International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

Lion_Heart

Well-known member
סדרות החודש:the...לא סתם, CRITICAL ROLE
|אגס|סרטי החודש:everything,EVERYWHERE,ALL AT ONCE
|אגס|שירי החודש:
|אגס|ספר החודש:SAVEGE WORLDS
|אגס|דמויות החודש:סניור בנדיקט וליידי ביאטריס
|אגס|שחקני החודש:לורה ביילי, דייויד טננט ,
|אגס|קראשי החודש:
|אגס|ציטוט חודשי:to be or to be not be
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?):
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי:,תכנונים לנסיעה הבאה

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?לא זוכר
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב:אין לי כזה
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה:בית הכלבים
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?נתב"ג
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר?ווקס מאכינה, הם יודעים לחגוג
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם?וקסליה
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה?לא ו לא וסיבותי עימי

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):אני אומר SHOOT
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?לפדיקוריסטית
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?לחבק ולאהוב ולדבר המון זמן לראות מה שונה ביננו
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?כל כך הרבה שאלות...טלפורטציה כנראה, כי ראיית העתיד מעלה כל כך הרבה שאלות ואחריות
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה?
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?):כלום

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?

Lhuna3

Well-known member
ראית את טננט במשהו החודש?
(אל תגיד לי שראית אותו בגופו בלונדון...)
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):אני אומר SHOOT
:-D
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?לפדיקוריסטית
:-D תשובה טובה.

Aranel Nenharma

Well-known member
האמת שאף פעם לא ראיתי [גבעת חלפון]
:eek:
שתדעו לכם שלא אכלתי קניידלך כל פסח כי איכשהו לא יצא. אז אצלי בבית פסח יתארך לכל חודש מאי בתקווה שאצליח להכין לי מרק קניידלך באיזה יום שהמזג אוויר יחליט להיות מעט סגרירי.
אבל זה הדבר הטוב היחיד בפסח
יש לך יותר חברים מלטיילור סוויפט🙈
סדרות החודש:the...לא סתם, CRITICAL ROLE
היית חסר לנו בחידון של לונה
:-D :-D
תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
The play that goes wrong
מעולה!!!!

didalf

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: Heda Daddy Dylan
יופיB-|

תזהרי אני יכולה לבעוט אותך מבנין הנר שלי מתי שבא ליB-|
אני יודעת שאת מנסה לאיים עליי אבל|מאוהב|

איכס מה זה התמונה הלא מגרה הזאת שהבאת.
לאדעת הדבר הראשון שהיה בגוגל.

אני מבינה שזה מאוד קשה לכם לרשום פה ספוילרים, אבל תזכרו שיש פה אנשים עצלנים בלי יכולות גיגוליות מתקדמות.
הפעם הפרק הוא מהסדרה הנותרים.

שתדעו לכם שלא אכלתי קניידלך כל פסח כי איכשהו לא יצא. אז אצלי בבית פסח יתארך לכל חודש מאי בתקווה שאצליח להכין לי מרק קניידלך באיזה יום שהמזג אוויר יחליט להיות מעט סגרירי.
:eek: :eek: :eek:
דחוף להכין!! לא צריך חג בשביל קניידלך!

יש לך יותר חברים מלטיילור סוויפט🙈
bsx.gif

ראיתי רק את ההופעה שלו עם שאניה ולמרות שחשבתי שאני אשנא את זה, זה היה לא רע.
זה היה חמוד ממש.

עם הקול צרצר שלו? עדיף גם שלא ישיר:-D
כאילו יש לו כמה שירים יפים אבל הקול שלו עושה לי בחילה, אז שמישהו אחר ישיר אותם (רצוי זוהר להט:-D)
מתהההה על הקול צרצר שלו|מאוהב| לא אוהבת קאברים! (חוץ מאולי באמת זוהר להט שר לנינט ואהבנווווווו אהבנוווווווווו|מאוהב|)

יש קורנפלקס על המקרר, קחי קערה ותאכילי את עצמך ילדה.
לאאא! רוצה שיאכילו אותי בעל האש!!

או להגיד לנשים זקנות שחשות צעירות "יס מאם" ולנפץ להן את האשליות שהבוטוקס באמת עוזר להן:-D
:-D:-D

אני קצת מפחדת מהמחשבה על להיות עם הגלאגרים בסביבת מדורה:-D
אני גם:-D

אם טיילור תחזור להופיע מתישהו בעשור הנוכחי איפשהו לידי, תבואי ואני אלך איתך|4U| אפילו אזמין אותך לצ'יזקייק:-P:
אני באההההההה. אבל שתופיע כבר אוף;-(

וואו, עדי רגילה היא קצת משעממת, אבל עדי עם כוחות על אפילו עוד יותר:-D
אני רוצה לדבר עם עדי של יקום מקביל, אולי היא קצת יותר נועזת:-D
:-D:-[

יו הד מי אט רצח.
כן.. לא הייתי צופה בזה. נשמע כמו דרמה תקופתית שהפורום הזה יאהב ואני אשנא.
למה אני מדמיינת האנה מונטנה בכריסמס?😆
אומייגאד עוד סרט תקופתי בעע. לא. תגידי לטיילור להתחיל לכתוב תסריטים שקורים במאה הנוכחית!
יו זה כמו Something Bad של קרי אנדרווד ומירנדה למברט. רק שאצלהן זה שתי נשים:-P:
אני מתרשמת שהגבת על הכל. גם שמעת הכל? אני לא מצפה אבל אם כן אני ממש אתרגש:-D
מה יש לך נגד דברים תקופתיים בעצם?

