ׳יפס והוא טעים ויש גם ריפיל בחינם עליו כשאת מזמינה אותו בארוחה|יאמי|

didalf

Well-known member
בסדר אבל את כפופה אליי אז את עושה מה שאני אומרת לךB-|
תזהרי אני יכולה להוציא את הפליים מתי שבא ליB-|

לא נוח לענות על שאלונים שלמים מהטלפון ואני אמורה להעמיד פנים שאני עובדת עכשיו🫣
אה לגמרי זה בלתי נסבל בטלפון.

זה באמת משנה? זה צ׳יפס והוא טעים ויש גם ריפיל בחינם עליו כשאת מזמינה אותו בארוחה|יאמי|
לאדעת חשבתי שזה אולי צ'יפס מיוחד או שונה.
ריפיל זה טוב|יאמי|
אה אני רואה שהוא עבה כזה, אני דווקא מעדיפה דק כמו מקדולנדס אבל הוא נראה טוב.

LeAnnDylan

Well-known member
תזהרי אני יכולה להוציא את הפליים מתי שבא ליB-|
תזהרי אני יכולה לבעוט אותך מבנין הנר שלי מתי שבא ליB-|

לאדעת חשבתי שזה אולי צ'יפס מיוחד או שונה.
ריפיל זה טוב|יאמי|
אה אני רואה שהוא עבה כזה, אני דווקא מעדיפה דק כמו מקדולנדס אבל הוא נראה טוב.
איכס מה זה התמונה הלא מגרה הזאת שהבאת.
ואין לו מה להיות מיוחד או שונה. יש להם כזה בגרסה עם שום ופרמז'ן אבל הרגיל הכי טעים.
של מקונלדס עצמו זה טעים כי הם שמים בפנים דם של ילדי מהגרים עם קראק|יאמי| אבל צ'יפס דק באופן כללי זה פוי. יש לו יותר טעם של שמן מאשר תפו"א. אם כבר מקדונלדס אז הפוטטו שלהם|מאוהב| שמשום מה אין בארה"ב;-(

LeAnnDylan

Well-known member
ונאלצתי לגגל את שם הפרק. אני לא זוכרת בכלל בכלל שום שמות של פרקים מהסדרה הזאת.
אני מבינה שזה מאוד קשה לכם לרשום פה ספוילרים, אבל תזכרו שיש פה אנשים עצלנים בלי יכולות גיגוליות מתקדמות.
|קרקס|שם/כינוי: עדי|נחש|, חוק וסדר, מלכת הראנטים
נשמע הוגן בסה"כ
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 57(עשיתי חשבון בטלפון).
משקיענית
|אגס|קראשי החודש: צ'ארלי קוקס(אז מה אם ראיתי אותו רק באיזה סרטון של דקה כול החודש, הוא תמיד קראש).
סרטון של דקה זה מספיק מכבד.
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): פסח נגמר?
סיבה לדיכאון התכוונת|שפם|
שתדעו לכם שלא אכלתי קניידלך כל פסח כי איכשהו לא יצא. אז אצלי בבית פסח יתארך לכל חודש מאי בתקווה שאצליח להכין לי מרק קניידלך באיזה יום שהמזג אוויר יחליט להיות מעט סגרירי.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? אבל למה?
כדי לא להיות מעצבנים ולענות לשאלות של עדי?
יש לי אני מנסה להשתפר ואם אני מוצאת משהו אני משתדלת לשמור.
צפה בקובץ המצורף 46839
חח מעולה:-D

