International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

מילי08

Well-known member
לכן הפאנדום של קלקסה תמיד יצרו פאנפיקים כאלה שכאילו קלארק של ה-100 עברה לעולם של אימת המתים ושם לדמות שלה קוראים Elyza Lex (שלמי שלא עוקב באדיקות, לשחקנית של קלארק קוראים Eliza, שזה משחק על אותו משקל שלשחקנית של לקסה בעולם של אימת המתים קוראים Alycia ולדמות שלה Alicia. ופשוט הורידו את ה-A בשם של לקסה כדי ליצור לה שם משפחה)
חמודים. זה יצירתי
אוף, אני רוצה להגיב לך כי זה נראה לי חצוף לא להגיב לאישתי. אבל מצד שני אני לא רוצה לעשות לך עוד הודעות שתצטרכי להגיב עליהן וזה סתם יהיה יותר מייאש עבורך|חבול|
אז אני אחכה קצת, שיהיה לך הספק גדול יותר, לפני שאני אפיל עליך עוד עמוד של תגובות
:-D ותודה לאשתי התומכת שליוותה אותי בדרך הקשה עד שהתאוששתי |מאוהב|

כן, דילגתי עכשיו על איזה 3 עמודים. אני אקרא כי FOMO אבל חפיף כי תיכף יגיעו אנשים למשרד.
בגלל ההערה הזאת שלך אני הוספתי את פרינג' לרשימת הסדרות שאני רוצה לנסות לראות.
זאת אחלה סדרה ואולי מתישהו (אם תדחי את זה מספיק כדי שיהיה לי זמן. נגיד, בפנסיה ככה?) אני אעשה צפייה נוספת.
הפצצת בשרשור הזה:-D [ללונה]
אני אוהבת כשדילן מפרגנת לאחרים |מאוהב|
חח אני הכי רואה את ניק בא עם צלחת ריקה כזה לאיפה שהאוכל, מעמיס לעצמו ערימת בשרים ופשוט הולך בחזרה לחדר שלו. לייק אפילו לא טורח לשבת עם כולם לאכול:-D
חחח, יאפ. נראה לי שזה בדיוק מה שניק עושה :-D
פעם קראתי בספר של צ'לסי הנדלר שיש לה קטע כזה שתמיד כשהיא מרגישה שהיא מיצתה את הענין שלה בשיחת טלפון עם אנשים, היא פשוט מנתקת. בלי "ביי", בלי "טוב אני צריכה ללכת" או שום דבר שמעיד על כך שהשיחה הגיעה לקיצה. הבן אדם בצד השני של הקו יכול להיות באמצע סיפור, אבל ברגע שהיא מאבדת ענין היא פשוט מנתקת. ומאז אימצתי את זה לעצמי וכל פעם שאני מדברת עם מישהו שמרגיז אותי אני פשוט מנתקת בפנים בלי שום "ביי".
:-D. הכרתי פעם מישהי שהיתה מתקשרת מחדש למי שניתק לה את השיחה רק כדי ללמד אותו להגיד ביי :-D
כמו שבארץ כולם זה "אחי" פה אני רואה הרבה אנשים אומרים "סוויטי" או "סוויטהארט" לאנשים רנדומלים וזה קצת מוזר. וזה לא רק קטע של צעירים. נכון שזה בעיקר נשים, אבל נתקלתי גם בכמה גברים מזדקנים שהשתמשו בזה, נגיד עמדתי פעם בתור לסטארבקס והייתה שם איזו מישהי שהפילה את הארנק שלה, והגבר שעמד מאחוריה הרים לה את זה והושיט לה את זה ואמר כזה "There you go sweetheart" ואני זוכרת שחשבתי שזה קצת מטריד אבל גם קצת חמוד. (כמובן אבל שהיא הגיבה ב"טנק יו סר")
יש לי איזה לקוחה שפונה לכולן בתור "בייבי גירל" בהתחלה חשבתי שהיא קוראת ככה לצעירות, אבל שמעתי אותה פונה ככה גם לאיזו מישהי בגילה וזה היה קצת מוזר:-D
וכמובן שאצל הילדים היום כולם זה "בייב"- חברים שלהם, שכנים שלהם, זרים ברחוב- כולם בייב. שעם כל הפוליטיקלי קורקט והג'נדר ניוטרל, אני גם אימצתי את בייב כי ככה מבחינתי או שזה שם חיבה, או שם גנאי- אם אני חושבת על החזיר:-D
אבל כמובן שיש גם את כל ה-bro, man, dude, homie וכו' שכבר מזמן הם לא רק נחלתם של מקסיקנים, שחורים ו/או צעירים.