אני מצביעה להזוי. כאילו, נראה לי שלגמרי הייתי רואה את זה בתחילת שנות ה-2000 אבל היום סרט על סקייטר בוי נשמע לי מיושן מאוד. וואי זה מזכיר לי משהו- יש איזה עובדת אחת בסטארבקס שאני תמיד הולכת אליו. היא בת איזה 50+ וסתם עושה את זה בחצי משרה כדי לא להשתעמם בבית. והבעל שלה, שאני מניחה בגילה, אבל נראה כאילו שלפו אותו מאיזה להקת רוק אייטיז מזדקנת- תמיד בא לבקר אותה בהפסקת בוקר שלה והוא מתנייד כל הזמן על סקייטבורד. ואם לא ראיתם גבר בגיל העמידה גולש על סקייטבורד בתוך המול לא חוויתם קרינג' אמיתי בחיים|פנים| ככה בערך אני מדמיינת את עלילת הסרט הזה:-D
חחחחחחח:-D:-D ככה אני רואה את זה:

שמעתי עכשיו והאמת שהוא לא מזכיר לי את גודביי ארל,
הזכיר לי בגלל הסיפור כי גם בסיפור שלך יש שתי חברות ובעל שנרצח. אבל שלך אופטימי יותר הן רוצחות אותו ביחד ומקימות דוכן תותים. אצל טיילור גם החברה נרצחת.
ראית את טננט במשהו החודש?
ממתי צריך סיבה לבחור בדיוויד טננט?|מאוהב|

|אגס|ציטוט חודשי:to be or to be not be
שאלה טובה|תוהה|

:-[

reasonforall

Active member
|קרקס|שם/כינוי: ריזון
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): נראה לי שהאנושות תגיע לסופה לפני. או שלפחות כך אני מקווה :-D
|קרקס|כריס מועדף? כריס(טינה) אפלגייט ;)

|אגס|סדרות החודש: אוזרק, האנטומיה, הפלאש, הישרדות ארה"ב
|אגס|סרטי החודש: חצי מ 'החברה הטובה שלי אנה פרנק'
|אגס|שירי החודש: ---
|אגס|ספר החודש: ---
|אגס|דמויות החודש: לאף אחד לא מגיע אזכור באמת
|אגס|שחקני החודש: ---
|אגס|קראשי החודש: ---
|אגס|ציטוט חודשי: ---
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): ---
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: ---

הערת ביניים: נראה לי שאני צריך לענות על חלק מהדברים האלה במהלך החודש, כי אני בבלאק o_O

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יציאה עם חברים לשוק מחנה יהודה בירושלים. תמיד שמח שם בימים כאלה.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: אלכס חולה אהבה
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: החיים זה לא הכל
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? שאף פעם לא משעמם פה :ROFLMAO:
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם החבר'ה באוזרק ליד הקראוונים
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? אה?
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפוח אדמה. ואני לא כזה אוהב תפוח אדמה...

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): ליגת האלופות. ואני לא כזה אוהב כדורגל... :ROFLMAO:
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? נותן לו כיף
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? מניח שעם טלפורטציה אפשר פשוט להתקדם קילומטר שוב ושוב, אבל בטח בסופו של דבר אתעייף, ועם מזל כמו שלי זה יקרה באמצע הים. ולכן, אבחר בראיית ה"עתיד"
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סאדרה? שאלה מעניינת. צריך לחשוב על זה קצת
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): נראה לי שזה פשוט יורד אוטמטית לטלפון, ובכל מקרה יש לי אחסון בענן, ככה שאני לא באמת שם לב מה מצב הזכרון

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? מלח-פלפל וזהו

reasonforall

Active member
|אגס|שירי החודש: יש לי הפעם! "קצר פה כ"כ האביב" של פוליקר, ברוח התקופה.
שיר נהדר. פוליקר לגמרי אנדרייטד.

|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם?|קדימה|אקו קום אזגדה|מאוהב||כתר|
לנצח.

