International Assassin מאי 2022 – סיכום חודש 🎶🐳🍓📕🎲🐘😤💥👒

LeAnnDylan

Well-known member
|קרקס|שם/כינוי: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס אוראלי ריצ'ארונד ג'נסן מרסדן בסטי פרום אנדר טסטי דאדי השלישי
יאס!!|כתר|
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): אני עדין אהיה בן 31, הסוכר יהרוג אותי.
סתום ת'פאק:-[
|קרקס|כריס מועדף? פיין.
כשהוא ככה, כן|מאוהב| אבל כשהוא עם הזקן המכוער והשיער הארוך- פחות.
|אגס|סדרות החודש: אוליביה פרינג'.
כן!!!|מאוהב||מאוהב|

|אגס|סרטי החודש: מורביוס, סוניק הסרט.
|פנים|
|אגס|שירי החודש: קרי מתחת לעץ הייתה עסוקה בלכתוב שירים לא הכי מצליחים,
אחותך לא מצליחה|שפם|
אז עזרנו לה לשדרג אותם:
נראה לי ששידרגנו רק אחד, על האחרים אתה עדין צריך לעבוד:-D
דילן קחי ת'הגה,
[AKA - Jesus Take The Wheel] עזוב אותי מהגה, שמישהו אחר ינהג:-D
אין מספיק גשם בבקוע,
[AKA - Blown Away] זה בהחלט הלהיט הכי גדול שכתבנו:-D
דרינקינג אלוט,
[AKA - Drinking Alone] אני באמת צריכה לשתות הרבה.
דה רבי סייד,
[AKA - Two Black Cadillacs] טוב נו גם זה מוצלח:-D
פירסט ניים,
[AKA - Last Name] זה צריך להישאר במגירה. אי אפשר להתעלות על המנון הסלאטס הזה:-D
ערימת כביסה
[AKA - So Small] סתם הרסת את השיר האהוב עליי;-(
והשיר האהוב על דילן - מקסיקו.
🖕

*בונוס- דילן גוט אה שוטגאן אנד שי איים איט אט מיי בולז.
[AKA - Cupid's Got a Shotgun] :-D אידיוט
|אגס|ספר החודש: מה זה?
משהו כזה שמחביאים בו קוקאין.
|אגס|דמויות החודש: פיטר בישופ, אוליביה דנאהם-דאדי, סטפי פורסטר.
דנהאם-דדי|מאוהב|
ומה סטפי מה? רק ברוק|מאוהב|
|אגס|שחקני החודש: ג'יימס -למה-אתה-כזה-מושלם- מרסדן
|אגס|קראשי החודש: פיטר
אני אסלח לך.
|אגס|ציטוט חודשי: and his rabbi said "he was a good man", and Dylan said "he was my best friend", but Cruella didn't even bother to cry
כמובן שקרואלה לא תבכה, היא רק מחכה להיפטר ממך:-D
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כשאליסה מילאנו תמות תהיה לנו סיבה למסיבה.
ואז מי יוציא לי ליין של בגדי סיהוקס?! חצוף|שפם|
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: בשאיפה לסיים פרינג' ולהתחיל באטלסטאר.
אני רק מתרגשת מזה שנגיע לעונה 3|מאוהב|
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? כזה עם הרבה חיות מתות בצלחת.
|יאמי|
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: שירי מימון.
רק נינט תביא שלום.
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? שלא משנה איפה תהיה, אתה יכול לחטוף כיסא לפנים.
:-D
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? עם לקסה.
|מאוהב||כן|
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? בטוח לקסה מומחית בחץ וקשת. היא מומחית בכל דבר. אז לקסה.
טוב, כל מי שמסוגלת לעשות את זה, בטח יכולה לירות בחץ וקשת

|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? תפו"א.
תשובה לא נכונה.
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אם דאנקן / שירי מימון מופיעים- אז אירוויזיון. אם לא, אני רוצה טיל לבית כדי שאני אוכל לשכתב עוד שיר של קרי מתחת לעץ.
אין מספיק טילים בבקוע:-D
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? להופעות.
בגלל זה אנחנו חברים|מאוהב|
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? מתחיל לשחק איתו איקס עיגול.
וטפ:-D
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? ראיית העתיד. כדי שאוכל לרמות בחישגד.
זו תשובה גרועה כמעט כמו זו של עדי. במקום ללכת בגדול על פאוורבול או קזינו או אפילו לוטו, מה כרטיס גירוד יעזור לך??:-D
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? 2 בלאק קאדילקס של קרי מתחת לעץ.
כן, כל שיר שהילרי לינדזי כותבת יכול להפוך לסרט בתאכלס|מאוהב|
|ענבים|מה אתם עושים עם תמונות ששולחים לכם בוואספ? (מוחקים מיד, אוגרים לנצח, אחר?): זה לא שומר לי את התמונות אז לא אכפת לי. אבל אם דילן שולחת לי גיפים של דרו/נועה תשבי שאני יכול להשתמש בהם כנגדה בעתיד- כמובן שאני שומר.

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? אני ודילן
צפה בקובץ המצורף 47631
:-D|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
שיבטלו קודם את האנושות ואז יהיה מושלם
נהה, נראה לי שצריך לבטל חצי מהאנושות (וללא ספק את רוב האנשים בפורום הזה) אבל יש גם אנשים טובים בעולם ולהם ולי מגיע עולם בלי אנשים קקות|שפם|
חץ וקשת באמת נהוג בלג בעומר אבל אף אחד לא יודע למה ומחפשים כל מיני צידוקים מטופשים
בסדר, גם אף אחד לא יודע למה ארנב מטיל ביצים באיסטר, אבל חוגגים גם את זה.
לא חייב היגיון בכל דבר.
זה קטע שאנחנו כבר מתחילים לענות על שאלות באופן דומה. כבר כמה שאלונים. [מילי וניק]
זה ממש לא דבר טוב. למעשה זו עילה לגירושים.
ממש. ומספיק שאנחנו מדברים רגיל והם ישר חושבים שאנחנו רבים. יאללה, עדינים כאלה ובסוף כולם שם רוצחים סדרתיים [אמריקאים]
כי אני אוהבת לעשות שאלות שקשורות לחג שיוצא באותו חודש.
וכן היו לי תשובות!!!
אני לא יודעת אם את כמוני אבל הרבה פעמים אני רושמת לי שאלה בקובץ השאלות שלי ויש לי בראש תשובה אליה. אבל אני לא רושמת לעצמי את התשובה שלי, כי אני יוצאת מנקודת הנחה שאני בטוח אזכור אותה כי אין סיבה שהתשובה שלי תשתנה. אבל עד שמגיע התור שלי לעשות את השאלון, מי בכלל זוכר מה התשובה הטובה שהייתה לי|חבול|
תודההההההההה סופסוף מישהו פה שמע על הדבר הזה שכל המדינה שמעה עליו בשנים הרלוונטיות שרובכם הייתם בגיל המתאים בחלקן!!!!!|חבול|
גם אני שמעתי על זה והיו לי הרבה חברים שהלכו לזה. אבל אף פעם לא אהבתי רוק ישראלי אז לא טרחתי ללכת לזה.
אין מספיק בדידים לחשב את הגיל הזה

יש לה גם ספר? [רייצ'ל דראץ']
כן, והוא די מוצלח ומשעשע. אבל ברגע שהיא התחילה לדבר על זה שהיא חשבה שלגיטימי לגמרי לקרוא לילד שלה הרקולס, איבדתי אותה:-D|פנים|
איך מישהי שכל שבוע מביא שיר של נועה קילר מביאה עכשיו כאילו אמנים (החודש את צודקת)
כי יש לי טעם מאוד אקלקטי. אני אוהבת קצת מהכל. ולפעמים שירים של נועה קירל עושים לי שמח. ועם השנתיים האחרונות שעברנו עליי, אני בהחלט צריכה קצת שמח.
|פנים| דיברתי מהר מדי
:-D זו הייתה בדיחה.
חייבים לציין את חנה לסלאו בסרט
צפה בקובץ המצורף 47442
לא לא, באמת שלא חייבים:-D
|תוהה| אני רק אציין שאני אדם בוגר ואני מסוגלת לעבור ארוחה ולאכול עם מזלג ולא ללכלך את המסביב
ממתי אוכלים מטרנה עם מזלג?
מותקל'ה אני מוותקי הפורום, פשוט לקח זמן עד שהתחלתי אשכרה לכתוב פה
ואני חושבת שאני מספקת מספיק חומר לפורום כדי להיות מהמייסידים
נשמה, לא דיברתי על פז"ם פורום. את נולדת בתקופה שמדונה כבר לא הייתה בתולה. הדבר היחיד שיש לך בו וותק זו הכרטיסיית ניקוב בטיפת חלב.
בדיוק! רק אני משקיעה
* ואפילו עדי לא ניצלה את זה כדי להעלות תמונה
כי עדי עצלנית.
כן, אמרתי את זה|שפם|
חושבת שאם היא שמה לי חיצים בשאלון שלה זה אומר שהיא משקיענית|שפם|
קוקו, הסרט שגורם לך לבכות רק משלמוע את השם שלו
צפה בקובץ המצורף 47443
אה, אז כן, ראיתי אותו. באמת סרט חמוד.
יש מצב גם לונה נגעלה מזה:-D
ובצדק.
לכי שבי בצד ותאכלי פסטה עם קוטג' וקינמון