אני רואה שבהרבה מקומות עבודה כאן, העובדים (גם אם הם לא באותה דרגה) פונים אחד לשני בשמות שלהם, ורק אם מגיע הסופרוייזר הגדול שלא יושב במשרדים, איזה אחד כזה שאחראי על מיליון חברות אז מתייחסים אליו כ"סר". אבל גם בארץ זכור לי שכשעבדתי במקדונלדס אחרי צבא היינו פונים לכולם בשם שלהם, וכשמגיע מנהל המחוז פעם באף פעם, היינו צריכים לפנות אליו ב"אדוני" ולא בשם הפרטי שלו. גם כשעבדתי בקולנוע בארץ זכור לי שקראנו לסמנכ"ל שהיה מגיע מידי פעם "אדוני".
גם פה יש לפעמים קטע של אשה זרה בטלפון שתקרא לי מותק או חמודה או משהו כזה. ולפעמים גם אני קוראת לאחרים ממי כדי שלא יחשבו שנאי האשכנזייה המתנשאת שאני באמת... אבל הסוויטי וסוויטהארט מצב גברים באמת מרגיש מטרי. בעצם גם כשנשים קוראות למישהי אחרת חמודה זה מטריד. בשני המקרים זה כדי להקטין את הצד האחר, גם אם המניעים שונים.
אבל אני לא זוכרת שנתבקשתי לקרוא למנהלים שלי "אדוני" זה נשמע רע בכל דרך. לפני 30 שנה היה לאמא שלי בוס שהיא קראה לו "מר" + שם משפחה ולא השתמשה בשם פרטי. אבל הוא היה מדור אחר לגמרי.
איזה פעם, בהופעה של אן ווילסון (Heart) איזו ישישה אחת ניגשה אליי באמצע ההופעה ואמרה לי "Thank you for blessing us with your beautiful energry" הרגשתי כמו ג'יזס באותו הרגע אז עניתי לה "You're welcome my child":-D
בהופעה של ברנדי קלארק עמדתי בצד ורקדתי בסבבה שלי, ואז ברנדי שרה שיר שנקרא Crazy Women ואיזו סבתא אחת, שאובייסלי משוגעת, באה לעמוד לידי (takes one to know one) והתחילה לרקוד בכזה טירוף שהייתי בטוחה שהיא עומדת לפרוק את הירך שלך או משה
:-D :-D :-D
אגב, לאמא שלי היה מנהג נורא מעצבן שהיא הייתה מתקשרת אל אנשים תוך כדי שהיא מדברת עם אנשים אחרים. ככה שהייתי עונה לה ושומע אותה מדברת עם מישהו אחר ולפעמים הייתי צריך לצעוק כדי שתקלוט שהיא בעצם בשיחת טלפון. שהיא יזמה.
מאז קלטתי עוד כמה אנשים שלפעמים עושים את זה. אבל לא ברמה שאמא שלי הייתה עושה את זה שזה היה ברירת מחדל.
גם לאמא שלי היה קטע כזה בעבודה
במקרה של סהר זה שונה כי תיקח בחשבון שאנחנו בדר"כ מדברים ממוצע של 3-4 שעות ביום, אז אם במשך 2 ד' הוא מדבר עם אנשים אחרים (או יותר נכון אנשים אחרים מדברים איתו והוא נאלץ להגיב) זה לא כזה משמעותי לי. חוץ מזה שבמקרה שהוא מדבר עם המשפחה שלו זה לרוב די מבדר כי הם תמיד מסנג'רים אותו לעשות דברים שהוא לא רוצה ואז הוא סתם מגדף ומטיח בהם עלבונות לא מעליבים במיוחד:-D מה גם שאני צריכה להישאר על הקו מידי פעם כדי לוודא שאמא שלו לא מלכלכת עליי כי היא לא סובלת אותי|שפם| (שיש מצב שזה בגלל שפעם ליכלכתי עליה והייתי על רמקול והיא שמעה אותי|אילם| אבל זה סהר אשם שהוא לא התריע לי מראש שאני על רמקול|שפם|) בכלל המשפחה שלו די נודניקית והם כל פעם מתלוננים "עם מי אתה מדבר? עוד פעם דילן?! די כבר איתה" ואז כמובן שאני חייבת להישאר על הקו כדי להגיד לו מה למסור להם בשמי
אתם כאלה חמודים :-D
יואו זה מזכיר לי איזה פעם אחת שהתקשרתי לאיזו לקוחה כי הייתי צריכה לדחות את הטיפול שלה, וזו איזו מישהי בת 80 חפרנית של החיים. בקושי הספקתי להגיד לה את הסיבה שהתקשרתי והיא התחילה לחפור לי שהיא בדיוק רואה איזו טלנובלה טורקית, והתחילה לספר לי מה קורה בפרק ואז המשיכה לספר לי את כל העלילה של התוכנית, תוך כדי שהיא בוכה בין לבין כי הסיפור מאוד טראגי ונוגע ללב שלה ובאיזשהו שלב כבר לא ידעתי אם היא עדין מדברת על התוכנית או שהיא עברה נושא כי הייתי עסוקה בלהקליט