בובה רוסית - ראיתי שוב גם את עונה 1 ואז המשכתי לעונה 2 החדשה. היה ממש טוב. אם כי כנראה פחות מאשר בעונה הראשונה.
נכון! גם את זה אני יכול להוסיף לרשימה

didalf

Well-known member
הערת ביניים: נראה לי שאני צריך לענות על חלק מהדברים האלה במהלך החודש, כי אני בבלאק o_O
תכתוב פתקים בטלפון כמו מילי

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? יציאה עם חברים לשוק מחנה יהודה בירושלים. תמיד שמח שם בימים כאלה.
נשמע נחמד (אבל צפוף)

|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? שאף פעם לא משעמם פה :ROFLMAO:
חחחח הלוואי דווקא שהיה פה משעמם לפעמים|מזיע|

ועם מזל כמו שלי זה יקרה באמצע הים

|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): נראה לי שזה פשוט יורד אוטמטית לטלפון, ובכל מקרה יש לי אחסון בענן, ככה שאני לא באמת שם לב מה מצב הזכרון
כמו ששאלתי אחרים - לא מציק לך שמצטבר לך מלא זבל שאנשים שולחים והתמונות שלך הולכות לאיבוד בינהם?

|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? אה?
רואה? יש לך תשובה!

reasonforall

Active member
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Hotel California סרט מותחן פסיכולוגי
תוך כדי קריאת התגובות חשבתי בדיוק על השיר הזה

|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? הוקאיי|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
האמת? אחת הדמויות המשעממות :sleep:

כמו ששאלתי אחרים - לא מציק לך שמצטבר לך מלא זבל שאנשים שולחים והתמונות שלך הולכות לאיבוד בינהם?
לא. לא קורה שאני חוזר לתמונות יותר מידי, וגם אם כן, אמצא אותם.

חחחח הלוואי דווקא שהיה פה משעמם לפעמים|מזיע|
האמת שכן. מתי נפתח טלוויזיה ומהדורת החדשות תפתח במשהו כל כך מטופש שיהיה אפשר פשוט לדלג לתחזית ולסגור עניין?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|קרקס|שם/כינוי: עדי|נחש|, חוק וסדר, מלכת הראנטים
תואר אצולה היה לפני חודשיים
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 57(עשיתי חשבון בטלפון).
פחחחח (אני עשיתי במחשבון של המחשב)
|קרקס|כריס מועדף? אודונול, כי אני נאמנה.
מסכן, פעם הוא היה רובין, היום בקושי זוכרים שהוא כריס
|אגס|סדרות החודש: אני מנסה לחשוב אם היה משהו החודש שהוא לא ברודקאסט 8-* והתשובה היא לא. אני אלך על שיקגו PD.
צריך למצוא לך עוד סדרה. או מישהו כמו צ'ארלי קוקס שימשוך אותך למשהו אחר
|אגס|ספר החודש: הפעם הרבה פחות : "אל גן העדן"(שבועיים של קריאה שלעולם לא יוחזרו לי)
אבל סיימת אותו בסוף?
|אגס|קראשי החודש: צ'ארלי קוקס(אז מה אם ראיתי אותו רק באיזה סרטון של דקה כול החודש, הוא תמיד קראש).
נחשב. {אבל תקשרי לסרטון}
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: סיומי עונות ושתי סדרות חדשות על בסיס ספרים מייקל קונלי, ואולי סוף סוף להגיע לספר ההוא על מלחמת יום כיפור שמחכה לי מאוקטובר.
מזכיר לי שבדיוק ראיתי ששוחררו הקלטות חדשות מיום כיפור:
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? האמת, שאף פעם לא ממש חגגנו. גג מנגל במשפחה הקרובה או ארוחה קצת יותר חגיגית.
היתרון של יום העצמאות הוא שלפחות לא היו אף פעם ארוחות חגיגיות. מקסימום באמת מנגל עם בשר שאני יכול לאכול ולחזור לחדר/בית שלי
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: גבעת חלפון? אני משתלת להימנע מדברים כאלו.
גם אני משתדל להמנע מגבעות. אפילו עם המכונית זה מרגיש לי מוגזם.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: גב האומה! לא נשכח ולא נסלח.
זה נגמר? אני לא כל כך סובל את ליאור שליין אבל היא בהחלט הייתה מצחיקה לעיתים
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: יהודה פוליקר
השיר היחיד שלו שאני יכול לחשוב עליו
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את נתב"ג:-D ויש יין ישראלי טוב.
נתב"ג די סיוט לאחרונה להבנתי. אבל אני מבין את הכוונה שלך ;)
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם החבר'ה של שיקגו PD או MW.
טוב בטח שלא עם החברה של שיקגו אש, הם כל הזמן ידברו על כמה זה מסוכן המדורה הזאת ובאינסטינקט יכבו אותה.
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? מה????????????? רנד נחשב?
רנד היה בקטע של חץ וקשת? אני כבר לא זוכר. אבל עכשיו נזכרתי שחשבתי שהוא היה חתיך
1651695546994.png
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? אולי לדברים שקשורים לסנדרסון ןכאלה.
כמו היום הולדת שלו או היום נישואים שלו?
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? לא הייתי מתקרב אל עצמי, אני יודעת יותר טוב מכולם עם מה אני צריכה להתמודד כול יום.
אבל היית יכולה לעזור לעצמך
כמו שנאמר: עדיף שני וריאנטים לטפל בציפור ביד מאשר וריאנט אחד צופה בזמן שהציפור מחרבנת על הוריאנט האחר.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה.
צריכים להבהיר כאן חוקים. למשל האם יש סכנה שאני אעשה לעצמי טלפורטציה לתוך קיר? או אפילו ישר מול מכונית נוסעת.
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? אבל למה?
כי נגמרו כבר כל הספרים והקומיקסים והסרטים והסדרות הישנות שאפשר להפוך לסרט או סדרה. חייבים למצוא משהו חדש (את מעדיפה שינסו שוב להפוך חשבון טוויטר לסדרה? כי זה כבר נעשה וזה היה נוראי)
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
יש לי אני מנסה להשתפר ואם אני מוצאת משהו אני משתדלת לשמור.
צפה בקובץ המצורף 46839
זה מרגיש מאוד מטריד