חחחחחח
רגע, אבל חשבתי שבנות אוהבות ללכת לשירותים בקבוצות... :-P:
נכון, אחרת מי יחזיק לי את התיק?
נו אז אם הדברים האלה קרו אז הם קרו בחודש שעבר הם סיבה למסיבה, ואם הם בעתיד אז זה משהו לצפות לו.
אבל השאלה העתידית מדברת רק על החודש הנוכחי, ואם אני רוצה להתרגש ממשהו שיקרה רק עוד חודשיים, מה אני אמורה לעשות? לשמור בבטן?! לא רוצה!
אז את חושבת עליי כל הזמןןן|מאוהב|
אל תגזימי. הוא מתנגן איזה פעם בכמה ימים:-D
אם הייתי בצד של מקבלי העוגות הייתי תומכת בהם, אבל כיוון שאני מרחק מליון קילומטרים וזה לא משנה אז תפסיקי להיות נחמדה ותכיני לעצמך קניידלך, שיקנו עוגה!!
אבל הם לא קונים עוגה שווה ואז אני נאלצת לאכול עוגה לא טעימה:-(
חחחח כן, ונכון:-D אבל הם לא אקס לאברס, הם לאברס:-P:.
אבל שמת איקס אז הם עדין אקס לאברס. לכי תמצאי לך חדשים.
נבר אבר אבר
אז תמשיכי לשבת לך בחושך לבד בלי שירים חדשים או תאריכים להופעות. מגיע לך.
לאדעת זה תלוי בתקופה. אולי בתקופות הממש ישנות שהגברים משומה הלכו עם פיאה ואיפור זה באמת פיכסה.
אבל נגיד גאווה ודעה קדומה או בריג'רטון הם עדיין חתיכים. ואני אוהבת את הדיבור האנגלי המכובד המשונה הזה.
וגם תלוי בתקופה שוב, אבל לפעמים יש שמלות ממש ממש יפות.
לא. הם תמיד מכוערים והם תמיד מדברים מוזר. בע.
כל זה בשיר אחד??:-0
יאפ
הנה תפסיקו לבכות, כאילו לא השקעתי בגיפים של ג'וני ותמונות יפיפיות של סב בחודש שעבר ובכל שרשור חתיכים אי פעם|שפם|
משקיענית מיי אס. את סתם עצלנית
|לב|
כל העולם שאת חיה בו הוא שקר אחד גדול. הגיע הזמן שתתרגלי.
אני אוכלת בשר (המעטתי הרבה אבל עדיין). אבל מנגלים לא אוהבת, ושונאת את הריח שלהם, אני מדמיינת אותו נדבק לי לשיער ולבגדים אבל זה עוד מילא כי אומרת לעצמי שאתקלח ואחפוף ואכבס, אבל הכי הכי שונאת אם הריח הזה נכנס אלי הביתה ממנגל קרוב, ואז אני מרגישה צורך לכבס את כל הבית.
בסדר, את לא אוהבת את הריח של העשן בשיער/בגדים. גם אני לא. בגלל זה אני שונאת את לג בעומר. אבל הריח עצמו של הבשר לא מגרה אותך?
אגב אני לא יודעת למה, אבל בארה"ב משום מה כשעושים מנגל אף פעם אין עשן כזה שנדבק לשיער. כאילו, אין עשן בכלל. אני לא יודעת מה הם עושים במנגלים שלהם אבל ככה נהנים מהאוכל בלי להריח כמו מדורה אח"כ. שזה נהדר.
בגלל ההערה הזאת שלך אני הוספתי את פרינג' לרשימת הסדרות שאני רוצה לנסות לראות.
אם את אוהבת מד"ב אז זה בהחלט משהו שתאהבי לדעתי.
הדמות הראשית בה היא סוכנת FBI, שאני יודעת שאת מתעבת כאלה, אבל היא חוקרת מקרי מד"ב ולא סתם תעלומות רצח רגילות, אז נראה לי שזה בסדר.
את פשוט צריכה לשרוד את הדבר המגעיל בפרק הראשון (שזה ליטרלי הדבר היחיד שביקשתי מליאורה - לא להמליץ לי על תוכניות עם דברים מגעילים8-{) ומשם זה נהיה טוב יותר בכל עונה|כן|
תכלס אני בכלל אבי השאלון המודרני
אתה אולי המצאת את השאלה של סיבה למסיבה, אבל אני הדאדי של השאלון המודרני. ועדימון מעצם היותה הפליימקיפה שלי, היא גם סוג של סטפ-דאדי לשאלון.
אתה יכול לקחת בעלות על רשימת ימי ההולדת הלא חשובה שלך|שפם|
טוב, כרגיל אני צריך לעשות את העבודה הקשה. (ואז אתם מתלוננים שאני לא מספיק להגיב על הכל)
לא לא, זה באמת בסדר. לא צריך שרשור שלם של זה.
תמשיך להגיב פה ותהיה בשקט|שפם|
כזו אני. קינקית.
לא יודע למה גיגלתי, כמובן שזה יהיה זמר קאנטרי
יכולות הזימור שלו הן לא החשובות. זה שהוא רחב כתפיים, עם עיניים כחולות וכמעט 2 מטר, זה מה שחשוב! אמאלה והוא גם מריח כמו אל|מאוהב| עמדתי לידו פעם אחת וכמעט התעלפתי. תמונות לא עושות לו חסד, הוא כזה מושלם במציאות אמאלה|מזיע|
פרק אחד בחודש? אבל אם אני זוכר נכון את כבר בעונת הסיום אז רק יקח לך שנה לסיים.
אני צריכה יותר ימי חופ"ש בשבוע כדי לראות דברים:-( ושיימלס זו לא בדיוק תוכנית שאני יכולה לראות בעבודה|אילם|

LeAnnDylan

Well-known member
ראיתי את הפרק הראשון וממש לא הבנתי למה לי להמשיך לראות. זה מרגיש ברור מידי מה הולך לקרות. ולא אהבתי אף אחד מהדמויות.
גם אני ראיתי רק את הראשון. ניסיתי רק כי הלקוחה התעקשה והיא צופה בכל מה שאני אומרת לה, אז הרגשתי מחוייבות מסוימת לפחות לנסות את זה.
אני מתכוון לנסות את זה. דווקא מעניין אותי הפן הדתי של זה. (אני שוקל להפוך להיות מורמוני)
טוב אז תצפה ותספר אם זה משתפר.
מה קורה במשפט הזה. אני רואה כל מיני כותרות לא ברורות שלפי חלקן ג'וני דפ יוצא מאוד טוב. זה לא מעניין אותי מספיק כדי להתחיל לקרוא כתבה, ועדיין אני רוצה לדעת פשוט כדי לדעת אם ג'וני דפ הוא נבלה או לא. לא ממש אכפת לי מאמבר הרד.
לא יודעת מה קורה במשפט. גם לא כל כך אכפת לי. כביסה מלוכלכת של מפורסמים זה לא הקאפ אוף תה שלי.
אני פשוט שונאת את ג'וני דפ (בלי קשר לאמבר או למשפט) וסהר אוהב את אמבר בגלל שהיא משהו משהו בסרטים של DC? (לא יודעת אני לא באמת מקשיבה לו) ויש לנו חברה משותפת שממש אוהבת את ג'וני אז חברנו יחד (סהר ואני) לטים אמבר כדי לעצבן אותה (כי כאלה אנחנו- נודניקים).
מעניין שבאמת כתוב "שירי החודש" אבל נראה לי שאת היחידה שמביאה יותר מאחד.
בסדר, עדי חו"ס מביאה את כל הספרייה, אתה מביא את כל לוח השידורים, עדימון מביאה את כל ההרמון שלה, אז לי מותר להביא את כל הדיסקוגרפיה של כל נקבות הקאנטרי שלי.
סיקרנת אותי מספיק כדי לרפרף על דף הויקיפדיה של רייצ'ל דראץ'.
ומה היו הממצאים שלך? כי מסתבר שהיא לא עשתה הרבה בחיים מחוץ ל-SNL לדברי הספר שלה.
היא מדברת על זה שתמיד הציעו לה את אותם תפקידים קטנים של טרולים, מורות שמנות ובתולות או לסביות. או מן שילוב מוזר של מורה טרולית לסבית בתולה והיא פשוט הפסיקה לענות לסוכן שלה וככה לאט לאט דעכה מעולם הבידור.
כל הכבוד לה [אלישיה הבמאית]
|כן| והיא גם עשתה עבודה ממש טובה כפרעליה|לב|
אני לרוב לא בעד מסורת, אבל במקרה הזה אני מסכים שמסורת זה דבר חשוב
אני חושבת שאתה צריך לקחת צעד אחד קדימה ולהתחיל לחסום אנשים שלא משתתפים במסורת החשובה הזאת. אם כבר כפיה דתית אז עד הסוף:-]
החודש את יותר קאנטרי אפילו מהרגיל
נכון, היו לי כמה שנים ממש קשות עם קאנטרי כשהפנתי לו את גבי כי נמאס לי מכל הרפובליקנים שם. אבל הספיישל של ליאן עשה לי חשק להאזין שוב לבנות שאיתה ואז כבר צפיתי בטקס הקאנטרי שהיה בתחילת החודש הקודם והיו הרבה הופעות טובות וזה עשה לי קצת נוסטלגי וכיפי וגם שמחתי לראות שכופים עליהם להיות קצת פחות גזעניים ושיש הרבה זמרים שחורים חדשים שמצליחים שם לא רע, וגם כמה כאלה גאים/גאות שזה קצת שימח אותי.
חבל שאין זמרי קאנטרי בישראל
האמת שהאלבום הראשון של קרן פלס ששמעתי במלואו היה "בין העיר לכפר" וחשבתי לעצמי שאם היא הייתה שרה באנגלית זה לגמרי היה אלבום קאנטרי. היה בו כל מה שאני אוהבת בקאנטרי, וככה התאהבתי בה. עד היום אני חושבת שזה האלבום הכי טוב שלה למרות שזה די קונצנזוס שזה האלבום הכי פחות טוב שלה.
אז קדימה, בואי לבקר
אין סיכוי שאני עולה על מטוס ליותר מ-5 שעות טיסה. אני זקנה מידי בשביל זה.
כל השירים באירוויזיון הם 80% באנגלית (אולי חוץ מהצרפתים שיש להם אנטי וגאווה מוזרה בשפה שלהם)
אולי, אבל הם עדין גרועים. זה מרגיש כמו לצפות במופע דראג לא מוצלח בעיני.
אני מניח שמישהו שאל כבר, אבל למקרה שלא - אילו פאדיחות היא עשתה?
(אני מקווה שזה לא שהיא אכלה את כל הפופקורן ואז יצאה)
אוף אין לי כוח לחזור על הסיפור הזה עוד פעם|חבול| אני בטוחה שסיפרתי אותו כאן בעבר.
מה לגבי ליאן מהעולם שבו הנאצים ניצחו במלחמת העולם השניה? הליאן הזאת היא נאצית.
@didalf , את יכולה לכוון את הטיל של שאלת האירווזיון על הבית של ניק?:-[
מצד שני אם יש לך ראיית עתיד אז זה כאילו כבר היית בהופעה מוקדם יותר
איכס, זה כמו לראות הופעה בטלוויזיה. זובי. אני רוצה להיות בה פיזית, לא לראות אותה בחיזיון. וטפ.
נשמע כמו שיר כיפי. והוא באמת מרגיש מאוד כיף בשביל שיר שעוסק בהתעללות פיזית ורצח.
כל דבר בדיקסי צ'יקס היה כיפי פעם. עד שנטלי החליטה להגיד שהיא מתביישת שג'ורג' בוש (שהיה הנשיא באותו הזמן) הוא מההום סטייט שלה (טקסס) ואז ביטלו אותה ואת הלהקה שלה, יצאו לרחובות לשרוף דיסקים שלהן, התקשרו לתחנות רדיו ואיימו על החיים של השדרנים שירצחו אותם אם ינגנו שירים שלהן. כמובן שגם בנות הלהקה קיבלו איומים על חייהן. ואז כבר היה פחות כיף והיום הן לא רוצות לשיר קאנטרי או להיות משוייכות לז'אנר הזה בכלל. ובצדק. :-(
מסכן שנאלץ לחכות כל כך הרבה זמן
אתה צודק, כשאני חושבת על אילון מאסק המילה הראשונה שעולה לי לראש זה "מסכן".
אני מצטער, אבל זה עדיין נחשב שעשית את הבדיחה הזאת
וואטאבר, זה סתם היה תירוץ להעלות תמונות של התחת המשובח של לקסה.