LeAnnDylan

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי:|קדימה|פליימקיפה עדי|חזיר| וואנקרו סטאן (TV)
D8642C21-0B81-40C8-8860-A772B4E2E9CF-4339-0000031C2E844222.GIF
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048):|קדימה|56
יו סבתוש👵
|אגס|שחקני החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
|אגס|קראשי החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
יש לך יותר חברים מלטיילור סוויפט🙈
וגם הארי סטיילס בגלל כל הסרטונים מקואצ'לה. קצת בא לי ללכת להופעה שלו.
ראיתי רק את ההופעה שלו עם שאניה ולמרות שחשבתי שאני אשנא את זה, זה היה לא רע.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי:|קדימה|יום העצמאות = עוד קצת חופש + על האש|יאמי| והסרט של ד"ר סטריינג' כלומר וונדההההההההה|מאוהב|
כל אלה הם בהחלט סיבה למסיבה.
כיום יום העצמאות האידיאלי פשוט יכלול מישהו שיאכיל אותי.
יש קורנפלקס על המקרר, קחי קערה ותאכילי את עצמך ילדה.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה:|קדימה|של פעם השיר שלנו
כןןןן|מאוהב| התינוק של נועה מת והכל בגלל נינט|מאוהב||מאוהב|
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:|קדימה|אביב גפן (אבל כשהוא שר, לא מדבר שטויות)
עם הקול צרצר שלו? עדיף גם שלא ישיר:-D
כאילו יש לו כמה שירים יפים אבל הקול שלו עושה לי בחילה, אז שמישהו אחר ישיר אותם (רצוי זוהר להט:-D)
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?|קדימה|החוסר פורמליות. לפעמים כשאני רואה בסדרות אמריקיאות איך אנשים פונים לאנשים כמיסטר משהו זה נראה לי הזוי המחשבה הזאת לפנות ככה להורים של חברות שלי ואפילו לבוסים שלי, גם בדרגות גבוהות. זה ישמע כ"כ מוזר בישראל ואני אוהבת את זה ככה.
אבל זה כיף לקרוא לכולם סר במקום לנסות לזכור איך קוראים להם:-D או להגיד לנשים זקנות שחשות צעירות "יס מאם" ולנפץ להן את האשליות שהבוטוקס באמת עוזר להן:-D
חוצמזה זה קלישאה אבל אין במבה וחומוס נורמלים בחו"ל.
דווקא במבה יש לטריידר ג'ו כזאת עם אותה נוסחה של אסם (כי הם רכשו מהם את הזכויות או משהו) אז זה בשקית שונה אבל אותה הבמבה. חומוס באמת לרוב אין נורמלי אבל בסופרים של פרסים או ישראלים אפשר למצוא כאלה כמו של הארץ. וכמובן שאם הולכים למסעדות של ישראלים אז יש חומוס טעים|יאמי|
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר?|קדימה|תמיד הגלאגרים|מאוהב| יהיה מלא צחוקים ואלכוהול ויש מצב קצת מסוכן האמת|תוהה|
אני קצת מפחדת מהמחשבה על להיות עם הגלאגרים בסביבת מדורה:-D
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם?|קדימה|אקו קום אזגדה|מאוהב||כתר|
יאססס
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה?|קדימה|מרשמלווווווווווווו|מאוהב|
יאסססס
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):|קדימה|אבל אבא שלי לרוב עושה מסיבת צ'פמיונס לחברים עם פיצות ואם יש פיצה אני מוכנה לחזור לראות כדורגל)
אוי אני רוצה לבוא לראות עם אבא שלך משחקים!!
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?|קדימה|הופעה של טיילור. כאילו בארץ 100000% כן. אבל מודה שלא בטוחה שהייתי טסה לבד לחו"ל להופעה.
אם טיילור תחזור להופיע מתישהו בעשור הנוכחי איפשהו לידי, תבואי ואני אלך איתך|4U| אפילו אזמין אותך לצ'יזקייק:-P:
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?|קדימה|אממ אממ אני נורא רוצה את שניהם. אבל נראה לי ראיית העתיד ל24 שעות כי הרבה פעמים זה בדיוק מה שאני צריכה - כשצריך ללכת לאנשו לדעת מה יהיה מזג האוויר, מצב החניה, מתי להגיע שלא מאוחר ולא מוקדם, מה ללבוש וכו'. עם מרחקים אני אמשיך להסתדר כמו היום.