didalf

Well-known member
האמת שאף פעם לא ראיתי [גבעת חלפון]
טוב אז ראיתי עכשיו לראשונה ובסדר כזה. הרבה ציטוטים מוכרים. יחסית לא נורא ביחס לנשים לתקופה ההיא. מניחה שזה משהו שהציטוט שלו בזכרון הקולקטיבי עולה על הסרט עצמו.
מגיב לעצמי כי פתאום נזכרתי בסרט אחר, שלגמרי הייתי מעדיף אותו במקום. מדובר במבצע סבתא (נזכרתי בו כי ראיתי שישודר מחר בטלוויזיה).
גם אותו ראיתי שבוע שעבר לראשונה ואותו דבר כמו שאמרתי על גבעת חלפון^^.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|קרקס|שם/כינוי:|קדימה|פליימקיפה עדי|חזיר| וואנקרו סטאן (TV)
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048):|קדימה|56
|קרקס|כריס מועדף?|קדימה|אוונס|מאוהב|
תשובה נכונה
|אגס|סדרות החודש:|קדימה|סמוך על סול עונה 6 - כי כמובן|כתר|
כמובן
Heartstopper - כ"כ חמוד|מאוהב|
כאן היה צריך להיות הכתר
|אגס|סרטי החודש:|קדימה|CODA - זה הסרט שזכה באוסקר ואני לא יודעת אם שווה אוסקר אבל מאד חמוד ומקסים וגרם לי לבכות די חזק, אז עשה את עבודתו.
אני כבר המון זמן מתכנן לראות את זה. עוד לפני שהיה מועמד אפילו לאוסקר. בעיקר כי אני מכיר את השחקנית הראשית מסדרה.
|אגס|שירי החודש:|קדימה|Harry Styles - As It Was
לא ראיתי את הקליפ עד עכשיו למרות שהייתי מודע לקיומו. ועכשיו כששמעתי קלטתי שזה מוכר לי אז כנראה יצא לי לשמוע את זה בלי לראות את הקליפ
|אגס|ספר החודש:|קדימה||X|:-( התחלתי את ספר ההמשך של ארי ודנטה אבל השתעממתי קצת ולא המשכתי אז בתכלס כלום. אהה בעצם קראתי את הספר של ליאור שליין והוא נחמד.
ליאור שליין :oops::rolleyes:
|אגס|דמויות החודש:|קדימה|עדיין אנתוני מבריג'טון|מאוהב| וגם קים מסמוך על סול|כתר|
|אגס|שחקני החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
|אגס|קראשי החודש:|קדימה|החבר החדש שלי ג'ונתן בייליייי|מאוהב|
רגע, יש לך חבר חדש?
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי:|קדימה|יום העצמאות = עוד קצת חופש + על האש|יאמי| והסרט של ד"ר סטריינג' כלומר וונדההההההההה|מאוהב|
לי היה חופש גם ביום הזיכרון
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?|קדימה|הכי טוב זה הימים הטובים בתיכון של רוק עצמאות|מאוהב| הדבר הכי טוב ביום העצמאות והיתרון הכי גדול בלגור בראשון. הנוער של היום לא יודע מה הוא מפסיד. כיום יום העצמאות האידיאלי פשוט יכלול מישהו שיאכיל אותי. (ובחצר פרטית כן? לא בפארקים עם כולם).
מה? מה זה תיכון של רוק עצמאות?
*אוקי קצת גיגול ועכשיו הבנתי שאת מדברת על הימים הטובים בתיכון כשהיית הולכת לרוק עצמאות. וזה לא משהו שנקרא "תיכון של רוק עצמאות".
ורוק עצמאות היה משהו באמפיפארק של ראשלץ.
אם כי אני לא יודע איך זה שונה מהבמות שיש בכל עיר.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב:|קדימה|אממ אני מניחה שהלהקה? או אפס ביחסי אנוש. לא חובבת גדולה של סרטים ישראלים.
אפס ביחסי אנוש באמת מעולה.
הלהקה אף פעם לא ראיתי
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:|קדימה|אביב גפן (אבל כשהוא שר, לא מדבר שטויות), עברי לידר, היהודים. לא חובבת גדולה גם של מוזיקה ישראלית:-D
קצת העתקת ממני תשובות כאן
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?|קדימה|החוסר פורמליות. לפעמים כשאני רואה בסדרות אמריקיאות איך אנשים פונים לאנשים כמיסטר משהו זה נראה לי הזוי המחשבה הזאת לפנות ככה להורים של חברות שלי ואפילו לבוסים שלי, גם בדרגות גבוהות. זה ישמע כ"כ מוזר בישראל ואני אוהבת את זה ככה. חוצמזה זה קלישאה אבל אין במבה וחומוס נורמלים בחו"ל.
שיט, גם כאן העתקת ממני.
אני מבין שאת בחרת ביכולת לראות לעתיד 24 שעות וניצלת את זה כדי להעתיק את התשובות המעולות שלי.
חומוס אני יודע שיש בחול, אבל לא זכור לי שניסיתי.
במבה - אף פעם לא ראיתי שום דבר ממש דומה לזה בחול.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר?|קדימה|תמיד הגלאגרים|מאוהב| יהיה מלא צחוקים ואלכוהול ויש מצב קצת מסוכן האמת|תוהה|
כן, הרבה אלכוהול ליד המדורה. אבל באמת יהיה כיף
שכחתי ממנה