נראה לי שסיימתי לענות על הכל 🥳 🥳 🥳

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בסדר, עדי חו"ס מביאה את כל הספרייה, אתה מביא את כל לוח השידורים, עדימון מביאה את כל ההרמון שלה, אז לי מותר להביא את כל הדיסקוגרפיה של כל נקבות הקאנטרי שלי.
לא אמרתי שזה לא בסדר
ומה היו הממצאים שלך? כי מסתבר שהיא לא עשתה הרבה בחיים מחוץ ל-SNL לדברי הספר שלה.
היא מדברת על זה שתמיד הציעו לה את אותם תפקידים קטנים של טרולים, מורות שמנות ובתולות או לסביות. או מן שילוב מוזר של מורה טרולית לסבית בתולה והיא פשוט הפסיקה לענות לסוכן שלה וככה לאט לאט דעכה מעולם הבידור.
[רייצ'ל דראץ']
האמת שבעיקר ניסיתי להבין אם היא באמת לסבית (כי גם ראיתי את זה שהיא אמרה שתמיד הציעו לה תפקידים של לסביות) ורציתי להבין מה הקטע שנולד לה בן בגיל 44 בלי בעל, אבל מגדלת את הילד בשיתוף עם האב.
גם לי היא מוכרת בעיקר מSNL (דווקא הופעות אורח בשנים אחרונות) אבל גם מכל מיני תפקידים קטנים אחרים. למשל היא הייתה בכמה פרקים של שיימלס ב2019 ובעבר יותר ב30 רוק.
אין סיכוי שאני עולה על מטוס ליותר מ-5 שעות טיסה. אני זקנה מידי בשביל זה.
גם לי אין כוח לזה.
את יכולה לעשות בדילוגים. כמה זמן זה טיסה מניו-יורק ללונדון?
אולי, אבל הם עדין גרועים. זה מרגיש כמו לצפות במופע דראג לא מוצלח בעיני.
מופע דראג לא הכי מוצלח זאת ההגדרה הכי טובה למופעים באירוויזיון. זאת הסיבה שצופים בהם.
איכס, זה כמו לראות הופעה בטלוויזיה. זובי. אני רוצה להיות בה פיזית, לא לראות אותה בחיזיון. וטפ.
fair enough
כל דבר בדיקסי צ'יקס היה כיפי פעם. עד שנטלי החליטה להגיד שהיא מתביישת שג'ורג' בוש (שהיה הנשיא באותו הזמן) הוא מההום סטייט שלה (טקסס) ואז ביטלו אותה ואת הלהקה שלה, יצאו לרחובות לשרוף דיסקים שלהן, התקשרו לתחנות רדיו ואיימו על החיים של השדרנים שירצחו אותם אם ינגנו שירים שלהן. כמובן שגם בנות הלהקה קיבלו איומים על חייהן. ואז כבר היה פחות כיף והיום הן לא רוצות לשיר קאנטרי או להיות משוייכות לז'אנר הזה בכלל. ובצדק. :-(
אוי, זה מדכא
אתה צודק, כשאני חושבת על אילון מאסק המילה הראשונה שעולה לי לראש זה "מסכן".
אני לא מאמין שSNL הביאו אותו להנחות לפני זמן קצר.
ומה שמצחיק זה שהוא בטח יכול עכשיו לקנות את NBC ולגרום להם להביא אותו להנחות כל הזמן

אז אם אני הגבתי על זה, זה אומר שגם אני סיימתי?

didalf

Well-known member
אני צריך באמת לראות אותו (טום הולנד סיפר שהוא בכה כשהוא ראה את זה וג'ייקוב באטלון וזנדיה קצת לעגו עליו על זה)
מהההה חצופים מי לא בוכה בקוקו? שילכו לבדוק איפה הם שכחו את הלב שלהם!!

אף אחד לא באמת מבין את הקטע של ל"ג בעומר. בטח לא לקטע של חץ וקשת.
אה אני גם לא זוכרת מה קשור חץ וקשת, אבל אני יודעת שזה קטע בחג הזה.
ל"ג בעומר זה חג חסר משמעות ומיותר לחלוטין ברגע שסיימת תיכון (ועד שיש לך שוב ילדים ואז אני מניחה הופך להיות החג השנוא עליך)

|קרקס|שם/כינוי: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס אוראלי ריצ'ארונד ג'נסן מרסדן בסטי פרום אנדר טסטי דאדי השלישי
זה נכנס לך בתז כל זה?:-0
|קרקס|כריס מועדף? פיין.
חתיך|מאוהב|

קרי מתחת לעץ
:-D:-D:-D

🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה? אני ודילן
dc90e941-9f6b-4f4a-bfc9-0e0fd406ea28.jpg
אני לא יודעת אם את כמוני אבל הרבה פעמים אני רושמת לי שאלה בקובץ השאלות שלי ויש לי בראש תשובה אליה. אבל אני לא רושמת לעצמי את התשובה שלי, כי אני יוצאת מנקודת הנחה שאני בטוח אזכור אותה כי אין סיבה שהתשובה שלי תשתנה. אבל עד שמגיע התור שלי לעשות את השאלון, מי בכלל זוכר מה התשובה הטובה שהייתה לי|חבול|
:-D:-D
אני בהחלט רושמת שאלות כי יש לי תשובה טובה אליהן, ואני גם לא רושמת את התשובה. אבל בד"כ אני זוכרת אותה כי כאילו השאלה נבעה מהתשובה.

גם אני שמעתי על זה והיו לי הרבה חברים שהלכו לזה. אבל אף פעם לא אהבתי רוק ישראלי אז לא טרחתי ללכת לזה.
יופי אני שמחה שאת מכירה בזה לפחות.
בשנה הראשונה שהלכתי בכיתה ט' אני גם חשבתי שאני לא אוהבת אבל זה היה הדבר הכי מגניב לעשות בראשון ופשוט כולם הלכו אז הלכתי גם ואז גיליתי שאני דווקא ממש אוהבת.

כי יש לי טעם מאוד אקלקטי. אני אוהבת קצת מהכל. ולפעמים שירים של נועה קירל עושים לי שמח. ועם השנתיים האחרונות שעברנו עליי, אני בהחלט צריכה קצת שמח.
כאילו אני בחיים לא אשמע שיר שלה מרצוני החופשי אבל השירים שלה טובים למסיבות אין מה להגיד. כשיש טרילילי טרללה או פאוץ' במסיבה (מי ישמע לכמה מסיבות אני הולכת. חתונה יותר נכון להגיד זה עוד קורה לפעמים:-D ) אז זה כיף.

נשמה, לא דיברתי על פז"ם פורום. את נולדת בתקופה שמדונה כבר לא הייתה בתולה. הדבר היחיד שיש לך בו וותק זו הכרטיסיית ניקוב בטיפת חלב.

כי עדי עצלנית.
כן, אמרתי את זה|שפם|
חושבת שאם היא שמה לי חיצים בשאלון שלה זה אומר שהיא משקיענית|שפם|

אבל שמת איקס אז הם עדין אקס לאברס. לכי תמצאי לך חדשים.
מה את מתחכמת כמו איזה ניק?:-[

אגב אני לא יודעת למה, אבל בארה"ב משום מה כשעושים מנגל אף פעם אין עשן כזה שנדבק לשיער. כאילו, אין עשן בכלל. אני לא יודעת מה הם עושים במנגלים שלהם אבל ככה נהנים מהאוכל בלי להריח כמו מדורה אח"כ. שזה נהדר.
כי נראה לי הם עושים ברביקיו שזה עם גז ולא גחלים.

:-D:-D:-D

@didalf , את יכולה לכוון את הטיל של שאלת האירווזיון על הבית של ניק?:-[
בהחלט מגיע לו! אני מכוונת אס ווי ספיק.

לא, תחזור לעבודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מהההה חצופים מי לא בוכה בקוקו? שילכו לבדוק איפה הם שכחו את הלב שלהם!!
אה, נזכרתי שהם בעצם צחקו עליו בעצם על זה שהוא בכה אפילו בסרט המצויר Sing.
בגלל זה אומרים שנשים הן טובות במולטיטסקינג (מצד שני לא הגיע לכאן שום טיל)
לא, תחזור לעבודה.
שוב סיימתי

Aranel Nenharma

Well-known member
חוץ מזה שנה הבאה זה 75. יום הולדת מיוחד. אז אנחנו שומרים את המחמאות בשביל זה.
אולי לכבוד יום הולדת ה75 למדינה נעשה כמו בספר משחקי הרעב מה שעשו לכבוד ה75 שנה?
*אגב, היום קיבלתי עצה לנסות לאתגר את עצמי בלצאת ממקום הנוחות שלי לפעמים. ומה שהחלטתי לנסות זה ללכת לקולנוע לבד. זה לחלוטין מחוץ לאזור הנוחות שלי. אבל גם לא באופן מטורף.
לאיזה סרט תלך?
זאת לא הייתה אחת האופציות. את מאבדת 10 נקודות תפוז
:-[
The Leftovers לחלוטין דורשת צפיה חוזרת.
אני עשיתי צפיה חוזרת בשתי העונות הראשונות לפני העונה השלישית, אבל אני צריך גם לצפות בהכל שוב מההתחלה.
אגב, זה היה אפילו יותר טוב בצפיה חוזרת.
אבל זו גם סדרה די מדאכת
אני פוחד לחזור אליה
את צעירה בגיל אם נולדת רק ב1989 כי כולם פה דינוזאורים (אני אזכור לנצח כי זאת השנה הכי טובה|מאוהב|)
:-D מצחיק אותי שאת מעדיפה את 1989 מאשר את השנה שלך (1991?)
וכן, זו שנה טובה יותר, ואל תשכחי שאני גדולה יותר מטיילור:-P:
ואז באוגוסט האחרון הייתי בחתונה של בת דודה שלי והיה להם עמדת ס'מורס בחוץ ולא רציתי להתקרב למדורה כדי שלא יהיה לי ריח של אש, אז סינג'רתי את החתן הטרי להכין לי אחד ואז ראיתי אותו קורע ברך שם ומהנדס את המרשמלו איזה 2 ד'. לא הבנתי מה לעזאזל הוא עושה והוא ניסה להסביר לי שצריך לעשות את זה נכון. ומודה שקצת זילזלתי בו, וחשבתי שבת דודה שלי התחתנה עם חנן גמור, אבל כשהוא שם את זה על השוקולד עם הבסקוויט, זה נמס בצורה מושלמת וזה היה ממש טעים|מאוהב| (ואז סלחתי לו על זה שהוא חנן:-P:)
:-D|פנים|
מסכן החתן, אבל נשמע אחלה חתונה אם היה שם סמורס
אני חושבת שמגיעה לי עוגה עכשיו.
1652525877568.png

