שרשור שאלות לטלי שרון

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo50.gif../images/Emo66.gif

אפשר לפתוח עצומה בשביל השניצל
מי חותם?

יש לי שיר בשבילך!!

תנו לי ל' - ל' תנו לי ש' - ש' תנו לי ר' - ר' תנו לי ש' - ש' תנו לי ר' - ר' מה קיבלנו?!

cogito12

New member
שאלה

את מודעת לכך שאת השחקנית הכי טובה בסידרה? מה התוכניות שלך לעתיד?

לטלי המושלמת!!!../images/Emo24.gif

1. איך הייתה סטנת הנשיכה (עם עפר שכטר)? 2. האם את ועפר באמת במציאות? 3. מה הצבע שאת הכי אוהבת? 4. מה המאכל שאת הכי אוהבת? 5. מה בחיים לא תאכלי? פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז תמסרי ד"ש לנופר גלעדי ("נופרי המאמי") ולבת אל אביזמיל את שחקנית מאוד מוכשרת!!!! ואני אותך מאוד אוהבת!!!! את פשוט האישה הכי מושלמת!!!!! אני אותך מערצה! ולראות אותך רוצה! מנופר גלעדי (נופרי המאמי)

../images/Emo26.gifטלווווווש!!!!../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

מה הדבר שהכי מצחיק אותך? מה הצבע האהוב עלייך? האם את מאמינה באהבה ממבט ראשון? לאב יו!!!

123adi123

New member
שאלות לטלי שרון...

טוב דבר ראשון את מלכה!!! ושחקנית מעולה... 1- מה את מתכננת להמשך החיים? - בעבודה... 2- את מתכוונת להקים משפחה? 3- את פנויה או שיש לך אהבה? 4- מה התחביבים שלך? ( חוץ מהמשחק?) 5- זו בקשה תמסרי לי ד"ש פליזי!! (עדי קפלן)

../images/Emo2.gifטלו'ש..... אההההה

טופ את רוב השאלות כתבו פה ויש לי שאלה חשובה חשובה, האם את יכולה לתת טיפ לאלה שרוצים להתפרסם באיזה תחום( שירה ריקוד משחק וכו') ואיך לעזאזל נפטרים מפחד הבמה? אההה ואם אפשר למסור ד"ש לאב יוו מור

אוריליו

New member
שאלה לטלי שרון

האם אני יוכל לפגוש אותך אין עליך את מלכה האם את גרה בתל אביב החלום שלי זה לראות אותך

שייקה123

New member
משו מוזר........

טוב יש פרסומת של טלנובלה בע"מ בערוץ הוט 3... עכשיו בתחילת הפרסומת יש את הקטע שרננה נושכת את כפיר בלחי בצד ימין... אחרי זה יש עוד קטע שבו הסימן של הנשיכה בצד ימין... ואח"כ יש קטע שכפיר בגדול על המסך והנשיכה בצד שמאל..... נורא מוזרררר...

10טלוש

New member
שאלות לטלי

1-את ועופר באמת הייתם זוג.? 2-את ותמר קינן חברות במציאות? 3-עם איזה שחקן/שחקנית היה לך יותר כיף לשחק? 4-מה הצבע האהוב עלייך? 5-עם לא היית מגלמת את "רננה" אז איזה דמות היית רוצה לגלם? 6-באיזה עיר את גרה? 7-תיהיה עונה שניה של טלנובלה בע"מ? 8-את תשחקי בטלנובלה בשנה הבאה ?/או שתשחקי בטלנובלה של יס?/או שלא תעשי טלנובלה שנה הבאה? זהו>>>> סיימתי את השאלות!! בייי

שירה130

New member
שאלות לטליייייייייי!!

טוב אין לי המון שאלות ביכלל יש לי רק אחת כי את כל האחרות כבר שאלו..... אז ככה: אני יודעת שהגובה שלך הוא 177 ס"מ אבל את כ"כ רזה אז כמה את שוקלת?

עוד שעתיים ועשר דקות היא מגיעההה

אני כל כך מחכה לשעה עשרה לתשע!!! טלי את מושלמתתתתתתתתתתת

למעלה