אותה ולשלוח לבוס שלי בוואטאספ תוך כדי עם note של "מגיעה לי העלאה בשכר, תראה עם מה אני צריכה להתמודד" היא דיברה ברצף במשך 27 ד' בלי לתת לי להשחיל מילה! הרגשתי שהגעתי לסף הסבלנות שלי אז פשוט ניתקתי לה. אחרי 10 ד' היא התקשרה בחזרה ואמרה לי "נראה לי שאין לך קליטה אז התנתק לך" לא חמודה שלי, יש לי קליטה. יש לי המון קליטה. יש לי מלאנת'לאפים קליטה. יש לי כל כך הרבה קליטה שגם בחניון תת קרקעי של מינוס 5 קומות יש לי קליטה. שמו לי פאקינג עץ מזויף של קליטה מחוץ לבית כדי שתהיה לי כזאת הרבה קליטה. כל כך הרבה קליטה שסביר להניח יהיו לי ילדים ירוקים, גברת. קליטה זו לא הבעיה. החפירות הארכיאולוגיות שלך הן הבעיה!!:-[:-[
אולי אני צריכה להזמין אותה לפורום. נראה לי שהיא תשתלב פה יופי|חבול|
:-D :-D :-D
הכרתי פעם מישהו שתמיד היה מנסה להעמיד פנים של בחור עסוק ומבוקש אז הוא כל הזמן היה מתקשר לאנשים סתם, גם כשאין לו מה להגיד להם, כדי שתמיד יראו אותו בטלפון ויחשבו שהוא מאוד עסוק. אבל הוא היה עושה את זה בצורה כזאת מגוחכת שזה היה פשוט מביך. הוא גם היה מדבר בכוונה בקול רם כדי שכולם ישמעו אותו. ונגיד הוא היה עומד בתור לסטארבקס אז בכוונה הוא היה מתקשר למישהו בדיוק כשמגיע התור שלו להזמין כדי שגם הבריסטה תדע שהוא עסוק|פנים| כנ"ל במסעדות וכו'.
איזה פעם אחת הבוסית שלי הייתה בחופשה והיא ביקשה ממנו לשמור על הכלב שלה, והוא היה צריך לעבור דרכי בבוקר לקחת איזו סחורה לחנות או משהו. הוא התקשר אליי בערב לפני כדי להגיד לי "שומעת, אני צריך לעבור אצלך בבוקר לפני העבודה, אז אני אהיה אצלך בסביבות 7:20" אמרתי בסדר וניתקתי.
אחרי איזה 10 ד' הוא התקשר שוב ואמר "שומעת, אני אהיה אצלך מחר באיזה 7:20 כזה, כי אני צריך לקחת את הכלב לוטרינר לפני" לא יודעת למה פיסת המידע הזאת הייתה רלוונטית לי, אבל עניתי בסדר וניתקתי.
אחרי איזה שעתיים הוא מתקשר שוב ואומר "שומעת, לא אני פשוט צריך לקחת את הכלב לוטרינר בבוקר אז אני אקח אותו ואז אני אבוא אליך ואהיה אצלך ב-7:20 ככה, אז תהיי מוכנה" בשלב הזה כבר לא טרחתי להגיד בסדר, פשוט ניתקתי.
ואז בבוקר כמובן שהוא התקשר איזה 5 פעמים פעם אחרת כדי להגיד לי שהוא יצא מהבית לוטרינר, פעם אחת כשהוא הגיע לוטרינר, פעם אחרי כשהוא יוצא מהוטרינר, פעם אחת כשהוא 10 ד' ממני ואז כשהוא דקה ממני. ואתם יכולים לנחש לבד באיזה שעה הוא הגיע אליי...|חבול|
אמאלה. איזה אדם מתיש
אני מצפה למאמר של שני עמודים. עם פיסקת פתיחה ופסקת סיכום כמו שלמדנו. גם ביבליוגרפיה קצרה תעזור.
:-D
מכל השאלות ההזויות (היא שאלה מה אנחנו אובים במדינה) על זאת עם הוריאנט יש לך בעיה?
קינקי (על הסרטון)
מה קורה במשפט הזה. אני רואה כל מיני כותרות לא ברורות שלפי חלקן ג'וני דפ יוצא מאוד טוב. זה לא מעניין אותי מספיק כדי להתחיל לקרוא כתבה, ועדיין אני רוצה לדעת פשוט כדי לדעת אם ג'וני דפ הוא נבלה או לא. לא ממש אכפת לי מאמבר הרד.
בהתחלה התעדכנתי דרך אוזי מן ריוויו עד שנשבר לי. דפ כנראה מנצח ולא הכה אותה והיא הופכת להיות האשה השנואה בתבל. ואף אחד לא חושב לעצמו להפסיק את הקרקס הזה שבו דפ נראה ומתנהג כמו עבריין מדושן והרד מוצגת כפסיכית לגמרי וכולם שוכחים שיש אלפי נשים שבאמת סובלות מאלימות מגברים ועכשיו בטח ישתמשו בשקרים שלה כדי "להוכיח" שנשים תמיד משקרות. |שפם||שפם|