אני בשוק שעדיין יש להם יכולת לעשות פלאשבקים אחרי כל כך הרבה זמן. הם לא חקרו כבר את כל הזמן?
אתה הפסקת לראות this is us? העונה הזו באמת מעולה
אני צריך באמת לראות אותו (טום הולנד סיפר שהוא בכה כשהוא ראה את זה וג'ייקוב באטלון וזנדיה קצת לעגו עליו על זה) [קוקו]
אני הולכת להגיד משהו שתשנאו אותי עליו אבל....... טום צריך לעזוב את זנדיה, מי בראש צלול לא בוכה בסרט קוקו? מי צוחק על מישהו שבכה בקוקו?
הם ממש מרושעים!
תבדקי את התוכנית הבריטית Horrible Histories, להבנתי רוב הקאסט של Ghosts הוא משם. (ואני בטוח שזה כולל את מתיו ביינטון)
אני מכירה קטעים של התוכנית מיוטיוב, הם באמת טובים (וכן, גן מתיו משחק שם, וכל היוצרים של ghosts)
הוא שיחק גם בסדרה המעולה (והקצרה) you me and the apocalypse
הוא באמת נראה ממש טוב. אם כי קשה לי להרגיש את זה כשהוא משחק את תומאס
איך אפשר לא לאהוב את תומאס הוא ממש רומנטיקן וחמוד

אם את במסיבה ואת שואלת את מי שעורך את המסיבה והוא עונה לך שזה בגלל שהוסיפו שאלה לשאלון קבוע, אז... אני לא יודע.
זה נשמע לי מסיבה יותר טובה מלעשות מסיבה לגילוי המין|פנים|
מסעדה מסעדה לא הייתי הולך לבד
כולכם פה ממש מתנגדים ללכת למסעדה לבד, לי זה נראה הדבר הכי לגטימי
מה עדיף, להזמין טאקאויי ולאכול בבית לבד בחושך? לפחות במסעדה יש אווירה
שמעתי את השיר כמובן הרבה פעמים בעבר, אבל אף פעם לא ממש חשבתי על המילים אז זה הביא אותי עכשיו לכניסה עמוקה לתוך השיר, שמיעה שלו פעמיים תוך כדי קריאת המילים וקריאה בערך ויקיפדיה שלו לגבי המשמעויות שלו. ולפי ויקיפדיה הייתה איזו מפיקה שרצתה להפוך אותו לסרט, אבל חברי הלהקה לא היו בעד.
ולא זכרתי שהמשפט האחרון הוא: You can check out any time you like, but you can never leave
המשפט האחרון הוא החלק הכי חזק בכל השיר
לכתוב מחזות זמר אני לא יודע.
אבחל אני בעד שמדינת ישראל תשכור את לין מנוארל מירנדה שיכתוב לנו מחזמר כזה.
ראפ זה די משהו אמריקאי
אז מחזמר על דמות ישראלית צריך להיות משהו ישראלי
אולי נעשה את המחזמר הראשון שהוא שירה בציבור עם ריקודי מעגלים?
אבל יש לו a man's body
ואם תסתכלי באינסטגרם תראי שיש לו גם ass for days
אבל חשבתי כשמסתכלים על גבר צריך להסתכל לעיניים שלו ולא לגוף שלו:rolleyes:
אני בחנתי גברים שגוי כל החיים שלי:eek:
(מזל שלאוונס יש גם גוף וגם עיניים יפות)
אני מתכוון לנסות את זה. דווקא מעניין אותי הפן הדתי של זה. (אני שוקל להפוך להיות מורמוני)
רציתי לציין שאסור להם לשתות קפה, אבל לך זה בטח לא איכפת
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כשאליסה מילאנו תמות תהיה לנו סיבה למסיבה.
מה היא עשתה לכם?
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? שלא משנה איפה תהיה, אתה יכול לחטוף כיסא לפנים.

בסדר, את לא אוהבת את הריח של העשן בשיער/בגדים. גם אני לא. בגלל זה אני שונאת את לג בעומר. אבל הריח עצמו של הבשר לא מגרה אותך?
כי זה לא מנגל זה ברבקיו
יש באמת הבדל בטעם?
היא מדברת על זה שתמיד הציעו לה את אותם תפקידים קטנים של טרולים, מורות שמנות ובתולות או לסביות. או מן שילוב מוזר של מורה טרולית לסבית בתולה והיא פשוט הפסיקה לענות לסוכן שלה וככה לאט לאט דעכה מעולם הבידור. [רייצ'ל דראץ']
באמת שחבל לי עליה, היא אישה ממש ממש מצחיקה ולא יודעת למה אבל לא הצליחה אחרי SNL
אני קראתי שהיה אמור להיות לה תפקיד משמעותי ברוק30, אבל המפיקים או מישהו אמרו לטינה פיי שתוריד את הדמות של רייצ'ל, ובגלל שהן חברות אז טינה שמה את רייצ'ל בכל מיני דמויות קטנות בכל מיני פרקים בעונה הראשונה ואחרי העונה הראושנה היא נעלמה
אה, נזכרתי שהם בעצם צחקו עליו בעצם על זה שהוא בכה אפילו בסרט המצויר Sing.
אוקי זה יותר הגיוני
טום אתה יכול לחזור לזנדאיה
בגלל זה אומרים שנשים הן טובות במולטיטסקינג (מצד שני לא הגיע לכאן שום טיל)
כי אתה גר בחור שאפילו הטיל לא מכיר
שוב סיימתי
לא ולא:-P:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יכול להיות מגניב משהו בסגנון
לאיזה סרט תלך?
עדיין לא החלטתי.
אבל זו גם סדרה די מדאכת
אני פוחד לחזור אליה
[the leftovers]
נכון שהיא מדכאת, אבל גם יש בה משהו מעצים לדעתי. לגבי החוויה האנושית.
אתה הפסקת לראות this is us? העונה הזו באמת מעולה
הפסקתי עוד בעונה 2 כשהאמנתי שעונה 3 תהיה האחרונה.
אני הולכת להגיד משהו שתשנאו אותי עליו אבל....... טום צריך לעזוב את זנדיה, מי בראש צלול לא בוכה בסרט קוקו? מי צוחק על מישהו שבכה בקוקו?
הם ממש מרושעים!
תיקנתי מאז שהם צחקו עליו על כך שהוא בכה בסרט המצויר sing
ויש להם מערכת יחסים מקסימה!
אוקי זה יותר הגיוני
תודה רבה.
אני מכירה קטעים של התוכנית מיוטיוב, הם באמת טובים (וכן, גן מתיו משחק שם, וכל היוצרים של ghosts)
הוא שיחק גם בסדרה המעולה (והקצרה) you me and the apocalypse
ראיתי גם
איך אפשר לא לאהוב את תומאס הוא ממש רומנטיקן וחמוד
אני לא יודע אם את רצינית או לא.
כי כן הוא חמוד וכמובן רומנטיקן. אבל רומנטיקן באופן מביך ומוגזם.
ברמה שזה היה יכול להיות קריפי אם הוא לא היה גם כל כך תמים במקביל.
זה נשמע לי מסיבה יותר טובה מלעשות מסיבה לגילוי המין|פנים|
אני אוהב את זה שמגלים את המין של התינוק עם איזה אירוע קטן.
למשל אחותי ובעלה הוציאו בחתונה שלהם עוגה עם נרות ורודים בהפתעה ואמרו לנו לנחש מה זה אומר ואז הבנו שתהיה להם בת.
פשוט לעשות מזה אירוע ענקי ומוגזם כמו שיש בסרטונים זה מגוחך ומוגזם.
כולכם פה ממש מתנגדים ללכת למסעדה לבד, לי זה נראה הדבר הכי לגטימי
לאכול בבית מול הטלוויזיה. הטלוויזיה זה האווירה.
לשבת במסעדה לבד זה פשוט בולט כי אפשר לראות שאף אחד אחר לא יושב לבד (האמת שאף פעם לא בדקתי, אבל אני תמיד מניח שאף אחד לא יושב לבד)
לפחות באולם קולנוע ברגע שמתיישבים אז אנשים אחרים לא קולטים שאתה לבד.
וכן, זה אמור לא להיות לי אכפת. אבל זה תמיד יפריע לי.
ראפ זה די משהו אמריקאי
אז מחזמר על דמות ישראלית צריך להיות משהו ישראלי
אולי נעשה את המחזמר הראשון שהוא שירה בציבור עם ריקודי מעגלים?
לפני 70 שנה זה לא היה קיים נראה לי. ואני מניח שגם לפני 40 שנה לא היו מחשיבים את זה ממש כמשהו אמריקאי כולל.
וכיום יש אמני ראפ ישראליים (או לפחות הדג נחש וזה מספיק לי)
אני בחנתי גברים שגוי כל החיים שלי:eek:
אוונס הוא אכן החבילה השלמה.
הבית שלי מסווג מgoogle maps
אבל הנה שוב סיימתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נכון, אמרתי שאולי אעשה שרשור חתיכים החודש (כי נראה לי שבשנה שעברה זה היה במאי)
אבל בנתיים חצי חודש כבר חלף לו וגם לא ראיתי עוד דרישות. אולי זה יחכה עוד כמה חודשים.