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):|קדימה|לפני כמה שנים הייתי אומרת צ'מפיונס בשמחה אפילו בלי טיל, אבל כ"כ מיציתי את הכדורגל שנראה לי אירווזיון. (אבל אבא שלי לרוב עושה מסיבת צ'פמיונס לחברים עם פיצות ואם יש פיצה אני מוכנה לחזור לראות כדורגל)
אף פעם לא ראיתי את ליגת האלופות, כן צפיתי מספר פעמים באירוויזיון.
אבא שלי לא היה צופה באף אחד מהם, אבל הוא בטח ראה כמה פעמים את האירוויזיון כי אמא שלי רצתה.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?|קדימה|הופעה של טיילור. כאילו בארץ 100000% כן. אבל מודה שלא בטוחה שהייתי טסה לבד לחו"ל להופעה. ואני רוצה להאמין שאם חלילה אחותי תנטוש את הארץ אני אלך לסרטי מארוול לבד.
אם אחותך תנטש אותך - האם תעדיפי ללכת לבדך או עם אחיך?
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?|קדימה|הולכת איתה לכל הדברים שאני מתביישת ללכת לבד:-D מניחה שהיו לי הרבה שאלות. מעניין אם זה יהיה מביך או לא כי שתינו נהיה נורא ביישניות|תוהה|
זה באמת יעיל. אבל מה אם היא מיקום שבו כולם רעים ולכן היא לא אוהבת סרטי מארוול?
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?|קדימה|אממ אממ אני נורא רוצה את שניהם. אבל נראה לי ראיית העתיד ל24 שעות כי הרבה פעמים זה בדיוק מה שאני צריכה - כשצריך ללכת לאנשו לדעת מה יהיה מזג האוויר, מצב החניה, מתי להגיע שלא מאוחר ולא מוקדם, מה ללבוש וכו'. עם מרחקים אני אמשיך להסתדר כמו היום.
מזג אוויר, ומצב חניה - זה מה שמדאיג אותך. סטיאציות חברתיות מביכות - זה השימוש שבשבילו קיימת ראיית עתיד. (זה ולזכות במיליונים בלוטו)
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה?|קדימה|וואי כ"כ הרבה שירים של טיילור (שני האלבומים האחרונים שלה לבד זה הכל סיפורים):
No Body No Crime - זה בייסקלי דרמת מתח על בגידה ורצח.
The Last Great American Dynasty - סיפורה האמיתי של רבקה... משהו. שהתחתנה עם גבר עשיר בשנות ה30 והם קנו בית ברוד איילנד והעיירה ראתה בה בעייתית כי היא הייתה עצמאית מידי. הטוויסט: זה הבית שטיילור גרה בו כיום.
tis the damm season/ dorothea (הם מספרים אותו סיפור מPOV שונה) - סיפור על אהבה נכזבת על מישהי שעברה לLA להיות כוכבת ומה קורה כשהיא חזרה לבית הוריה בחגים ופוגשת את אהבה נעוריה. יכול להיות פרמיס לסרט כריסמס קיטצ'י להחליא או סיפור אהבה עצוב ויפה, תלוי מי מפיק את זה.
Ivy - תמיד נתן לי וייב של המאה ה18 כזה, על אישה שנשאת למישהו עשיר ומנוכר ומתאהבת בנער החווה או משהו. בתכלס יש כבר סרטים כאלה. האמת שתמיד נשמע לי כאילו היא מתאהבת בבחורה דווקא. אולי כי אייבי זה שם של בת.
Cowboy like me - זה על שני נוכלים שמרמים עשירים ומתאהבים אחד בשני. בראש שלי שניהם גברים:-P:
ועוד. נסחפתי קצת סליחה|מובך| בכלל שאלתי כי שמעתי שמתוכנן לעשות סרט לפי סקייטר בוי של אבריל לאבינג ולא בטוחה אם זה נשמע לי הזוי או נהדר.
כמו שאמרתי בתשובה שלי זאת שאלה מאוד מעניינת שלחלוטין הייתי הופך לשרשור שעומד בפני עצמו.
הבעיה בתשובה שלך מבחינתי היא שאני לא מכיר אף אחד מהשירים האלו. ואני דווקא מכיר כמה שירים של טיילור, אבל לא את אלו.
*סקייטר בוי הוא באמת לחלוטין קלאסי סיפור לסרט.
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?):|קדימה|מוחקת מיד|חבול| (אלא אם זה כמובן תמונות שלי). רציתי לבדוק אם גם לכם יש הפרעה כזאת.
למה למחוק? מה אם את רוצה לראות שוב תמונה?
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?|קדימה|
מתכון לצ'יפס:
1. קונים Air Fry של נינג'ה
2. מקלפים תפו"א, חותכים למקלות ומשרים במים חצי שעה
3. מייבשים את המקלות, שמים בנינג'ה, שמים כף שמן ומערבבים.
4. מכוונים ל20 דקות ומידי פעם מערבבים.
5. בתיאבון|זורו|
אף פעם לא באמת הבנתי את הקטע של Air Fry
טיגון בשמן עמוק זה הדבר הנכון
אין לי תמונה או סרטון מצחיק אז קבלו כלכלבים שמצאתי באיסנטגרם:
צפה בקובץ המצורף 46840
איזה חמודים
ויפים
ודחוסים חזק חזק ביחד בקופסה קטנה מידי
ואם אני לא טועה חסר אחד כי צריך להיות אחד לכל אחד מהילדים של נד סטארק (ריקון, בראן, אריה, סנסה, רוב וג'ון)