וזאת אני מגיבה ממש בקצרה |פנים| התחלתי את התגובה הזאת בשעה 09:00

LeAnnDyIan

Well-known member
התחלה התעדכנתי דרך אוזי מן ריוויו עד שנשבר לי. דפ כנראה מנצח ולא הכה אותה והיא הופכת להיות האשה השנואה בתבל. ואף אחד לא חושב לעצמו להפסיק את הקרקס הזה שבו דפ נראה ומתנהג כמו עבריין מדושן והרד מוצגת כפסיכית לגמרי וכולם שוכחים שיש אלפי נשים שבאמת סובלות מאלימות מגברים ועכשיו בטח ישתמשו בשקרים שלה כדי "להוכיח" שנשים תמיד משקרות. |שפם||שפם|
רק בקטנה כי כבר 2 בלילה, חזרתי עכשיו מסרט ואני עייפה.
חשוב לציין שהמשפט הזה הוא לא כדי להוכיח האם ג׳וני התעלל באמבר או לא. המשפט על האם התעלל נערך לפני כמה שנים וכבר הוכח שהוא אכן התעלל בה. כלומר, זו הייתה הפסיקה במשפט.
במשפט הנוכחי ג׳וני דפ תובע את אמבר על הוצאת דיבה. ובין אם הוא יזכה או לא, זה לא משנה את התוצאה של המשפט הקודם. שזה משהו שחשוב לא לשכוח.
היא אולי התעללה בו גם (אני לא יודעת, לא הייתי שם ולא עקבתי כל כך, אבל היא גם לא עמדה למשפט על זה, אז זה לא רלוונטי) אבל זה שהוא התעלל בה, הוכח כבר לפני שנים.