1652560418158.png
ממש לקחת אותנו למסע
אין לי בעיה עם דם אבל זה מתקשר לדברים לא טובים. בעצם גם דמעות. שניהם מתקשרים למוות ואלימות. אבל דמעות יכולות להיות גם של שמחה.
אז דמעות. (גם של בכי זה טוב. בכי משחרר)
זה נכון.
אם כי גם דם משחרר (מהחיים)
:-D כבר צברתי שאלות. אני משקיעה מעצמי! אבל אין לי מספיק זמן לזה
אני אודיע לך חודש לפני שיהיה תורך.
או אפ את מעדיפה חודשיים
גם אני. מעדיפה להיות און דה סייף סייד
באמת עדיין עם מסכה?
האמת שביום ראשון עוד היינו עם מסכות בעבודה, אבל אז בסוף היום החליטו שאנחנו יכולים סוף סוף להיות בלי.
יום שני היה פשוט תענוג. כולם היו מאושרים.
הפרק הראשון הטריד אותי אבל חשבתי על זה שאולי כדאי לי לתת לה צ'אנס נוסף
כמעט כל פרק בסדרה [the leftovers] מטריד.
אם כי במיוחד פרק 1X05 הפרק שבו רוגמים אישה למוות באבנים
נראה לי שיש יותר דמעות אז אני אלך על דמעות, אבל אני אציין לטובה את בלאדליין של אריאנה שכנראה אהוב עליי יותר מכל השירים של הדמעות. בעצם, אולי לא מכולם. טוב לא משנה. דמעות ניצחו. וגם העייפות ניצחה אז אני אמשיך להגיב מחר|ישן|
אני לא יודע איך בחרתן בדמעות על פני דם.
את Blodreina כולם מכבדים, אבל אני אף פעם לא שמעתי על Teareina.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|קרקס|שם/כינוי: דורי
|קרקס|גיל ביום העצמאות ה100 (2048): וואו, 63.
כן, בעתיד כולנו נהיה זקנים. די חרא.
|קרקס|כריס מועדף? רוק, למרות הבדיחה הגועלית על ג'דה. עשה וויל סמית' בשכל שהחטיף לו כהוגן.
לא אלך עד כדי הצדקת אלימות. אבל אני בהחלט מבין אותו.
|אגס|סדרות החודש: פורעי החוק, הדיילת (עונה 2), אבק כוכבים.
שלוש סדרות שלא ראיתי אבל אני אולי מתכנן עליהן (הראשונה בהחלט אולי, השניה בהחלט כן, השלישית רק אולי)
|אגס|סרטי החודש: ראיתי שוב את מת לחיות בגלל המחלה של ברוס ויליס. כדאי גם לראות את "משחק מחושב" משנת 2019. ביל פולמן אדיר.
מסכן ברוס וויליס באמת.
התכוונתי לכתוב שלפחות זה אומר שיפסיקו להוציא עוד סרטי המשך, אבל זה לא יפה לומר. וגם תכלס הוליווד יכולה לעשות המשכים גם בלי הכוכב הראשי. אולי רימייק או משהו כזה.
|אגס|ספר החודש: תכתבו לי מינוס בתעודה.
אני הולך לשלוח את זה להורים שלך בסוף השנה
|אגס|קראשי החודש: קיילי קווקו.
אחת הסיבות שבא לי לראו את הדיילת זה כדי לראות אותה בתפקיד שהוא לא פני
|אגס|ציטוט חודשי: "עבור אבא שלי, שיא החופש מהרגע שהיגר מפולין לבריטניה זה לשתות פפסי", מתוך פורעי החוק.
והאם בפולין אין פפסי?
מישהו ציין בפני לאחרונה שבארץ בכלל לא שותים פפסי ואז חשבתי על כך שבאמת לא זכור לי שראיתי מישהו שותה פפסי שנים. אם כי אני באמת לא בטוח כי בגלל שאני לא שותה שום משקאות מומגזים (או מומתקים או משהו שהוא לא מים) אז אני לא ממש שם לב לזה.
וגם נאמר לי שהסיבה שפפסי לא הצליחה בארץ זה בגלל שבתחילת דרכה הם עשו פרסומת שקשורה לאבולוציה ולכן אנשים לא אהבו אותה. שזה נשמע לי ממש מוזר ודי מגוחך במחשבה מעמיקה.
מישהו יודע יותר על קורות פפסי בארץ?
|אגס|סיבה למסיבה (אני מניחה שזה אומר משהו טוב שהיה חודש, כי בשאלה הבאה היא סיבה למסיבה עתידית בתכלס?): כל יום חופש.
זה נשמע כיף
...או שקרה משהו לא טוב :rolleyes:
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: לטהרן וכמובן למנגל אצל בני הדודים שלי ביום העצמאות.
הבני דודים שלך גרים בטהרן?
:-P:
|דגל|סרט ישראלי הכי אהוב: בכל הזמנים, מבצע סבתא. לאחרונה- הגרסה של זרים מושלמים. חובה לראות בין אם ראיתם את המקור האיטלקי, או לא.
אה, חשבתי שהישראלי זה המקור. לא ראיתי זה או זה, אבל ראיתי טריילרים.
אגב, מבצע סבתא הוא בטח סרט שאי אפשר לעשות לו עיבוד לשום ארץ אחרת.
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה: מטומטמת. מהקומדיות פולישוק.
פולישוק הייתה מעולה (וכואבת אם חשבת על כך שהיא מבוססת אפילו חלקית על המציאות)
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל? את הערבות ההדדית (אלא אם כן אתה בתור ואז אדם לאדם זאב, כפי שאמר הפילוסוף הובס).
חחחחחח. יש עירוב מוזר של ערבות הדדית לעיתים ושנאה הדדית בפעמים אחרות.
אבל יש גם אנשים שנחמדים זה לזה בתור. ראיתי כמה פעמים נגיד בקצבייה בסופר שהקצב פונה למישהו שהוא חושב שהוא הבא בתור והאדם מצביע לו על מישהו אחר שהיה לפניו. פשוט כולם זוכרים הרבה יותר את הפעמים שבהם מתפתח קרב צעקות (ולפעמים יותר) בין שני אנשים בתור לקופה.
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? וילאנל והפקיסטנית מפורעי החוק. אפשר להביא גם פראז מטהרן.
וליאנל תזרוק אותך למדורה
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? זינה הנסיכה הלוחמת.
לא זכור לי במיוחד את זינה משתמש בחץ וקשת. כלומר אני מניח שהיא הייתה טובה בכל כלי הנשק, אבל בעיקרון היא לא הייתה מסתובבת עם חץ וקשת. חוץ מזה שהיה לה את השאקראם שהוא יעיל יותר וחוזר אליה. והיא כמובן הייתה טובה בלתפוס חיצים שירו עליה באוויר.
טוב, מצאתי תמונה שלה יורה בחץ וקשת (טכנית 3 חצים וקשת) אם כי זה מוזר כי יש לה תלבשות מוזרה שם. אני לא יודע מה זה אומר (בטח כשהייתה בארץ אחרת)

|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר? מזמין לו גלידת ריבת חלב.
כדי לנסות להרעיל אותו. חכם.
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? אחשוב ואחזור למערכת עם זה.
אני לא יודע אם חזרת כבר עם תשובה. אם לא אז עכשיו הזמן.

didalf

Well-known member
:-D מצחיק אותי שאת מעדיפה את 1989 מאשר את השנה שלך (1991?)
1992
צ'מעי 1992 זאת שנה חשובה בכל זאת נולדתי בה, אבל ב1989 נולדה המשיח אז זה יותר חשוב.

וכן, זו שנה טובה יותר, ואל תשכחי שאני גדולה יותר מטיילור:-P:
אז למעשה נולדת לפני הספירה.

כן זה מה שאני עושה כמעט כל יום:-D (אבל באור, למרות הגנים הפולנים שלי)
אבל לא מזמן ישבתי בארומה לבד וחשבתי על הדיון הזה.

וריסים|מאוהב|

אוקי זה יותר הגיוני
:-D:-D|כן|
וואה וואה זה יהיה אפילו יותר גרוע פה.
מה הם עשו?
לקחו מנצחים מהמשחקים הקודמים להתחרות שוב. עונת VIP בתכלס.
מישהו ציין בפני לאחרונה שבארץ בכלל לא שותים פפסי ואז חשבתי על כך שבאמת לא זכור לי שראיתי מישהו שותה פפסי שנים. אם כי אני באמת לא בטוח כי בגלל שאני לא שותה שום משקאות מומגזים (או מומתקים או משהו שהוא לא מים) אז אני לא ממש שם לב לזה.
וגם נאמר לי שהסיבה שפפסי לא הצליחה בארץ זה בגלל שבתחילת דרכה הם עשו פרסומת שקשורה לאבולוציה ולכן אנשים לא אהבו אותה. שזה נשמע לי ממש מוזר ודי מגוחך במחשבה מעמיקה.
יש במסעדות שמתמקמצנות על קולה.

Aranel Nenharma

Well-known member
אני לא יודע אם את רצינית או לא.
כי כן הוא חמוד וכמובן רומנטיקן. אבל רומנטיקן באופן מביך ומוגזם.
ברמה שזה היה יכול להיות קריפי אם הוא לא היה גם כל כך תמים במקביל.
הייתי הכי רצינית, זה מה שחמוד בו התמימות
אני אוהב את זה שמגלים את המין של התינוק עם איזה אירוע קטן.
למשל אחותי ובעלה הוציאו בחתונה שלהם עוגה עם נרות ורודים בהפתעה ואמרו לנו לנחש מה זה אומר ואז הבנו שתהיה להם בת.
פשוט לעשות מזה אירוע ענקי ומוגזם כמו שיש בסרטונים זה מגוחך ומוגזם.
מה זה משנה צבע העוגה/ בלון/ קבב העיקר שיהיה ברית :-D
אוונס הוא אכן החבילה השלמה.

מה הם עשו? [משחקי הרעב]
לא קראת את הספר? ראיתי את הסרט?
נכון, אמרתי שאולי אעשה שרשור חתיכים החודש (כי נראה לי שבשנה שעברה זה היה במאי)
אבל בנתיים חצי חודש כבר חלף לו וגם לא ראיתי עוד דרישות. אולי זה יחכה עוד כמה חודשים.
לא לחכות!
הנה יש דרישות!!!!!
בואו נקים פה הפגנה
כן, בעתיד כולנו נהיה זקנים. די חרא.
1652566781998.png
התכוונתי לכתוב שלפחות זה אומר שיפסיקו להוציא עוד סרטי המשך, אבל זה לא יפה לומר. וגם תכלס הוליווד יכולה לעשות המשכים גם בלי הכוכב הראשי. אולי רימייק או משהו כזה.
אל תתן להם רעיונות, מיצנו את עניין הרימייקים
אחת הסיבות שבא לי לראו את הדיילת זה כדי לראות אותה בתפקיד שהוא לא פני [קיילי קווקו]
די לא אהבתי אותה בתור פני
ובדיילת היא עשתה עבודה מעולה, אני באמת מרידה לה את הכובע, היא שיחקה מדהים (לפחות בעונה 1 שראיתי)
אני דווקא לאחרונ נתקלעת הרבה במסעדות שמגישות פפסי במקום קולה (אצלי לפחות זה 7UP במקום ספרייט), מניחה שזה בגלל המחירים
אבל מה שאני באמת לא רואה פה זה rc cola
1989 B.T (before taylor)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת שאף פעם לא ראיתי [גבעת חלפון]
את לא יודעת מה את מפספסת
מיד עכשיו תשבי ותצפי בעונות של דוקטור הו שבהם כיכב דייויד טננט
לאאאא אנדי אל תבכה;-(
הוא בוכה כי הוא שיחק שניים מהפרקים של דוקטור הו שבהם דייויד טננט כיכב ואת לא צפית בהם למרות שגם הוא וגם דייויד שם.
היא תבהה לך בבובז כשתרדמי ליד המדורה

