Happy Corner

SlamminDino

New member
../images/Emo72.gif Happy Corner ../images/Emo72.gif

חבר'ה , למי שיש משהו להגיד בקשר לכל נושא שהוא בעולם, זה המקום!!! נתחיל עם ג'ניפר לופז שמחזיקה בידה כלי נשק מסוג כלשהו שאני לא בטוח מה שמו. הדבר היחיד שכן בטוח, However הוא ששימוש בכלי זה יכול להיות מסוכן לציבור... רואים שהיא עדיין Jenny from the Block. בברונכס כולם יודעים להשתמש בדברים האלה, למה נראה לכם הכינוי Murderers Row תפס בשנות ה 20? הם היו חייבים לדעת להשתמש במחבטים שלהם כמו שצריך!!

SlamminDino

New member
ריקי וויליאמס-- האיש והמסיכה

לראות ריצות טובות מהחבר'ה האלה בפוטבול זה דבר מהנה ביותר וכשריקי וויליאמס רץ אנחנו זוכים לראות Super Hero שמתעתע באנשים המנסים להורידו לקרקע. מזכיר את האיש במסיכת הברזל, נכון? רעיון חדש לדמות קומיקס מוצלחת!

marvel pepsi

New member
ואם כבר דיברנו על ריקי ויליאמס

הנה המקבילה של ריקי ויליאמס בתור דמות קומיקס

SlamminDino

New member
חתיכת גבר שכמוך!!

והנה אני חשבתי שה Super Hero שלי מקורי. מאיפה אתה שואב את מקורות החכמה שלך? כנראה מהפפסי... הסוד טמון עמוק במשקה. אצלי זה בירה And god know זה לא עזר בבגרות במתמטיקה.. הה ההה

SlamminDino

New member
נחת לאל באנדי

זו ההזדמנות To Pay A Tribute לאחד מגיבוריי הילדות שלי ושל אנשים רבים בעולם שבזכותם אנו מרגישים בריי מזל בכל יום אנו מתעוררים. באנדי, אוהדים אותך!!

ZVI Z

New member
בירות לכולם

מאבק חדש יוצא בימים אלו לדרך במדינת קמבודיה האפרורית. מאבק שאותו מוביל ג'ו ואן גומז והמאבק נקרא תנו ליות לשתות. המאבק התחיל לאחר ששופט בית המשפט הקיסוני בקמבודיה(מקביל לבית המשפט העליון בישראל)החליט לפסול את זכות השתיה הבסיסית והאלמנטרית של כל יצור חי. בתמונה המצורפת אנו רואים את הפרסומת של המאבק... סנאי שותה מה אם לא בירה!!

ZVI Z

New member
תנו לחיות לשתות

מאבק חדש יוצא בימים אלו לדרך במדינת קמבודיה האפרורית. מאבק שאותו מוביל ג'ו ואן גומז והמאבק נקרא תנו לחיות לשתות. המאבק התחיל לאחר ששופט בית המשפט הקיסוני בקמבודיה(מקביל לבית המשפט העליון בישראל)החליט לפסול את זכות השתיה הבסיסית והאלמנטרית של כל יצור חי. בתמונה המצורפת אנו רואים את הפרסומת של המאבק... סנאי שותה מה אם לא בירה!! להצטרפות אנא שתו בירה גולדסטאר.היחידה בישראל שכרגע רשמית הצטרפה למאבק המתוקשר!

SlamminDino

New member
ג'ימי הנדריקס לא יוכל לטעות..

Excuse me while i kiss the sky-- עלה ירוק!!

SlamminDino

New member
ג'וני קאש המדליק!

היי, לא סתם מדליק.. מה נראה לכם הוא מתכוון לעשות עם המצית הזה בידו? חבר'ה, אל תתפסו אותי פה על קונספירציה למען חברות הטאבקו... זה פינת סתלבט-- לקחת דברים בפרופורציות. אבל לשתות חופשי!!

SlamminDino

New member
אי אפשר להתחמק ממנו..

הוא חוזר בייבי!! מה אתם אומרים על תופעת אוסטין פאוורס בע"מ? Aint he Shagadelic or what?

SlamminDino

New member
ובואו לא נשכח מי אחראי לרשע

האיש האמיתי מאחוריי כל הסקנדלים שמעורר ד"ר איוול. שונא את סקוט ודלוק על ביונסה מדסטניז צ'יילד-- קבלו את מיני מי!! יותר צעיר מטוב- טוב ויותר נועז מדן דין, הגמד השולט של העולם!

SlamminDino

New member
מה כל הרע"ש?

אם מפלגת זכויות הגבר היו רק לוקחים את האייקון הנכון... תאמינו לי-- מפלגת שלטון!!

SlamminDino

New member
החבורה השמחה

והנה שאלה מעניינת: לכמה מכוכביי הסדרה צ'ירז הייתה סדרה לאחר התכנית הנוסטלגית הזאת? אני מזהה פה לפחות שלושה אנשים להם תכניות משלהם.. מה אתם אומרים?

BB FuNaTiC

New member
אני מזהה רק 2

התכנית של טד דנסון (בקר) וקלסי גרמר (פרייז'ר). איזה עוד יש? וגם, אחרי שתוכנית רבת שחקנים מתפרקת אז כל שחקן מנסה ליצור לעצמו תכנית משל עצמו. גם בסיינפלד כל השחקנים עשו תכנית (אף אחד מהם לא הצליח) וגם אחרי שחברים יסתיים בשנה הבאה, השחקנים מתכננים להוציא תוכניות משלהם

SlamminDino

New member
החבורה השמחה עוד יותר...

והנה שאלה ממש מעניינת: מי יכול לתת את השמות של כל הדמויות המשתתפות פה בפוסטר בצילום מזכרת מהסימפסונס? יש מעל 40 דמויות כך שהעבודה מרובה!! בהצלחה ויישר כח לטורחים לענות!

SlamminDino

New member
ואם כבר אנחנו בסימפסונס..

Homer Style לחיים הטובים!! תאמינו לי-- אין כמו באמריקה... ימיי ראשון בטלויזיה הם קיצור המהות האמריקנית. כמה משחקיי פוטבול עם החבר'ה, שתייה, אוכל והימורים עם ברוקרים שיכולים להיות גם הבארטנדרים מהשכונה.

SlamminDino

New member
התשובה הכי אמריקאית למה המצב...

זוכרים את השיר הזה -- " גם אני כמו כל היהודים עסוק במספרים 24\7 12 חודשים" ? עוד אחד מהדברים הטובים שלמדה אותנו המשפחה המפורסמת של אמריקה. אם רק הומר סמפסון היה רץ לנשיאות...

למעלה