Happy Corner

SlamminDino

New member
וזה ייאמר לטובת ארה"ב

עם כל השטויות שיש, רגשות הפטריוטיות יצאו לעולם במלוא הדרם לאחר התקפות ה 11 בספטמבר על ארה"ב. אני יודע שיש אנשים שאומרים לפעמים שהם מבינים למה התקיפו את ארה"ב באומרם שיש כמות זבל לא נורמלית בטלוויזיה והנוער נחשף לכל מיניי שטויות ודברים שהם לא אמורים להיחשף אליהם בכלל. אבל זה מה שעושה את המדינה לכל כך מיוחדת!! חופש הבחירה והזכות לחיות בחופש בארצך! גם בישראל אנו שואפים לאותו חלום שהוא להיות עם חופשי בארצינו והחופש הזה מתבטא גם בלבחור בין טוב לרע. יש דברים טובים בתרבות המערב ויש דברים פחות. הרעיון הוא שכל אדם ייעשה מה טוב לו ובעצם יקיים את חלקו בחלום האמריקאי שהוא החיים בסביבה חופשית ולא מגבילה. האנשים שפגעו בארה"ב ב 11 בספטמבר והאלה שפוגעים בנו מידיי יום פה בישראל הם בדיוק אותם האנשים שרוצים למנוע את החופש מהעולם ולכפות עליהם דרך חיים כראות עיניהם. עכשיו כולנו יודעים כמה טוב לנו איפה שאנחנו חיים ונילחם על זכותינו לחיות בחופשיות תמיד!
 

shagrir

New member
תגובה חיובית

The nation is with you ya ba da ba dooo, keep it that way. beer and grandma underwear for everyone. shagrir.
 

SlamminDino

New member
Who drinks milk anyway

הצלחנו לשכנע את הומר סמפסון להשתתף בקמפיין הפרסום שלנו לפורום!! מכיוון שכל הספורטאים והסלבריטיז האחרים היו עסוקים בנסיונות למכור חלב להמונים החלטנו פה ללכת כל כיוון אחר ויותר מושך את לב הקהל. מה אתם אומרים?
 

SlamminDino

New member
למי שהצליח את שאלת הסמפסונס מקודם..

Lets see you now!! חייבים להשיג את זה בגודל נורמלי בו אפשר לראות את הדמויות.
 

marvel pepsi

New member
יחי איש העכביש

דינו יה גבר מה המצב בזאת אני מביא לך שוט שצולם במשחק האחרון של היאנקיז כאשר צלם תפס את ספיידרמן שצפה בכדור שטס מעליו ושהועף מחוץ למגרש
 

SlamminDino

New member
נראה לי ספיידרמן מקבל על זה בסיס..

אבל רק בסיס ראשון ולא ארבעה מאיזה הום ראן עצבני. הכדור הזה נראה כהולך לקראתו יותר מאשר יוצא ממנו. תראה את הפרצוף שלו-- הה ההה נראה לי זה נסיון התנקשות מרושע על ידיי אחד מהאוייבים הקיימים בספריי המארבל לדורותיהם. אבל אם לא-- יופי של חבטה!!
 

SlamminDino

New member
צה"ל מחדש את המערך...

הנשק החדש הוא גם משאית, גם תותח היורה טיליי קרקע - קרקע ואפשרות לרובוט מדבר שינסה להסתערב במערך האוייב וללכוד מחבלים בשעת מעשה. חבר'ה, הרעיונות הכי טובים מתחילים בסדרות המצויירות!!
 

SlamminDino

New member
ואיפה הוא היה ב 11 בספטמבר..

There is no Mighty Mouse!!! אבל פטריוט נשמה, אי אפשר להתווכח עם זה..
 

SlamminDino

New member
מה דעתכם על הרכב הבא?

An incredibly detailed, 1:24 scale die-cast metal model...loaded with everything for an Oakland fan's dream tailgate party! Stinken Chevi....
 

