Happy Corner

SlamminDino

New member
ועוד Cover ...

מי שייתפס מוכר את הסרט עם קרמיט ייאלץ להשתתף עם מיס פיגי בצילומים לגרסת הכיסוי של ספרות זולה. OUCH!!
 

SlamminDino

New member
והגרסא המקורית של ספרות זולה

ותסתכלו על שורת הכוכבים הנמצאים בסרט..
 

SlamminDino

New member
הקופים המזמרים

למה דווקא קופים? לא יודע!! למה יש את החיפושיות? אז הנה משהו חדש-- ה Monkees לא התחרו בביטלס על תואר בחירת שם הלהקה הכי חייתי. הצורה בה מאייתים את המילה Beatles אומרת לנו שכוונתם של הלהקה האנגלית המפורסמת הייתה להיות הקצביים ולאו דווקא החיפושיות. How About That? סקופ או לא...
 

SlamminDino

New member
החבורה מהברונכס

הסיבה לכך שהיה את הסדרה איצ'ה בערוץ 2 לפניי כמה שנים!! הכינוי Meat Ball שניתן לבעל של הבת של ארצ'י הפך להיות סטיגמה כלל ארצית ואף בינלאומית. איך אפשר לשכוח את ההתחלה המיוחדת של הסדרה בליווי תמונות נוסטלגיות מהעיר ניו יורק.
 

SlamminDino

New member
כח לסטודנטים!!

לא במקרה הגיעה גילה גמליאל למקום גבוה ברשימת הליכוד. הטענה שלי הייתה ונשארת שאי אפשר להתקדם כל עוד נמצאים אנשים מעליך הקובעים את עתידך על ידיי ציונים!!
 

SlamminDino

New member
אם זאת לא הייתה לוסיל בול...

היינו במתח רציני!! אבל איך מישהו מסוגל לפגוע באשה הכריזמטית הזאת שהאירה את עיניה של אומה שלמה בשנותיה הרבות על המרקע. I love Lucy היה גם שם התכנית וגם הצהרה של אנשיי ארה"ב בעניין מי הם רוצים לראות בתור הגברת הראשונה של ארה"ב.
 

SlamminDino

New member
Seventh Inning stretch

לא מה שחשבנו אבל בינינו, הדרך היחידה לגרום להומר להתעמל ולהזיז את הגוף היא להציב בקבוק בירה מולו ולהזיז את זה עם משהו שמושך את המשקה ממנו. Talk about מוטיבציה לביצוע מתיחות!!
 

SlamminDino

New member
ואחריי המתיחות, אפשר לצאת לריצה קלה

ומלאה בקלוריות!! הדונאט הענק הזה אמור לתת את כל הסיבות שבעולם לצאת לריצת חייך!! היי, it works for Homer...
 

SlamminDino

New member
ואם לא הומר...

אז האריסון פורד בסרט שודדי התיבה האבודה. איזה סדרה נוסטלגית של סרטים... שמעתי גם שהולכים לעשות סרט רביעי בסדרה, אבל כמו שאומרים החבר'ה בסרט מלך הסלים-- " איפה אתה, איפה הסל ואיפה הכדור.. "
 

SlamminDino

New member
מה אתם אומרים על זה?

אני מודה!! לא ראיתי את הסרט אבל מתוך ניחוש פרוע ומשוער לגמריי אני ינחש שלא מדובר שם במלחמה למען זכויות האדם והנפגעים ממוקשים באפריקה ובבוסניה...
 

SlamminDino

New member
מחלק המוסר של מיאמי..

Man, Do they have a lot of work to do... למה יש לי הרגשה שהתרגום של Miami Vice לעברית לא היה נכון במלואו? הסדרה הזאת הייתה מאוד מצליחה בארה"ב וזה אומר שהם בטח עשו את עבודתם בשטח. אז בואו נקשה פה ונשאל את זה: אם הם היו אחראיים על מחלק המוסר למה אנשים מסתובבים שמה בלי בגדים??? התשובה: ככה אנחנו רוצים וככה זה יהיה!!
 

SlamminDino

New member
המורה, איחרתי כי...

היו פקקים איומים בדרך לבית ספר. הכביש היה עמוס לגמריי והאוטובוס גם התעכב כמה דקות בגלל פנצ'ר בגלגל. עד שהחליפו לנו אוטובוס לקח איזה חצי שעה, תחבר לזה את הפקק הגדול ותגיע לשעתיים. מבטיח לך!!
 

SlamminDino

New member
תשכחו מאייר ג'ורדן-- הדבר האמיתי

הוא אייר באד!! הכלב המככב בכמה סרטים בהפקת אולפניי וולט דיסני. לא סתם הוא לובש כובע של האיינג'לס...
 

SlamminDino

New member
יאללה מכות יאללה!!

טורונטו ודטרויט-- סרט מלחמה!! יש כל כך הרבה מריבות בהוקי שכדאי פשוט להפוך את זה לספורט אולימפי רשמי. בושידו על הקרח!! איך זה נשמע?
 

סלים וארזה

New member
מנהל
הנשק שהיא מחזיקה הוא רובה לירי בצלחות חרס. לרובה אין כוונות אלא אתה צריך לעקוב אחרי הצלחת ואז לירות
 
למעלה