(כן נו זאת הדמות השניה שלה לא צריך להיות קטנוניים)
רק עכשיו אני קולט ששם הדמות של אלישה באימת המתים המהלכים הוא גם אלישה.
*יותר מטריד - אני לא בטוח מאיזו עונה הגיף הזה.
חחחח נכון? אני והוראינט עדי נחפור אחת לשניה על טיילור עד המוות.
הוראינט שלך היא מעולם שבו טיילור לא נולדה (או שהיא כן נולדה, אבל לא שברו לה את הלב אז היא לא התפרסמה כל כך)
זו שאלה של ניק.
תודה רבה על הקרדיט (אני מניח שאנחנו מדברים על "סיבה למסיבה")
זה צ׳יפס והוא טעים ויש גם ריפיל בחינם עליו כשאת מזמינה אותו בארוחה|יאמי|
ריפיל חינם לצ'יפס. נשמע מעולה. ומסוכן.
תזהרי אני יכולה לבעוט אותך מבנין הנר שלי מתי שבא ליB-|
רק אציין שהיא הייתה יכולה בקלות להרוג מישהו ככה
(כלומר מישהו חף מפשע שסתם הסתובב למטה ופתאום נפל עליו מישהו)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סדרות החודש:the...לא סתם, CRITICAL ROLE
תן לנו לפחות עוד סדרה אחת
|אגס|סרטי החודש:everything,EVERYWHERE,ALL AT ONCE
סרט מעולה
|אגס|ציטוט חודשי:to be or to be not be
אף פעם לא שמעתי את זה
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי:,תכנונים לנסיעה הבאה
לאן אתה מתכנן פעם הבאה?
|דגל|סדרה ישראלית הכי אהובה:בית הכלבים
אף פעם לא שמעתי על זה, אבל אבי גרייניק מגניב
|דגל|מה אתם אוהבים בישראל?נתב"ג
נראה לי שאתה לא הראשון שאמר את זה
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר?ווקס מאכינה, הם יודעים לחגוג
עכשיו לפחות אני יודע מי הם
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!):אני אומר SHOOT
כאן המקום לומר מילים לזכרו של ליון שהעדיף למות למען זכותו לא לבחור בין שתי אופציות היפוטתיות
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד?לפדיקוריסטית
טוב, כמובן שלפדיקוריסטית אני אלך לבד. לא ארצה שיראו איך הרגליים שלי נראות לפני.
(אוקי עשו לי טיפול פדיקור רק פעם אחת)
|ענבים|מה הייתם עושים אם הייתם פוגשים וריאנט שלכם מיקום אחר?לחבק ולאהוב ולדבר המון זמן לראות מה שונה ביננו
אבל כשאתה מחבק אותו יכול להיות שאתה יוצר איזה פרדוקס. או שזה רק אם אתה מחבק את עצמך מזמן אחר...
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה?כל כך הרבה שאלות...טלפורטציה כנראה, כי ראיית העתיד מעלה כל כך הרבה שאלות ואחריות
למזלך הוריאנט שלך מיקום אחר בחר בראיית העתיד והוא יכול לומר לך את המספרים שיצאו בלוטו.
🥔תמונה ו/או סרטון ו/או מתכון לתפו"א שתרצו לשתף עם הכיתה?
מעולה. תוך כדי צפיה נזכרתי שראיתי את זה כבר בעבר, אבל היה כיף גם בצפיה חוזרת.

Lion_Heart

Well-known member
תן לנו לפחות עוד סדרה אחת
רק בשבילך- THE GOES WRONG SHOW
סרט מעולה
אני יודע!!!
אף פעם לא שמעתי את זה
אז תראה את הסדרה שציינתי בתשובה מס-1
לאן אתה מתכנן פעם הבאה?
אמ, מיאמי-וגאס-קרוז דיסני-דיסניוורלד...טיול צנוע
אף פעם לא שמעתי על זה, אבל אבי גרייניק מגניב
חמוד ביותר
נראה לי שאתה לא הראשון שאמר את זה
עכשיו לפחות אני יודע מי הם
הידד והיאח!!
כאן המקום לומר מילים לזכרו של ליון שהעדיף למות למען זכותו לא לבחור בין שתי אופציות היפוטתיות
"הוא מת כמו ש חי, בלעשות דווקא"
אבל כשאתה מחבק אותו יכול להיות שאתה יוצר איזה פרדוקס. או שזה רק אם אתה מחבק את עצמך מזמן אחר...
אז?
למזלך הוריאנט שלך מיקום אחר בחר בראיית העתיד והוא יכול לומר לך את המספרים שיצאו בלוטו.
כן, אבל המספרים ביקום שלנו הם לא אלה שביקום שלו ויש עוד גורמים לכך ש זה לא יעבוד,עזוב, נשב, נשתה תה קר - נשמק מבוכים ודרקונים, נעלה זכרונות ילדות,יהיה כיף
מעולה. תוך כדי צפיה נזכרתי שראיתי את זה כבר בעבר, אבל היה כיף גם בצפיה חוזרת.
סדרה מהממת!

LeAnnDylan

Well-known member
[רייצ'ל דראץ']
האמת שבעיקר ניסיתי להבין אם היא באמת לסבית (כי גם ראיתי את זה שהיא אמרה שתמיד הציעו לה תפקידים של לסביות) ורציתי להבין מה הקטע שנולד לה בן בגיל 44 בלי בעל, אבל מגדלת את הילד בשיתוף עם האב.
אממ אני לא מאמינה שאני צריכה להסביר את זה אבל סתם שתדע שלא חייבים להיות נשואים כדי להביא ילד לעולם..
סתם אבל בתאכלס לפי מה שהיא מספרת בספר. היא פשוט לא חשבה שהיא יכולה להיכנס להיריון בגיל 43 ולכן פחות נזהרה במהלך סקס. במיוחד כי לאמא שלה היו בעיות פוריות או שהיא הגיעה לגיל הבלות די מוקדם, לא זוכרת בדיוק מה היא אמרה, אבל גם נשים בלי בעיות גנטיות לא נכנסות בהכרח בכזאת קלות להיריון טבעי ראשון בגיל 43. בכל אופן בגלל שהיא שיכנעה את עצמה לפני שהיא לא רוצה ילדים בגלל שחשבה שפשוט זה לא נועד להיות, כשהיא כבר כן נכנסה להיריון, עם מישהו שגר בצד השני של ארה"ב שהיא הכירה בסה"כ 3 חודשים, היא החליטה כן להביא את הילד לעולם בין אם הבחור מעונין להיות נוכח בחיים של הילד ובין אם לא. לא המשכתי את הספר עד לחלק שהיא ילדה כבר, עצרתי איפשהו בטרימסטר הראשון, אז לא ידעתי אם הוא יבחר לקחת חלק, אבל לפי מה שאתה כתבת כנראה שהוא כן בחר להיות שותף, אז יופי, אני שמחה בשבילה.
גם לי היא מוכרת בעיקר מSNL (דווקא הופעות אורח בשנים אחרונות) אבל גם מכל מיני תפקידים קטנים אחרים. למשל היא הייתה בכמה פרקים של שיימלס ב2019 ובעבר יותר ב30 רוק.
כן, היא סיפרה בתחילת הספר שהיא הייתה אמורה להיות בתפקיד של ג'נה ב-30 רוק אבל כבר אחרי שצילמו את הפיילוט עבור הרשת, הם החליטו ללכת בכיוון שונה ואז טינה חשבה שיהיה מגניב לתת לה תפקיד של איפה אפי כזה שהיא תצוץ בכל מיני פרקים רנדומליים בתפקידים שונים.
גם לי אין כוח לזה.
את יכולה לעשות בדילוגים. כמה זמן זה טיסה מניו-יורק ללונדון?
לא יודעת אבל מרגיש לי ארוך.
מופע דראג לא הכי מוצלח זאת ההגדרה הכי טובה למופעים באירוויזיון. זאת הסיבה שצופים בהם.
אממ טוב. אם אתה אומר.
אני לא מאמין שSNL הביאו אותו להנחות לפני זמן קצר.
ומה שמצחיק זה שהוא בטח יכול עכשיו לקנות את NBC ולגרום להם להביא אותו להנחות כל הזמן [אילון מאסק]
אוי אני מקווה שהוא יחזור להתעסק בתוכניות חלל שלו ויפסיק לרכוש חברות ולנסות לשנות את המדיניות שלהן או לכפות עליהן לעשות דברים בשונה ממה שהן עשו בעבר (אלא אם כן השינוי זה משהו מתבקש ע"י רוב הציבור ולא סתם גחמה של מישהו עם יותר מידי כסף).
די משוכנעת שדילגת על איזה 3 עמודים באמצע.
אני בהחלט רושמת שאלות כי יש לי תשובה טובה אליהן, ואני גם לא רושמת את התשובה. אבל בד"כ אני זוכרת אותה כי כאילו השאלה נבעה מהתשובה.
בטח נחמד לחיות בלי אלצהיימר.
כאילו אני בחיים לא אשמע שיר שלה מרצוני החופשי אבל השירים שלה טובים למסיבות אין מה להגיד. כשיש טרילילי טרללה או פאוץ' במסיבה (מי ישמע לכמה מסיבות אני הולכת. חתונה יותר נכון להגיד זה עוד קורה לפעמים:-D ) אז זה כיף.
יאללה יאללה, אם לונה הודתה בזה שהיא אוהבת את מיליון דולר, גם את יכולה להודות שיש לך פוסטרים שלה על הקירות. אנחנו נסלח לך.
מה את מתחכמת כמו איזה ניק?:-[
מה את מתעצלת כמו איזה עדי?:-[
כי נראה לי הם עושים ברביקיו שזה עם גז ולא גחלים.
הרוב כן, אבל יש גם הרבה שלא. אבל גם לא יודעת, כשאנחנו עושים ברביקיו עם גז, עדין יש עשן, לא הרבה כמו עם גחלים כמובן, אבל יש עשן. אבל איכשהו כשהאמריקאים עושים את זה, אין להם עשן בכלל. לא יודעת למה.