מילי08

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס אוראלי ריצ'ארונד ג'נסן מרסדן בסטי פרום אנדר טסטי דאדי השלישי
או שלום. תראו מי חזר.
צריך להתחיל לתת בך סימנים, כמו בפסח. סמ"ה אק"ר קק"פ אר"ג' מב"פ אט"ד השלישי
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): אני עדין אהיה בן 31, הסוכר יהרוג אותי.
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כשאליסה מילאנו תמות תהיה לנו סיבה למסיבה.
וואה וואה. מאיפה זה בא?
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: בשאיפה לסיים פרינג' ולהתחיל באטלסטאר.
יאיי באטלסטאר!
זה ממש לא דבר טוב. למעשה זו עילה לגירושים. [בכלל לא משנה מה הסיבה]
אני מסרבת. תשארי הגונה או עגונה
ממתי אוכלים מטרנה עם מזלג?
את נולדת בתקופה שמדונה כבר לא הייתה בתולה. הדבר היחיד שיש לך בו וותק זו הכרטיסיית ניקוב בטיפת חלב.
:-D :-D
אמאלה והוא גם מריח כמו אל|מאוהב| עמדתי לידו פעם אחת וכמעט התעלפתי. תמונות לא עושות לו חסד, הוא כזה מושלם במציאות אמאלה
:-D לא סטוקרי בכלל מצידך
היא מדברת על זה שתמיד הציעו לה את אותם תפקידים קטנים של טרולים, מורות שמנות ובתולות או לסביות. או מן שילוב מוזר של מורה טרולית לסבית בתולה והיא פשוט הפסיקה לענות לסוכן שלה וככה לאט לאט דעכה מעולם הבידור. [רייצ'ל דראץ')
התחיל מצחיק ונהיה עצוב. מבאס בשבילה
אין סיכוי שאני עולה על מטוס ליותר מ-5 שעות טיסה. אני זקנה מידי בשביל זה.
ולכן צריך את הכוח על של ק"מ כל פעם. פשוט תשתדלי לא לעצור למנוחה ולא לנשום כדי שלא תמצאי את עצמך בלב ים
כל דבר בדיקסי צ'יקס היה כיפי פעם. עד שנטלי החליטה להגיד שהיא מתביישת שג'ורג' בוש (שהיה הנשיא באותו הזמן) הוא מההום סטייט שלה (טקסס) ואז ביטלו אותה ואת הלהקה שלה, יצאו לרחובות לשרוף דיסקים שלהן, התקשרו לתחנות רדיו ואיימו על החיים של השדרנים שירצחו אותם אם ינגנו שירים שלהן. כמובן שגם בנות הלהקה קיבלו איומים על חייהן. ואז כבר היה פחות כיף והיום הן לא רוצות לשיר קאנטרי או להיות משוייכות לז'אנר הזה בכלל. ובצדק. :-(
אחחח, אמריקה. איזו מדינה. כשרוצים להגזים אז מגזימים בגדול. כשרוצים לשנוא אז שונאים בגדול. ואנחנו לוקחים מהם את כל הדברים הרעים בלי הטובים :-/
אני קראתי שהיה אמור להיות לה תפקיד משמעותי ברוק30, אבל המפיקים או מישהו אמרו לטינה פיי שתוריד את הדמות של רייצ'ל, ובגלל שהן חברות אז טינה שמה את רייצ'ל בכל מיני דמויות קטנות בכל מיני פרקים בעונה הראשונה ואחרי העונה הראושנה היא נעלמה
טינה פיי לא חברה :-(
אם כי גם דם משחרר (מהחיים)
חחח. מקאברי
אני אודיע לך חודש לפני שיהיה תורך.
או אפ את מעדיפה חודשיים
בינתיים עדיף שלא :-(. עד שאני לא אתאפס על הזמן שלי
מישהו יודע יותר על קורות פפסי בארץ?
אצלנו שותים גם פפסי מקס. גם קוקה קולה כמובן, אבל פפסי מקס הולך
כאן המקום לומר מילים לזכרו של ליון שהעדיף למות למען זכותו לא לבחור בין שתי אופציות היפוטתיות
נכון יעל, בדיוק בגלל זה נשים בגובה מטר וחצי מפנטזות על גברים בגובה 190+, כי הן מעוניינות להסתכל להם בעיניים.