SlamminDino

New member
התקדים ל VIP של פאמלה אנדרסון..

מה נראה לכם? שהלבוש החושפני והבנות היפות התחילו רק בשנות התשעים.. Think again!! המלאכיות של צ'ארלי אולי לא היו המבריקות בין הבלשים באותה תקופה הכללו את ברנבי ג'ונס, קולומבו לאחריו ועוד רבים וטובים אבל היה להם משהו שלעמיתיהם הגברים לא היה: יכולת להיראות טוב בבגד ים באמצע פעולה!!
 

SlamminDino

New member
Alien encounter-- סטייל סאות'פארק

מפגש עם חייזרים בהחלט יכול להיות לא נעים, בטח שזה כולל בזיזת תחתונים...
 

SlamminDino

New member
I blame it on TV!!

מאיפה התחיל כל הקטע הזה של הגאווה אנחנו שואלים... התשובה מוצבת ממש מולכם
 

SlamminDino

New member
I deffenitly blame on on Television

רק באמצעות הטלוויזיה הטמטום והחוצפנות של משפחת אוסבורן יוצא לטלווזיה. כמובן שזה לא המדיום היחיד להפצת בורות ומעשיי קונדס ברבים. עוד דוגמאות בהמשך...
 

SlamminDino

New member
טיפש ואוהב את זה..

אבל שימו לב למה שהוא אומר!! האימרה אולי נשמעת מטופשת בתכליתה אך למילותיו יש דו משמעות חיונית להבנת הנאמר. Stupid like a fox בפשוטו זה ניגוד לא נורמלי המעיד על טפשות כי הריי השועלים חכמים... אבל-- שימו לב למה שהוא לובש: תחתונים וגרביים לבנות! מזכיר מאוד מה ש Foxes לובשים ( או איך היינו רוצים לראות אותם). למי שעדיין לא ראה את הסרט משתגעים על מרי -- Fox זה לא רק שועל אלא גם שועלה אבל מהמין האנושי כמובן. אז כמה מילים לסיכום: אל תשפטו את הומר על טפשות יתר לפניי שאתם קוראים את השורות האלו! I rest my case. יאללה, מי בא לשתות?
 

SlamminDino

New member
סדרה גדולה!!

אתם חייבים לראות את אחד הדברים הטובים בטלוויזיה השטחית של היום. מי שאוהב אקשן ייהנה כי כמעט בכל פרק יש סצינת מכות מצחיקה. מה ששונה בסדרה הזאת הוא שהמכות והמוזרות מחברת בין חבריי המשפחה. סדרה פרובוקטית למען האמת אבל לא בצורה פוגעת! אני חושב שכולנו נוכל לראות את עצמינו במשפחה הזאת כי למען האמת, החיים של כל אחד מאתנו משוגעים מדי פעם ואפילו תמיד.
 

SlamminDino

New member
הדבר הגדול הבא!!!

יפה ומסוכנת-- זה המוטו של הסדרה הפופולארית מאוד Dark Angel שנוכחותה עולה מידיי יום ברחביי ארה"ב והעולם. התחליף ההולם לניצול הבוטה של אנשים כמו פאמלה אנדרסון ואחרים...
 

SlamminDino

New member
כוחו של המותג המוכר

לא משנה מה יש וממה עשוי, העיקר שזה באישור מועצת חכמיי הליצנים...
 

SlamminDino

New member
גרסת הכיסוי הרשמית לג'יימס בונד

מי שייתפס מוכר סרטים אלה ייאסר לחודשיים עם מיס פיגי בתא הסמוך!! אחריי עונש כזה קשה לי להאמין שנראה את הדבר הזה בשוק השחור בזמן הקרוב.. אז הנה, פורום בייסבול מביא לכם תמונה נדירה של ה Cover Version הרשמי של ג'יימס בונד. תודה לדוני מהאף בי איי על העזרה ולקיחת החסות והאחריות על הדלפה זו לתקשורת.
 
למעלה