שרשור שאלות לטלי שרון

shaiarm

New member
כןן

אין לי סבלנות!!! עכשיו פתחתי את החלון כדי שאני בטוווח אצליח להכנס לאירוח, ומהזה נלחצתי כשזה לא עלה! בסוף גיליתי שאני לא מחוברת לאינטרנט בכלל. חחחחחח...

|כלנית חשבת פעם גם על כתיבה כמקצוע?

שלום לך יקירתי המוכשרת. למה כתיבה? אולי בגלל השפע והמורכבות שלא מפסיקים לתסוס שם בפנים והם חלק בלתי נפרד מהקסם שלך... להיות מבצעת מעולה זו יצירה בפני עצמה, אבל אני סקרנית לפגוש גם יצירה מקורית שלך, ולא משנה כמה שנים זה יקח... בהצלחה, והמון המון בריאות ושמחה!

שאלות

מאיזה תפקיד יותר נהנת במיכאלה או בטנלובלה בע"מ? איך היה לשחק את המשוגעת ? זה היה קל? היית צריכה הכנה לקטעים האלה? אם מי יותר כיף לך לשחק, עופר או קוקו? זה נכון שאת עדיין חברה של עופר?

LittleBeatle

New member
שאלה

למען האמת הוקסמתי כמו כולם =] את באמת מוכשרת. איך את מרגישה ביחס לכל האהבה וההערצה כלפייך ? ושיהיה בהצלחה בהמשך...

taltula76

New member
טלי טלי טלי

אף אחד לא רוצה לומר לי איך אני נכנסת לשידור של טלי שרון ?

TREA

New member
שאלה לטלי

מה את אוהבת ים או בריכה מה את מעדיפה כלב או חתול ביי

VENTURA ACE

New member
היי טלי יש לי שאלה מאד חשובה

אני רואה אותך משחקת ואני חושב שיש לך כישרון רב ותהיתי האם הכיוון הישיר שלך זה הוליווד ועוד שאלה איפה הכי כדי ללמוד משחק

The Bz

New member
הודעה מאחד שרואה רק השיר שלנו

תאמיני לי שמעתי את השם שלך רק עבורך שווה לראות את הטלנובלה בע''מ אני זוכר אותך מעולה ממיכאלה משה מת:( :) ואת השחקנית הישראלית בין הטובות ביותר שראיתי בשנים האחרונות אז עלי והצליחי יש לך את הברכה שלי
את עוד תצעדי בשטיח האדום ולא בחנות שטיחים בישראל אלא בהוליווד :) יאיר

../images/Emo23.gifשאלה לטלי שרון המדהימה

האם את מתחברת במציאות לדמות שבטלנובלה בע"מ? האם זה נכון שבסוף של טלנובלה בע"מ מישהוא מהסדרה יתחתן וינסו לחבל לו בחתונה ולא יצליחו? טלי אני אוהבת אותך כול-כך כול-כך!!! מאחלת לך המון המון אהבה בריאות והצלחה!

RaZiK4

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo180.gifטלי שאלה חשובה../images/Emo180.gif../images/Emo41.gif

מה הגובה שלך
תשאלו אותה בבקשה

לטלי שרון :)

לא שאלות. רק רציתי להגיד לך משהו. רציתי להגיד לך שאני ממש אוהבת אותך ואיך שאת משחקת את שחקנית מצויינת, באמת. את כל כך משכנעת. אני שואפת להיות שחקנית כמוך. :) מטליה.

liatben

New member
טלי....אני אוהבת אותך../images/Emo23.gif

למרות שזה דבילי בגילי (26 עוד מעט) אני אוהבת אותך, אהבתי לראות אותך במיכאלה, וממש ריגשת אותי
בטלנובלה שבכית שאת לא רוצה למות בסצנת הבית חולים......שיהיה לך המון בהצלחה מקווה לראות עוד משחק טוב שלך. ליאת לוד.

shai6

New member
איזו מאמי!!!!!!!!

טלי ממש חמודה!!!!!!!! הנה השאלות אולי ישאלו את השאלות שלי 1 אתי אהבת יותר לשחק,את דורים אקריש או רננה לוסטינג 2 עם מי יותר כיף להתנשק עם עפר שכטר,או מיקי לאון 3 מה הקטע של "אמורה" ו"יוסטון"

למעלה