מסכן החתן, אבל נשמע אחלה חתונה אם היה שם סמורס
כן, זו הייתה חתונה כיפית. הכל היה צ'יל. ונראה שגם החתן וגם הכלה לא הכי רצו להיות שם וסתם עשו אירוע כדי לצאת לידי חובה:-D
העיקר הבעל של בת דודה שלי (ההורים של הכלה) כרת איזה חצי יער מאחורי הבקתת ציידים שלהם כדי שיהיה מספיק מקום לערוך שם את הטקס.
וזה לא שהוא חוטב עצים במקצועו או משהו. הוא בחור משכיל עם דוקטורט. פסיכוטרפיסט מבוקש ונחשב, אבל היא נותנת לו לחטוב עצים בין מטופלים:-D
חיים שלי|מאוהב|
מה עדיף, להזמין טאקאויי ולאכול בבית לבד בחושך?
חד משמעית - כן.
נכון יעל, בדיוק בגלל זה נשים בגובה מטר וחצי מפנטזות על גברים בגובה 190+, כי הן מעוניינות להסתכל להם בעיניים.
מה היא עשתה לכם? [אליסה מילאנו]
האם ב"לכם" את מתכוונת גם אליי? כי לי אין בעיה עקרונית עם אליסה מילאנו חוץ מהעובדה שהעדפתי שהיא תעזוב במקום שאנון דוהרטי במכושפות.
איך קרה שהגיף שאני יצרתי משמש כל כך הרבה אנשים נגדי:-[
כי זה לא מנגל זה ברבקיו
יש באמת הבדל בטעם?
מה לעזאזל ההבדל? גז ואש חיה? מבחינת טעם אני באופן אישי לא מרגישה הבדל כי זה לא כאילו שיש לזה טעם של גז של כיריים כזה כשמבשלים בבית.
באמת שחבל לי עליה, היא אישה ממש ממש מצחיקה ולא יודעת למה אבל לא הצליחה אחרי SNL
אני קראתי שהיה אמור להיות לה תפקיד משמעותי ברוק30, אבל המפיקים או מישהו אמרו לטינה פיי שתוריד את הדמות של רייצ'ל, ובגלל שהן חברות אז טינה שמה את רייצ'ל בכל מיני דמויות קטנות בכל מיני פרקים בעונה הראשונה ואחרי העונה הראושנה היא נעלמה
כן, הגבתי לניק על זה למעלה. היא מספרת בספר שלה שאומנם זו הייתה החלטה של המפיקים או הרשת או וואטאבר לבחור בג'ן קרקרוסקי לתפקיד של ג'נה, אבל רייצ'ל אומרת שגם היא לא הרגישה שהיא מתאימה לתפקיד. אז לא יודעת כמה מזה זה היא משכנעת את עצמה או שהיא באמת לא רצתה, וכאילו למה בעצם שהיא לא תרצה תפקיד כזה כשבכל החצי הראשון של הספר היא מתלוננת שהיא מקבלת את אותם תפקידים שהיא לא רוצה כל הזמן.
אני לא יודע איך בחרתן בדמעות על פני דם.
את Blodreina כולם מכבדים, אבל אני אף פעם לא שמעתי על Teareina.
כי בלאדריינה היא לא מלכת הדם אלא מלכה אדומה. וכן אתה יכול להיות ניק מעצבן ולהגיד שדם הוא אדום ובסדר שיהיה, אני וואנקרו. אני לא אתווכח.
וליאנל תזרוק אותך למדורה
1992
צ'מעי 1992 זאת שנה חשובה בכל זאת נולדתי בה
92?
92?!?!?!
ידעתי שאת פג אבל לא הבנתי עד עכשיו עד כמה. אמאלה, את כזאת צעירה שעוד לא הפרו אותך בכלל. את עדין שוחה באיזו מבחנה :oops:
1989 B.T (before taylor)
זה הצחיק אותי הרבה יותר ממה שזה היה אמור:-D:-D
אני דווקא לאחרונ נתקלעת הרבה במסעדות שמגישות פפסי במקום קולה (אצלי לפחות זה 7UP במקום ספרייט), מניחה שזה בגלל המחירים
7 אפ טעים יותר מספרייט. והאמת שבארץ הפפסי דוחה. אבל פה אני אוהבת פפסי יותר מקולה רגילה. אבל רק fountain drink לא בבקבוקים סגורים/פחיות שקונים.
אבל מה שאני באמת לא רואה פה זה rc cola
יואו לפני כמה זמן בת דודה שלי והבן זוג שלה באו לבקר אותי, אז כמובן שלקחתי אותם למסעדת הבית שלי - הצ'יזקייק פקטורי. ובא לנו איזה מלצר מה זה מצחיק, נראה קצת כמו אדי מרפי:-D ואז הוא שאל מה אנחנו רוצים לשתות אז אני ובת דודה שלי הזמנו דיאט קולה והבן זוג שלה הזמין קולה רגילה. קיצר הביאו לנו את המשקאות אנחנו שותים ואז המלצר מגיע, מצביע לי על הכוס שכמעט ריקה ושואל DC? לא שמעתי מה הוא אמר בדיעבד, אבל הבנתי שהוא שואל אם אני רוצה ריפיל אז עניתי שכן. ואז הוא הולך מביא לי וחוזר לשולחן אחרי שהבן זוג של בת דודה שלי סיים את המשקה שלו, ואז המלצר בא לקחת את הכוס ושואל אותו RC? והבן זוג עונה לו "לא, קולה רגילה" והמלצר מגיב ב"Yes, RC" והוא ממשיך "No, regular" קיצר הם ככה איזה חצי דקה ולקח לנו הרבה יותר זמן להבין שהחציל הזה חושב שאנחנו בגטו והוא מדבר בקיצורים ו-RC זה קיצור ל-Regular Coke והוא בכלל לא הבין למה הבן זוג היה כל כך מבולבל כי אין לאמריקאים בכלל את הברנד של RC COLA:-D
כן אבל אלישיה השחקנית היא Alycia ואלישיה הדמות היא Alicia
עונה 2 פרק 10. הפרק עם פואנה הגורילה. AKA הפרק עם התמונות החמודות מאחורי הקלעים של קלקסה.

ריפיל חינם לצ'יפס. נשמע מעולה. ומסוכן.
אני מניחה שבפועל זה מסוכן אבל במקרה הטוב אני לוקחת ריפיל פעם אחת ובקושי מסיימת אותו. אז אני ממש מבוזבזת על הדבר הזה. אבל יש להם גם ריפיל גם הלימונדת תות שלהם וזה הדבר הכי טוב שקיים בערך (ואני שונאת לימונדה של אמריקאים כי זה בדר"כ מתכון לסכרת8-{)
רק אציין שהיא הייתה יכולה בקלות להרוג מישהו ככה
(כלומר מישהו חף מפשע שסתם הסתובב למטה ופתאום נפל עליו מישהו)
אם היא הרגה אותו, זה לא בטעות. כנראה שהגיע לו למות (למי שזה לא יהיה למטה) הדה לא עושה טעויותB-|

didalf

Well-known member
1989 B.T (before taylor)
:-D בדיוק!
ובנוסף שם המשפחה שלה הוא קלארק!
עונה, 2. נראה לי בפרק שהן ברחו מקינג קונג.

עונה 2 פרק 10. הפרק עם פואנה הגורילה. AKA הפרק עם התמונות החמודות מאחורי הקלעים של קלקסה.
צדקתי|זורו|

הוראינט שלך היא מעולם שבו טיילור לא נולדה (או שהיא כן נולדה, אבל לא שברו לה את הלב אז היא לא התפרסמה כל כך)

מה לעזאזל ההבדל? גז ואש חיה? מבחינת טעם אני באופן אישי לא מרגישה הבדל כי זה לא כאילו שיש לזה טעם של גז של כיריים כזה כשמבשלים בבית.
אני חושבת שכן יש הבדל בטעם אבל אני לא מספיק מומחית להגיד מה.

92?
92?!?!?!
ידעתי שאת פג אבל לא הבנתי עד עכשיו עד כמה. אמאלה, את כזאת צעירה שעוד לא הפרו אותך בכלל. את עדין שוחה באיזו מבחנה :oops:
חחחח אם היה לך את הבדידים שלךךך היית מגיעה למסקנה הזאת לבד אחרי שכבר חודשים אני מתבכיינת לכם שאני בת 30. 2022 - 30 = 1992.

אם היא הרגה אותו, זה לא בטעות. כנראה שהגיע לו למות (למי שזה לא יהיה למטה) הדה לא עושה טעויותB-|
|כן|B-|
מה את מתעצלת כמו איזה עדי?:-[
עצלנות היא שמי השני (נזק הוא השלישי)