didalf

Well-known member
כאן היה צריך להיות הכתר
לא. כי |כתר| מבחינתי זה למשהו טוב מאד ואף מצויין, אבל |מאוהב| זה למה שהפעיל את הרגשות הפנגרילים שלי. ואצלי אלה רגשות יותר חשובים.

לא ראיתי את הקליפ עד עכשיו למרות שהייתי מודע לקיומו. ועכשיו כששמעתי קלטתי שזה מוכר לי אז כנראה יצא לי לשמוע את זה בלי לראות את הקליפ
כן כי טוחנים את זה בכל מקום.

ליאור שליין :oops::rolleyes:
רגע, יש לך חבר חדש?
אין לי כוח אלייך|חבול|
לי היה חופש גם ביום הזיכרון
כן גם לי בסוף. כאילו עובדים חצי יום ולא ידעתי מה לעשות כי לא בא לי אבל אם כולם עובדים אז גם אני. אני חיכיתי לראות מה אחרים בצוות עושים ואחרי שהרוב אמרו שלא יעבדו אז הודעתי שגם אני לא.

מה? מה זה תיכון של רוק עצמאות?
*אוקי קצת גיגול ועכשיו הבנתי שאת מדברת על הימים הטובים בתיכון כשהיית הולכת לרוק עצמאות. וזה לא משהו שנקרא "תיכון של רוק עצמאות".
ורוק עצמאות היה משהו באמפיפארק של ראשלץ.
אם כי אני לא יודע איך זה שונה מהבמות שיש בכל עיר.
אוקי אני ממש מופתעת שאף אחד מכם לא הכיר והלך לזה כי זה רץ 15 שנים החל מ1998 ורובכם הייתם נערים לפחות בשנים הראשונות. והיו אוטובוסים מכללללל הארץ שבאו, אז אל תגידו לי שזה רחוק.
אניוואי זה היה לילה שלם של הופעות של רוק ישראלי, (אביב גפן, עברי לידר, ברי סחרוף, משינה, היהודים, מרסדס בנד, מוניקה סקס, שייגעצ, מופע הארנבות של ד"ר קספר, איפה הילד ועוד באזור הזה) זה רק התחיל ב11 ונמשך עד איזה 7 בבוקר.
זה שונה מהבמות כי זה היה בתשלום, ובגלל שזה היה בתשלום זה היה ארוך יותר, סוג המוזיקה היה מוגדר יותר (רוק ישראלי), הקהל היה בעיקר בני נוער, כלומר בלי ילדים קטנים ובלי מבוגרים מידי. בלי ספריי קצף ופטישים ושטויות. ואף פעם לא ממש הייתי הולכת לבמות אבל אני חושבת שכל להקה נתנה הופעה ארוכה יותר מבבמות הפתוחות.
זה היה מושלם בגילאים 15-18 (למרות שבשמחה הייתי הולכת גם היום, אבל אין יותר כי הרוק מת [וגם כנראה עכשיו לא הייתי מחזיקה לילה שלם כי אני כבר זקנה:-D])
זה גם די מה שקיבע את הטעם שלי במוזיקה ישראלית.