חייבת לעצור להיום :-/ . הרבה יותר כיף להגיב מאשר לעבוד אבל ניק לא משלם לי משכורות כבר הרבה זמן |שפם|

Lion_Heart

Well-known member
וואה וואה. מאיפה זה בא?
כן, באמת מאיפה?
ולכן צריך את הכוח על של ק"מ כל פעם. פשוט תשתדלי לא לעצור למנוחה ולא לנשום כדי שלא תמצאי את עצמך בלב ים
עוד כמה חודשים אני עולה על מטוס ל 12 שעות...ואז לחמש (אל תשאלו,או ש כן,לא קובע לכם מה לעשות)
אחחח, אמריקה. איזו מדינה. כשרוצים להגזים אז מגזימים בגדול. כשרוצים לשנוא אז שונאים בגדול. ואנחנו לוקחים מהם את כל הדברים הרעים בלי הטובים :-/
עצוב אבל מדויק
לא בוחר,מה תעשו לי?

חייבת לעצור להיום :-/ . הרבה יותר כיף להגיב מאשר לעבוד אבל ניק לא משלם לי משכורות כבר הרבה זמן |שפם|
הוא שילם לך איי פעם?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא שילם לך איי פעם?
כמובן, רק אתה כותב בחינם
עוד כמה חודשים אני עולה על מטוס ל 12 שעות...ואז לחמש (אל תשאלו,או ש כן,לא קובע לכם מה לעשות)
אתה לא תחליט עבורי - לאן אתה טס?
הכרתי פעם מישהו שתמיד היה מנסה להעמיד פנים של בחור עסוק ומבוקש אז הוא כל הזמן היה מתקשר לאנשים סתם, גם כשאין לו מה להגיד להם, כדי שתמיד יראו אותו בטלפון ויחשבו שהוא מאוד עסוק. אבל הוא היה עושה את זה בצורה כזאת מגוחכת שזה היה פשוט מביך. הוא גם היה מדבר בכוונה בקול רם כדי שכולם ישמעו אותו. ונגיד הוא היה עומד בתור לסטארבקס אז בכוונה הוא היה מתקשר למישהו בדיוק כשמגיע התור שלו להזמין כדי שגם הבריסטה תדע שהוא עסוק|פנים| כנ"ל במסעדות וכו'.
איזה פעם אחת הבוסית שלי הייתה בחופשה והיא ביקשה ממנו לשמור על הכלב שלה, והוא היה צריך לעבור דרכי בבוקר לקחת איזו סחורה לחנות או משהו. הוא התקשר אליי בערב לפני כדי להגיד לי "שומעת, אני צריך לעבור אצלך בבוקר לפני העבודה, אז אני אהיה אצלך בסביבות 7:20" אמרתי בסדר וניתקתי.
אחרי איזה 10 ד' הוא התקשר שוב ואמר "שומעת, אני אהיה אצלך מחר באיזה 7:20 כזה, כי אני צריך לקחת את הכלב לוטרינר לפני" לא יודעת למה פיסת המידע הזאת הייתה רלוונטית לי, אבל עניתי בסדר וניתקתי.
אחרי איזה שעתיים הוא מתקשר שוב ואומר "שומעת, לא אני פשוט צריך לקחת את הכלב לוטרינר בבוקר אז אני אקח אותו ואז אני אבוא אליך ואהיה אצלך ב-7:20 ככה, אז תהיי מוכנה" בשלב הזה כבר לא טרחתי להגיד בסדר, פשוט ניתקתי.
ואז בבוקר כמובן שהוא התקשר איזה 5 פעמים פעם אחרת כדי להגיד לי שהוא יצא מהבית לוטרינר, פעם אחת כשהוא הגיע לוטרינר, פעם אחרי כשהוא יוצא מהוטרינר, פעם אחת כשהוא 10 ד' ממני ואז כשהוא דקה ממני. ואתם יכולים לנחש לבד באיזה שעה הוא הגיע אליי...|חבול|
על פניו רק לפי התיאור שלך זה נשמע יותר כמו מישהו עם OCD ו/או חשש גדול מאוד להיות לא מובן.
אני פשוט עובד עם מישהו כזה שחייב להזכיר לי שוב ושוב אותם דברים וזה מטריף אותי, אבל אני יודע שהוא מנסה לעשות את זה פחות והוא מאוד מתקשה בזה. (וזה ברור שכשהוא לחוץ הוא עושה את זה יותר)

מילי08

Well-known member
רק מציינת שסיימתי לקרוא סוף סוף את השרשור.
ניק, אפשר להוריד נעיצה (ועל הדרך להוריד נעיצות של החצי שנה האחרונה...)

למעלה