מילי08

Well-known member
ארררר אוף. קשה לא להגיב בזמן. לא יודעת איך ניק עומד בזה באופן קבוע. אני לא זוכרת על מה הגבתי ועל מה לא ואני הולכת לאיבוד :-(
אם זו לא טרגדיה קיומית, אני לא יודעת מה כן.
טוב, מסתבר שלא התקדמתי מעבר לעמוד הראשון |פנים|
טרגדיה, כבר אמרתי?
גם לי זכור שאהבתי אותו, אבל נראה לי שהיום זה יראה קרינג'י, לא?
יצא לי לראות לא מזמן והאמת שהוא עדיין עובד. כלומר לא פסגת יצירה כמובן ויש בו לא מעט היבטים בעייתיים אבל עובד
אז הם סתם ישרפו במדורה. מדורה זה לא כמו סיר עם שמן רותח.
כריס מועדף? נעלבתי מעצם הצורך בשאלה, ראה למעלה|למעלה|
* וגם כי חייבים אז
אני שמחה שהכריסים השונים מתחלקים בינינו שווה בשווה. לא נצטרך לריב עליהם יותר מידי
ghosts: הבריטי!, שאני לא יכולה להסביר מה באמת ההבדל בינו לבין האמריקאי אבל הוא הרבה הרבה יותר טוב, הוא אפילו מעולה|מאוהב|
יותר מצחיק, כימיה טובה יותר בין הדמויות, משוחק יותר טוב, פחות מתאמץ. שכחתי משהו?
|אגס|סרטי החודש: הראתי לאחיינים של פעם ראשונה את קוקו ועדיין בכתי כשראיתי אותו, סרט מופת
נדמה לי שראיתי עם האחיינים שלי כשהוא יצא. בא לי לראות שוב עכשיו
|אגס|שירי החודש: בלופ כל היום (מומלץ בשירותים מול המראה)
:-D בחירה משובחת
|אגס|דמויות החודש: נדיה ואלן מבובה רוסית, רובין, מרי ותומאס מghosts
כן כן וכן!
|אגס|קראשי החודש: כריס אוונס כמובן, רובי אמל, אנני מרפי והקראש החדש לרשימה: מתיו ביינטון aka תומאס מghosts
על כולם ובהחלט מתיו/ תומאס |מאוהב|
|אגס|למה אתם מצפים בחודש מאי: יום העצמאות זה מלא רעש מרמקוליים ומדרכות מלאות קצף מגעיל של ילדים
בגן של אחיינית שלי (בת שנתיים) החליטו להסביר להם על יום העצמאות. אחת הדרכים שלהם היתה לרסס את הילדים עם ספריי קצף, וככה קיבלנו תמונה של ילדה בוכה מלאה בקצף הדוחה הזה, ואף אחד בגן לא חשב להפסיק כי קלירלי היא לא נהנית.
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם?
:-D אבל זאת בחירה יפה
ם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? הדמויות מghosts מושלמים לזה:
רובין: מדליק את המדורה עם שתי אבנים, קפטן: מארגן את כל הערב ומחלק תפקידים, תומאס: מספר צ'יזבט, פיט: מכבה את המדורה בסוף ומרי: מסכנה מרי
:-D אהבתי. תזמיני גם אותי
|אש|מי הדמות שמומחית בחץ וקשת האהובה עליכם? הוקאיי|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
בדיוק!! וכל מי שאומר אחרת לא מבין כלום
|ענבים|בהמשך לדיון באוף, לאיזה דבר תלכו לבד לא משנה מה? או לחלופין אם אתם לא ביישנים למה תעדיפו ללכת לבד? לי ממש אין בעיה ללכת למסעדה לבד, לאכול זה פעולה בסיסית של האדם ואני לא צריכה מישהו איתי, לפעמים אני אפילו אוהבת ללכת לבד למסעדה עם איזה ספר טוב
אהבתי. אני ביישנית מידי אפילו לזה
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Hotel California סרט מותחן פסיכולוגי
תכלס.
משום מה זה מעלה לי בזכרון איזה סרט אייטיז קומי-אימה עם נדמה לי השחקנית בוורלי ד'אנג'לו
|קרקס|שם/כינוי: Heda Daddy Dylan
daddy זה חדש.. על שם מי?
|קרקס|כריס מועדף? פראט יאנג
לא מכירה, אבל מאשרת
Upload - סיימתי את עונה 2, היה ממש חמוד.
תודה! לא מבינה את כל המאוכזבים
Fringe - הצלחתי לשכנע את סהר סוף סוף להתחיל לראות איתי. ראינו רק 3 פרקים, אבל גם התחלנו רק ביום האחרון של החודש אז נראה לי שזה מכובד|לב|
כל הכבוד
CMT Crossroads - הספיישל של ליאן, זה היה פסגת השלמות|מאוהב| נראה לי שבכיתי כל הפרק. מהתרגשות, מצחוק וגם קצת מעצב כי ליאן שפכה את הלב שלה שם והזילה דמעות בלי סוף והלב שלי לא יכול לעמוד בלראות אותה עצובה:-(|לב-ש|
אווו |מאוהב|
|אגס|סרטי החודש: ראיתי רק את All the Boys Love Mandy Lane כי אני וסהר #טיםאמבר
לא מכירה את הסרט, אבל אני נוטה להיות טים אמבר למרות שלא בטוח שהיא דוברת אמת אבל ג'וני דפ ממש מאכזב בהתנהגות שלו
|אגס|דמויות החודש: [The Morning Show] בראדלי ג'קסון כמובן|מאוהב|וגם קורי|לב| ומאימת המתים כמובן שאלישיה|מאוהב| ואחת הדמויות האהובת עליי תמיד - אוליביה דנהאם|מאוהב| [פרינג'] או כמו שסהר קורא לה - אוליביה דאנהם-דדי (על אותו משקל של אלישיה דבנם-דדי)
אההה, אז ענית לי השאלה מלמעלה
|אגס|קראשי החודש: טוב פיתחתי החודש קראש ממש גדול על קרלי פירס. פחות בגלל איך שהיא נראית (למרות שהיא כן מהממת) ויותר בגלל שהיא כזאת חמודה|מאוהב| ויש לה קול מהמם והיא סוגדת לליאן|לב|
אני מרשה לך לבגוד בי איתה
וגם זה המקום לסגוד לאלישיה שהיום משודר הפרק הראשון שלה כבמאית|לב|
צפה בקובץ המצורף 46863
מתוקה כזאת
וגם כי היה לי ליאן כל החודש, מגיע לה להיות פה|לב|
כשמגיע מגיע
כדי לא לשבור מסורת, הנה חתיך אינסטגרם:
מאשרת |פטיש|
|אגס|ציטוט חודשי: כמובן שהדבר הגאוני הזה|כתר|
|דגל|מה יום העצמאות הכי טוב שזכור לכם/אידיאלי בעיניכם? כולם אותו הדבר- על האש ומשפחה. לא זכור לי אחד מיוחד ממש. אבל אני ממש אוהבת את הדגלנים ואת השירים ברדיו. נחשב?
גם אני אהבתי את הדגלנים עד שראיתי את הדבר המטורף הזה (תיכננתי לצרף לסיכום חודש שלי אבל מסתבר ששכחתי לגמרי)
|דגל|זמר/ת/להקה ישראלים הכי אהובים: עפרה חזה, עוזי חיטמן ובערך כל להקה צבאית שהייתה עד שנות 80.
ממש
|אש|עם איזה דמויות טלוויזיונית הייתם עושים מדורה בל"ג בעומר? נתחיל בזה שלא הייתי עושה לג בעומר בשום מצב, אבל אם את מכריחה אותי אז בטח עם אלישיה קלארק כי היא נראית לי יודעת להדליק מדורה גם בלי אמצעים.
חח תכלס
|אש|במדורה - מרשמלו או תפוח אדמה? ברור שמרשמלו. (פויה תפו"א של מדורה) אבל שמישהו עם סבלנות יצלה לי אותו כמו שצריך לאט ובמידה הנכונה. אני תמיד דוחפת אותו לאש לשניה, שורפת את כולו וזהו|חבול|
:-D כן, לא ברור איך דבר כל כך פשוט יכול להיות כל כך מורכב
|ענבים|במאי יש גמר ליגת האלופות וגמר אירווזיון, לפעמים באותו יום. אתם חייבים לצפות באחד מהם, מה תעדיפו? (בלי התחכמויות! זאת שאלה הרע במיעוטו ויש לי טיל מכוון לבית שלכם!): אז חשוב לי להדגיש שאני לא מעוניינת באף אחד, אבל בשבילך אבחר בליגת האלופות כי זה נראה כמו משהו שאפשר לראות בפאב עם עוד אנשים ויהיה אוכל, אלכוהול וכיף. שירים בשפות שאני לא מבינה נשמע לי כמו עינוי סיני וגם אוכל ואלכוהול לא ישפר את זה.
תכלס
|ענבים|מה תעדיפו - טלפורטציה אבל רק עד ק"מ או ראיית העתיד אבל רק עד 24 שעות קדימה? טלפורטציה. קל. הצ'יזקייק נמצא פחות מק"מ ממני, את יודעת איזה כיף זה יהיה לשגר את עצמי לשם כל פעם שבא לי עוגה? ובתאכלס זה גם יעיל עם חניה באירועים. במקום לחפש חניה שקרובה לכניסה במשך שעה, או לחלופין להיות תקועה בפקק בכניסה לאיזה הופעה. פשוט יורדת/חונה ק"מ משם ומשגרת את עצמי לכניסה
וואי נכון! גאוני
|ענבים|איזה שיר הייתם הופכים לסרט או סדרה? Goodbye Earl של הדיקסי צ'יקס. זה שיר על זוג חברות טובות - וונדה ומארי אן, שאחת מהן התחתנה עם ארל, בעל מתעלל שכל הזמן היה מכה אותה. פעם אחת הוא פוצץ אותה מכות והיא הגיעה לטיפול נמרץ. מארי אן הלכה לבקר אותה ויחד הן הגו תוכנית לרצוח את ארל. ואז הן הרעילו אותו, גילגלו אותו בתוך שטיח, דחפו לתא מטען של האוטו והלכו לזרוק אותו בנהר ואז פתחו דוכן ריבת תותים לצד הדרך וחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
:-0
אני מטרילה את העובדים אצלנו
צפה בקובץ המצורף 46865
:-D יפה שמשתפים פעולה
רציתי לרשום "ריספקטפולי מיי אס" אבל זה נראה לי כמו בדיחת אבא של ניק.
צפה בקובץ המצורף 46867
:-D לשניהם

מילי08

Well-known member
|קרקס|כריס מועדף? רוק, למרות הבדיחה הגועלית על ג'דה. עשה וויל סמית' בשכל שהחטיף לו כהוגן.
נופ. אין הצדקה לאלימות
תפסיקי לעבוד כבר:-[
סופרת ימים עד הפנסיה. כיף ללונה שהיא כבר שם
היא תבהה לך בבובז כשתרדמי ליד המדורה
*למישהו היה ספק שהייתי ילדה מעצבנת?
כפרעליה היא יכולה לבהות כמה שהיא רוצה. לא גידלתי וטיפחתי את הבנות בשביל שלא יעריכו אותן😂
שתדעו לכם שלא אכלתי קניידלך כל פסח כי איכשהו לא יצא. אז אצלי בבית פסח יתארך לכל חודש מאי בתקווה שאצליח להכין לי מרק קניידלך באיזה יום שהמזג אוויר יחליט להיות מעט סגרירי.
זה נורא! אבל אני מספיק באיחור כדי לבדוק אם כבר אכלת קניידלך
יש לך יותר חברים מלטיילור סוויפט🙈
:-D :-D
אבל זה כיף לקרוא לכולם סר במקום לנסות לזכור איך קוראים להם:-D או להגיד לנשים זקנות שחשות צעירות "יס מאם" ולנפץ להן את האשליות שהבוטוקס באמת עוזר להן:-D
:-D אבל זה נורא כשפה מישהו קורא לי ומשתמש ב-גיברת. חלק ממני מת כל פעם שמתייחסים אלי כגיברת
וואו, עדי רגילה היא קצת משעממת, אבל עדי עם כוחות על אפילו עוד יותר:-D
אני רוצה לדבר עם עדי של יקום מקביל, אולי היא קצת יותר נועזת
:-D צחקתי בקול
וואי זה מזכיר לי משהו- יש איזה עובדת אחת בסטארבקס שאני תמיד הולכת אליו. היא בת איזה 50+ וסתם עושה את זה בחצי משרה כדי לא להשתעמם בבית. והבעל שלה, שאני מניחה בגילה, אבל נראה כאילו שלפו אותו מאיזה להקת רוק אייטיז מזדקנת- תמיד בא לבקר אותה בהפסקת בוקר שלה והוא מתנייד כל הזמן על סקייטבורד. ואם לא ראיתם גבר בגיל העמידה גולש על סקייטבורד בתוך המול לא חוויתם קרינג' אמיתי בחיים|פנים|
:-0 :-D

איזה יאוש. סיימתי רק עמוד 2 |בוכה|

למעלה