הלהקה אף פעם לא ראיתי
אני יודעת שזה חוצפה מצידי לשפוט אחרי שהודיתי שלא ראיתי גבעת חלפון אבל איך???? :eek: :eek:

קצת העתקת ממני תשובות כאן
שיט, גם כאן העתקת ממני.
אתה העתקת ממני חצוףB-|

אני מבין שאת בחרת ביכולת לראות לעתיד 24 שעות וניצלת את זה כדי להעתיק את התשובות המעולות שלי.
פפףףף נראה לך שעל זה אני אבזבז את היכולת שלי? קלירלי אתה העתקת ממני.

אם אחותך תנטש אותך - האם תעדיפי ללכת לבדך או עם אחיך?
אח שלי עכשיו בפאזת "לא יודע מיציתי את מארוול" ובא לי לתת לו פטיש בראש|חבול| אז לבד.

זה באמת יעיל. אבל מה אם היא מיקום שבו כולם רעים ולכן היא לא אוהבת סרטי מארוול?
אני אחנך אותה.

מזג אוויר, ומצב חניה - זה מה שמדאיג אותך. סטיאציות חברתיות מביכות - זה השימוש שבשבילו קיימת ראיית עתיד. (זה ולזכות במיליונים בלוטו)
מזג אוויר הוא בשביל מה ללבוש וזה חלק מסיטואציה חברתית מביכה. חניה גם כן.

הבעיה בתשובה שלך מבחינתי היא שאני לא מכיר אף אחד מהשירים האלו. ואני דווקא מכיר כמה שירים של טיילור, אבל לא את אלו.
וול אתה יכול להכיר עכשיו, שמתי קישורים|זורו|

*סקייטר בוי הוא באמת לחלוטין קלאסי סיפור לסרט.
הוא היה בן, היא הייתה בת, אני יכולה לעשות את זה ברור יותר?

למה למחוק? מה אם את רוצה לראות שוב תמונה?
קודם כל זה נשמר בזכרון של הווסטפ, רק שלא יציק לי בגלריה. ולרוב אני לא ארצה כי זה סתם שטויות שאנשים מעבירים בווסאפ.

אף פעם לא באמת הבנתי את הקטע של Air Fry
טיגון בשמן עמוק זה הדבר הנכון
כי זה מדהים בדיוק בגלל זה - יוצא ממש טעים בלי כמעט שמן בכלל. וגם אפשר להכין בו עוד דברים והרבה יותר מהר, זה נהדר.

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
|שפם||שפם| סגרתי בטעות את הדפדפן ותפוז לא שמר לי את ההודעה :-[ :-[

|קרקס|שם/כינוי: דיים מילי הראשונה לתפוז
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): 68
|קרקס|כריס מועדף? המסוורת'. זה חזק ממני. גם חתיך, גם אל וגם אוסטרלי.

|אגס|סדרות החודש: סיום - IT CROWD, אלים אמריקאיים, the magicians, our flag means death, raising Dion, סוכן חשאי (דיוויד שווימר), בובה רוסית, הדוכסית
|אגס|סרטי החודש: סוניק 2; אנקנאטו
|אגס|שירי החודש: Lucille Crew - Something ; IDLES - CRAWL!
|אגס|ספר החודש: אלים אמריקאים (שליש); כך היה אושוויץ- פרימו לוי
|אגס|דמויות החודש: לא היו דמויות שהשאירו רושם חזק במיוד אבל אני אציין את אלן מבובה רוסית כי הוא חמוד נורא, אוון מהדוכסית, סטיד בונה (our flag..)
|אגס|שחקני החודש: שני הילדים מ raising dion
|אגס|קראשי החודש: זהה לדמויות החודש:

אלן. נכון שהשפם מטריד אבל החיוך שלו והמבט המאוהב הזה

אוון. אין כמעט תמונות שלו
|אגס|ציטוט חודשי: לא כתבתי לי כלום בפתקים
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): סופ"ש ארוך של יום העצמאות (בעיצומו)
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: שלום עולמי

|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי - להמשיך לעשות את מה שאני תמיד עושה - בית, טלוויזיה, פורום. בלי הפרעות.
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הלהקה, אין מה לעשות
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: היו כמה שנהניתי לראות עם השנים אבל לא חושבת שיש משהו שהשאיר חותם אמיתי.
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: אלה שאני תמיד אחזור אליהם - רמי פורטיס, אריק איינשטייין
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? היום- פחות ופחות כי יש יותר מידי דרעק. אבל אני אוהבת את העברית, אני אוהבת שקיץ (כי חם, לא כי אני עושה משהו מיוחד בקיץ), אוהבת את החוטמית הזיפנית שרואים בעונה הזאת בצידי הדרך

|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? החברה של our flag means death נראים משעשעים למדי
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? הוקאי כמובן |מאוהב|
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפו"א