וואו, עדי רגילה היא קצת משעממת, אבל עדי עם כוחות על אפילו עוד יותר:-D
אני רוצה לדבר עם עדי של יקום מקביל, אולי היא קצת יותר נועזת:-D
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה?|קדימה|וואי כ"כ הרבה שירים של טיילור (שני האלבומים האחרונים שלה לבד זה הכל סיפורים):
No Body No Crime - זה בייסקלי דרמת מתח על בגידה ורצח.
יו הד מי אט רצח.
The Last Great American Dynasty - סיפורה האמיתי של רבקה... משהו. שהתחתנה עם גבר עשיר בשנות ה30 והם קנו בית ברוד איילנד והעיירה ראתה בה בעייתית כי היא הייתה עצמאית מידי. הטוויסט: זה הבית שטיילור גרה בו כיום.
כן.. לא הייתי צופה בזה. נשמע כמו דרמה תקופתית שהפורום הזה יאהב ואני אשנא.
tis the damm season/ dorothea (הם מספרים אותו סיפור מPOV שונה) - סיפור על אהבה נכזבת על מישהי שעברה לLA להיות כוכבת ומה קורה כשהיא חזרה לבית הוריה בחגים ופוגשת את אהבה נעוריה. יכול להיות פרמיס לסרט כריסמס קיטצ'י להחליא או סיפור אהבה עצוב ויפה, תלוי מי מפיק את זה.
למה אני מדמיינת האנה מונטנה בכריסמס?😆
Ivy - תמיד נתן לי וייב של המאה ה18 כזה, על אישה שנשאת למישהו עשיר ומנוכר ומתאהבת בנער החווה או משהו. בתכלס יש כבר סרטים כאלה. האמת שתמיד נשמע לי כאילו היא מתאהבת בבחורה דווקא. אולי כי אייבי זה שם של בת.
אומייגאד עוד סרט תקופתי בעע. לא. תגידי לטיילור להתחיל לכתוב תסריטים שקורים במאה הנוכחית!
Cowboy like me - זה על שני נוכלים שמרמים עשירים ומתאהבים אחד בשני. בראש שלי שניהם גברים:-P:
יו זה כמו Something Bad של קרי אנדרווד ומירנדה למברט. רק שאצלהן זה שתי נשים:-P:
ועוד. נסחפתי קצת סליחה|מובך| בכלל שאלתי כי שמעתי שמתוכנן לעשות סרט לפי סקייטר בוי של אבריל לאבינג ולא בטוחה אם זה נשמע לי הזוי או נהדר.
אני מצביעה להזוי. כאילו, נראה לי שלגמרי הייתי רואה את זה בתחילת שנות ה-2000 אבל היום סרט על סקייטר בוי נשמע לי מיושן מאוד. וואי זה מזכיר לי משהו- יש איזה עובדת אחת בסטארבקס שאני תמיד הולכת אליו. היא בת איזה 50+ וסתם עושה את זה בחצי משרה כדי לא להשתעמם בבית. והבעל שלה, שאני מניחה בגילה, אבל נראה כאילו שלפו אותו מאיזה להקת רוק אייטיז מזדקנת- תמיד בא לבקר אותה בהפסקת בוקר שלה והוא מתנייד כל הזמן על סקייטבורד. ואם לא ראיתם גבר בגיל העמידה גולש על סקייטבורד בתוך המול לא חוויתם קרינג' אמיתי בחיים|פנים| ככה בערך אני מדמיינת את עלילת הסרט הזה:-D
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?):|קדימה|מוחקת מיד|חבול| (אלא אם זה כמובן תמונות שלי). רציתי לבדוק אם גם לכם יש הפרעה כזאת.
כמובן ששומרת תמונות שלך יא נרקיסיסטית|שפם|
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?|קדימה|
מתכון לצ'יפס:
1. קונים Air Fry של נינג'ה דרו ברימור
תיקנתי לך
אין לי תמונה או סרטון מצחיק אז קבלו כלכלבים שמצאתי באיסנטגרם:
צפה בקובץ המצורף 46840
אני מסתכלת על התמונה הזאת ומרגישה איך הבגדים שלי מתמלאים שערות8-{
סיפור טוב מאד! מזכיר קצת את נו בודי נו קריימ של טיילור אבל יותר אופטימי.
שמעתי עכשיו והאמת שהוא לא מזכיר לי את גודביי ארל, אבל הבית הראשון מזכיר מאוד את Dirty Laundry של קרי אנדרווד
והבית השני הזכיר לי קצת את The Night the Lights Went Out in Georgia (שבתאכלס גם השיר הזה זה סרט מתח/רצח שמחכה שיפיקו אותו)

למעלה