|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): ליגת האלופות. לפחות שם זה לא הפך לבדיחה קולוסאלית. בעיני האירוויזיון של פעם היה נהדר והשאיר שירים שעוברים גם היום. אבל כבר שנים שזה סוג של קרקס לא מצחיק
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? ללכת למכון כושר למשל זה מקובל ללכת לבד, אבל לדברים אחרים לא. לצערי אני לא במקום של ללכת לבד למסעדות או מופעים או סרטים.
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? בודקת איך החיים של מילי השניה נראים ואיך הבחירות שלה השפיעו עליה
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. אני אקפוץ כל פעם ק"מ אחד. ראיית העתיד סתם תדכא אותי
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? אמממ, אין לי משהו מיוחד. יש מלא שירים שמספרים סיפור מרתק אבל כרגע לא עולה לי משהו לראש
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): רוב הצ'טים מוגדרים אצלי לא לשמור בכלל תמונות. שומרת רק תמונות של משפחה קרובה - הורים, אחים, אחיינים ודודה קשישה וערירית. משפחה מורחבת לא דחוף לי לשמור
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? הפעם הכינותי מראש!
זכרתי ששמרתי עוד אבל מסתבר שלא..

|חזיר|

didalf

Well-known member
|שפם||שפם| סגרתי בטעות את הדפדפן ותפוז לא שמר לי את ההודעה :-[ :-[
חוצפה!
עם השפם הזה?8-*
אלן. נכון שהשפם מטריד אבל החיוך שלו והמבט המאוהב הזה
אהא אוקי:-D
|אגס|ציטוט חודשי: לא כתבתי לי כלום בפתקים
את מתרשלת.
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: שלום עולמי
אופטימית
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? אידיאלי - להמשיך לעשות את מה שאני תמיד עושה - בית, טלוויזיה, פורום. בלי הפרעות.
פורום זה חשוב!
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: הלהקה, אין מה לעשות
בהחלט
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? החברה של our flag means death נראים משעשעים למדי
לאדעת אם הייתי סומכת על פירטים בנושא.
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? ללכת למכון כושר למשל זה מקובל ללכת לבד, אבל לדברים אחרים לא. לצערי אני לא במקום של ללכת לבד למסעדות או מופעים או סרטים.
כן. התכוונתי נגיד אם יש איזה זמר או נושא שממש מעניין אותך שבשבילו היית מתגברת על זה והולכת לבד בכל זאת.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. אני אקפוץ כל פעם ק"מ אחד. ראיית העתיד סתם תדכא אותי
כולם פה תחמנים:-D
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? הפעם הכינותי מראש!
כל הכבוד!
אני רוצה להיות פנדהההההההההההההההההה. כאלה שמנמודים|מאוהב|

dilia snake

Well-known member
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים:|קדימה|אביב גפן (אבל כשהוא שר, לא מדבר שטויות), עברי לידר, היהודים. לא חובבת גדולה גם של מוזיקה ישראלית:-D
סרט ישראלי הכי אהוב:|קדימה|אממ אני מניחה שהלהקה? או אפס ביחסי אנוש. לא חובבת גדולה של סרטים ישראלים.
אני קצת מרגישה מרומה, למה לעשות שאלות שאת בקושי יודעת איך לענות עליהן?
אין לי תמונה או סרטון מצחיק אז קבלו כלכלבים שמצאתי באיסנטגרם:
1651420355616.png
אני מתה על האסקים! משהו בביות שלהם נדפק לגמרי והם מצחיקים בטירוף|מאוהב|.
(אבל טכנית יום העצמאות זה מאי-אפריל אז תהיי עדיין בת 56)
אל תהי קטנונית כמו ניק|שפם|, תגידי תודה שטרחתי לחשב. חוץ מזה בגיל הזה שאת חצי רגל בקבר חצי שנה לפה/לשם לא משנה הרבה|בוקס|.
לא כדאי עם האלה של שיקגו פייר אם כבר? מדורה בטיחותית:-D
לא! כבר סיכמנו שהם כת!
לא זוכרת|תוהה| הוא התעסק בחץ וקשת? אבל נגיד שכן.
בפרק 7, והוא הסתובב כול העונה עם חץ וקשת וחרב שהוא לא יודע איך להשתמש בה|שפם|.
הם שונים בהרבה מהסדרה?
לא כ"כ, אבל החודש קראתי רק את הספרים זו תהיה רמאות להכניס את הסדרה.
|כתר|.
כן אנחנו שותים עכשיו בעיקר יין בוטיק ישראלי לא כשר(אבל עם אקדח אני לא מתקרבת לזבל שיש בכול הסופרים).
ללכת לקנות בגדים אני מעדיף לבד.
גם אני, אבל רק כי אני בלתי נסבלת וזה עלול להיגמר ברצח שלי אם אני אלך עם עוד אנשים.
חחחח אני גם שקלתי בגלל ההתחכמות הזאת:-D
פעם כמעט היו הורגים אותי על כאלו התחכמויות, זה אפילו לא עלה על דעתי הדבר הזה. בחרתי בתשובה של הקילומטר כי אני שונאת ללכת ברגל.

טוב סיימתי את העמוד הראשון, נשארו עוד שניים?

למעלה